Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mamusia leżę - mam w domu szwagierkę i jej faceta, którzy pilnują, żebym się nie ruszała. Mąż w delegacji ale jakby był to pewnie tylko oddychać by mi było można ;) Wizytę mam w przyszłą środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej jakie wy wszystko wiedzące, chyba ja muszę zabrać się za doszkalanie a nie filmy oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak tak prezentujecie swoje wyniki to ja też podam swoje: Trisomia 21 (Zespół Downa) ryzyko podstawowe 1:747 obliczone ryzyko 1:157 - jak widać wynik kiepski Trisomia 18 ( Zespół Edwardsa) ryzyko podstawowe 1:1754 obliczone ryzyko 1:2674 Trisomia 13 ( Zespół Pataua) ryzyko podstawowe 1:5522 obliczone ryzyko 1:4432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka ja kupuje zamiast tego fotelika maxi cosi ale moj maluch bedzie bardzo czestopodrozowal :) Ania ja ochraniaczy wogole nie kupuje bo to zle dla dziecka gdyz przez pierwsze miesiace nie powinno byc niczym zastawiane zeby byla dobra cyrkulacja powietrza. Zapytaj o to pediatre kazdy Ci odradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się dodzwonić do szpitala, żeby się dowiedzieć na jakie badanie pobierali mi krew. W tym całym stresie zgodziłam się na nie ale nie pamiętałam na co i ile czeka się na wynik. Okazało się, że to konflikt płytkowy - jeżeli wynik będzie nieprawidłowy mają dzwonić po około 2 tygodniach. Jak nie zadzwonią to znaczy, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia super no ja nie wiem dlaczego ja nie mogłam znaleźć ich na allegro :) Agulka kochana nie przejmuj się o mnie czasem tez zapominają te wredne małpy :) Żarcik oczywiście :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy sZalejecie z tym pisaniem ;) nie nadaza sie czytav hehe ;) Ciekawe co u Ingi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz piszę,zanim sama się odezwie: jest po wizycie, gin mówi ,że wszystko w porządku,amnio się udało , łożysko się nie odkleja, malutka spała a Inga serduszko słyszała - więc zadowolona,że wszystko gra. Ma brać wit.C i urospet bo jakąs bakterię ma w moczu i dużo pić. Napisałam jej,że oczywiście alkohole odpadają :D hehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamusia hehe Ty to jestes centrum informacyjne ;) To bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze :) Ja odebralam wczoraj wyniki morfologia i cukier ok tylko mocz nie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Agulka - a masz już wyniki krwi z Feminy? Ja dzwoniłam dzisiaj i wszystko mi Pani podała przez telefon. Ogólnie to moje ryzyko jest bardzo niskie: 1: 7980; 1:19723 i 1:61767.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mialam dla mojej dwojki ochraniacze i balbahim i teraz tez zamierzam miec;)momo skupiska kurzy tyle co sie na sluchalam:))ale jak sie czesto pierze to raczej zle nie jest,a kurz wszedzie gdzie sie da osadza,KAZDA MATKA I TAK ROBI PO SWOJEMU:))co dziewczeta serwujecie na obiadek???ja juz sama nie wiem co zrobic,moze kalafiorowa,albo danie chinskie....sama nie wiem:)dajcie pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii a jakoś tak wyszło,że jak nie na kafe, to coś napiszę do tych co nie mogą pisać na forum :) i stąd wiem,hihi no nic pośpię może trochę, poleżę, obejrzę coś. ale nudno mi dziś :/ Ale w niedzielę przylatuje mój :D:D:D wkońcu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym za nic w swiecie nie dala ochraniaczy i baldachimu ale to dlatego ze za duzo sie na ten temat naslucham a jak chce cos zrobic po swojemu to mama na mnie nasyla ktoregos z lekarzy i mi mowia ze jestem nienormalna jak polowa tych wszystkich matek ktore patrza tylko na wyglad i swoje widzi misie niz na dobro dziecka wiec juz sie z nimi nie kluce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte za dwa tyg,juz sie doczekac nie moge,cytologie mialam teraz pobierana...ciekawe jak tam wynik...wyniki ok wyszly tylko cos z glukoza nie tak...powyzej normy:/a dobrze ze u Ingi ok-oby tak dalej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii widzisz moja corka strasznie ruchliwa była od 3-4mies...a to nozka,a to raczka w szczebelki walila,ja jestem za ochraniaczem i zawsze bylam...polozne mnie odwiedzaly i stwierdzily ze jak najbardziej i nie ma nic w tym złego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazdy robi co uwaza ja robie to co mi radza ale jestem zadowolona moj syn byl tylko 2 razy choryu w tym pierwszy antybiotyk mial dopiero w wieku 5 lat co uwazam za sukces :) Nie daje sie zwariowac ;) Tak jak i nie uznaje tych szczepionek na pneumokoki i rotawirusy i nie zamierzam szczepic itd itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia no właśnie moja córa też była taka że a to rączke a to nóżke włozyła między szczebelki albo główką uderzyła dlatego wtedy założyłam ochraniacz ale teraz jestem wygodniejsza i zmieniłam łóżeczko ale każdy z moich znajomych co miał drewnaine każdy zakałdach ochraniacz jak się często pierze to kurzu nie widać tak jak posciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia moj maly tez ;) zreszta on byl jak mowilismy terminator mial 5 miesiecy jak przestal spac w dzien a 8 jak zaczal chodzic wiec wiem cos o tym heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia a jaki masz wózek spacerówke? Ja też się zastanawiam nad takim rozwiazaniem małądzidzie do śpiworka na to pokrowiec i mięciutko i przytulnie i cieplutko by było a zawsze można maleństwo wyciągnąć i wózek na chwile dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Eljotka jak możesz, marzą mi się gołąbki. :) Kobietki wczoraj o 13:13 zamówiłam sukienkę przez allegro. Mam ją już w domu - aż nie mogłam uwierzyć listonoszowi :) Mogłam kupić rozmiar mniejszą no ale jak brzuch urośnie to będzie super. I muszę zszyć troszkę dekolt bo cycki mam spore i my wychodzą z tej sukienki ;) . Cienki materiał w sam raz na wiosnę, lato. http://allegro.pl/show_item.php?item=2284795922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis bardzo ladna :) a material taki za krople potu bedzie widac czy nie ?? :) bo moze tez sie skusze bo ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monis przepraszam, ale moze pociesze cie tym ze nie za dobre byly bo ze sklapu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś kupiłam identyczna tylko kolor iodowo-pomarańczowy :)ale numer :)jaki to materiał>mięciutki bo jakoś na fotach i w opisie słabo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×