Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej dziewczynki? :) jak się dzis czujecie? bo ja okropnie probowalam umyc lazienke jakimis plynami bo już patrzec na nią nie byłam w stanie:) zasłoniłam recznikiem buzię ale mimo wszystko ten smród płynow sie przedostał i teraz źle się czuję, na szczęście moj mężczyzna wpadł na wspaniały pomysl ze mi pomoze i dokonczył moja prace wybawca:) , tak wiec mam czas zeby polezec plackiem i popisac . Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm75
Hej to może i ja dołączę. Jestem w 8 tygodniu. Od połowy 6 do końca 7 tygodnia miałam brązowe plamienie. Usg wyszło w porządku, nie wiadomo skąd to plamienie, podobno czasem tak jest. Naczytałam się o poronieniach i chce przestrzec wszystkich, że takie plamienie wcale nie musi oznaczać najgorszego. Brałam luteine przez 2 tygodnie, oczywscie na plamienie wcale nie pomogła, dlatego lekarka powiedziała mi że mogę ja odstawić, tym bardziej, że na sama myśl o tabletce jestem chora. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży absolutnie powinno się unikać silnych środków chemicznych. Albo używa się naturalnych typu ocet, sól i cytryna, jakieś Cilit Bangi i inne domestosy zostawić ojcom. mamusia jak się cieszę, że wszystko ok, rzeczywiście 6tc to jeszcze wcześnie, pójdziesz za tydzień, czy za dwa to usłyszysz serduszko, zobnaczysz fasolkę na obrazie i będzie ok ja się zabrałam za sprzątanie, bo lepiej się dziś czuję, ale Ojciec Mojego Dziecka mnie wk... zdenerwował i teraz musiałam się chwilę położyć. Ogarnęła go (Ojca) znienacka euforia, zaczął rozmawiać z psem, a rano o 7 przyniósł mnie zaspanej śniadanie. Hihi ale hormony buzują, że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia :) cieszę się, że wszystko jest w porządku :) Z bijącym serduszkiem to różnie jest. Też sama przeżywałam horror, i myślałam, że mam puste jajo płodowe a okazało się, że ciąża jest po prostu młodsza i w przeciągu 6 dni pojawił się zarodek i bijące serduszko :) Z tym wapnem to faktycznie poczekam do czwartku. Kaszel mnie kurde jeszcze męczy, jak nigdy nie chorowałam to od początku ciąży jestem osłabiona, wydję na spacer i strasznie później mnie dusi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dziś unikam :D mi równiez hormony buzują ojciec dzidziusia dostaje popalic ;) dosłownie za nic. Chyba czas sie ogarnac bo powoli widze ,ze ma tego dośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale koszt przesyłki żeś jebła przepraszam za ton wypowiedzi, ale wolę chyba jednak iść do lumpeksu i kupić lepsze ciuszki i taniej, a przy okazji mogę dotknąć, zobaczyć ale wózki na allegro są fajne i całkiem niedrogie, patrzę też po rejonie zamieszkania, zawsze można podjechać i zobaczyć ach te nastroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) no wczesna ciąża ale dzwoniłam do lekarza bo pobrał mi krew na hormony : progesteron i estrogen. No i urosło od poprzednich wyników z tamtego tygodnia :) czyli dobrze. Trochę spokojniejsza jestem, no i czas dla mnie na odpoczywanie. Moniś83 a który to u ciebie tydzień?? laura2012 ty sobie może daruj te sprzątanie, lepiej książkę poczytaj czy pograj w coś :))) jeszcze zdążysz się narobić i sprzątać ! mmm75 - witamy :) co do luteiny, no widzisz ja biore od tygodnia 3 razy po 1 pod język, jest okropna, na te plamienia co mam teraz też nie pomogła ale wyniki polepszyły się - a ona wpływa na te hormony. świnkaPIGGY ja to bym chciała żeby mój tak mnie wkurzał ,ale go nie ma, choć nie ukrywam,ze przez telefon potrafię i ja pokazać działające i buzujące moje hormony ;p nata_lie dzięki za wsparcie :) no nic muszę czekać do przyszłego tygodnia, ale cieszę się,ze mam juz pierwsze zdjęcie - mało co widać ale jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ciuszków