Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ide dziewczyny, bo zaraz lecą CSI a jestem uzależniona :D nie będę już wam marudzić :D też bym chciała już wiedzieć co tam u mnie pływa :D miłej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez burzowa atmofera nadal..!! Dziewczyny martwie sie po od tygodnia dzidzia sie ruszala i caly czas czylam pukanie szturchanie a dzisiaj cisza wszystko po wczoranszej awanturze..... Te ktore maja dzici powiedzcie mi prosze czy to normalne... A do tego sie w brzuch walnelam dzisiaj drzwi odskoczyly bo cos za nini stalo .. Sie boje strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastekzkremem spokojnie wszystko sie poukłada jesteście młodzi a ja wiem jak mąż kilka lat temu był a jaki jest teraz ( 10lat jesteśmy razem) zresztą ja też wiele się nauczyłam przez ten czas teraz wiadomo zdarzają się czasem sprzeczki ale ileś lat bycia razem i mieszkania sprawiło, że umiemy ze sobą rozmawiać. A dodam, ze nie mamy łatwo bo w tym roku mąż stracił prace i kilka miesięcy miał tylko takie dodatkowe fuchy więc za ten czas troszke długów mamy no ale najważniejsze to to że w tym trudnym dla nas okresie byliśmy razem i wspólnie się wspieraliśmy. Wam tez wszystko się poukłada bynajmniej wam tego życze :) Mamusia wiesz ja jutro mam wizyte w takim gabinecie gdzie sprzęt mają taki, że jutro tętna dziecka na bank nie posłucham :( To jest straszne ale ja i tak nie mam mozliwości zmiany lekarza ale jeśli Ty masz taką możliwość to zastanów się nad takim rozwiazaniem bo ja w poprzedniej ciązy niby kożystałam i z tej przychodni z dziadowym sprzetem i równolegle z prywatnym lekarzem gdzie miałam usg co wizytę wiec wtedy było mi wszystko jedno bardziej o badania darmowe mi chodziło. Vivi jednak siusiaka niema? Ciekawe ile z chłopców okaże się ze jednak dziewczynki będą :) Rzodkiewka powiem Ci ja w każdej ciąży dzięki temu że dziecko mnie kopało wiedziałam, że wszysko jest ok a jak mnie dzidzia nie kopała delikatnie naciskałam brzuch ale to były późniejsze etapy takie gdzie już to było wyraźne u Ciebie wydaje mi się, że jeszcze te ruchy jak czujesz to takie delikatne i nieregularne no i tez zależy jak mocno się uderzyłaś w brzuch. Jeśli masz być niespokojna to może umów się na wizyte lub podjedź na jakiś oddział ginekologiczny w szpitalu? Wiesz nie jestem lekarzem i w sumie mało się znam na tym a fachowa porada lekarza na pewno bezcenna. Może masz telefon do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie lecą "Kuchenne rewolucje", które były w styczniu przeprowadzane w jednej z restauracji w moim mieście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrecz bylam przekonana ze to chlopak ;) ale lekarz mowi ze nawet przedzialek widac ;) rzodkiewa moze jedz na IP powiedz ze sie uderzylas w brzuch troche naciagnij prawde i sprawdza:) Ania w takich chwilach wychodzi prawdziwa milosc gratuluje ;) ja uwielbiam kuchenne rewolucje wlasnie z malym ogladam :) A moj ma dni milosci odkad jestem w ciazy co chwile mnie po brzuchu caluje na wszystko sie zgadza itd itd ;) ale w sumie on zawse taki byl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na drugiej wizycie, wszystko ok. Dzidzia trochę zaspana, ale sprawdziła serduszko, itd. Z 13tc 4 dnia wskoczyłam wg usg na 14tc. Dzidzia waży 96 gram. Na razie wszystko ok. Co do płci nie udało się podejrzeć i cokolwiek potwierdzić. Zapytałam gin czy ma