Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Vivii ja wczoraj zaczęłam 17 tydzień :) I na szczęście mam jutro wizytę, już 4 tygodnie mijają więc znam Twój ból. Ale może teraz kolejna będzie za 3 tygodnie na połówkowym :) Dziewczyny a zdarza się wam spać czasem na brzuchu? Ja czytałam, że już nie można spać. A ja zasypiam na boku i czasem budzę się w nocy na brzuchu.. pewnie gdy mi większy urośnie będzie to technicznie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natali,oczywiscie ze sie zdarza:)ale staram sie tak nie lezec i zaraz zmieniam pozycje:)ale gdy brzuszek bedzie znacznie wyrazniejszy nie ma mowy by na nim lezec:)3mam kciuki za inge i monis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, a ja wstałam dziś z bólem kregosłupa i nogi, dam radę chodzić ale boję się co dalej będzie :( Ogólnie humor mam nijaki, a to za sprawą wczorajszego dnia. Umówiłam się na jutro na 11.30 do lekarza polecanego przez kilka koleżanek i na forach też ma bardzo dobre opinie, więc idę na to usg jutro. Koszt to 160zł, więc nie jest tak tragicznie, przeżyję zwłaszcza,że sprzęt lepszy. No i ten dr zajmuje się tylko i wyłącznie robieniem usg w klinice genetycznej. Pocieszenie jest, że to co robi to robi dobrze. Inga, Moniś - kciuki zaciśnięte :) musi byc dobrze. A za całą resztę co mają wizyty też trzymam kciuki. Dobrze ,że u was ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) natali ja caly czas spalam na brzuchu ale od jakiegos miesiaca musialam sie nauczyc inaczej bo niby brzucha jeszcze nie mam a cos mnie uwieralo i balam sie ze dziecko gniote, wiec juz nie spie bo poprostu mi niewygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff to sama nie jestem :) ja też jak się obudzę, to od razu zmieniam pozycję. Dziewczyny ja już chcę jutro!!!! Oczywiście trzymam mocno kciuki za dziewczyny i badania. Lęcę do h&m, może jakieś ciążówki w normalnej cenie wypatrzę :) W ogóle to znalazłam na allegro osobę, która super ciuszki sprzedaję oryginalne dla dzieciaczków. Ale są bardziej na chłopców :) Nick z allegro jakby która chciała zobaczyć, to BABY-LUXURY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znowu obudzilam sie z otwornym bolem gardla i nie wytrzymalam i zadzwonilam do gina co moge wziac i o dziwo on mi powiedzial ze moge brac wszystko co w aptece jest bez recepty czy to na gardlo czy kaszel itp , bo na ulotkach wszedzie pisza zeby konsultowac sie z lekarzem bo oni sie w ten sposob zbezpieczaja, i powiedzial mi ze lepiej pozbyc sie szybko infekcji takimi srodkami niz nie robic nic i nabawic sie angin lub jakiegos zapalenia pluc i byc na antybiotykach a wtedy to juz niezadobrze by bylo, wiec lece do apteki po jakies pastylki do ssania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poszła do lekarza rodzinnego zeby to gardlo obejrzal... ja na poczatku ciazy tez tak mialam, z bolem gardla meczylam sie chyba 3 tygodnie, az wkoncu poszlam bo nawet tamtum verde nie pomagalo i sie okazalo ze wszystko z zatok leci do gardla i jest cale zielone :) a kataru nie mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie mialam problemu z zatokami wiec to chyba odpada a gardl mnie boli pewnie po wczorajszych lodach i zimnej wodzie do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu dobrze że zdecydowałaś się na klinikę genetyczną oni tam maja specjalne uprawnienia na wykonywanie tych badań Mnie tez strasznie kręgosłup dokucza plus lewa noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia ja tylko na brzuchu spie:) tzn teraz taka mam pozycje ze jedna noge podciagam do gory i ten brzuch ma troche miejsca ale coraz bardziej mi nie wygodnie :( i wiem ze tak bedzie do konca ciazy bo w pierwszej tez tak mialam ile moglam spalam na brzuchu a pozniej to bylo takie lezenie bo co chwile sie budzilam bo nie wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia to super to jutro bedziesz miala wszystko czarne na bialym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja nadal chodze ciagle spiaca dzisiaj od rana cos mnie kluje w brzuszku chyba zaczynam czuc ze jestem w ciazy brzuch mi sie powoli powieksza juz teraz nawet z rana go widac fajne uczucie. Strasznie swedza mnie piersi no ale chyba to normalne trzymam kciuki za dziewczyny które maja dzisiaj wizyty buziaczki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam parę minut temu z Ingą - boi się strasznie, czeka jeszcze przed gabinetem, ale jest ze swoim :) więc musi być dobrze, wsparcie ma. Mówiła,że ma odruch łapania za rękę jak coś ją boli i ma nadzieję,że nie chwyci za nic, jak ruszać się nie można. Ma wejść między 11 a 12. Oby było ok, kazała was pozdrowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia pisałaś ostatnio o wymiotach.. ja jestem w 17 tygodniach i właśnie co skończyłam przytulać się do kibelka.. aż strach wyjść teraz na dwór, bo żołądek mnie jeszcze boli. a na śniadanie jadłam to co zawsze, jak widać coś się dzidzi nie spodobało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to mam dobre przeczucia i co do ingi i co do monisi, sprzety to rzeczy martwe czasem szwankuja , trzymajcie sie dziewczyny bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja też mam jutro usg o 11,30 :) Ale u mnie