Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

agulka - trzymaj sie dzielnie!!! wiem ze latwo mowic, gorzej zrobic. ale staraj sie nie zamartwiac to nie jest dobre dla maluszka. marla - a gdzie pracujesz ze robisz diagnozy 5,6 cio latkow? chyba dzialamy w tej samej branzy :) dziewczyny, jak macie nakaz lezenia, to na prawde nie wstawajcie! obiady zawsze mozna zamowic na dowoz. wiem ze ciezko wytrzymac. sama , tak jak pisalam, lezalam przez 5 tyg wstajac jedynie do lazienki. znalazlam przez internet nawet kobiete ktora przychodzila do domu pobierac mi krew. zawsze lepsze jest lezenie w domu niz w szpitalu - tam mozna tylko dola zlapac. mamusia - ty jestes juz w 12 tyg :) masz termin tydzien po mnie a mi jutro zaczyna sie 14 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Leonka my mamy termin razem na 20 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw nic nie widać że coś napisałam teraz nagle wszystko wyskoczyło masakra dziś :) To z tymi tyg to ja już nic nie wiem. To moja 3 ciaża a dalej to jakieś nie zrozumiałe ale we wtorek na wizycie lekarka wpisała 11t plus iles dni nie pamiętam to ja myślałam że to 11 a pogubić się mkożna Tak czy siam mauisa ( bo u nas 1 dzień różnicy) wkraczamy w drugi trymestr już? Agulka to bardzo smutne co piszesz nie rozumiem jak zgon wypisali jak dziecko jeszcze walczyło 2 tyg? Oj trudna sprawa ale agulka kochana nie myśl teraz o tym wiem, ze ciężko ale czasu nie cofniesz mały aniołeczek na zawsze zostanie w Twoim sercu ale nie smuć się teraz bo newry na prawdę teraz nie są wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dentyscie fu jakies lekarstwo mi wsadziła a niedobre że muślałam że zwymiotuje na fotelu.... blee ja pranie wstawiłam posprzatałąm w domku i chyba troszeczkę poleże i poczytam książke bo od jakiegoś czasu jak dużo siedzę to mnie dół brzucha boli tak jak bym sobie gniotła macice... naprawdę kafe wariuje co do kaw to ja piłam rzadko głównie przed nocka jak pracowałam teraz mnie nie ciagnie czasem dla smaku napije się zbozowej z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz posprzatalam Vivii ja tez mam takie zboczenie lekkie bo ciagle łaze ze szmatami jak to moja mama mowi,, ale jescze nie jest ze mna zle bo mam kuzynke taka pedantke ze szkoda gadac nawet jak przychodzi z miasta to musi wytrzec to co kupiła zaczym pochowa np. kupi jakis tam słoik z czyms to zaczym schowa go do lodówki to musi go obmyc to juz jest mega przesada..... Agulka straszna taka historia to jest chyba najgorsze co moze spotkac matke..... ja mam w pracy taka kolezanke co urodziła i dziecko zmarło jej stan psychiczny był straszny odrazu wpadła w depresje ale z pomoca meza i specjalisty jakos doszła do siebie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inga własnie tak sobie ogladałam Twoje zdjecia i tak mi sie wydaje ze nasze brzuchy w podobnej wielkosci:-) i ty masz tez jak pamietam na 6 termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania bardzo fajny pomysl z tymi numerami telefonu ;) ja jestem za ;) Kurcze ja sie boje coraz bardziej czy ja to wszystko ogarne jak sie drugie urodzi ... tak zeby Maciuś nie czul sie odrzucony choc to akurat mi raczej nie grozi bo on jest moim pepkiem swiata ale czy zdaze obiad zrobic posprzatac maly ze szkoly a to lekcje spacer itd kurcze coraz czesciej mysle czy dam rade ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa adza1987............24.........słubice..........25.09.12 .......... orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........SYN Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.1 0.1 2.......... Nha........24..........kuj-pomorskie..........11.11.2012. ...... DLA PRZYPOMNIENIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz widze ze graga i agulkatez slaskie ;) a z jakich miejscowosci ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi numerami to fajny pomysł, ale żeby nie pisać na forum, to może jak któraś chce to może dodać do zdjęć - tam gdzieś wpisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efhnbad
uuu wywaliłyście mnie z tabelki widzę, spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Ja okolice Mikołowa mała wioska Wyry Z numerami tel dobry pomysł ale nie tu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 jak się nie mylę wpadła na ten pomysł :) O numery telefonów, czasami dłużej którejś nie ma, a jak już zaczniemy rodzić hihihi to też fajnie wymienić się informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie sie powymieniac?? ale to chyba pozniej zeby sie poinformowac o narodzinach nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, zamów jakiś torcik, czy ciasto :) niech córcia starsza coś przygotuje , pomoże ci i jakoś przetrwasz mała imprezkę. Zawsze możesz też w trakcie imprezki położyć się i odpocząć - goście zrozumieją. Albo uprzedź wszystkich,że nie fajnie sięczujesz. Ale myślę,że takie spotkano pomoże ci oderwać się od wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie przeczytalam zaje....y tekst - synek do taty "tato jak dasz mi 10 zł to ci powiem co listonosz mowi do mamy gdy jestes w pracy ,- ok trzymaj- to co mówi?/- dzień dobry to pani poczta " ale sie usmialam inteligencja dzieci jest niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lenia wmuszonego, leżeć trzeba i chcę dla dzidzi leżeć i przez to wrasta we mnie straszny leń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Tez mam leżeć ... I leń coraz większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja leżę i czuję jak mi się coś przewraca w brzuszku, możliwe,że to dzidzia?? Choć pewnie raczej coś się przlewa - zupa mleczna ranna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×