Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

a ja pospałam trochę, mąż zrobił obiadek i teraz znowu na sen mnie bierze.. i standardowo ból głowy. W końcu chłopak będzie :D Wychodzi, że to końcówka 17 tygodnia i zaraz 18 zacznę. Wreszcie termin z USG jest taki sam jak z ostatniej OM. a 18 tydzień to już 5 miesiąc ciąży? Ale u nas ładnie, a ja taka śpiąca.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam napisać ja jeszcze ruchów nie czuję :( ale ponoć przy pierwszym dziecku później się czuję. najważniejsze, że zdrowe jest i fika sobie w brzuszku a na kopniaki będę miała czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he:) co do czarnych włosów poniżej pępka....przed chwila oglądałam z Szymkiem filmik o rozwoju dzidzi-link powyżej wam dałam....jak on to przeżywa.... i nagle odsłoniłam brzuch aby mógł pogadać z dzidzią i słyszę: " ojej mamusiu chyba musisz się ogolić na brzuchu rosną ci czarne włosy:)" he ruszy już czuje -fajne delikatne.....eh w poniedziałek wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a filmik kiedyś leciał na tvp :Oglądaj "Tajemnice okrągłego brzuszka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w środę miałam USG (pierwsze!) lekarz stwierdzil ze aparat jest beznadziejny i kazal przyjsc do siebie na oddzial to zrobi badanie na lepszym sprzecie więc dziś poszłam i powiedział, że jeszcze raz mam przyjść we wtorek, bo Dziecko się tak ułożyło, że nie mógł zrobić przezierności i sprawdzić przegrody nosowej ale już wiem, że ma 68 mm i śpi w najlepsze podczas badania a co tam śpioch jak mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka milo ze ktos jeszcze o mnie pamieta:) Witajcie dziewczyny po długiej przerwie,nie pisałam bo zupełny kołowrotek miałam ale podczytywałam Was często:) Ja rozpoczełałam 17tc juz po 3 Usg wiem ze bedzie córeczka. Postaram się teraz doczytac co u Was:) Pozdowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie drzemalam troszkę:)mamuska super ze wszystko okey,inga gratuluje synka,a natali corci:)ja juz tez chce znac plec:)miska milo ze sie odezwalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka :) czekałam aż się pojawisz, bo chyba jesteśmy tu jedynymi rzeszowiankami :) Pozdrawiam :) Tusia - poplątałaś nieco :) Nata_lie będzie miała synka, a Inga córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No właśnie - synek będzie. Dodałam zdjęcie naszego Kubusia, ale coś gorzej mi wyszło niż ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Miśka? do kogo chodzisz? gdzie poród? no i w którym jesteś tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na kolejnym badaniu - tym razem u swojej gin. Dziś udało jej się zbadać dzidzię, zmierzyć i u niej wychodzi przezierność 1,6mm a rano 2mmm u genetyka. W sumie nie mam co się martwić. Reszta też jest ponoć w normie, ale nie podała mi niczego,żadnych wyników tak jak to rano doktorek zrobił. A jakie zdjęcia mi wydrukowała - wrrrrrrrr same poprzeczne paski zaśnieżone. Dziś wprost zapytałam, jak można na takim sprzęcie pracować ??????????????????? Skoro nic nie widać, a nie wspomnę o zdjęciu i pamiątce... No a ona,że niestety takie są sprzęty w szpitalach. No co zrobić, trudno. Na szczęście na następną wizytę już idę do jej nowo otwartego gabinetu - sprzęt też lepszy, nowszy :) Grunt,że dzidzia zdrowa :D A i jeszcze najważniejsze, nie jest do końca pewna ale dzidzia się tak ułożyła,że wystawało coś między nogami :D na 70% jest pewna,że będzie chłopiec :D hurrrrrraaaaaaa mam nie chwalić się nikomu, bo pewności na tym sprzęcie nie ma, ale sama widziałam w przybliżeniu,że tam coś wystawało. hihihih No ale mówię wam, bo wy nikomu z mojego otoczenia nie powiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia rozumiem Cie.... ja ostatnio też byłam na badaniu usg ,którego aparat kosztuje 700.000 a dla porównania u mojego gina jest sprzęt na 70.000...różnica...... hmmm płace 120 za wizytę....na każdej mam usg......podglądanie dzidzi....na tej specjalistycznej 10 minut przyjemności kosztowało 200 zł!!!! nieźle co? ciekawe czy mój synio się okaże syniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jantez dzis bylam, i tak liczylam na okreslenie plci :( i nic tylko serce sprawdzila na usg a ja jak ta glupia sie nic nie zapytalam, o nic nie poprosilam... smutno mi i zazdroszcze wam dziewczynki ze juz wiecie :) ja prawie 18 tydz. wiec pewnie tez bym wiedziala gdyby tylko gin sie postarala... a tak zaplacilam 80zl za tetno moje i dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana26 ja chodzę do doktora Dorskiego,rodzic tez zamierzam w profalilii a termin mam na 1.10 :) Co do sprzetu to z doswiadczenia powiem Wam ze szczególnie usg połowkowe warto zrobic na naprawde dobrym nawet jesli trzeba dodatkowo zapłacic bo potem człowiek spi spokojnie . U mnie niestety zle wyszły testy z krwi Pappa przy bardzo dobrym Usg ,powtarzałam juz trzykrotnie i zrezygnowałam z amniopunkcji bo jednak wydaje mi się że to Usg wykryje przynajmniej większosc nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź dobrej mysli, że wszystko jest ok :) Ja sama