Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

poczytałam sobie o tym obrzeku warg sromowych u małej i wiecie co żeby z Mai nie zrobił się Kacper :) lekarze własnie ze wzgledu na ten obrzęk mylą wargi sromowe z moszną a łechtaczkę z siusiakiem :) na szczęście te pomyłki następują częściej odwrotnie że mówią że chłopczyk a okazuje się że to dziewuszka (tylko ma obrzęk) :) no u mnie mimo obrzęku upiera się że dziewczynka :) a co do glukozy to moje znajome mówią że musze kupić sobie ta glukoze w aptece i pielegniarki mi ją rozrobią.... to co nie mają tego w przychodni? muszę sie dowiedziec ale moja siostra robiła w innej miejscowości i tez kupowała sama... nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wrocilam:) podam wam wszystkie obwody mojego dzidziusia:d obwód główki 12,3 cm obwód brzuszka 11 cm długość kości udowej 2 cm caly zmierzyc sie nie dal bo jak to lekarz okreslil szogun z niego straszny :) A usg cudowne pierwsze takie dokladne wszystko widoczne juz nigdy nie zmienie tego lekarza no i wyliczyl mi 16 tyg 1 dz wiec mniej wiecej tyle ile ja liczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Mamusia mnie lekarz na samym początku ciąży powiedział ze zapinamy pasy w samochodzie Jutro pogrzeb wiec stres wielki :-( Ogólnie źle sie czuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja jeszcze zapinam ale jak będe miała większy brzuch to nie wiem... nie podróżuje często ale moja karola jest w 8 m-cu i dużo jeżdzi bo wozi dzieci do szkoły i nie zapina pasów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Pela, a u mnie mniejsze dziecię a jesteśmy w tym samym tygodniu - różnica 1-2 dni. Także każde dziecko inne :) moje jeszcze urośnie i nózki też mam nadzieję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak ja zrobię to badanie. Bardzo niedobrze mi od słodkiego a co dopiero samą glukozę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Pela, a u mnie mniejsze dziecię a jesteśmy w tym samym tygodniu - różnica 1-2 dni. Także każde dziecko inne :) moje jeszcze urośnie i nózki też mam nadzieję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór a ja własnie tak sobie pomyslałam czy te dziewczyny które nie były na usg lub były ale nie poznały płci będąc teraz w 15,16,17 i wyżej tygodniu ciąży ale nie bedących jeszcze na połowkowym znaja już płec?Bo brzuszki,głowki,kości udowe to widzę że wiekszośc wie ile ok. jest centymetrów. Jak to z płcią jest?Jakieś przeczucia?czy już w 15 tc na zwykłym 2d wszystko widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo by widac doskonale gdyby moja dzidzia tak nóżek nie krzyzowala ale za to machala mamusi z ekranu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za dwa posty-coś się zawiesiło. No ja też zapinam, choć uważam jak ktos jedzie i hamuje, wtedy już pas trzymam dalej od brzucha. A jak jeżdżę sama, to zapinam zawsze, zobaczymy jak będzie później. Monis, ja też nie wiem jak przeżyję wypicie tego a jeszcze gorzej czekanie aż tyle godzin, no i po co tak nas męczyć ??? :( Agulka, przykro naprawdę, a ty odpocznij troszkę przed jutrzejszym - stres duży na pewno, ale uważaj na siebie i dzidzię. Inga, nie wiem czy będę musiała kupić - nie mam pojęcia, zapytam na najbliższej wizycie. Ale dziwne,że zlecają badanie i trzeba samemu składniki kupić... Macro, u mnie płeć niepewna - niby chłopak ale któż to wie czy nie spuchnięte wargi sromowe :D hihihi ja płci nie znam, nie nastawiam się - może właśnie na połówkowym coś się dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu--- masz rację ja też jakos sie nie nastawiam bo w 15 tyg tak wg mnie trudno stwierdzic,no ale są i tacy co potrafią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz mówił, że w aptece kupię ten roztwór. Mam nadzieję, że drogie nie będzie :/ A badanie nie w przychodni, a punkcie gdzie krew pobierają, w moim przypadku synevo. Zapytam się dokładniej, jak będę w czwartek badać mocz. Agulka na pewno jesteś przybita, wierzę. Kiedyś słyszałam, że kobiety w ciąży nie mogą podchodzić do trumny, to prawda? Mamusia dzięki za linka, 2 godziny na boku i czekania aż maluszek się poruszy, kurcze długo :) Tak w ogóle to staram się spać w nocy na prawym lub lewym boku, a rano budzę się taka obolała, ze już leże na plecach, bo nei daję rady :/ Nie wiem, jak to będzie pod koniec ciąży. Pela