Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

kurcze a mnie tak bardzo glowa boli :( juz kilka dni ale dzisiaj wyjatkowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kawe sobie zrobie bo cisnienie slabe 96/57 ... mi tabletki takie nie pomagaja poza ketonalem 100 albo czopkami z tramalem na bole glowy :( ale w ciazy nie wolno .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
W poniedziałek się wybiorę do szkoły bo akurat wychowawczyni ma konsultacje to omówię z nią na spokojnie wszystko Rozpadało się u nas strasznie Pogoda do spania Frytki usmażyłam :-) Mamusia leż grzecznie Ja z jedzeniem to mam tak że nie mam właściwie na nic ochoty Jem pomidory, ogórki na okrągło bo na wędlinę mięso nie potrafię patrzeć Z piciem to samo tylko wybrane soki i to wybranych producentów normalnie koszmar Na zapachy jestem tak bardzo wyczulona ze wszystko mi przeszkadza Wagowo jestem na minusie a wygladam jakbym z 10 kg przytyła (macie mój brzuch na fotkach:-( ) Ciekawe kto to sie u mnie tak rozgościł w brzuchu chłopczyk czy dziewczynka... nie mam żadnych przeczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Vivii ja miałam operację na poczatku ciąży ( nie wiedziałam oczywiście ze jestem w ciazy ) Podawali mi ketonal w kroplówce (To był gdzies 3 tydzień ciąży ) Boje sie ze to moze miec negatywne skutki dla dzidziusia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
LEONKA WITAJ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę się Wam pochwalić. Mąż wrócił z pracy z niespodzianką. Zabiera mnie do spa od 30.04 do 5 maja do hotelu st bruno w Giżycku. Tzn jego firma sponsoruje wyjazd jako nagrodę dla męża. W hotelu wiedzą, że jestem w ciąży i mają dostosować do tego pakiet spa. Ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja na poczatku ciazy ok 4-5 tydzien to w ciagu trzech dni zjadlam chyba z 12 tabletek bo mi jedna nie pomaga tylko z 3 musze brac i nie ma to wplywu na dziecko tylko moze spowodowac poronienie wiec jak nic sie nie stalo to nie masz sie czym martwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ale Ci fajnie ;) ... :) moj nawet o tym nie mysli jest taki pochloniety budowa domu hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie ciężko mnie schować ale może ja dojadę bo blisko w miarę mam, i wtedy jakoś mnie wpuścisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Monis super sprawa Vivii to mnie pocieszyłaś bo się zamartwiam .... Znieczulenie miałam miejscowe wiec lepiej niz narkoza ... Jak sie nic nie stało to pewnie dzidzius mocny jest oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z miasta wydalam na jedzenie 300 zl ;/ o matko ale padnieta jestem teraz siedze z dzieckiem siostry mojego Piotrka i mi tu szaleje roczny maluch... co tam porabiacie?? u mnie jutro gotowanie i pieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dziewczyny ale dzisiaj szalejecie nie zdąże wszystkiego przeczytac :) ja zmęczona po podróży... skierowanie jest i rozmowa z genetykiem bardzo miła i pokrzepiająca :) zrobiłam na obiad spaghetii tak mi się chciało że aż mi się śniło dzisiaj a jak przyszło co do czego to nie smakowało jak zwylke tylko tak mdło... :( witam nowe mamusie jeszcze nie wiem dokładnie co u Was ale obiecuje że nadrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije kawe mam nadzieje ze glowa przestanie bolec i patrze jak moj maly sie bawi bo on ma tak ze jak sie zajmie zabawa to moze tak z 3 godziny a tak dyskutuje sam ze soba ze az mi sie smiac chce ;) A jeszcze wam powiem ze moj maly jest takim cwaniaczkiem i przemadrzalcem hehe i ostatnio tak troche deszcz padal a wracalismy z mama do domu i ona zapalila papierosa a on do niej mowi ze to przez nia deszcz pada bo dym z papierosa sie zamienia w pare i to idzie do gory i sie skrapla i gdyby nikt nie palil to by zawsze byloslonce heheheheeh ;) A jak wrocil ze swiecenia jajek (rano cos zjadl chyba co go uczula) to mu wysypka wyszla i zaczelo go swedziec to mi powiedzial ze mam mu szybko dac wapno bo on ma chyba uczulenie na wode swiecona hehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka witam :) Viviii no tak moja córa też jak czasem coś powie to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać i tak rok temu na naszym ślubie jak pan młody przyszedł