Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

O to fajnie, dziś więcej połówkowych :) Aleksandra trzymam kciuki :) za was wszystkie zresztą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. to trzymam kciuki za połówkowe i później proszę zdać relację, a nie, że my będziemy czekać i się martwić! Ja specjalnie wstałam wcześniej, żeby do lekarza rodzinnego umówić się po skierowanie do alergologa, a tam już komplet ludzi i wszyscy chorzy.. kurde :/ po 10 mam zadzwonić, może się uda.. mogłam w piątek zadzwonić, ale jakoś kompletnie wyszło mi z głowy :/ Mamusia widzę, że na dobre Cię wzięło kichanie.. ja dzisiaj tylko chyba o 4 się przebudziłam, bo oczywiście obudziło mnie własne kichnięcie. Ale za to z rana, to nie mogłam się zatrzymać.. i tak cały czas bez przerw przez 20 minut.. dopiero teraz herbatkę piję i jest lepiej. Moja dzidzia jeszcze chyba śpi, bo nic nie dawała znaku, albo jak dawała to ja spałam rano :) Wracając do wczorajszej pomarańczki, to lekko mnie zatkało, że można być tak okrutnym.. ale niestety tacy ludzie i też są :(( Inga nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie ja kicham i cieknie z nosa i łzawię, typowy niestety szał alergiczny, hihi ale juz dzwoniłam do alergologa i mogę 3 dni pobrać tabletki na noc, no ale muszę do gina najpierw zadzwonić - upewnić się, ale jest na urlopie to nie będę dzwonić tak wcześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za trzymanie kciuków, relacje zdam po wizycie. Inga to dzielna kobieta bardzo ją podziwiam i jestem pewna, że nie bierze negatywnych komentarzy do siebie. Kurujcie się zakatarzone mamusie i szybko wracajcie do zdrówka, bo za oknem znowu piękna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kichanie i katar alergiczny, ale chwilami to wyglądam jak pinokio bo noc cały czerwony.. najchętniej to bym jakieś tampony włożyła do nosa :) Oczy też mnie swędzą. Ale chyba z rana coś padało, bo mokro było a pogoda na najbliższe dni jest optymistyczna zimno i z deszczem hurrraa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi hurra z tą pogodą :) ale cos u mnie słonko wygląda, ale padało ciut,więc niech sobie świeci :D dla innych. No laski, idę nastawić na jakąś herbtakę czy coś :) może więcej nas tu dojdzie ??? Pela, Agulka - ranne ptaszki, gdzie wy??? hihihi bo reszta to pewnie śpi :P Inga, właśnie olej se komentarze, zawsze znajdzie się ktoś...życzliwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś nas tak mało, a ja też wstaję z wyrka i w razie czego mam dzwonić o 10 czy mnie przyjmą do tego rodzinnego, a jak nie to po 16, choć wtedy przyjmuje inny lekarz. A jeszcze muszę dojechać autobusem na drugi kraniec zielonej, bo autko od soboty u rodziców jak mnie głowa bolała i nie dałam rady nim wracać. a lekarza też mam przy domu rodziców. Pela a jak z tym plamieniem, przeszło zupełnie, idziesz dziś do swojego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Pela pewnie u lekarza jest bo przecież miała jechać. No nic trzeba czekać na wszystkie dziś wizytowe. Ja dziś plan mam wielki, przejść się na pocztę 300m w jedną stronę. Tak myślę pieszo :) może nic mi się nie stanie ?! A jak nie, to już autkiem pojadę, zobaczę jak będzie po śniadanku - czy chęci będą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od 5 na nogach :) mój M w delegacje jechał więc trochę luzu przez tydzień :) ale za to będę musiała kilka rzeczy sama zrobić... pomalować drzwi od szafy bo odnawiam i wytapetować jedną ścianę w przedpokoju, mam nadzieję że dam sobie radę :) ale dzisiaj mój syn znowu w domu został bo znowu go zaczęło kaszleć niesamowicie nad ranem... do teraz kaszle.... a nie chce żeby się rozchorował bo w piątek ma wycieczkę do dinozatorlandu a chce bardzo jechać:) więc trochę go podkuruję i może jutro albo w środę pośle do przedszkola :) jestem ciekawa ile dzisiaj waga u lekarza wskarze :D mam nadzieję że nie dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia 300m to ja zaraz będę musiała rundkę po podwórku zrobić :) u mnie taka pogoda nijaka, niby słońce świeci ale z za chmur, więc może coś jeszcze popada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja wiem,że to nie wiele :P ale jak się ciągle leży od właściwie 26 lutego, żadnych wyczynów, hehe żadnej kondycji, tylko ewentualnie w auto i do lekarza czy po podwórku na chwilę to i 600m w sumie to już wyczyn, zwłaszcza ,że jak najmniej mam być w pionie :D No ale zobaczymy, właśnie coś tam jem na śniadanko, bo zdecydować się nie mogę to i jem fantazje , a potem zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ranne ptaszki :) U mnie pogoda słoneczna, żar leje się z nieba. Ja już po śniadanku. Zjadłam pyszne kanapki z jajkiem, pomidorem i cebulką. Pierwszy raz od dłuższego czasu zjadłam surową cebulę bo wcześniej brzuch mnie od niej bolał. A dziś miałam wielką ochotę na nią. Mnie dziś mąż wystraszył bo wszedł szybko do pokoju i coś powiedział jak ja spałam. Obudziłam