Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mi wyliczylo ze najelpoeij jak przytyje od 10,5 do 16 ;) wiec z tym 10 pozostane hehe paz mama mi pomaga herbata z mala lyzeczka cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Mi w kalkulatorze wagi wyszło mi, że mogę przytyć 18-22 kg. Myślałam, że tyle to jest niezdrowo. Robiłam jakiś inny niż ten co podała mamusia bo ten nie uwzględnia bliźniąt. Kurczę, nieźle będę musiała się opychać, żeby tyle przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie linka do tego kalulatora wagi:) viiivii ja nie slodze jakies juz 10 lat i tak herbata mi nie samkuje ale zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym co podałaś orzechoowa to moge przytyć 9 kg, ze swoją córeczką przytyłam 9,5 kg, więc i może teraz więcej niż 9 nie przytyję :D ja i tak nie jestem z tych szczupłych,więc muszę uważać. Nie to co Wy szczęściary :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam uraz z pierwszej ciazy gdzie na pocztaku wazylam 50 kg wzrost 169 a w dniu porodu wazyłam 80 kg ;) masakra powiem wam. Ale pozniej schudlam do 63 tyle ze to bylo 6 lat temu a teraz znowu jestem okraglejsza bo waze 69kg na dzien dzisiajszy ;) wiec jak mam przytyc to max do 80 kg i ani grama wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
czesc wszystkim, jestem tu nowa, i jak czytam wasze wpisy to jakos mi sie tak lekko na duszy robi, i mimo iz was nie znam to ciesze sie ze wszystko tak przechodzicie bezproblemowo, ja mam termin na 17 października, ale mój lekarz jakoś nie podchodzi z entuzjazmem do możliwości donoszenia ciaży :( narazie nie wiem co to bezstresowe ciążowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Diewczyny dziekuje Wam za odpowiedzi troszke sie uspokojilam, co mi zostalo czekac do 15:) mamusia jak duza byla Twoja dzidzia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
mamusia :) wedlug tego kalkulatora to ja rowniez mam przytyc do 6 kg nie wiem czy sie to uda jak na razie waga mi nie drgnela , ale to zapewne przez mdlosci , przy ostatniej ciazy pozamacicznej przytylam przez ten czas 5 kg:( i nie zdazylam zrzucic aczkolwiek w mojim przypadku to jak urodze to przydalo by mi sie zrzucic nie tylko te 5 ale z 25 kg , w tym momencie waze 85 kg to duza nadwaga jak bym przytyla tylko te 6 kg to by bylo super ale mysle ze bedzie wiecej:( no ale cuz najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiuszka
I ja się do was przyłączę. Termin mam na połowę października. Objawów żadnych, ale również jak u eljotki lekarz nie pała entuzjazmem. Była 24 lutego, serduszko pięknie bije, ale podobno zarodek nie był zagnieżdżony :/ Nie wytłumaczył co i jak, ale za to wystraszył. Na razie siedzę jak na szpileczkach i czekam do piątku, do wizyty kontrolnej. Eljotka, a co ci dokładnie powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
w 5 tyg (14 lutego) stwierdzil ze ciaża jest ale nieprawidlowa, bylam w szpitalu z krwawieniem, ale okazalo sie ze to niegrozny krwiak, tam diagnoza : prawdopodobnie zaśniad ( czyli zamiast łozyska jakaś inna plastyczna forma ) przy której ciaża nie jest w stanie sie utrzymac, bylam 28 lutego na kontroli, niby zarodek jest niby serduszko bije, ale to łożysko jakies takie nijakie, a czytalam ze przy tym zasniadzie to zarodka albo wogole nie ma albo jak sie jakims cudem pojawi to zaraz obumiera. u mnie jest i żyje więc jakas nadzieja ale caly czas lekarz kaze czekac i narazie na zadna strone sie nie nastawiac czyli 50/50 a mnie to czekanie do szalu doprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbe77 szczerze to nie wiem ile moja dzidzia ma, może i lekarz mówił, bardziej skupiliśmy się na moich ciągłych plamieniach krwią i w większości ciemnymi plamieniami. To była nagła wizyta. Powiedział,ze serce bije , pokazał - ja szczęśliwa ale robił dalej usg sprawdzić skąd ta krew :( także pewnie już bardziej wszystkiego na spokojnie dowiem się 23 marca. Z tą nadwagą to ja też mam problem , ale od leków od alergii - w chwili obecnej to byłam na odczulaniu od ponad roku a teraz wstrzymano mi do zakończenia I trymestru. No i przytyć nei mogę za bardzo :)) może dzidzia skorzysta z tego co już mam :D Dzwoniłam też w sprawie karty ciąży bo z tego wszystkiego wczoraj o niej zapomniałam - nerwy swoje robią. No i z tym becikowym wspomniałam lekarzowi, to mi powiedział,że kartę założymy, na spokojnie przy następnej wizycie.A wpisy w karcie mam od pierwszego przyjścia i to sie liczy - on będzie musiał wypisać zaświadczenie do tego becikowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka bądź dobrej mysli, tu dziewczyny na tym forum naprawdę podnoszą na duchu :)) sama się przekonałam w ciężkich chwilach. Dziewczyny,które dołączyły do nas - zalogujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
mamusia powiedz mi a przepisal Ci cos na podtrzymanie ciazy przy tych plamieniach? Ja do nastepnej wizyty dostalam utrogostan to kapsulki dopochwowe pomimo , ze ja plamien nie mam , ale mysle , ze to dlatego ze ja w ciaze po clo zaszlam a podobno jest wieksze ryzyko poronienia po tych lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
jestem dobrej mysli, lekarz kazal sie nie denerwowac, ale jak tu sie nie denerwowac wiedzac ze nie wszystko jest wporzadku i mając wyrazne obawy ze przy nastepnym badaniu serduszko juz moze nie bic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbe 77 - ja mam LUTEINE 3x1 pod język - ochyda ale wiesz jak jest,dla dzidzi wszystko :D a tak póki co nie mam więcej nic. No i biorę dodatkowo kwas foliowy i witaminy. To też mówił żeby brać, choć z witaminami nie przesadzać i nie muszą byc najdroższe bo i te tańsze mają podobny lub taki sam skład. plus no-spę 3x1 ale to od bólu brzucha, no i odstawić coca - colę. Wiem,że się martwi każda, to zrozumiałe, ja jak wcześniej pisałam, pierwszą ciążę miałam taką - że każdej życzę takiej, a po 10 latach jest zupełnie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