się odchudzać i ze złością powiedziałam co mnie męczy, że nie życzę sobie zbędnych komentarzy. No i cała wizyta była ok. Wszystko tak jak trzeba. No i teraz miałam iść 24 maja bo do tego dnia mam zwolnienie,ale muszę pojawić się 7 maja na konsultacje do szpitala, ten krwiak co mam, nic się z nim nie dzieje,jakaś jest tam żyłka co się nie podoba gin, twierdzi,że owy krwiak (jeśli to krwiak!!!) to może być jakby zaszyty przy szwie pęcherzyk, i jak coś podciągnę to tam się stamtąd wydobywa i sączy krew. Trzeba to sprawdzić, a, że 7 maja będzie kilku dobrych lekarzy to kazała mi przyjść. A i żeby zakończyć pięknie dzień - to wrrrrrrrrrrrrrrrr wkurzył mnie ten mój, ehhh szkoda gadać i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa rewelacja :) Myślałam, że padnę ze śmiechu. Jutro pokażę swojemu :) A teraz pora spać z materacem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii gratuluje wizyty i córeczki:):) I zazdroszczę czulości bo ja odkąd dowiedziałam się o ciąży to przytulanie itp sprawy spadły do zera niewiem czy mój facet się boi czy jak sama niewiem mam nadzieję że mu przejdzie:) Graga z tym odizolowaniem od facetów to się zgadzam w 100% mój to czasami tak przegina że normalnie mogłabym zabić a on oczywiście nic nie rozumie że kobiecie w ciąży niczego się nie odmawia a gdy o coś ładnie prosi to się to robi odrazu a nie za chwilę :) ania_k26 i mamusia podziwiam was że znosicie ten sprzęt ale cóż taki niestety mamy fundusz zdrowia:( i dlatego chodzę prywatnie 90zł wizyta z usg 3D:) choć nieraz myślałam aby iśc na NFZ bo do końca ciąży to grubo ponad 1000 wydam z badaniami ale gin do którego teraz chodzę ma b.dobry sprzęt i opinie i najśmieśniesze jest to że odbierał poród mojej mamie gdy się rodziłam :) Rzodkiewa dobre:):) Jutro mojemu pokaże :) Wlaśnie wstawiłam zdjęcie z usg 3D do galerii:) Idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane Od jutra zaczynam 15 tydzien czyli na suwaku 14 i 1 dzien Myslicie ze moge juz farbowac wlosy ???? Juz tragiczne mam odrosty :/ A teraz uciekam do pracy :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też czekałam z farbowaniem do końca 3-go miesiąca, myślę że teraz już można, w przyszłym tygodniu wybieram się do fryzjera:-) Słyszałam tylko że czasem kolor nie łapie jak jest się w ciąży, ale nie wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii gratuluję córeczki!!!!!!!!! Mamusia - cieszę się, że wszystko jest dobrze :) Miłego dnia :) Ja dziś jadę w odwiedziny do mojego kochanego 2 letniego chrześniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin zabronił mi farbować włosy przed 18 tygodniem.... no i go słucham, choć moje odrosty są już kosmiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi lekarzami to jest tak,że ja już wydałam ponad 1000zł na same wizyty i usg, a na leki - z 300zł na pewno, bo i duphaston, luteina(choc ta tania jest), witaminy i plus grupa krwi i hiv , to mówię ponad 1300zł jak nic. Nie żałuję, ale pomyślcie - każda z prywatna wizyta to koszt z usg około 160zł - bo wizyta 80-90zl plus usg 70zł , a jak mam co 7-10 dni to przez tego krwiaka, to nazbiera się za całą ciążę. Mój kazał chodzić tam gdzie mi dobrze,ale żałuje trochę kasy bo wolę coś dziecku kupić, albo Julii. Może któraś nie zrozumie, ale ja tak mam. No i przeszłam do koleżanki i czasami do jej mamy, nie płacę za wizyty bo NFZ ale nerwy są, za badania też