Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

natali wyczytalam wlasnie ze siara ma kolor zoltawy moze byc rzadka lub gesta, wiec to pewnie to, dziwne bo mi nic nie leci nawet jak scisne sutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie z ta siara ja mam tak samo jak ty. a tak wg to dzień dobry wszystkim:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka moj Franek tez sie raz tak wypiol ze sie przestraszylam ale teraz bardziej kopie niz sie przeciaga hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem, tylko śniadanie jedliśmy z moim :) choć i tak za pół godzinki się zwijam., itd. Dzięki za odpowiedź :) Eljotka jak ścisnę sutek to też nic nie leci, nawet ten pierwszy raz jak zobaczyłam po chwili, że koszulkę mam mokrą. A w nocy to mi teraz masakra ile poleciało. W ogóle to normalne że tak się dzieje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , bo juz mialam wrazenie ze sama ze sobą gadam i po lustro mialam isc zeby mi bylo razniej we dwujke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj na necie, niektore kobitki sie wypowiadaja ze sie im saczy caly czas inne ze wogole wiec pewno nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz poczytam z ciekawości. A w nocy to musiało mi nieźle polecieć w takim razie, bo plamę mam wielką. Eljotka a Ty masz łożysko na tylniej ścianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to mam uczucie jakby mnie mój mały kopał cały czas do środka. Ciekawe czy nadal jest też główką w dól. A mamusia to spać poszła że taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz ja nie mam pojęcia, na pewno jakiś podgrzewacz kupię, jednak zamierzam karmić pół roku, więc to już jak maluch będzie na świecie pomyślę :) Na razie muszę przejrzeć forum i zrobić listę co na początku się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i fajne tylko wydaje sie strasznie zuzyty, nielepiej dolozyc i kupic nowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawiam wlasnie ale tez minimum pol roku chce karmic Zalezy ile mi wylicza ze moge z dzidzia w domu siedziec. Pamietam ze ktoras zrobila taka liste co jest potrzebne na poczatek ale zanim dotre do tej listy przez tyle podstron to lata miną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines to współczuję, ja zgagi jeszcze w życiu nie doświadczyłam i mam nadzieję, że w ciąży już mi dokuczać nie będzie. Już wystarczy, że męczę się z alergią i ostatnio znowu codziennie krew z nosa mi leci. Pocieszenie jest to, że jeszcze z 3 tygodnie i będzie o wiele lepiej :) Dobra dziewczynki ja muszę się szykować. Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wan wszystkim :) Ja wczoraj po glukozie wypadla bardzo ladnie na czczo 81 po 50g po godzinie 125 ;) mocz tez w koncu w normie choc odczyn zasadowy nadal zostal :/ za to morfologia bardzo srednia :( hematokryt niecale 35 hemoglobina niecale 11 a leukocyty 12 tys reszta jako tako prawie ok Widzialam ze pisalyscie wczoraj o wyprawce wiec ja juz wszystko kupilam poza recznikiem do kapieli ;) nozyczku zaokraglone NUK szczoteczka do włosów tez NUK a smoczek super bezuciskowy uspokajajacy NUBY bardzo fajnie do pielegnacji kupiłam tylko oilatum i emolium do kapieli i nic pozatym zreszta moj maly tez tylko tego uzywal. Co do mleka modyfikowanego moj maly jadl pozniej Bebiko ale to dlatego ze i ja jak mylam mala i moj brat je jedlismy i mam do niego zaufanie pozatym jest bardzo dobre sama tez podjadalam hehe ;) wiec i mala jak cos bedzie pila bebiko butelke kupilam jedna narazie 125 ml z AVENt'u podgrzewacza nie kupuje gdyz meko matki moze stac w temperaturze pokojowej nawet 12h a pozniej mm podaje sie swieze wiec moim skromnym zdaniem niepotrzebny wydatek, a zupek w sloiczkach itp nigdy nie kupowalam zawsze robilam swoje swieze wiec nie byl mi potrzebny ;) mam nadzieje ze komus sie przydadza moje doswiadczenia hehehe ;) a gratuluje wczorajszych wynikow :) bo widzialam ze wszystko ok Monis super ze dostalas skierowanie zawsze to duzo w kieszeni a bedziesz spokojna o Tadeuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii też się cieszę, że udało się z tym skierowaniem. No ale dziś idę prywatnie do diabetologa bo na nfz mam dopiero 5.07. Maryjka co do mojej glukozy to ja miałam badanie na czczo i po 2h. Nie robili mi po 1h. Takie skierowanie dostałam od lekarza i tak też mi zrobiono. Zobaczymy co na to dziś ten lekarz. Ja się wybieram do jakiejś galerii - nudzi mi się w domu :) Muszę sobie kupić