przekonałam się o tym, jak różne są sprzęty. Naprawdę na tych fatalnych mało widać i tylko człowiek denerwuje się :( Na połówkowe też pójdę do dobrego lekarza,który ma dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się, ze u was po usg dobre wiadomości :) U mnie nie :( Dzidzia ma 6cm serduszko 158uderzeń na minute, troszke sobie spało potem się przeciągał maluszek ale to co było krwiakiem okazało się nie wiadomo czym a sprzęt lekarka ma taki, że mówi choćby niewiem jak nie powie co to ani nie sprawdzi kości nosowej więc po co mi to usg gdzie nic nie wiem może to torbiel może jakiś guz nic niewiem ona rozkłada ręce. Zadzwoniłam dzis do mojego lekarza z poprzedniej ciązy po krótkiej rozmowie jutro jade na usg i wszystko sprawdzi. A miałam usg przez brzuszek i gdy pani doktor jeździła tą głowicą to wydawałao mi się, żę poczułam maluszka a wtedy pani doktor mówi o przeciągał się maluch :) A według usg i termin zmiesiaczki się zgadza dziś dzidiz ma 12t5d. Teraz pytanie co mi tam w środku rośnie??? Jak to jakieś guzki niby pytałam się lekarki to ani nie powiedziała tak ani nie powiedziała nie więc to może być wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jest i nasza zalozycielka :) Mamusia to gratuluje synka hehe :) na zyczenie ;) my dzisiaj z malym pol dnia na dworze dopiero co wrocilismy niedawno ;)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k dziwna ta lekarka .... A zleciła Ci jakies inne badania ? Czemu nie sprawdziła kości nosowej i NT? Kurcze po co przyjmuje pacjentki jak sprzęt ma do d..y !! Zeby chyba siac niepokój! Spokojnie na pewno wszystko jutro się wyjasni i bedzie ok!! Trzymam kciuki! Vivii ja dziś tez pól dnia spedzilam z młodym na spacerze tylko ze ja padam ze zmeczenia a młody nie ma dosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak moj ;) wykapal sie zjadl kolacje zregenerowal a teraz znowu lezy na dywanie i jezdzi autami ( gadajac przy tym baaaaaaardzo duzo hehe) i pewnie jak zawsze przynajmniej 1,5 godziny bedzie tak jezdzil ;) uciekam do wanny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka nie sprawdziła kosci nosowej bo nie jest w stanie zrobić tego na tym sprzęcie i poradziła mi zrobić te badania na lepszym sprzęcie gdzie będzie widać być może co to dziwnego co przez tyle tyg było krwiakem teraz jest nie wiadomo czym no fajnie ręce opadają i skąd mam wiedzieć jakki to ma wpływ na ciąże, na rozwój dziecka czy na mój stan zdrowia? Jest to dość duże. Mam nadzieję ,że jutro się dowiem czegoś więcej a tak szczerz mówiąc to moaja mama też mówi że dziwne że mnie nie skierowała na badania do szpitala gdzie kolwiek przecież to coś nie może ot tak sobie być a ja mam leżeć w domu, brać leki i czekać a już mam dośc. Najważniejesz że dzidzia rośnie i widziałam serduszko, nóżki rączki więc choć tyle wiem, że jest mu tam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 moja dzidzia też ma 6cm, a tydzień to 12tc4d a wg drugiego usg 13tc , hehehe co sprzęt to i co nowego :D Nie martw się na zapas, może nie umiała poznać co to, lepiej jedź do innego lekarza, czas jeszcze jest na zrobienie badań. Trzymam kciuki. Viviii ty nie gratuluj tylko módl się,żeby z 70% wyszedł chłopak a nie z 30% dziewczynka :D bo wiesz,że różnie może być, zwłaszcza,że te sprzęty są jakie są... Miśkaa dzieci zawsze mają 1000% energiii!!!!!! czasami to mówię niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_k ja na Twoim miejscu pierwsze co zmieniłabym lekarkę. Szczególnie w ciązy jak idziemy na badanie to mamy oczekiwać od lekarza prowadzącego wyczerpujących informacji co do naszego stanu a jeśli takich nie potrafi udzielic to może niech kury leczy a nie ludzi... Vivii mój młody dokladnie tak samo spedza wieczory ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_k Miska ma racje, dziewczyny po co chodzic na wizyty po ktorych nie jest sie zadowolonym a co najwaniejsze nie posiada sie wyczerpujacych informacji dotycz, przebiegu ciazy, rozwoju dziecka? ja ma wizyte 24 kwietnia o 20.40:) juz nie moge sie doczekac:)) jestem wyczerpana po dzisiejszym dniu,ktory jeszcze sie nie skonczyl, jutro NIki ma roczek, mam do zrobienia tort, salatke, nie wiem moze zrobie to rano bo czuje ze baterie mam wyczerpane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ok od dzisiaj zaczynam sie modlic za synka dla Ciebie :) Ale wiesz ze ja Ci juz dawno powiedzialam zze chlopaczek bedzie ;) Ania no ja tez bym zmienila gina:) w pierwszej ciazy mialam takiego konowala ze szkoda gadac .... po 1 usg potwierdzajacym ciaze nie zrobil mi przez prawie 6 miesiecy zadnego usg nawet mnie nie badal!!! termin porodu mi wyliczyl na 30 wrzesnia (a maly sie urodzil 6 listopada) po ktorejs wizycie mama moja sie wkurzyla i zaprowadzila mnie do lekarza w swoimszpitalu. Po badaniu wyszlo ze dziecko sie za wolno rozwija itd wypbrazcie sobie co ja przezywalam. Przynioslam wszystkie dokumenty od tamtego lekarza i co ... okazalo sie z sie machnol o miesiac i na usg jak wyszlo ze 6 tydzien to on wpisal 10. Miska chyba rajdowcy beda heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×