nie płacę, ani za toksoplazmozę ani za inne. No ale nerwy mam, przez ten sprzęt. Dlatego też połówkowe zrobię prywatnie, tak jak genetyczne. U mnie piękna pogoda, zapowiada się piękny dzień :) a właśnie coś mnie bierze na wymioty :( ehhhh Ale mam już szafkę, lodówkę, pralkę ( zaraz będą podłączać i będę prać) i Julia ma łóżko :D Nie spała jeszcze bo śmierdzi nowością, pokój się wietrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artykuł przeczytałam, dam swojemu do przeczytania też i nie tylko jemu :) Ale się uśmiałam, hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u mnie w domu burza mozgow bo nie wiemy jak malej dac na imie ;;) kazdy sie wkrecil ze to Tomek i teraz problem ;( Ja chcialam Jagoda ale moim chlopaka sie nie podoba moj maly sie na Madzie uparl ale mi jakos srednio lezy ... ciezka sprawa mi sie jeszcze Marcelina podoba ale zos chlopaka nie ehhh ;) trudna sprawa ;) Mamusia to gratuluje pomyslnych zakupow ;) ja tez nie lubie jak meble tak pachna nowoscia ;) zdecydowanie lepiej jest jak przejda domowym zapachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) vivii gratuluje dziewcxynki,i strasznie zazdroszcze, teraz to chyba moje marzenie by tez byla dziewczynka... ale juz mialam nauczke by sie nie nastawiac i poprostu czekam jak mi powie standardowo "chlopiec" :) przynajmniej moj mlody sie bedzie cieszyl bo on siostry nie chce tylko brata, no i zielony wozek. a ja tak marze o rozowym :) co do facetow, ja mialam dwie ostre akcje od poczatku ciazy tylko u mnie to juz leci pozadnie, po wychodzenie mojego na inne dziewczyny, tak mi potrafi powiedziec w twarz tylko to zazwyczaj pod wplywem alko i jego przyzwyczajen z przeszlosci... dziewczynki mialam sobie duzo odpoczywac a co do czego dzis kolejny dzien pracy... rece, nogi i jeszcze raz rece, jak nic do 20 mam roboty. a zylak daje sie we znaki, bardzo mnie noga boli. moje male kopie jak szalone szczegolnie kolo 23... i w nocy. zycze wszyskim milego dnia i troche za sprzatanie sie biore, ja juz drugi tydz. z zielonymi gilami siedze. z mlodym w domku na szczescie nie przeszkadza mi w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten piękny słoneczny dzień :D Vivi gratulacje......ale super-szczerze to też mam taka niewielka nadzieję że może ten siusiak "odpadnie" :P ale tak na prawdę to najważniejsze aby było zdrowe.....:) Agulka ja tez brałam od 35 tygodnia ten fenoterol plus....Kaprogest,scopolan,kalipoz,Izoptin,buscopan.-było tego troszkę i samopoczucie po tym masakra...... Mamusia ...współczuje Ci ..tego sprzętu...powiem ci że ja tez się wkurzam bo niby płacę 120 za wizytę ale mój gin narzeka na sprzęt i na główne badania w 12, i pewnie w 20 wysyła mnie do innej kliniki gdzie samo usg zwykłe kosztuje 200 zł plus dojazd.Eh...... Dzis podłączyłam zmywarkę......:)w końcu....ekipa ma przyjechać i montować blat do kuchni...w końcu będzie można posprzątać -po dwóch miesiącach w pyle brudzie i ogólnym pierdolniku.....coraz bliżej końca.... jej tez bym się wzięła za sadzenie kwiatków na balkonie....ale wiem że muszę wyluzować...leżeć trzeba.... Co do kichania to mam podobnie-ale myślałam że to przez ten pył po remoncie....za to mam jeszcze nos zawalony totalnie strupami krwi zawsze rano...pół godziny mi schodzi oczyszczanie go:( mycie zębów zawsze kończy się wymiotami aż do żółci i potem spokój.... co do facetów to teraz tęsknię ale z drugiej