jakiś stanik bo wszystkie za małe. W sobotę idę na ślub i sukienkę z dekoltem więc muszę coś założyć bo nie pójdę z cyckami na wierzchu ;) Ależ u nas pada - ale taki ciepły deszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zgage najlepsze migdały :) stosuje jak mnie meczy a niestety sie zdaza i naprawde pomaga Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie się nie chce wierzyć, że wszystkie jesteśmy już bliżej niż dalej :) ale ten czas leci - dopiero pojawił się temat PAŻDZIERNIK 2012 i temat robienia testu... a teraz - prawie każda z nas kompletuje wyprawkę... Jeszcze chwila i pojawią się tematy prodów, a galeria poszeży się o zdjęcia naszych maluchów w "realu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma 2
witam, może któraś z Was będzie zainteresowana kupnem ubranek dla synka 0-12 m-cy. Używane, ale w bardzo dobrym i dobrym stanie. posiadam też śpiworek, nosidełko, nieużywane smoczki lovi do butelki (zapakowane), kombinezon. proszę o kontakt nastka.18@wp.pl mieszkam koło Poznania, więc najlepiej podjechać i obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem po wizycie u diabetologa Mam jutro powtórzyć test obciążenia glukozą 75g i tylko wynik na czczo oraz po 2 godzinach W poniedziałek znów do diabetologa Nie chce mnie niepotrzebnie kłuć do końca ciąży tak mówiła A mam powtórzyc ponieważ poprzedni miałam pobierany nie z żyły a z palca i to jest niewiarygodne Więc jeszcze jest nadzieja że ok Glukometr fałszuje nawet o15 % i w jedna i w druga stronę Bardzo fajna lekarka dużo czasu poświęca pacjentowi Jeszcze powiedziała ze dziś najpóżniej o 18 mam kolacje zjeść a potem już nic do badania na 7 Jak ja to wytrzymam no ale jakoś muszę ...może jutrzejsze wyniki będą ok bardzo bym tego chciała No i skorzystałam z okazji i polatałam po sklepach dziecięcych ,,,wózki,łóżeczka itd Jakie to wszystko ładne ale niektóre ceny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, rano byłam ale nikogo nie było to i posprzątałam, zrobiłam obiad i pojechałam na wizytę do gina. No i jutro około 20 wieczorem usg, bo powiedziałam,że nie będę jeździć jak tak duszno i wszędzie korki, tylko niepotrzebne nerwy jak dla mnie...Dziś jeździłam na 12 i szlag mnie trafiał. Wyniki w miarę ok, mam jeść więcej rzeczy z żelazem (wątróbka, salceson, buraki itp.). Dodatkowo mam drożdżaki, no i leczenie jakimiś 3 tabl.Pimafucin. Ja nic nie czuję a jednak są. No i ciśnienie muszę mierzyć codziennie bo mam wysokie i to ją trochę niepokoi :( wiecie zawsze coś się dzieje, więc już dziś to doła łapię przez ciągłe wiadomości na każdej wizycie ,że coś nei tak. Glukozy nie dostałam bo muszę wyleczyć się, ciśnienie obniżyć i dostanę później. I następne wyniki to mam zrobić krew, mocz i stopień czystości po leczeniu oczywiście. No i wyeliminować SŁODYCZE - rozwój drożdżaków murowany bo uwielbiają ponoć słodkie... Ehhh Któraś pytała o witaminy - ja mam brać do końca ciąży ze względu na takie sobie wyniki i dlatego że zdarza mi się wymiotować. Jutro sprawdzi dokładnie łożysko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po kapieli sie smarowalam i tez na sutku zauwazylam bialo przezroczysta maz i tez mi sie wydaje ze to pokarm o czym zreszta informowala mnie polozna ...ze w bardziej zaawansowanejnciazy moze ale nie musi sie to pojawic... Mnie to akurat cieszy bo to znaczy ze bede miala pokarm a chce karmic piersia jak tylko sie da.. Moj mnie wzial na przejazdzke nad morze posiedzielismy sobie sloneczko swiecilo rybke zjedlismy loda i do domku. A dzisiaj juz pada wiec w domu siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa , czytalam gdzies ze to ze ma sie duzo siary w ciazy wcale nie znaczy ze bedzie sie mialo duzo pokarmu, niektore dziewczyny na forach sie wypowiadaja ze jedne mialy siare i prawie wcale pokarmu a te co jej nie mialy znowu nawal pokarmu wiec chyba nie ma reguly na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, u mnie w końcu lekko popadało i można oddychać wreszcie.. Co do tej mojej glukozy, to sama nie wiem...rzeczywiście po godzinie 184 to sporo, ale pytałam laborantkę i powiedziała, że najważniejszy jest wynik po 2 godzinach. I norma to 140 Wizytę u gina mam 2 lipca, to się dowiem co i jak... Czy ktoś ma podobne wyniki do moich i stwierdzoną cukrzycę? Glukoza 75g Wyniki: na czczo 83, po godzinie 184, po dwóch godzinach 94 Miłego dnia! Trzymam kciuki za wszystkie najbliższe wizyty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×