pewnie jak i tamtym razem będzie opóźnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za dziewczyny biedne nawet trudno sobie wyobrazić jak się denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia jak narazie mowi po swojemu, czyli DADA, bu, bubu eh, eh, puszcznie baniek ustami, NIE. chodzic sama jeszcze nie chodzi ale juz sie wspina nawszystko wlacznie na swoja mame, jak cos to chodze z nia za raczki:) mi sie tam nie spieszy zeby zaczela chodzic bo wiem ze jak zacznie to bede miala w omu torpede i bedzie jazda bez trzymanki bo adrenalinowiec z niej po tatusiu:) dziewczyny zazdroszcze Wam tych wizyt, ja musze czekac dopiero na 15 maja tutaj w Norwegi ale mam nadzieje ze zalapie sie teraz w Polsce do swojego gina. ja tez udaje sie do fryzjera bo przez chyba nastepny rok bedzie musial o mnie zapomniec wiec bedzie radykalana zmaina koloru u ciecie. nic zmykam gotowac obiad, zrobie dzisiaj jarzynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mnie dziś takie spanie wzięło, że szok!! 12 godzin prawie, dobrze, że synek też tyle spal :) Trzymam kciuki za nasze dziewczyny z dzisiejszą amnio, musi być dobrze! eliotka na gardło polecam LaryngUp, mi pomógł w ciągu 2 dni. Te starszej generacji typu chlorchinaldin, cholinex są nie polecane w ciąży, mimo że bez recepty. No i ibuprom zakazany, czasem jest jednym ze składników takich przeciwgrypowych tabletek. Pozdrawiam, u nas piekna pogoda, zaraz zbieram się do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maryjka:) zupka juz sie gotuje, wiec do was wrocilam dziewczyny na amino bedzie dobrze!!!glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś robie zapiekanke ziemniaczaną mniam mniam :) Pazmama mój synek mimo iż ma 15 miesięcy też njeszcze nie mówi czekam na to pierwsze słowo MAMA a nie jakieś guganie he he ale rozumie wszystko a jak coś chce pokazuje palcem i jakoś idzie się dogadać a chodzi od 14 miesiąca dopiero zupełne przeciwieństwo córeczki, która chodziła mając 11,5 miesiąca, dobrze mówiła już na swoich urodzinkach pierwszych a wołała siku jak miała 18 miesięcy. Nie grzebała po szafkach jak mały on np wczoraj wyjadał swoją herbatkę , grzebie po sprzęcie rtv, piloty, kable, masakra a ona grzeczna bawiła si,ę swoimi zabaweczkami za to teraz pyskata i momentami sobie z nią nie radze :( . Mowie do synka przynieś buciki swoje to mi przyniósł taty buty he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) chwilka wytchnienia przed basenem wiec do was przyszlam na kawe;) Kurcze martwie sie o dziewczyny mam nadzieje ze dadza rade .. Ja mam nadzieje z ten maluszek ktory sie urodzi nie wda sie w swojego starszego brata bo bedzie znowu ciezko ;) nie dosc ze przestal calkowicie spac w poludnie jak mial juz 5 miesiecy :( to jeszcze zaczal chodzic jak mial 8 :( masakra jakas mkowie wam :( a to ze nie chce spac zostalo mu do teraz ... chodzi spac prawie przed 23 i nie ma problemu normalnie przed 7 wstaje bez niczego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ale macie rozpęd, dopiero teraz nadrobiłam zaległości w czytaniu :) mam nadzieję, że Inga i Moniś dzielnie znoszą dzisiejsze badania, oby w obu przypadkach wyniki były dobre, zresztą nie moze być inaczej cieszę się, że u pozostałych mam wszystko ok :) pisałyście, że gdy łożysko jest na przedniej ścianie to nie jest dobrze, ja jedno właśnie mam tak usytuowane, lekarz nic mi nie powiedział, że to źle, tylko przy badaniu usg, że trochę dzidzię zasłania, w dodatku mam bliznę po cesarce i w związku z tym już niezłego stracha. Wiecie może jakie są konsekwencje tego, gdy łożysko wrośnie w bliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania to moja by sie dogadala z Twoim synkiem, robi wszystko to samo co twoj, a jak slyszy motocykle lub auta to szczesliwosc 10 na buzi:P wdala sie w tate , ktory lubi sporty ekstremalne, czyli jazda qadem , crossem, rajdy samochodowe.....dlatego tak po cichu ciesze sie ze jest jeszcze na czworakach:)) z szafek to mam standarowo wyciagniete obrusy, scierki i plastiki w kuchni(jej szafka) zaslony ktore mam w salonie w jednej polce. laptop to jakby mogla to by go zjadla...juz nawet poswiecilam jedna ladowarke do telefonu zeby miala swoj wlasny prywatny kabelek.....:))))piloty so bez baterii bo takto z ogladania tv nici... na swlowo nie wolno reaguje odwrotnie, staram sie odciagnac jej uwage ale to no i tak nie pomaga......aha i zaslony na oknach, non stop by robila nimi AKUKU, osttsnio na topie sa plastikowe butelki, zadnej nie odpusci a co przy tym jest krzyku:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś króluje zupka jarzynowa - marchewka, pietruszka, ziemniaczki i brokuł, doprawiona śmietanką.. mniam! jem już trzecią porcję :) Miłego dnia dla Was! Odebrałam rano wyniki tsh i ft4 - wszystko w normie. Jutro wizyta u endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u mnie dzis kalafiorek ale sie objadlam uffffff..... mamusia jak bedziesz cos wiedziała o indze to piszz szybciutko ja całe południe mysle o dziewczynach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis życza sobie gulasz wiec ja gloduje albo jade na jogurtach bo niedobrze mi od samego zapachu miesa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×