Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja startuję z wagą 63kg. ale coś czuję, że przytyję okrutnie dużo. wgl siedzę w domu sama, bo chora jestem i non stop chce mi się jeść - na przemian słodkiego i słonego. wcinam za trzech. wrr. strach się bać. coś czuję że we wrześniu to będę się toczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie bedzietak zle, zachciewajki ustąpią - zobaczysz :P przyjdzie wiosna- spacerki, moze basen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge jesc slodkiego. Kupilam sobie pyszne ciasto cytrynowe. Normalnie pochlonelabym w jeden dzien a dzis kawalek zjadlam i prawie paw. Wczoraj tak mi sie chcialo ciastka z kremem bo od miesiaca nie jadlam slodyczy i smaku i przyjemnosci zadnej. Masakra jakas. Mam pytanko jak to sie liczy w ktorym tygodniu ciazy sie jest, ja np mam jutro 8 tydzien ale 8 tydzien 1 dzien czyli jestem w 9-tym? Myslalam ze w 8-mym ale zalozylam karte ciazy na 28 dni i pokazuje mi ze to 9-tego poczatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Jestem tutaj nowa mam termin na 7 październik. mam nadzieje ,że troszkę mi doradzicie gdyż to moje pierwsze dziecko a na dodatek jestem młoda matka , bo mam zaledwie 21 lat:) na ostatnim badaniu troszke sie przejęłam bo mam za wąską szyjkę macicy p . Doktor zapisała mi luteinke jak wiadomo rutynowo przepisuje sie takie leki kobietom w ciazy , aczkolwiek byłam juz u dwoch lekarzy stwierdzili to samo i ,że to nie dobrze ze mam tak wąską szyjkę macicy, jednakże nie powiedzieli mi czym to grozi i czy przy porodzie mogę miec jakies powikłania związane z ta dolegliwością?Jesli cos wiecie na tem temat napiszcie . pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachciewajki jak zachciewajki. mi się w sumie zawsze chce jeść. całe życie byłam konkretnym żarłokiem. dziwne że nie ważę z tonę ^ ^ aczkolwiek właśnie koleżanka narobiła mi ochoty na zapiekanki. zjadłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@laura2012 cześć ! mówisz, że będziesz młodą mamą? mnie nie pobijesz. mam 18. ;) w każdym razie miło, że ktoś tutaj też czeka na pierwsze dziecko. nie będę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wspaniale . :) nigdy nie jest za wcześnie na dziecko:) to taki cudowny prezent od zycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no ja tez czekam na pierwsze a latek mam 28 bo mi wczesniej instynkt macierzynski sie nie wlaczyl :) nie martwcie sie dziewczyny bedziecie mlode sexy mamy. Ja tez mlodo wygladam hi hi i pstro w glowie mialam dlugo i nie dzieci mi byly w glowie wczesniej :) ja nie mialam badania ginekologicznego wiec nie wypowiem sie apropo szyjki. W sumie to u mnie nawet tego nie sprawdzili jeszcze bo usg bylo brzuszne. stresujacy tydzien w pracy mam. Probuje wyluzowac ale nie zawsze sie da a to na dzidzie dobrze nie wplywa napewno :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIANAKARINA1983 - tak jesteś w 9 tygodniu już. bo masz ukończonych 8 pełnych tygodni i leci Ci 9ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczęłam plamić, najpierw na papierze krew jasna a teraz cos ciemnego. Zaraz pędzę do lekarza, Boję sie -to za mało powedziane. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_fasolki
Czesc dziewczyny, No i ja dolaczam. 7tydz pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia spokojnie. Pędź jak najszybciej do lekarza czy szpitala. Może akurat miesiączkę miałaś teraz mieć? I stąd te plamienia? Trzymamy mocno kciuki i czekamy na dobrą wiadomość od Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia, trzymaj się. Idź do lekarza i jak tylko wrócisz to napisz nam co się dzieje. Trzymam kciukasy żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. chętnie do was dołączę, jeśli pozwolicie. sądzę że jestem ok 6 tc. testowanie wyglądało następująco pierwszy był test owulacyjny, który zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki- wynik bardzo pozytywny następnie wykonałam testy ciązowe, pierwsze trzy negatywne, kolejne cztery pozytywne. przepraszam za brak wielkich liter i niektórych znaków, moja klawiatura troche