strony ciesze się że mój M wyjechał bo nie wiem jakbyśmy razem żyli.....;) ciężko mi wszystko sama.....ale daję radę.....nie ma co narzekać... buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) u mnie w porządku bez zmian jeżeli chodzi o ciąże :) ale się wczoraj zdenerwowałam mój jacek ma w pon urodziny mielismy nie robic z tego hallo dla mnie trochę szkoda kasy bo są teraz inne wydatki... wczoraj przyszła teściowa i zle mnie zrozumiałą pytałam mojej mamy co robi na obiad w niedziele bo my byśmy zrobili grilla ale we 2 to więcej zamieszanaia niz jedzenia więc zaproponowałam mamie żebysmy zrobili (mieszkamy na jednym podwórku) a moja teściowa zrozumiała że to ma być grill na jacka urodziny i juz dzwoniła i mi menu proponowała co mam zrobić jakie szaszłyki bo oni mieli takie itp i zebym zrobiła w pon bo mąż jacka siostry bedzie w domu itp jak mnie wkurwiła normalnie mnie wkopała w dodatkowy wydatek i niby to ma być grill ale ja mam 4 siostry i brata wiec ich tez bede musiała zapraszać więc wyjdzie imprwza na 20 osób to żarcia jak dla wojska sałetek dodatków i wszystkiego no plus alkohol kurwa jak ja mam to odkrecic i powiedzieć że ja wcale nie miałam zamiaru robić imprezy ? ostatnia rzecz o jakiej marzyłam to szykowanie sprzątanie i użeranie się z brata siostra za która nie przepadam!!!! ehh przepraszam że się rozpisałam ale nie mam komu o tym powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga - nawet nie wiesz jak Cię rozumiem - zaliczam takie akcje średnio 2-3 razy w miesiącu, bo moi rodzice nie potrafią słuchać.. ja mówię ledwie jedno zdanie, a oni sami sobie dorabiają resztę, a na koniec jeszcze potrafią wmówić, że przecież sama proponowałam :( ehhh Zaciśnij zęby i zrzuć trochę obowiązków na rodzinkę - jesteś w ciąży, więc niech się z czymś pojawią gotowym... no bez przesady... sponsorować imprezę, której się nie chciało robić... Dziewczyny z Rzeszowa i okolic, czyli Eljotka i Miśka.. Patrzcie co się u nas szykuje... "W dniu 12/13 maja fundacja "Szczęśliwe Macierzyństwo" przeprowadzi kolejną akcję społeczną "Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko". W Rzeszowie akcja prowadzona będzie w CH Auchan, Krasne 20B, w godz. 13.00 - 18.30 pierwszego dnia i w godz. 9.00 - 17.00 drugiego dnia. Akcja ma charakter edukacyjny, zainteresowane kobiety, rodzice, będą mieli okazję skorzystania z porad zaproszonych ekspertów, m.in. położnej, konsultanta laktacyjnego, dietetyka, pielęgniarki rodzinnej. Konsultacje udzielane będą w zakresie pielęgnacji i rozwoju dziecka, zdrowia mamy i dziecka. Kobiety w ciąży będą miały możliwość wykonywane badania USG, w tym USG 4D !!!!!!!!!! Bezpłatnie !!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana dzieki chyba tak zrobie powiem teściowej że krucho z kasą to może cos przygotuje albo sie zreflektuje że palneła głupote a głupio teraz zadzwonic i powiedziec że nic nie robie.... Fajna ta akcja szkoda że ja mam daleko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii - gratuluje córeczki :) wlasnie zauwazylam na suwaczku ze zniknela jagoda a pojawila sie madzia :) mamusia - ciesze sie ze wszystko dobrze. a corci lozko i narzuta sie podobaly? porady dla mezow - fantastyczne:) musze mojemu mezowi pokazac :) adza- ja tez chcialabym coreczke ale mam przeczucie ze bedzie chlopiec - syn wtedy sie ucieszy :) ja nawet imienia dla dziewczynki nie mam wymyslonego. co do