to ja i z ciuszkami i ze wszystkim się wstrzymuję, pooglądać czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia, ufff, jak dobrze, że wszystko dobrze:D Ja też lubię oglądać i przeglądać ciuszki i akcesoria. Póki co ograniczam się tylko do stron internetowych bo po sklepach mi się zwyczajnie nie chce chodzić;) Dzisiaj mam niesamowitą "zachciankę" na szpinak i jajka. Właśnie gotuje mi się makaron i za chwilę wstawiam szpinak, na to wszystko wrzucę jajo sadzone. Już mi ślinka cieknie na samą myśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa - na szczęście ok :) ależ ty masz zachcianki ;p ja to miałam na pizzę, wczoraj ale jakoś chyba to nie było to , co chciałam :D a dziś to i jakos nie chce się nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie takie zachcianki to są normalne i to nawet przed ciążą tak miałam. Zawsze sobie siadałam i wymyślałam co by tu zjeść. A kiedy byłam na maksa głodna to już w ogóle mi się taka fantazja włączała, że sama się sobie dziwiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam dobrze - jak ja bym chciała zjeść coś normalnego. Od wczoraj zajadam się chlebem z masłem- ale tylko mini kromki, 3-5 w ciągu dnia - nic innego mi nie wchodzi. Wieczorem udało mi się zjeść kilka pierogów. Cały czas mi niedobrze i nawet myśleć o jedzeniu nie mogę. Kilka razy dziennie wizyta w toalecie... W myślach szukałam dania ale przy każdym robiło mi się niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata-lie w ciazy o ile db pamietam mozna tantum verda na gardzioło:) w razie gorączki tylko paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam chora ok 2 tygodnie temu i piłam syrop drosetux i używałam tantum verde - nic więcej lekarz mi nie pozwolił zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis83 wspólczuje ale niech pocieszy cię mysl ze po trzecim miesiącu podobno to przechodzi:) ja tak mam tylko od rana jak wstaje jest mi okropnie nie dobrze szybko musze cos zjesc i musi to byc tylko i wyłącznie chleb bo nic innego mi przez gardło nie przejdzie. mam 8.5 tyg więc jak na dany etap wizyte w toalecie zaliczyłam tylko 3 razy i za każdym razem była to wina moich dziwnych zachcianek zajadałam wszystko pod rząd :) dziś na obiadek zrobiłam makaron tortellini z sosem serowym porem i piersią kurczaka. a teraz poprawiam samą bitą śmietaną prosto z puszeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, jakie jedzenie pyszne wymyślacie. Ja to spokojnie, powoli, muszę przemyśleć czy na pewno zjem. Też rano mi jest niedobrze, ale jakoś przechodzi. Ogólnie źle nie jest, ale z racji wagi większej niż wy to muszę się oszczędzać z jedzeniem :) A jak wasze piersi?? Mi bolały wcześniej mocno, a teraz umiarkowanie. Myślałam,że bolą dłuższy czas ?! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja na szczęście nie mam mdłości, choć pewnie mogą się jeszcze pojawić, za to jestem okropnie senna. właśnie wstałam z młodszym synkiem po 3 godzinnej drzemce. co do piersi to mam bardzo wrażliwe sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. w nocy nie wstala nawet do corki, bo tak mnie mdliwlo wiec moje Luby musial do niej zajrzec, tak bylo az do godz 10 rano...jak dostalam od niego klapsa w pupe to ledwo powstrzymalam sie zeby nie zwymiotowac, ale pozniej w pracy bylo ok ja mam grube A- Nikola AB+ zastrzyk zeby moj organizm nie zaczal produkowac przeciwcial dostalam dopiero po prodzie gdy zbadali dokladnie grupe krwi corci. jutro mam wolne i dzieki Bogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sennośc przeżywałam w 1 miesiacu ciazy :) teraz kończy mi się drugi i czuje sie rześka i silna. gdyby nie mdłosci świat był by o wiele piękniejszy. a co do piersi to... z rozmiaru B skoczyłam na D ;/ i przezywam katorgę