Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Może to zapachy podrażniają i dlatego kichamy? Już sama nie wiem. Ale to dziwne. Co do witamin to ja biorę dlatego, że bardzo dużo wymiotowałam i nie dostarczałam witamin dzidziusiowi. Zanim zaczęłam wymiotować też brałam wyłącznie folik. Jeżeli ciąża przebiega dobrze to nie ma co się faszerować. Co za dużo to też nie dobrze. Ja bym posłuchała lekarza :) Zmykam szorować balkony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa już pisaliśmy co nieco o facetach. Chyba co niektórzy potrzebują jeszcze czasu aby dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak myslicie czy srebrny zegarek i troszke do koperty od chrzestnego na komunie dla dziewczynki to dobry prezent?? 13 maja mamy komunie i moj maz jest chrzestnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany...piszecie, jak na jakieś zamówienie z wydawnictwa :P Rzodkiewa - trzeba przeczekać, faceci potrzebują więcej czasu, by zrozumieć, jakie zmiany się szykują :) Ściskam mocno ! Inga i Moniś - trzymam kciuki za dobre wyniki! Ja nadal czekam na wizytę - idę dopiero 7 maja... U mnie w końcu ładna pogoda, weekend planujemy spędzić w stolicy u mojego brata :) w końcu coś się będzie działo, bo mam już dość teg samotnego siedzenia w domu całymi dniami... Całusy dla Was i wszystkim maluszków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka - wiem :) przeskakuje jak jest 4 dzień tygodnia a potem od nowego tygodnia wraca do normalności :) Nie chciało mi się szukać innego, poprzedni też szwankował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity, troche mi lepiej... gotuje zupe ryżową tak jak poradziłyście... co do witamin to jeżeli moge poradzić wam to ja biore vita miner - nie jest drogi bo za 60szt płacę ok 16-20zł zależy w jakiej aptece, oczywiście jeżeli nie ma innych zaleceń lekarza - wiadomo nie każda kobieta taka sama, a do tego biore kwas foliowy... a jeżeli mogę polecić aptekę to polecam Magiczną, ale jest tylko chyba na południu polski, można sprawdzić na stronce. ja tam kupuje bo do godziny 10 sprzedają w cenach hurtowych, dlatego dużo mogę zaoszczędzić choćby na tych witaminach... może któraś skorzysta z mojej porady :) no i dziekuję za wasze porady, napewno jestem teraz bogatsza w wiedzę na temat biegunki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff skonczylam .... :( ledwo zyje ;) rzodkiewka to wes tak zrob ucieknij mu na chwile terapia wstrzasowa to najlepsza terapia dla faceta... trzeba mu pokazac ze nie jest niezastapiony i swietnie sobie poradzisz bez niego wiec niech sie z Toba liczy!! eljotka ja ogolnie jestem zdania ze cgrzestny to nie sponsor tylko osoba ktora pomaga w jego wychowaniu i wezmie go pod opieke wrazie czego ... Wiec ja bym nie szalala z prezentami zreszta od chrzestnych mojego malego i przyszlych drugiego tez nic takiego nie chce szczegolnie kasy ;) juz im powiedzialam :) Agusia folik w zupelnosci wystarczy szczegolnie jesli nie wymiotujesz itd Monis dobrze ze lakarz mowi o wszystkich mozliwosciach ale nie bierz sobie tego do serduszka wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii ja tez nie jestem za rozpieszczaniem dzieci ale z pustymi rekami nie pojdziemy, samych pieniedzy tez nie chcemy dac a kupowac cos co sie nie przyda to tez bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka, ja też idę teraz na komunię do chrześnicy męża i kupiliśmy jej pismo święte, nowy i stary testament, ładne wydanie z obrazkami i ogólnie cud miód orzeszki;) a do tego złoty łańcuszek i złote kolczyki. Złoto jest zawsze dobrym prezentem bo jak nie będzie chciała nosić to może kiedyś przetopić na coś innego. My nazbieraliśmy z mężem złota i przetopiliśmy na obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechowa niezly pomysl, dzieki, jeszcze musze mojemu powiedziec zeby do chrzestnej zadzwonil zeby prezenty sie nie pokryly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyłam trochę jeden balkon - tylko z jednej strony szklaną balustradę i rozbolał mnie brzuch. Mocno uciska mnie z lewej strony. Mam nadzieję, że jak poleżę to przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie, było szybko, no i nerwów trochę bo i mi ciśnienie skoczyło 170/100. Wkurzyłam się, bo mi znów powiedziała,że tętna dziecka wyczuć nie może na tym sprzęcie w gabinecie. A ile za mną pacjentek z brzuszkami było, ja nie wiem jak psychcicznie one to wytrzymują !!! Gin twierdzi,że mam trochę tłuszczyku i ich zły sprzęt i nie może dlatego znaleźć tętna dziecka. No i muszę raz jeszcze przyjechać na oddział szpitalny dziś wieczorkiem, to moja koleżanka i przyjaciółka siostry, ale dziś jej powiedziałam,że psychicznie to mnie dobija takie coś,że taki sprzęt mają.A że mam tłuszczyk - ok, a ile kobiet jest ode mnie grubszych ??? To co z nimi?? 2 kg mam do przodu, przez 3 