super, widzisz wszystko w porządku! Mój szkrab ważył wczoraj 335gr, ale w końcu starszy o 3 czy 4 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia z tego co sie orjętuje od znajomej to jest tanie 10zł to max i chyba zależy od ilości ja mam 75ml do wypicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie to przesąd jest ...ja nawet wybierałam trumne ... od środy dziennie w kaplicy jestem sie modlic Byłam jak lekarz zgon stwierdzał i jak go zabierali z domu ... Nie wiem co mam myslec o tym przesadzie... ;-( Oby sie nic dziecku nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem,że będzie ciężko mi to wypić. Niby lubię słodkie ale nie do przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga ja też 75ml. To choć tyle, że tylko 10zł. Lekarz mi mówił, że nie w każdej aptece coś takiego przygotowują i w zielonej tylko chyba w jednej. Aż wierzyć mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, bądź dobrej myśli. Pewnie przesąd i tyle - ja nie słyszałam o czymś takim,ale nie powiem ci co i jak. Myślę,że jeśli jesteś w stanie podejść to podejdź, wiem ,że głupio to zabrzmi ale staraj się nie denerwować i płakać - to jedynie może źle wpłynąć na maleństwo. Lepiej pomyśl,że dziadek tam gdzie jest to ma już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia ja mam zrobić to badanie na 25 maja ale jutro pójdę do apteki sie dowiedziec żeby nie było że nie ma i jezeli bedzie można to kupie wcześniej i tyle a robic będe pewnie 21 maja żeby spokojnie mieć wynik na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga, a w którym tygodniu wtedy będziesz? Gdzieś czytałam, że to stężenie glukozy robi się pomiędzy 24 a 28 tygodniem ciąży. Ale może lekarze różnie każą je robić. Ja akurat będę w 24 tygodniu. Dobrej nocki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka bądź dzielna teraz, a przesądami się nie przejmuj, ja pierwsze słyszę o czymś takim! trzymam kciuki, żebyście jakoś przeżyli te ciężkie dni! Co do glukozy to dla mnie było najgorsze badanie :O Teraz nie muszę go robić, ale z drugiej strony wolałabym 100 razy go robić niż kłuć się insuliną, bo od pierwszych dni ciąży mam cukrzyce ciężarnych :( tak więc pomyślcie sobie, że to badanie to tylko dla dobra maluszka, cukrzyca to bardzo podstępna i niebezpieczna choroba :( I dziewczyny zapinajcie pasy, mnie i mojemu synkowi w poprzedniej ciąży pasy uratowały życie, aż boję się pomyśleć co by było gdybym ich nie miała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tradycyjnie juz nie spie;/ Pogoda u mnie masakra leje wieje i jest zimno ale mi to w sumie odpowiada bo mam zamiar dzisiaj nic nie robic:) Milego dnia laseczki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie obudzil bol glowy i pewnie caly dzien mi potowarzyszy. pogoda z min na min sie pogarsza a jeszcze godz temu swiecilo slonce:( jutro idziemy na komunie a ja jeszcze nie wybralam ciuchow.mam sukienke ale do niej musze rajstopy brrrrr! chyba skusze sie na biale cygaretki tylko jakas bluzke musze wyszperac a z tym nie bedzie latwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj spotkalam sie z kumpela ktora tez jest w ciazy. termin ma 2 dni przede mna:) i juz sie upsokoilam z tymi wyliczeniami tygodni. mnie i jej tygodnie sie zgadzaja w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale pogoda sie zepsuła... zimno i wieje czekam tylko jeszce na deszcz :( az nie chce się wyjśc z domu a się wkopałam i bęe szła robić pazury siostrze ciotecznej na wesele ... natalia ja będę w 21 tyg tzn nie skończonym bo kończe w czwartek 21 a będe robiła glukoze we wtorek... wiesz ja nawet się nie zastanawiałam bo znajome też robiły razem z połówkowym usg więt to zależne jest kiedy która miałą robione ale zawsze na połówkowe musiały mieć wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie pogoda brzydka - pada deszczyk i jest chłodno. Z jedenj strony cieszę się bo powietrze dla mnie alergika oczyści się trochę :) i tak codziennie wstaję i funkcjonuję z mega katarem,załzawionymi oczami. A z drugiej strony źle, bo jutro idziemy na komunię a ja mam białe spodnie i tylko te.... wrrrrrrrr no ale cóż już nie kupię nigdzie żadnych innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines Bardzo fajna stronka :) ze mnie grubas i tylko 10kg mogę przytyć hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×