zwiazana z bólem nie daj Boze gdzies w gościach ktoś mnie przytuli usciska to dosłownie skręca mnie z bólu. lekarz zabronił mi chodzic biegac wysilac sie w zwiazku z tym ze nie prawidłowo rozwija mi sie szyjka macicy ehh ;/ nic nie mogę a luby spi na odległosc:) pozdrawiam dziewczyny miłego wieczorku:) ide coś wszamac tesciówka zrobiła pyszną grochówencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literowki:) corcia lubi przeszkadzac mamie gdy ta ma na kolanach laptopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla, fajne te koszulki:) Ale sobie dziewczyny drzemkę ucięłam, spałam 4 godziny i znów pewnie będę miała nockę z głowy bo się wyspałam. No ale to przez te mdłości co mnie wieczorem dopadają, wolę je zwyczajnie przespać. Jeżeli chodzi o jedzenie to ja muszę się trochę przystopować bo ciągle bym coś jadła. Tak strasznie mnie ciągnie do czekolady, niestety nie mogę sobie na nią pozwolić bo mi zaraz uczulenie wyjdzie a nie chcę potem ryzykować z lekami. Trudno, muszę przeczekać. Jutro idę do giny na kolejną wizytę, może dowiem się czegoś nowego:) Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa - koniecznie napisz jak tam po wizycie, czekamy z niecierpliwością :) A ja córke do szkoły wyprawiłam i dalej lulu :* bo spać się chce jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja tez dzisiaj nie wyspana, ostatnio spie na podlodze bo mi na lozku nie wygodnie a wczoraj mowi a zobacze moze przeszlo i spalam na lozku i zisiaj kazda kostke czuje :( koniec z lozkiem definitywnie! :) orzechowa to od razu napisz co slychac u dzieciaczkow!! ja mam wizyte 5 marca juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 8 marca i też siedzę jak na szpilkach :) a właściwie leżę,hihihi Dziś mam lenia, nie chce mi się nic, miałam pospać ale mdłości silniejsze i mi nie dały. Ale to nic, jakoś się przemęczę i będzie ok :) Viviii jak ty dasz radę spać na podłodze? naprawdę wygodniej ci niż na łóżku??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mamusia na podlodze jak spie to mi wygodnie nie nie budze sie co chwile a na lozku sie nie umiem ulozyc ;) dzisiaj o 3 w nocy z nerwow zrobilam sobie herbatke i sie zastanawialam czy tego lozka przez okno nie wyrzucic ;) a na podlodze to ani kregoslup nie boli wstaje jak nowo narodzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ 1.10.2012 Josa.....................28 lat.....Wrocław.............1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia...............4.10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie..............6.10.2012 maryjka................35 lat......Kraków.............6.10.1012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia.....7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia...............8.10.2012 nata_lie................ 24 lata.....z.góra.............8.10.2012 saradella...............33lata......Anglia..............8 .10.2012 szczęśliwa Gosia......24.lata....Łódź................9.10.2012 Julietta24 ..............24/25..... Wellingborough..... 12.10.2012 Moniś83................28 lat......Warszawa........14.10.2012 Gosiara78..............34 lata.......Łobez...........14.10.2012 Marla.....................31 lata......okolice W-wy...14.10.2012 mamaparyzanka......22 lata.....Pomorskie........15.10.2012 Szczęściara ...........31..lat...Wlkp................16.10.2012 adza1987...............24........Słubice.........25.09.2 012 mamusia .............32 lata ..podlaskie........27.10.2012 swinkaPIGGY...........26lat.....Toruń..........28.10.201 2 jstynka..................24.......wroclaw........ 30.10.2012 Katasha84...............28.......Rzeszów.........04.10.2 012 emilia23....................23......Katowice...........30 .10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×