miesiące, i co mam się odchudzać teraz??? Bo za dużo tłuszczyku. No zła jestem jak nie wiem co :( Pojadę wieczorem, ale nie wiem, czy nie zrezygnuję z jej usług ... i usług tego szpitala...bo w każdym gabinecie to samo, ten sam sprzęt, brak sprzętu usg - dopiero na patologii lub izbie przyjęć. Lekarze naprawdę ok, dużo dobrych lekarzy ale nie na moje nerwy to wszystko :( Kwas foliowy kazała mi odstawić już, witaminy nadal brać, bo zdarza mi się wymiotować. Duphaston wypisała 2 opakowania i po skończeniu odstawić już. Dziś sprawdzi krwiaka, sprawdzi dzidzię co i jak. Na spacery mogę już wychodzić, na weekend moge wyjechać z rodzinką do cioci, bo był plan taki :D więc choć kilka rzeczy dobrych... I to tyle. Co do biegunki, dieta lekkostrawna, żadnych wymyslnych potraw, zupka ryżowa, bułeczka i jak najmniej leków - tak mi powiedziała. Co do bólu kręgosłupa, bólu brzucha - kłucia - tak niestety jest w ciąży. Bóle kręgosłupa mogą być nawet do końca ciąży :( Ogółnie dużo roboty mam, stresu i wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś zapomniałam dodać - żebyś lepiej darowała sobie teraz te sprzątanie !! Ale widzę,że już przestałaś, no i dobrze. Połóż się i nie rób nic, balkon poczeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - ale się rozpisałaś! ; ) nie ma prawa tak być że nie mogą ci zrobić usg czy znaleźć tętna i narzekać, że masz tłuszczyk! cuda niewidy. znajdź innego ginekologa, albo coś. a na biegunkę spróbuj sobie zrobić ryż z jagodami. chyba mrożone można kupić. albo jakieś pierogi z jagodami kup. coś w tym stylu. ostatnio mój brat jadł jagody jak miał grypę żołądkową i na biegunkę pomogły. i nie stresuj się, bo stresujesz też maluszka ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia też radze zmienić lekarza, niepotrzebnie Cie tylko stresuja Ciastek a jak tam u Ciebie sytuacja z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia - zmień lekarza, bo ja też bym tego psychicznie nie zniosła... masz być spokojna w ciąży i się nie zamartwiać, a widzę, że lekarka Ci tego nie ułatwia... Ja chodzę do najlepszego szpitala i przychodni w Rzeszowie - nie powiem, że jest tanio, ale szpital ma dopiero 2 lata i sprzęt też nowiutki i dokładny.. a przychodnia tuż przy nim...w dodatku mój gin pracuje w tym szpitalu, więc czuję się jakoś bezpieczniej w razie czegoś.. Zrób sobie jakąś małą przyjemność i nie denerwuj już :) Ciastekzkremem, masz rację takie nerwy wpływają na maluchy, bo one teraz już wszystko odczuwają... Uwaga, wyczytałam dziś, że od 17 tygodnia, dzidziuś słyszy już dźwięki z zewnątrz :) a wczoraj mój mąż śpiewał kołysankę do brzuszka :) śmiałam się z niego, że dzidzia jeszcze nie słyszy jego zawodzenia, a tu proszę dziś sprawdzam i się okazuje, że byłam w błędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania - chłopak po 3 dniach nieodzywania się do mnie, wpadł dzisiaj o 8 rano ze świeżymi bułkami i zrobił mi śniadanie. więc w sumie jakoś mu odpuściłam. ale dalej nie jest dobrze. zobaczymy jak to będzie dalej, a jeśli będzie gorzej to najwyżej zostanę samotną matką. pogodziłam się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka, tak do profalimii, a Ty jesteś z okolic? Bo chyba tylko ja i Miśka jesteśmy stąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z krosna ale duzo dobrego slyszalam o profamilii moja kuzynka tam rodzila poczatkem kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie :) Ja tam w szpitalu już raz byłam rok temu i mimo złych wydarzeń.. byłam zadowolona z ich opieki.. Słyszałam, że w tym roku zrobiła się tam już masówka... sale z 2 osobowych, stały się już 3 a nawet 4 osobowe. Porody idą "taśmowo" i z niechęcią podchodzi się do trudniejszych przypadków.. nie wiem ile w tym prawdy a ile propagandy ze strony innych szpitali, którym profamilia zabrała ponad połowę pacjentek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty będziesz rodzić w Krośnie? No mam nadzieję, że też będzie dobrze w tym październiku :) Ściskam i cieszę się, że jesteś z okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja bede rodzic w brzozowie bo tam chodze do gina a o krosnie nie mam pochlebnch opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Widzę, że już powoli planujesz poród, ja staram się nie myśleć o porodzie, bo to jeszcze sporo czasu, ale dziś śnił mi się taki poród pierwszy raz w tej ciąży :) darłam się niemiłosiernie :P a co najlepsze, lekarze zamiast sprawdzać czy dziecko wychodzi... to szyli mnie w kroczu! i to bez znieczulenia :) bolało i dlatego krzyczałam :) co za paranoja :P a mój mąż zamiast być przy mnie, to latał po sklepach, bo mu położna powiedziała, że jak im na oddział nie kupi nowej wieży, to one porodu nie odbiorą! Czy ciąża Wam też już mózg lasuje? Mąż mnie rano pytał co paliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×