się wystraszona i potem jakieś szaleństwa w brzuszku miałam. Chyba Tadeusz też się wystraszył. Trzymam kciuki za Wasze połówkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ") U mnie pogoda tez ladna i sloneczna mam nadzieje ze tak bedzie caly czas bo ju lubie cieplo ;) Trzymam mocno kciuki za wizytowe mamy i czekam na relacje ;) My wczoraj by;ismy w ojcowskim parku narodowym ale mam kondycje ;) weszlam wszedzie gdzie sie dalo po kilka kilometrow na piechotke i pod gore wiec nie jest zle ale ja uwielbiam chodzic a po gorach szczegolnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, wczoraj koleżanka powiedziała mi,że jak się ma brązowe sutki to urodzi się chłopiec a jak rózowe to dziewczynka :D teraz szukałam czegoś na ten temat na necie ale tylko jest to na forach hehehe No u mnie jak nic powinien byc chłopiec a u was?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedzialkowe przedpoludnie:) spalam dzis jak susel,wczoraj tez...masakra jakas....wczoraj w nocy obudzil mnie skurcz lydki,Monis do tej pory mnie boli,witaj w klubie,masowalam ja ale nie chce przestac bolec....nie mialam takiego skurczu chyba przez 2lata....i nie tesknilam:) Smyralo mnie w brzuszku w sobote i wczoraj,zazwyczaj po lewej stronie,wczoraj tak bardzo ze az mi sie smiac chcialo,tak sie zastanawiam czy naprawde smyra czy to moja wyobraznia... Ja dzis zaczynam 19tydzien:) a to polowkowe to w 22tyy sie robi dobrze mysle? Niestety tu na kafe nie tylko sa zyczliwi ludzie,znajda sie i tacy jak pomarancza...ja to nawet tych glupot nie czytam...nie reaguje bo po co....Inga duzo przeszla...i bedzie jeszcze dochodzic do siebie,nie rozumiem ludzi ktorzy jeszcze wbijaja jej noz w lecy...brak slow.... Mamusie ktore maja dzis polowkowe,bardzo wam zazdroszcze :) ze to juz dzis i czekam na super wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj nie moglam zasnac, turlalam sie po domu chyba do pierwszej..wreszcie poszlam do moich dziewczyn i z nimi zasnelam, to jest najlepsza metoda na zasypianie;) ale wam zazdroszcze w polsce juz normalne dzien, a w niemczech jeszcze dzisiaj swieto i wszystkie sklepy sa zamkniete...a u mnie w lodowce pustki...dzisiaj bede musiala z obiadem improwizowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia w moim przypadku z tymi sutkami się sprawdza bo są ciemne no a będzie synek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna, ja dziś tez zaczęłam 19 tc, a termin mam dwa dni wcześniej, a może już u mnie zaczął się ten 19tc wcześniej, już znów się pogubiłam, muszę policzyć bez tego suwaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam różowe więc u mnie się nie sprawdziło :) Z tymi sutkami to kolor bardziej od karnacji zależy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja nie wiem czy to śmiać się czy się sprawdza. U mnie też brązowe i też niby chłopiec :) ciekawe jak u tych dziewczyn co córeczki mają być :D no pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moniś, przyjrzyj się dobrze :D hihihihi a może to u ciebie nie Tadeusz?? ojjj chyba jednak Tadeusz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia :) z tymi datami, to jest zawirowanie...ja wedlu kalkulatora ciazy powinnam rodzic 28.10...a w ksiazce ciazy lekarka wpisala mi 29.10.. to jest tylko jeden dzien, dlatego nie robie afery;) ja zaczelam dzisiaj 18 tydzien.. jak chcesz obliczyc, w ktorym tyg jestes to tu jest strona..na ktorej mozesz to zrobic: http://parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według tego przesądu murzynki rodziły by samych mężczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się nie sprawdza, mam brązowe :) Już chyba bardziej jestem w stanie uwierzyć w kształt brzucha, tzn. że taki jak piłka ta na dziewczynkę, a taki "ładniejszy" to na chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy jesteście :D a ja juz wierzyłam że u mnie na pewno chłopiec, bo jeszcze nie wierzę gin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano właśnie, proszę nie powielać niesprawdzonych informacji, bo mi się robi mętlik w głowie hehehehe Supiam się na kolorze, a to co mówiło mi dwóch lekarzy schodzi na drugi plan :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym powiedziała.. ni to brązowe ni to różowe :) Więc co w takim razie? :) No właśnie murzynki samych chłopaków by rodziły :)) A na północy w skandynawii pewnie same dziewczynki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 lat temu brązowe i urodził się Michaś, teraz również brązowe ale nie wiem kto pomieszkuje w moim brzuszku :-) (znajomi wróżą drugiego chłopca). Apetyt zupełnie inny, na razie brak zachcianek więc zobaczymy. Czy nosicie już spodnie ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Co to znów za przesady z tymi sutkami? U mnie według tego by był chłopak heheeh Wczoraj mój wrócił ...Miałam mu zrobic awanture ale oczywiscie rozeszło sie po kościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×