Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mamusia a gin robiła Ci jakiś wymaz, że stwierdziła drożdżaki? Ja mam cytologię na następnej wizycie i też się boję jak wyjdzie :/ Diana mój gin ostatnio mówił, że najważniejszy jest wynik po 2h jeśli chodzi o glukozę 75gram. i mówił, że niepotrzebne to badanie po 1h. Ale chłopców, ciekawe czy będą niespodzianki w październiku :) Vivii jak już masz wszystko, to może zrób listę najpotrzebniejszych rzeczy, bo od lipca się zbieram za zakupy.. jak masz zasadowy mocz, to chyba wynika z jedzenia małej ilości mięsa. Ja mam chyba ph 5. to znowu odczyn kwaśny przy dolnej granicy. A morfologia za tydzień, ale boję się, że przez alergię wyniki będą o wiele gorsze.. no i jakby nie było często mi leci krew z nosa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam ciśnienie i jest ok, sama już nie wiem, a może to jednorazowe, ale powtórzyło się w sumie - na ostatniej wizycie też było dość wysokie. No nic,mierzę 3x dziennie i do zeszyciku zapiszę. Zobaczymy. Agulka jeszcze raz powtórka z glukozą ??? :( no ale jak trzeba to trzeba :D Barbe77 zazdroszczę urlopu choć mi byłoby za gorąco :P eljotka, fajna niespodzianka - ja to dziś tylko biegam do wc, tak nisko mnie boksuje. emachines - no wy widzicie , czujecie a ja kurczę tylko w dole, tak dziwnie. Jeśli chodzi o siarę to ja jeszcze nie mam, ale z córcią to pamiętam,że leciało mi dość wcześnie - i używałam normalnie wkładek laktacyjnych na co dzień. A mleka miałam mało, karmiłam 4 miesiące. asiaz ja podgrzewacz mam od siostry w spadku- czy użyję nie wiem :) Vivii fajnie,że wszystko ok :) a wyprawkę powoli i ja składam :) dan-mos czas leci jak szalony :D A propo zdjęć - obejrzałam i są fajne a brzuszki extra :D natal_ie robiła mi usg w piątek i tam się pokazały na tym "sprzęciku", dziś tylko zajrzała i nadal są, fakt pojawiło mi się coś w rodzaju upławów serkowatych, stąd też leczenie, nie ma co czekać. Co do glukozy i wyników - nie wypowiem się, nie mam zielonego pojęcia, ale Agulka podawała fajną stronkę odnośnie cukrzycy ciążowej, przypominam :) http://porady-poloznej.pl/cukrzyca-ciezarnych /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mamusia to współczuję:( Może też jest tak, że dużo musisz leżeć i stąd te drożdżaki? Ja mam tylko chwilami dużo wydzieliny, ale jak czytałam to normalne.. ale zobaczymy co wyjdzie na badaniu ginekologicznym i cytologii. Jutro też chyba idę na pobranie krwi, ale to tarczycowe akurat. Mamusia a wcześnie to znaczy kiedy tą siarę miałaś? Kurcze, ja mam nadzieję, że będę miała pokarm, bo chciałabym karmić min 6 miesięcy. co dziwne leci tylko z prawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam, ale na pewno już miałam brzucha :P ale nie mogę sobie przypomnieć. Jedynie ,że na pewno kolor był żółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to na pewno nie jest żółta siara :) A zapomniałam, do szkoły rodzenia idę 24 lipca, dwa razy w tygodniu po 2 godziny. Szkoda tylko, że jedyna wolna godzina to 12.30 i z moim mężem nie będę chodzić :( Dzisiaj ważyłam się u rodziców i przez ponad 2 tygodnie wzrost wagi o 1,5kg.. już będzie ponad 7kg od początku a prawie 8..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i właśnie przypomniałaś mi dlaczego taka zła jestem na siebie :) bo stanęłam na wadze a tu ...prawie 5kg do przodu... to przez te lody i słodycze, ale STOP im wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak nie jest źle :) ja też tak miałam 4 tygodnie temu, więc spokojnie :) teraz waga leci do przodu, ale brzuch też rośnie jak szalony. Rodzice mnie 2 tygodnie nie widzieli, to mówią że ogromna różnica :) Z tymi słodyczami to ciężko, szczególnie jak pogoda jest to nie zjedz loda :) A jeszcze kupiłam truskawki, śmietanę 30% i ma być obżarstwo :) I jeszcze krówki z biedronki.. masakra :) dobrze, że choć ten cukier mam niski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ewidentnie za dużo słodyczy, a od kilku dni porządnie widać brzuszek. Także myślę,że te kilogramy to lody i inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w pierwszej ciazy siare miałam juz ok 4 miesiaca ciazy ...z wkładkami chodziłam pamietam Nikt nie mówił ze cos nieprawidłowo ale nie karmiłam długo.... Coś mnie żołądek boli ..chyba dlatego ze mam nie jeść już Jak ja to do jutra wytrzymam ... no i bez cytryny ide tym razem .... nieciekawie . Pytała mnie diabetolog czy coś mi się działo po wypiciu tej glukozy wymioty itd.... No i jej powiedziałam ze słodyczy duzo nie jem ona potwierdziła ze nie od tego to zalezy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne zdjecia ,piekne brzuszki :-) Natalie a nie bałas sie ze spadniesz z tych falochronów ...hehehe