do panny młodej to Madzia tak mówi No tata klękaj i dawaj pierścionek i kwiaty i jest to nagrane na filmie :) Inga to fajnie, że rozmowa Cie uspokoiła jednak fachowy lekarz zna się a powiedz mi a przed takim badaniem robią usg aby się upewnić że jest potrzeba badania czy już nie? I ja frytki zjadłam :) Mamusia a ja mam więcej włosków na brzuchu i szybciej mi rosną ale i też podjadam słodkości więc u mnie dopiero zagadka :) A wymioty, mdłości tez miałam więc jedno na syna inne na córe wskazuje i bądź tu mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii to twoj syn tak jak moj brat.:) Pamietam jak kiedys mial chyba 2 latka a moj tato lubial sobie zawsze polezec na podlodze i mowi do kacpra zeby mu poduszke przyniósł a on stanal sobie w drzwiach i do taty sie pyta czy bozia mu raczek nie dala. A teraz w poranek wielkanocny mama szla do kosciola i tak stoi w drzwiach i mi mówi co mam na sniadanie przygotowac a moj kacper wyskakuje i mowi do niej mamo ty sie przestan tak tym sniadaniem ekscytowac hehe;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh No dzieci sa niesamowite a skad one to biora to ja nie wiem ;) Moj jak mi sciany cale wymalowal kredkami i jak sie zapytalam dlaczego to zrobil to tak popatrzyl na mnie jak bym sie z choinki urwala i mowi .. bo mnie nie pilnowalas heheh ;) masakra .. Kurcze troszke mi lepiej po tej kapieli ale dalej mi caly mozg pulsuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow. ale się rozpisałyście ! ;> nie wiem kiedy to wszystko przeczytam. tak poza tym mam pytanie. ma któraś z was może problemy ze stawami? bo mnie łapią takie dziwne bóle stawów ale tylko na długości całej jednej nogi. i aż czasami nie mogę na niej stać. poczytałam w internecie że to może być rwa kulszowa. myślicie że to tak cały czas będzie ? ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Mam tez takie bóle Czasem mnie tak chwyta ze chodzic nie mogę (jedna noga) i sie wyprostować Przed ciażą miałam kłopoty z kregosłupem , stawami ( poejrzenie reumatoidalnego zapalenia stawów ) Przeszłam na poczatku ciazy operacje uwolnienia nerwu posrodkowego nadgarstka (teraz druga ręka mnie atakuję) Mam nadzieje ze jakos dotrwam do rozwiazania a potem to mam kontrole u reumatologa i neurologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie nie wykonuje sie powtórnego badania bo jest ono juz nieistotne dlatego że bez wzgledu na stan zdrowia dziecka ten fałd ( a raczej płyn który się zbiera pod skórą) wchłania się samoistnie tzn powiniem w niektórych przypadkach może wystąpic zwiększenie ,obrzęk ale to widać odrazu że rośnie. A poza tym amniopunkcje zaleca się robić po 15 tyg ciąży więc powtórne badanie fałdu jest w tym okresie niemiarodajne bo robi się je od 12-13tyg. ale amniopunkcja jest robiona przy usg tzn monitorowane jest położenie dziecka żeby go nie nakłuć i jest bez znieczulenia żeby nie zaszkodzić dziecku a genetyk mówił że bol jest taki jak przy pobieraniu krwi czyli żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozwiązanie dla niektórych mamusiek - tych które mówią co by chciały, reasumując zawsze się mówi nieważne co byle zdrowe było - i napewno wszystkie dzieci będą :P ale rozwiązanie jest takie, że i tak dzieciaczki się urodzą w jednym miesiącu - wrzucimy foty do galerii i które bardziej podobne a innej płci to się mamuśki powymieniają :D oczywiście taki mały żarcik przed pójściem spać - żeby się która nie oburzyła, że jakaś bezduszna jestem :D wróciłam od psiapsióly, bo na klachach byłam, ale już wysiedzieć nie umiałam u niej bo mi w żołądku jeździło :) miłej nocki życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się uśmiałam z tych wypowiedzi waszych pociech hi hi:-) skąd one to biorą;-D Ja niedawno wstałam:-( Tak jak pisałam wcześniej - kupiłam te pierogi ruskie i tak się nimi objadłam że od razu zmożyło mnie spanie:-) ciekawe co ja teraz będę robić bo z zaśnięciem będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka76 - ja tak samo! nie mogę stać na jednej nodze ani się wyprostować. okropne to jest. szczególnie jak muszę się szybko zbierać i zakładać buty żeby zdążyć na autobus. muszę aż siadać na podłodze i uważać żeby za bardzo nie odchylać jednej nogi. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×