szwankuje. pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnych i niezapomnianych miesięcy oczekiwania na maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Chcialam wczoraj zajrzec ale po kostce czekolady umieralam caly wieczor :( Co do tycia to ja w pierwszej ciazy przytylam z 50 do 80 kg cyli cale 30 kg teraz amierzam gora 10 :) moze nie bedzie to trudne bo ju waze 3 kg mniej czyli cale 66 :) Do mlodych mam, ja swoje pierwsze dziecko urodzilam jak mialam 20 lat i to byla super sprawa :) mloda mama ktora ma duzo energii i checi to jest to;) napewno jak bym miala wybor zrobilabym tak samo :) zreszta ja dalej jestem mloda bo mam dopiero 27 lat ;) Mamusia trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciązy też dużo przytyłam . waga startowa była 48kg, a przed porodem 74. niestety przez większą część ciąży odczuwałam straszliwy głód. dosłownie płakałam i jadłam. w drugiej ciązy było już lepiej wystartowałam z wagi 50 kg i przytyłam równo 15 kg. teraz planuje przytyć 10 gdyż obecnie waże 58kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smykowa mama to bedzie Twoje 3 diecko ?? Super mi sie marzy trójka ale obaczymy jak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, teraz będzie 3 mam dwóch synków w wieku 5 i 2,5. ten starszy właśnie przechodzi ospę i pewnie młodszy też załapie. a sprawczynią jestem ja bo 3 tygodnie temu miałam półpasiec. troszkę się obawiam, ale pocieszam się tym że podobno mam przeciwciała i maluszek jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w ciąży można pić wapno? Bo wyczytałam sprzeczne informacje.. co prawda lekarza mam już w czwartek, ale ta wysypka na brzuchu po oliwce nadal swędzi i nie daje spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie - wydaje mi się, ze powinnaś poczekać do wizyty - lepiej nie brac nic na własną rękę witam Was! aaaale pospalam. Mąz zajął się córcią, poszli na spacer, wiec miałam ciszę ;) teraz Angela układa puzzle i złości się, bo jej nie pasują :D miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ale co przeżyłam to moje, zanim lekarz mnie zbadał. Na szczęście wszystko z dzdzią ok - ale serduszka jeszcze nie słychać. Mówił,że za wczesnie bo początek 6 tc. A u niektórych już słychać :/ Lekkie krwawienie i brązowe plamienie to ze szwu,który miałam po cesarce z córką. Po 10 latach uaktywnił się - nie miał kiedy :( Tam na usg widać jakiś zbiór niewielkiej ilości krwi, które będzie się wydobywać. Przestraszyłam się, zachowywałam się prawie jak histeryczka w gabinecie :/ ehhh ale na szczęście lekarz uspokoił mnie. No i siedzę w domku na razie, na zwolnieniu. Parę dni, mam odpoczywać ale i też na spacery chodzić i w przyszłym tygodniu na wizytę. Z nerwów to jeszcze chwila a w gabinecie sama bym sobie zrobiła usg ... Dzięki za wsparcie dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIA to ciesze sie ze wszystko dobrze :) tzreba myslec pozytywnie i nie dpouszczac do siebie zlych mysli to naprawde dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
Moniś83 mi przepisano luteinę doustnie 2x2. I wczoraj byłam na zastrzyku w szpitalu, w pupę domięśniowy bo mam czynnik krwi ujemny. No i leżeć cały czas, tylko siusiu do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
MAMUSIA rozumiem cię, te nerwy bo nie wiesz co się z maleństwem dzieje a coś z ciebie leci... masakra. Ale za to jakie szczęście jak się człowiek dowiaduje że wszystko jest ok. Ja właśnie dzisiaj zaczynam 8 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaparyzanka - dzięki za odpowiedź. A możesz mi dokładniej napisać dlaczego te zastrzyki? Ja mam B minus a mąż 0 plus i wiem co to konflikt serologiczny ale nic nie słyszałam, że w ciąży trzeba przyjmować zastrzyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwy robią swoje, niby wiesz,że masz nie panikować a i tak organizm sam swoje robi. Mam nie myśleć źle i tak staram się, no i idę pospać :)) choć chwilkę odreagować wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - odpoczywaj i będzie ok. Ja też się nie mogłam doczekać aby zobaczyć serduszko - zobaczyłam je dopiero w ostatni piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×