Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

moja lazienka to jest koszmarna... ze wzgledu na cegle i gipsowa sciane wszystko mi sie kurzy i co dzien musialabm sprzatac, ae ze do porzadnickich nie naleze i moj o tym wie to dwa tazy w tyg jak ogarne to jest dobrze... i wlasnie dzis przypada ten dzien sprzatania lazienki... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa - też już bym chciała tulić Szkrabki, ale puki co niech tam grzecznie siedzą w brzuszku :) A o bólach porodowych już wiem co nieco (7h) a i tak skonczyło się cesarką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka ja mam z bebetto hollanda bardzo podobny i tez byl w podobnej cenie zobaczymy czy bede zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja już mieszkanie ogarnęłam, spacer zrobiłam z młodym i teraz zajadam się hot-dogami własnoręcznie zrobionymi. Ach jak ja uwielbiam takie jedzenie .... :D Olka ja polecam Ajaks do łazienek w niebieskim opakowaniu. Nie śmierdzi ! i nie trzeba nic robić tylko spryskać kabinę i spłukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - przed dodaniem linka patrzylam na opinie o tych wozkach i byly b. pozytywne a teraz doczytalam ze duzo mam narzeka ze gondola jest mala a spacerowka b.waska :( no nic trzeba jeszcze popatrzec na wymiary. ja na razie daje sobie juz z wozkami spokoj bo juz glowa zaczela mnie od tego wyboru bolec. :) wroce do tematu w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku wy już o wózkach. Ja przy poprzedniej cięży zakupy też zaczęłam robić bardzo wcześnie, a teraz jakoś... Nic nie przeglądam na allegro, nic nie planuję, nie wiem co się ze mną dzieje. Imienia dla dziewczynki dalej nie mamy, nawet się nad tym nie zastanawiamy. Jakaś apatia mnie złapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem - dziś od rana na działeczce z mężem i było wielkie sianie i sadzenie :) Warzywka się przydadzą ;) witaminki są wskazane :) Teraz ledwie siedzę tak mnie spanie bierze... Leonka - wózek super - moje typy to szary i grafit :) ale rzeczywiście trzeba to jeszcze dokładnie sprawdzić. Dotiuszka - nie przejmuj się, ja też tak mam.. ani imion nie wybieram, ani wózka... nic jeszcze nie kupiłam dla dzidziusia... kompletnie nic... Przeglądam tylko linki od dziewczyn i raz mnie podkusiło na oglądanie łóżeczek na allegro. Myślę, że jest jeszcze czas, a póki co skupiam się na składaniu kasy.. bo te wszystkie śliczne rzeczy są koszmarnie drogie. Moniś- ja też dziś zaliczyłam poranną wizytę w łazience, choć od samego początku zdarzyło mi się to 3-4 razy tylko i to niemal zawsze na pusty żołądek... Trzymaj się i oby szybko minęło. Miłego popołudnia - ja jednak się zdrzemnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z innej beczki.... W diecie ciążowej każdej kobiety do niezalecanych bądź niedozwolonych potraw należą następujące produky: Surowe lub niedogotowane mięso: szczególnie unikaj mięsa mielonego i mięsa wieprzowego, surowej kiełbasy np. wszelkiego rodzaju metek, pasztetów i tatara. W surowym mięsie mogą znajdować się mikroorganizmy wywołujące toksoplazmozę, która może mieć szkodliwy wpływ na dziecko. Pamiętaj, że dokładne odgrzewanie zabija zarazki. Szynki i ryby wędzone na zimno, takie jak łosoś czy węgorz również nie powinny być elementem Twojego odżywiania w ciąży. Pakowane sałatki i surowe warzywa: wszelkie gotowe, kupne sałatki i nieumyte warzywa i owoce mogą zawierać mnóstwo bakterii. Surowe lub niedogotowane jajka to także tabu żywieniowe podczas ciąży: mogą zawierać pałeczki salmonelli, dlatego należy unikać takich produktów jak majonez czy mus czekoladowy. Surowe produkty z mleka niepasteryzowanego: zalicza się do tej grupy wszystkie sery z mleka niepasteryzowanego szczególnie są to sery pleśniowe jak brie czy camembert. Mogą one zawierać pałeczki listerii. Wątróbka: Należy unikać podrobów ze względu na ich zanieczyszczenie i ryzyko przedawkowania witaminy A. Alkohol to bez wątpienia tabu żywieniowe podczas ciąży. Powinnaś na czas ciąży zrezygnować z alkoholu całkowicie, ponieważ ma on bardzo szkodliwe działanie na nienarodzone dziecko. Chinina i produkty zawierające kofeinę: należy do minimum ograniczyć spożycie produktów zawierających chininę jak np: tonik, a także spożycie czarnej herbaty i kawy. Niewskazane są również napoje gazowane jak cola i wszelkie napoje energetyczne. Ścisła dieta wegetariańska powinna raczej stać się tabu żywieniowym podczas ciąży: w diecie wegetariańskiej ciężko jest zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na białko, witaminę B12, wapno, żelazo i cynk. Lekarze zalecają, aby w czasie ciąży nie przestrzegać tak rygorystycznie diety wegetariańskiej. Potraktuj zatem te produkty raczej jako niedozwolone potrawy w czasie ciąży. Węglowodany niskiej