bo ja bym juz pewnie lezała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka wytrzymasz spokojnie, tylko nie rzuć się później na jedzenie :) Ja bynajmniej tak miałam po wypitej glukozie :)) Może akurat będzie lepiej. A dlaczego masz wypić bez cytryny?? Ja tam dalej szłam jeszcze, ale mój mężu już mi marudził :) a paliki były szerokie, to byś nie spadła :) Ech właśnie wcinam makrelkę wędzoną, pozostałość z podróży, po truskawkach z bitą śmietaną w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie nawet nie wspominaj o jedzeniu;-( Niby mam nie pic z cytryna nie wiem tak mi powiedziała ta lekarka ,,,niech im już będzie jak chcą oby było ok .... Mamusia a jak wysokie masz to ciśnienie? Ja ostatnio miałam 145|105 to mi kardiolog powiedziała ze za duzo ..teraz biore ten lek na arytmie i powiem wam ze lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to już nie piszę :) Hm.. dziwnie, bo czytałam, że cytryna w żaden sposób nie wpływa na wynik. A tylko smak poprawia, bo bez to ponoć jest masakra :( Mamusia no właśnie jakie miałaś to ciśnienie? Ja najwyższe miałam 130/80, ale to jednorazywa sytuacja, zazwyczaj to 110/70 i oby tak zostało bo ponoć w 3 trymestrze się podnosi. W ogóle to rozmawiałam z kuzynką na temat cholestazy którą przechodziła rok temu w ciąży (chodzi o to, że wszystko swędzi), i aż ciarki przechodzą jaka jest wtedy męka. Mam nadzieję, że żadna z nas tego nie doświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie strasznie nogi swedza ale to juz gdzies wczesniej pisałam ...robiłam sobie próby watrobowe i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciśnienie miałam 140/90 i już ono jest za duże. Ale teraz dwa razy mierzyłam (bo mam 3 razy dziennie mierzyć) i jest 102/52 i 115/64. Może po prostu wtedy się jakoś podniosło, było duszno... Zobaczę jutro, mam 3 razy zmierzyć przed spotkaniem na usg, i jej pokazać zapiski. Zobaczymy, no ale kontrolować będę musiała, oj tam mam aparat to źle nie będzie. Oby tylko większe nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest źle :-) Ja tez mierze ale bardziej ze wzgledu na arytmie tetno mam ok 140 a czasem więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to widzicie tego nie wiedzialam ze jak jest pokarm w ciazy to wcale nie znaczy ze bedzie pokarm po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia mam wrazenie ze ta Twoja Gin to wiecej Cie straszy niz to tego warte i ze jakas panikara z niej ;) natalka nie mam za bardzo pisac co do wyprawki bo ja poprostu zbednych rzeczy wedlug mnie nie kupowalam chodzi mi o podgrzewacze jakies monitory oddechu nianie przewijaki rozki itd poza mebelkami do pokoju, wozkiem mam tylko kosmetyki, nozyczki szczotke do wlosów smoczek, butelke, ubranka. kocyki jeden cieply drugi ienki polarkowy, pieluchy tetrowe, flanelowe i reczniczek do kapieli i mate do brodzika czy tam wanny jak kto woli reszta jest moim zdaniem zbedna :) hurra portugalia wygrala ;) ale i tak jestem fanka hiszpanii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii wczoraj mój A. to samo powiedział,że siedzę w domu znerwicowana po każdej wizycie i jeszcze dzień po... Oby tylko wizyta - to jest zawsze coś źle. Chyba powinnam mniej się przejmować i tyle. Zmierzyłam ciśnienie i jest 104/52, puls 72 czyli podobnie jak wczoraj. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam,że mamy ciche dni, ustaliliśmy,że do poniedziałku nie odzywamy się w celu oczyszczenia atmosfery - ehhh faceci, nie rozumieją kobiet, nic a nic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamusi czasami tak sie zdaza ;) Co do cisnienia to ja choc jestem niskocicnieniowcem to na wizytach zawsze mam wysokie 140/70 ostatnio 130/ 80 ale mowie do lekarza zeby nie zwracal uwagi bo to z emocji a moje standardowe cisnienie to ok 95/55 wiec jest roznica a takie mam zawsze rano i wieczorem wiec wiadomo ze na wizycie emocje to i cisnienie wyzsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejol :) mamusia trzymam kciuki za dzisiejsze usg. agulka - super ze trafilas do takiej lekarki - moim zdaniem dobrze ze kazala ci powtorzyc badanie. ja w poprzedniej ciazy pilam glukoze bez cytryny i da sie :) juz nie pamietam ktora z dziewczyn pytala - chyba natlie lub diana- ja mam przepisane 75 glukozy i krew bede miala pobierana dopiero po 2 godzinach wiec po 1 godzinie nie ma sie co przejmowac wynikiem :) co do wyprawki to ja nie mam absolutnie nic. zaczne kupowac w sierpniu :) tobie mamusia sie nie dziwie - bo maz daleko, ty lezysz, wiec musisz po malutku kompletowac. dziewczyny napiszcie mi prosze strone i haslo do galeriusa - tez dodam brzuszek :) kianti@op.pl dzieki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×