farbowania wlosow - pytalam mojego gina jak ostatnio u niego bylam - w 13 tyg - to kazal sie jeszcze wstrzymac. ja rozjasniam wlosy wiec obecnie odrosty mam do polowy glowy. ale czekam jeszcze do 4 maja - do wizyty i zapytam czy mam juz zgode na farbowanie :) dziewczyny do ktorego tyg ciazy bierze sie duphaston? do 16 tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dasz radę - przecież nie możesz się przemęczać, a przygotowanie imprezy dla tylu ludzi to nie tylko spore koszty, ale i dużo pracy... No ja myślę o tym usg 4D, ale jak znam życie i zakupoholików sobotnio-niedzielnych w Auchan, to już widzę w wyobraźni te koszmarne kolejki... ale na pewno pojadę i chociaż spróbuję, bo to usg 4D to około 200-300 zł :( a szkoda robić teraz...wszyscy piszą, by robić końcem ciąży, gdy dzidzia duża już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka, ja brałam do 16 tygodnia, ale ostatnie 2 tygodnie zmniejszałam dawkę z 2 tabl. dziennie na 1 tabl. Wszystko zależy od tego jak zalecił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga - moze powiedz jej ze nie czujesz sie na silach robic imprezy dla 20 osob, a poza tym macie teraz duzo wydatkow zwiazanych z ciaza. jak nie zareagujesz to bedziesz sie tylko wku..wiac. albo porozmawiaj z mezem niech wyjasni sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Vivii gratuluje dziewczynki:) Rzadko pisze teraz bo jest tak piekna pogoda a ja w głuchołazach siedze i ciągle po parku narodowym śmigam żeby kondycje zachować jak dobrze dziś pójdzie to może namówie Piotrka na żeby się dzisiaj na kope biskupią wdrapać:) Dziewczyny wczoraj przeżyłam załamanie wydawało mi się,że z 10 kilo przytyłam juz taka ciężka się czułam a dzisiaj odważyłam się stanąć na wage i okazało się że od początku ciąży mam 2kg do przodu więc tragedi nie ma:) a że teraz pogoda piękna to myśle że szybko na wadze nie przybęde a jesli nawet to juz nie z mojej winy tylko z winy mojego Frania który sobie pięknie rośnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny panic over..!!! Moj Matti tak mnie szturchnal ze az podskoczylam a bylam u dentysty to chyba sie ze mna stresowal i wiercil.. Ale co sie strachu najadlam wczoraj jak sie nie ruszal za to w nocy spac do 2 nie moglam bo skakal po flakach :) ., moje dziecko poprostu bylo leniwe wczoraj i tyle .. Straszy mame niepotrzebnie ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się opisałyście od wczoraj :) Ja dziś byłam na badaniach. Pobierają od 8 a ja obudziłam się po 6 i byłam obrzydliwie głodna! No i zwymiotowałam przez to. Ale zaraz po pobraniu wcinałam wafle ryżowe. Co do pieniędzy na ciążę to ja już zapewne grupo ponad 1500zł. Dziś na badania wydałam 150zł. Już mi się nawet nie chce tego liczyć. Zrobiłam już dziś zakupy na wyjazd :) Teraz sobie leżę bo zmęczył mnie ten spacer. Ależ Ci faceci są... ! Ja na szczęście nie narzekam. Mój super się zachowuje. Któraś z Was pisała, że facet się nie chce do niej zbliżać. U mnie jest odwrotnie - kręci go okrągły brzuszek, no i piersi :P łobuz! :D Ale mamy zakaz niestety. Zaraz zabieram się do czytania artykułu. Viviii ale historia :) Ciekawe czy u mnie siusiak "zniknie" :) W końcu dowiedziałam się w 12 tygodniu chyba więc wszystko może się zmieni. Ale i tak już nazywałam dzidzię na początku Zuzią a potem Tadeuszem więc myślę, że się za to nie obrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×