mamusia ja ten utrogostan 2 razy dziennie rano i na wieczor i witaminy do tego tez na bol brzucha nic nie mam pobolewa czasem troche , ale nie jest zle, a jak nie mozesz zniesc smaku tych na podtrzymanie ciazy to moze zapytaj lekarza o te dopochwowe kapsulki ja nie wiem czy takie same sa w polsce moze inna nazwa maja , ja nawet pytalam o normalne doustnie zeby brac , ale lekarz powiedzial ze te sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
mamusia:) mi lekarz proponowal albo luteine dopochwowo albo duphaston doustnie, bo to praktycznie ma takie samo działanie, wybralam duphaston z wiadomych przyczyn:) zapytaj swojego lekarz może ci przepisze ktorys z tych zamiast tej luteiny pod język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Ja dzisiaj odwarzylam powiedziec w pracy mam z glowy a taka ulga ze spbie nie wyobrazacie ... Bo tyle co mnie promowali na supervisora a tu ciaza..!! Ale bez problemow mam juz obiecane ze pozycja bedzie moja jak wroce z macierzynskiego :) jeszcze w drodze na rozmowe facet mi zemdlal w windzie dosc ze bylam zestresowana rozmowa to jeszcze pierwszy raz w zyciu udzielalam pierwszej pomocy..!! Co za dzien !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
ale po co się męczyć jak sa inne leki o takim samym dzialaniu, wystarczy ze trzeba się ze złym samopocvzuciem meczyc i mdlosciami po co potegowac to jeszcze zle dobranymi lekami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbe77
Eljotka zgadzam sie z Toba w zupelnosci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Nie pisałam tu jeszcze :). Przygarniecie mnie? ;). Jutro od OM zaczyna mi się 10 tc, termin póki co na 5 paźdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa, dzień pełen wrażeń:D migotka, wszystkie nowe mamusie przygarniamy:) a tak właściwie to gdzie podziała się nasza tabelka? Dawno jej nikt nie wklejał:D Zaraz ją znajdę i nowe mamusie się dopiszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki orzechowa ;) zauważyłam że dzieli nas tylko 3 dni różnicy w wieku ciąży ;). jak się czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jest chyba najświeższa:) Dziewczyny dopisujcie się według dat. orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ 1.10.2012 Josa.....................28 lat.....Wrocław.............1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia................4.10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp.................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie...............6.10.2012 maryjka................35 lat......Kraków..............6.10.1012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia......7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań.............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia................8.10.2012 nata_lie................ 24 lata.....z.góra..............8.10.2012 saradella...............33lata......Anglia...............8 .10.2012 szczęśliwa Gosia......24.lata....Łódź.................9.10.2012 Julietta24 ..............24/25.... Wellingborough... 12.10.2012 Moniś83................28 lat......Warszawa..........14.10.2012 Gosiara78..............34 lata.....Łobez..............14.10.2012 Marla....................31 lata....okolice W-wy......14.10.2012 mamaparyzanka......22 lata.....Pomorskie.........15.10.2012 Szczęściara ...........31..lat.....Wlkp................16.10.2012 adza1987...............24..........Słubice.............25.09.2 012 mamusia ...............32 lata ....podlaskie...........27.10.2012 swinkaPIGGY..........26lat.......Toruń...............28.10.201 2 jstynka.................24.........wroclaw............ 30.10.2012 Katasha84.............28.........Rzeszów.............04.10.2 012 emilia23................23.........Katowice............30 .10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka, czuję się świetnie, tylko trochę mnie wzdyma wieczorami i czasem mam wieczorem nudności. Apetyt mi dopisuje i mam mnóstwo energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ 1.10.2012 Josa.....................28 lat.....Wrocław.............1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia................4.10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp.................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie...............6.10.2012 maryjka................35 lat......Kraków..............6.10.1012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia......7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań.............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia................8.10.2012 nata_lie................ 24 lata.....z.góra..............8.10.2012 saradella...............33lata......Anglia............... 8 .10.2012 szczęśliwa Gosia......24.lata....Łódź.................9.10.2012 Julietta24 ..............24/25.... Wellingborough... 12.10.2012 Moniś83................28 lat......Warszawa..........14.10.2012 Gosiara78..............34 lata.....Łobez..............14.10.2012 Marla....................31 lata....okolice W-wy......14.10.2012 mamaparyzanka......22 lata.....Pomorskie.........15.10.2012 Szczęściara ...........31..lat.....Wlkp................16.10.2012 adza1987...............24..........Słubice.............2 5.09.2 012 mamusia ...............32 lata ....podlaskie...........27.10.2012 swinkaPIGGY..........26lat.......Toruń...............28. 10.201 2 jstynka.................24.........wroclaw............ 30.10.2012 Katasha84.............28.........Rzeszów.............04. 10.2 012 emilia23................23.........Katowice............30 .10.2012 ciastekzkremem......18.......warm-maz..............27.10.2012 wywaliło mnie ;< mam nadzieje ze tym razem nie bedzie cyrków z listą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×