Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mamusia ja tez mam ogromna tendencje do tycia nie wiem skad teraz ten moj zastoj wagi pewnie jak skoczy do gory to bedzie masakra konkretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to tylko 3kg w ciąży jesteś kochana i ciesz się rosnącym brzuszkiem :) Zresztą u nas już 2 trymestr jeszcze troszke i połówkowe będzie a więc póki co waga ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pocieszam się,że sąsiadka przytyła 15 kg już a miesiąc wcześniej rodzi :D może głupio się cieszyć ale moje 3kg to nic przy jej 15kg. A budowę mamy podobną - ona wyższa tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia damy rade potem sie zrzuci:) a jak sie przy dzidzi nabiegamy to bedziemy chudzielce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 tak tylko ja budowę mam inną niż ty :) hihihih ty szczuplutka jak nie wiem co a ja już nie. Ale spoko, oby gorszych problemów nie było, a waga - eeeeeeeeeee aby 30kg nie przytyć bo sie nie ruszę :D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuaia już 15kg? Kuircze a lekarz jej nic nie mówi, ze dużo? Bo wiesz może ma zatrucie ciążowe czy zatrzymanie wód bo 15kg zazwyczaj na finiszu się ma a nie w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela mi to nie grozi - chudzielcem być :) mój się cieszy,że ja przy kości bo on strasznie chudy - zawsze mówi,że przynajmniej miło się przytulić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam bede miec motywacje i moze raz w zyciu poczuje sie chuda hahaha a jak nie to trudno plakac nie bede:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mówiła, jedynie tylko tyle że apetyt ma duży a wyniki dobre, bez problemów :) ja 3 razy ją zapytałam ile kg ??? i jaki termin... hehehe ale ona śmiga jeszcze do pracy, nie jest tak źle tyle że dużaaaaa jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam se zdjęcia :) dianakarina 19tc i nie masz brzucha??? rany a ja wyglądam jak nie wiem co w 16tc ... hihihihi Marla u ciebie to choć widać co nie co :D Wszystkie macie słodkie zdjęcia - ja dodam może jakoś niedługo cos nowego. Trzeba coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam Wam wcześniej o koleżance, którą spotkałam i też jest w ciąży. Jest w 20 tygodniu i przytyła 11kg. Widać było, że urosła. Ale jak tylko dzidziusiowi z tym dobrze to nie ma co marudzić. Dziś znowu przyszła paczka z allegro. Wszystkie ubrania ok, chociaż może ta pierwsza tunika mogłaby mieć luźniejszy ściągacz na dole. Ale jak komuś się podoba to ja polecam :) Ubrania są z cienkiego materiału. http://allegro.pl/tunika-ciazowa-sukienka-kolory-i2302156043.html http://allegro.pl/wiazana-pod-biustem-bluzeczka-ciazowa-wyprzedaz-i2306837993.html http://allegro.pl/bluzka-podkreslajaca-brzuszek-duzy-rozm-l-xl-i2322263579.html Jedyny minus tych wszystkich zakupionych ubrań to okropny zapach! Było mi niedobrze jak przymierzałam. Od razu poszły do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie mamusie :* Dawno mnie nie było, ale po długim weekendzie musiałm odrobić masę zaległości w pracy, no i podczytałam to co pisałyście w ciągu tygodnia. Agula- wyrazy współczucia z powodu śmiercia dziadziusia. Moniś- dla Ciebie z powodu babci. Wariacja francusko-włoska okazała się lekka i pyszna, trafiła w gusta nasze i naszych gości, wejdzie do domowego menu na stałe :) Vivii - serdecznie gratuluję córeczki i zamążpojścia :) Fizycznie wszystko u mnie ok, psychicznie natomiast to złapałam jakiegoś potężnego doła. Jakoś strasznie panikuję, że nie podołam zadaniu bycia mamą dla trójki dzieci w tym przecież bliźniaków :( Muszę przeorganizować całe mieszkanie a wcale nie mam pomysłu jak. Poza tym w pracy chyba nie bardzo wyobrażają sobie, że wróce, mimo że ja nastawiam się na powrót i zapewniam, że będę miała zapewnioną opiekę dla chłopców po urlopie macierzyńskim :( Brzuch mam już naprwdę ogromny, zaczynają puchnąć mi kostki, cierpię już na totalną lustrzycę i za chwilę nie będę mogła zrobić nic przy pazurkach :( Z pozytywów- kuksańce