Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hej dziewczyny :) U mnie pogoda zaczyna się klarować słoneczko wychodzi mam zamiar przejsc sie na spacer do biblioteki bo wszystkie ksiązki z domu wyczytałam :) wczoraj przy jednej płakałam jak głupia :) hehe mama paryzanka gratulacje !!! ja się nudzę maz w pracy rodzice gdzies się wypuscili a ja sama w domu :( używacie już jakis kremów na rozstepy? ja chyba sobie sprawie tak na wszelki wypadek bo mam skłonności do tycia w brzuchu więc wszystkie kg idą mi własnie tam a chce załozyć jeszcze bikini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same :) ja liczę, że siusiaka widać szybciej i dlatego dziewczyny już wiedzą - tzn liczę, że my siusiaka nnie mamy i juz nie urośnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze moja poprawka: NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12. ......SYN i SYN nata_lie..............25........Z.Góra..........29.09.12........SYN Rzodkiewa............27.......sl/Anglia........7.10.12..........SYN Moniś83...............28 ......Warszawa......14.10.12........SYN eljotka..............26..........Krosno.........14.10 .12........SYN!! emachines.............29......Śląskie..........20.10 .12........SYN I jeszcze któraś z dziewczyn pisała, że będzie miała córeczkę. Na razie same chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa ja nosiłam aparat stały na dolne i górne zęby. Nie miałam dużej wady ale bolało. Najpierw miałam górny potem dolny. Najgorzej było jak założono mi ten drugi. Przez kilka pierwszych tygodni ból był duży. Potem po każdej wizycie, gdzie dokręcano go tez bolało tak maksymalnie do 3 dni. Chyba lepiej poczekać aż urodzisz bo to nie jest nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki czytam Was od samego początku ale dopiero teraz odważyłam się do was dołączyć z racji wcześniejszego przykrego doświadczenia:( Ale obecnie jestem po wizycie i u mojego maluszka wszystko w porządku łącznie z pomiarami przezierności karkowej:):) Widzialam że macie galerie i wrzucacie tam swoję zdjęcia ale nie posiadam hasła jakby któraś z was miałaby by czas to poproszę o nie:) moj mail agussssia2008@wp.pl :( Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona bo od dzisiaj będę do was pisała:):) Mamusia ja też przytyłam 2kg a wczoraj się martwilam czy to nie za mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania no bo jak kiedys byl znowy problem tabelki to poddalam pomysl zeby sie wpisywac jak juz bedziemy znaly plec zeby nikt nikogo niby nie wyrzucal, kilka sie zgodzilo no to dodalam taka ale zawsze mozna wrocic do starej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga ja od początku smarowałam się oliwką a od wczoraj używam kremu na rozstępy narazie kupiłam sobie z ziaji później wypróbuje coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis kurcze wlasnie tak myslalam tylko ze ja mam slub w 2013 w czerwcu i tak myslalam zeby juz dochodzic do tego czasu w nim....ale bolu nie znioze takze lipa chyba... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12. ......SYN i SYN nata_lie..............25........Z.Góra..........29.09.12 ........SYN Rzodkiewa............27.......sl/Anglia........7.10.12... .......SYN Moniś83...............28 ......Warszawa......14.10.12........SYN eljotka..............26..........Krosno.........14.10 .12........SYN!! emachines.............29......Śląskie..........20.10 .12........SYN Inga23................23........ mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA no proszę jedyna panienka na forum jak narazie?:) ja też myslałam o tym z zjaji więc może spróbuje a oliwką tez się smaruje ale wole mieć cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok to nie za długo na aparat. Moja kuzynka ma zdjąć przed ślubem - nosi coś ponad rok. I to na własne życzenie takie przyśpieszone tempo. Mówi, że ciężko jej wytrzymać z bólu. Więc jeżeli chcesz na czerwiec przyszłego roku to tym bardziej odradzam. Aparat im dłużnej tym lepiej bo mniejszy ból i efekt lepszy. Ja nosiłam na studiach ponad 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i Inga będziemy pewne po wynikach amniopunkcji. Tam już siusiak się nie ukryje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam z Ziaji, specjalny dla przyszłych mam. Cena w Rosmannie okolo 13zł, więc nie dużo oraz oliwka bambino i tak na zmianę smaruję :) Dziewczyny czy wy macie też tak obolałe sutki? Zwariować idzie, jeszcze do tego cały czas mi sterczą jak głupie :/ :/ :/ i przez to pewnie bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz piersi prawie wcale nie bolą sutki ani tyle , no i wogole nie urosly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa może taki zdejmowany? Jak już by bardzo bolało to będziesz mniej nosić. Co do piersi to bolą ale bardziej prawa. Sutki są chyba najbardziej obolałe. Ja używam oliwki, nie myślałam o niczym więcej - przynajmniej do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że raczej jej nie urosnie siusiak :) A Moniś dobrze powiedziała mam nadzieję że za tydz z haczykiem będa już wyniki :) co do kremów to fakt czytałam dużo pozytywnych opinii o tym palmares i chyba sobie go sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia 2008 witaj :) Jak znosisz ciąże? Który to tydzień? W sprawie aparatu się nie wypowiadam bo się nie znam. A ja się tak zastanawiam co mi Gosia przepowiedziała? Nie pamiętam hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia 2008 witaj:-) Jak znosisz ciążę? Nata-lie mnie też strasznie bolą piersi a do tego złuszcza mi się skóra na sutkach, wogóle są takie jakieś dziwne a do tego sterczą jak głupie:-(mój chlopak się bardzo cieszy:-) A na rozstępy nie mam nic, smaruję się zwykłym balsamem z Dove a i to nie zawsze:-) Ciekawe co będzie u mnie, od samego początku czuję że to syn - zobaczymy czy się sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania3107 mam tak samo ze złuszczającą się skórą na sutkach. Mojemu mężowi też się podoba, tylko ja nie zadowolona, bo już chciała żeby tak nie bolały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jak muszę ściągnąć biustonosz a wtedy nic ich nie podtrzymuje,...ojoj masakra:-)A z tą złuszczającą się skórą to zaczęłam się już martwić, naczytałam się w internecie że złuszczająca się skóra to pierwszy obja jakiejś choroby piersi ale zdarza się ona bardzo rzadko. Teraz jak wiem że ktoś ma podobny problem to ta choroba raczej nas nie dotyczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×