jakości: unikaj cukru i produktów mącznych. Postaraj się zastąpić je dobrymi węglowodanami jedząc kasze, pieczywo pełnoziarniste, makaron pełnoziarnisty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzisiaj caly dzien aktywnie puszczalismy latawca potem gralismy w noge i siatke fajnie bylo no ale troche teraz brzuszek czuje jutro postawie jednak na spokojniejsze spacerki;) teraz wzielam prysznic i postanowilam do was zajrzec:) jak tam sie czujecie??? powiedzcie mi czy któraś z was jezdzi na rowerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale tu cisza :/ szok... ale tak piekna pogoda to i nie dziwić się :) nawet ja dziś posiedziałam i poleżałam na podwórku :D fajnie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na szybko , w piatek cora miala roczek wiec przygotowania byly, dzisiaj znow pakowanie sie do Polski, pranie, sprzatnie. ja moze wypowiem sie odnoscie wozkow kuplam jedo bartatine 3w1 przy 1 szym dziecku i powiem Wam ze zaluje kupna 3 w jednym w zestawie yla gondola, spacerowka, fotelik http://allegro.pl/3w1-bartatina-alu-plus-jedo-2012-fotel-jedo-i2265420809.html - taki i gdybym mogla cofnac sie w czasie to kupilabym na pocz tylko gondole( bo uzyjecie ja max do 6 miesiaca) pozniej spacerowke lekka ale gleboka ktora i tak teraz musze kupic bo ta z wozka obecnego zajmuje mi prawie caly bagaznik w passacie kombi,i jest ciezka. fotelik tez musze kupic(nosidlo) bo ten dolaczony do wozka jak nic wedlug mnie nie ma sie do zasad bezpieczenstwa- wiec teraz ten obecny 2juz fotelik 0-18 kg bebeconfort opal bedzie nadal uzywalo starsze dziecko do ok4 lat bo nie wyobrazam sobie nie miec fotelika nosidla gdy bedzie trzeba jechac na zakupy, wiec fotelik od 0-11kg typu maxi cosi musze kupic dla drugiego- wiec bede miala 3 foteliki z czego 1 nie uzywam do jazdy, a takto gdybym na pocz kupila ten maxi cosi z gondola tylko, to teraz musialabym kupic tylko wiekszy fotelik dla Niki , wiec najprosciej sie nie oplaca kupywac 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja co prawda mam termin na 28.10 , ale jestem w wątku listopadowym .. :) wiem, ze sie naraze niektorym, wiem tez, ze niektorym mamusiom nie zrobi to roznicy... ale chcialabym poprosic o klikniecie na mojego zeszlorocznego bąbla : http://pl.lennylamb.com/user/show_photo/4612 bede szczesliwa, a was to wiele nie kosztuje. chyba. pozdrawiam Was serdecznie i zycze powodzenia wszystkim razem i kazdej z osobna. czasem zagladne chociaz u was juz wrze wiec chyba nie wejdę do towarzystwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie wózka, to zgadzam się z Pazmamą. Ja również kupiłam wielofunkcyjny przy Szymku i dotrwałam do 6 m-ca. I od razu wózek poszedł w odstawkę. Teraz nie planuję kupować gondoli bo przez zimę przemęczę się z moim starym, ciężko się nim manewruje, ale ma duże pompowane koła więc w sam raz na moje przedmieścia :P Lepiej zainwestować w dobry fotelik a potem spacerówkę, którą dłużej się jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już na nogach, śniło mi się,że urodziłam córeczkę 63cm i nie miałam pokarmu a ona płakała... ehhh jakie sny. Wybudziłam się, koniec spania. Mój już w drodze na lotnisko :D nie mogę się doczekać a jeszcze tyle godzin zanim do domu dotrze. Miłego dnia dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam spania, mój pojechał na zawody wędkarskie więc trzeba było wstać wcześniej i dać kopniaka na szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już nie śpie, bo dzisiaj jedziemy do rodziny i musze obiad wcześniej przyszykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii i cała reszta orientująca się :) Jak ja dziś zaczynam 13 tc to już kończy się ten pierwszy trymestr czy jeszcze nie? Równo 3 miesiące temu miałam ostatnią miesiączkę. Nie chce mi się szukać stronki,gdzie któras pisała o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia mi sie wydawalo jak konczysz 12 tydzien to juz II trymest .. Wiec welcome w drugim trymestrze:) A mnie szturcha maly w brzuchu od wczoraj juz to czuje wyraznie wkoncu czyje ze cos tam siedzi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - ja tak jak ci pisalam jestem rowno tydzien przed toba ( dokladnie tydzien i 1 dzien :) ) ost @ 14 stycznia. wiec ja wczoraj zaczelam 15 tydzien a ty kochana dzisiaj zaczynasz 14 tydzien a nie 13 ty !!! wiec dzis zaczynasz II trymestr :) gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czytałam, że od 14 tyg jest II trymestr, tj od 4 miesiaca, a dzisiaj sie zaczął 4 miesiąc mamuśka więc witaj w klubie:P ja już mam rosołek ugotowany, makaron też, gulasz zrobiony, kapusta czerwona ugotowana, a ziemniaki obrane czekaja zeby je wstawic:) więc ja sie juz odrobilam :) i teraz mozna odpoczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×