wyczuwa już też Piotrek :) nata_lie - w pierwszej ciąży do tej glukozy zabierałam taką cytrynkę w płynie (w żółtej buteleczce), wypicie tego roztworu jest wtedy do przeżycia :) pewnie znacie, ale na wszelki wypadek wrzucę link do mojej ulubionej stronki o ciąży http://dzieci.pl/title,21-tydzien-ciazy,tydzien,21,kalendarz_ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiorakis cieszę się że smakowało. Ja też to bardzo lubię. A co do brzusia i niemożności poradzenia sobie z pazurkami - to jest to dobry pretekst żeby pójść do kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zmiana w stopce :) Moniś - problem w tym, że ja nie za bardzo lubie jak mi tam ktoś pracuje, ot taka dziwna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny moj tata to potrafi pocieszyc. Stwierdzil ze powinnismy wziasc slub cywilny zeby ludzie nie mowili ze moje dziecko bedzie bekartem. Boze. Co za stereotypy. Niewazne ze jestesmy ze soba ponad 5 lat i dziecko planowane ale slubu nie ma. Po prostu sluchac mi sie nie chce. Powiedzialam mu ze slub jest dla nas a nie dla ludzi. Masakra. Pela bedzie przy dzidzi tyle pracy ze schudniemy napewno. Mamusia ja tez mam jakies 3 na plusie. Waha sie. Jeszcze chcialabym 7 max ale jak bedzie wiecej to znaczy ze dzidzi tyle trzeba :) Tez mam czesto mysli czarne ze sie z kasa nie wyrobimy. Jak to bedzie moim powrotem do pracy. Zlobek, babcie ? Do pracy musze wrocic bo o prace teraz ciezko a zlobki tez drogie. Jakos sie ogarniemy. Robie dzis pieczen wieprzowa z kapusta kiszona duszona i ziemniaczkami z sosikiem. Mniam. I mam zupe krem z marchewki ale jakas bezplciowa ta zupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DianaKarina rodzice jak coś czasami palną... ;) Moja mama wczoraj prawie się popłakała jak powiedziałem, że przed urodzeniem chce mieć wszystkie rzeczy dla dzidzi - ona, że można dopiero po urodzeniu!!!! No szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na goraca wode i wskocze pod prysznic nie wiem jak ja doczekam do wizyty o 19 bo juz mnie spanie łamie ale chociazbym miala sobie zapalkami powieki podeprzec to bedzie git bo usg mi zrobi i zobacze mojego Frania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis83 nie ta przesylke wyslalismy od brata jak bylismy w polsce na wielkanoc... A rzeczy dostalismy wlasnie od brata i bratowej zdecydowali ze dwojka dzieci im wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula- najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci dziadka.. Dzisiaj trochę się wziełam za pisanie mgr, choć idzie ciężko bo za oknem upał a do tego koszą trawy. A mnie wzięło potworne kichanie. Mam nadzieję, że nasze maleństwo trzyma się mocno podczas tych kichnięć :) Dobrze, że jutro zmian pogody. Choć 13 stopni to znowuż zimno :) Ja mam ochotę na młode ziemniaczki, ale takie polskie z prawdziwego zdarzenia i mizerię. Ale jeszcze z miesiąc trzeba poczekać. A macie na allegro jakieś fajne krótkie ciążowe spodenki? Z 2 tygodnie temu szukałam i nic nie było ciekawego.. a jeansowe wydają mi się za grube na lato. Pela będzie dobrze, panikujesz jak ja wczoraj. Aż maluszek się rozbrykał :) Kurde chciałabym już poczuć na 10000% ruchy.. a tu 21 tydzień za 2 dni. Wstawię zdjęcie brzuszka sprzed paru dni, na usg maluszek mało widoczny, bo lekarz nie mógł chyba zrobić dobrego zdjęcia, tak fikał. Co do cytrynki to też lekarz mówił, żeby całą nawet wziąć. Ale to jeszcze z 3 tygodnie do pobrania. Nie wiem tylko czy to jest normalne pobranie cukru? Ciekawe jaki koszt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nata_lie ladny masz juz brzuszek:) no ja juz sie troszke uspokoilam ide sie calkiem odstresowac pod cieplym prysznicem zdam relacje po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela daj znać później :) Ja już chyba wole rano chodzić na wizyty a nie cały dzień czekać, ale następnym razem idę dopiero na 17, bo chciałam iść ze swoim :) A moja fryzjerka myślała, że to początek ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ale jestem dzisiaj zabiegana :) byłam na wizycie jaki na razie wszystko w porządku i potwierdzone że dziewczynka :) usg połówkowe wyznaczone 25maja dzisiaj mógłby zrobić aloe mówił że jeszcze troszkę za wcześnie a z uwagi na to nt chce sie dokładnie przyjrzeć serduszku a jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek sady .... na dzień obecny jest wszystko w porzadku :) a i mówi że malutka ma opuchniete wagri sromowe ale mówi że tak się zdarza i to o niczym nie świadczy.... nie wiem ja nigdy nie słyszałam że tak maleńka dziweczyneczka móże tak miec... mimo wszystko jakiś niepokój we mnie pozostał... na następną wizytę mocz, morfologia i próba glukozowa.... bleeee i jeszcze mam nerwa bo dzwoniłam jeszcze raz do genetyki i wyniki amino po 21 maja!!!! Dlaczego to tak długo trwa ciekawa jestem czy wyrobie się odebrać wyniki na usg połówkowe bo zalezy mojemu gin.. a po zatym samopoczucie w porządeczku robie na obiadził łazanki bo tak jakos mnie naszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ; ) mamusia, pela - ja generalnie też mam tendencję do tycia, a teraz jakoś jem co chcę i ostatnio lekarz na mnie nakrzyczał że za chuda jestem ; > ale nie ograniczam niczego bo i tak i tak będę się toczyć xd moja mama przytyła w ciąży z moim bratem 20 kg a schudła 30 w pare tygodni więc uważam że wszystko jest możliwe ; ) wy też jesteście takie bez życia i bez sił, czy to tylko ja? weszłam dzisiaj rano na 3piętro i oddychać nie mogłam. nie mówię już o wspinaniu się pod górkę do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata-lie tą glukoze pijesz na czczo to jes mega słodki środek rozrobiony w wodzie i nie pamiętam ile ale siedzi się w poczekalni i potem znów się pije albo cioś tam robią nie pamiętam dokadnie pierwszy raz jak to piłam to było takie nieznane i ledwo ledwo wypiłam teraz już wiem co mnie czeka, jak to smakuje i kurcze boje się, ze nie wytrzymam hehe Inga więc gratulacje dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastekzkremem ja nie mam sił na nic a tu maluszkiem trzeba się zajać więc wieczorem jedyne czego pragne to połozyć się na podusi zwłąszcza, że synio jest mały szperacz i w szafkach ciągle coś wynajduje albo wchodzi na stołek i na stół i sobie przy oknie stoi albo tak jak teraz ( stad moje szybkie pisanie bez pol liter) bo mały stoi i mnie zaczepia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zmieniałyście hasła do galeriusa? Nie mogę się zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k u mnie hasło działa - to samo :) A ja tej glukozy nie miałam robionej w poprzedniej ciąży - weźcie napiszcie co i jak. To takie straszne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia idziesz naczczo pobieraja ci krew, pijesz 50 lub 75ml glukozy (lepiej z cytryną ponoć jest w miarę, czekasz siedząc i to jest chyba najgorsze 2 godziny i później znowu masz badanie glukozy. Bynajmniej tyle wiem z opowieści :) U nas burza przeszła, że już nie wiem kiedy była taka. Zabrakło nam 1 minuty z mężem żeby wrócić ze spaceru przed deszczem, a tak to całe ubranie mokre do majtek i w piachu. Ech, jak nastolatka się poczułam nie wiem dlaczego :) dziewczyny jak odróżnić czy to maluszek się rusza czy jelita? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia nie tyle straszne, co ponoć niedobrze jest i mdło :) Ania hasło to samo, sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wszystkie kobiety muszą przechodzić ??? Rany ja nie lubię takich badań :/ i dwie godziny siedzieć??? rany.... "Jeśli chcesz mocniej poczuś ruchy maleństwa połóż się na lewym boku i wsłuchaj się w swój brzuch - czas oczekiwania na ruchy może się przedłużyć nawet do 2 godzin. Wyczujesz maluszka szybciej jeśli, przed położeniem się zjesz coś słodkiego - dla dziecka podwyższony poziom glukozy we krwi to dawka energii. Dziecko może też szybciej ruszać się wtedy, kiedy jesteś zdenerwowana albo przeżywasz silne emocje. Wszystko co odczuwasz ty, odczuwa również maluszek." http://www.mamopedia.pl/ciaza/ciaza/ruchy-plodu może ci się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×