Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

a to widzę, że my wszystkie na x landera polujemy :) Agulka a dzisiaj już na pewno będziesz miała te wyniki z glukozy? Ja zamówiłam na allegro od tego gościa co mi mamusia podałaś. i 110zł poszło :) a to takie moje pierwsze kosmetyczne zakupy, więc na pewno będzie więcej. ale na pewno taniej niż w aptece :) pora zewzlec się z łóżka, w końcu na 12.40 do endokrynologa trzeba jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale naprodukowalyscie:)az nie ogarniam:)ja chyba tez nie bede kupowac Pampersow...niby moja kolezanka mowi ze uzywala roznych ale wg niej tylko Pampersy nie przelatuja tzn sa waskie i lepiej trzymaja w bioderkach ale wole sama przetestowac rozne tansze i wybrac te ktore beda dla malucha ok...Tyle osob kupuje wlasnie te tansze wiec chyba nie sa takie zle,moj kolega swojego czasu zachwalal jakies z Reala chyba Tip ... Bambino pieluch nie widzialam ,nawet sie zdziwilam ze sa.... Fotelik bardzo fajny ,juz nie pamietam ktora z was kupila bo sie zakrecilam troszke:) Bylam wczoraj u ginka,obejrzal opis z polowkowego i sie smial ze maluch duzy i tlusty:),zbadal mnie i powiedzial ze jestem w 23tyg a macice mam jak na 24tydzien ze siega mi az do pepka ze super...szyjka ok,zamknieta,kazal odstawic duphaston... Mam pytanie czy ktoras z was zmieniala ginek w trakcie trwania ciazy???jak to jest ze teraz np zmienie i potem lekarz ma cos wypisac do becikowego ,jak zmienie lekarza i pojde do innego a n nie bedzie mial mojej historii od poczatku to bede miec problem?niby mam wypis ze szpitala ,karte ciazy i badania ktore robilam wiec moze wystarczy?bardzo prosze o informacje jakiekolwiek Nie chodzi o to ze jestem niezadowolona ze swojego lekarza ale do tej pory przyjmowal w dwoch miejscach a od lipca bedzie przyjmowal tylko w miescie oddalonym 50km...i co tu ukrywac...jest to Klinika Leczenia Nieplodnosci....powiedzial mi ze wybor nalezy do mnie czy chce dalej u niego prowadzic ciaze i jezdzic(a tam wizyty sa nawet do poznych godz 23cia bo kiedys tam tez jezdzilam)czy chce zmienic lekarza....nie ukrywam ze chyba rozsadniej byloby mi zmienic mimo ze przyzwyczailam sie do mojego...ale potem jesli chodzi o porod to wolalbym lezec u siebie w miescie a nie w tak daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pampersów w pierwszej ciąży muszę powiedzieć, że się nie sprawdziły. Często pojawiały się odparznia. Osobiście sprawdziły się nam huggiesy, ilości zużycia pieluch jest ciężko określić ponieważ niemowlę wydala na początku smółkę przez co przewijanie jest na pewno częstsze. Również będę poszukiwała używanego x-lndera 3w1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie ja sprawdziłam cenowo i nie jest tak źle, a patrzę też na komentarze czy wszystko ok. Wiesz przesyłki jutro mieć pewnie nie będziesz ale i tak w miarę szybko przychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak xlander.... bo ja nei orientuję się, ale mówicie ,że w miarę ok??? A któraś miała, sprawdziła albo widziała u kogoś jak on funkcjonuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Agulka. Mnie zabroniła jeść winogron bo mają dużo cukru. Tak jak banany i inne owoce dojrzałe. Coś mam nie halo z tym cukrem rano - dziś zjadłam musli i też powyżej normy. Jest mniej niż w poprzednie dni ale i tak 135 czyli 15 więcej niż powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis tam masz podana ilosc tych winogron...mnie powiedziała ze mam soków owocowych nie pic bo nie sa wcale takie zdrowe...lepiej warzywa wcinac ...no i banany zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Agulka... ja chyba juz tu nie bede zagladac,mam wrazenie ze jestem olewana...zycze spokojnej ciazy i pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaaa31 nie obrażaj się, dużo nas jest i nieraz też jestem olewana a się nie obrażam :) Zawsze można zapytać się jeszcze raz :) Ja nie zmieniałam lekarza, więc nie wiem kompletnie jak to wygląda. Najlepiej chyba byłoby pogadać z tym lekarzem, bo on na pewno wie. A któraś z dziewczyn chyba zmieniała lekarza w trakcie ciąży.. ja właśnie założyłam spodnie sprzed ciąży i lekko się załamałam są jakby w udach za małe, czyli co w uda mi też poszło.. pewnie za dużo jem i słodycze :(( Mamusia Vivii już kupiła x landera. Opinie są różne, ale szukałam po rankingach i prócz tego nie widzę innego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaaa temat "olewania" był wałkowany już chyba przez większość z nas :) nie ma co się obrażać. Nata_lie może po prostu spuchłaś, Ja mam dziś duszno i mam większe nogi i ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Moniś, wydaję mi się, że mogły tam pójść jakieś kg.. w końcu jestem na zwolnieniu już długo, a jednak wcześniej cały czas w ruchu byłam.. u nas za to zimno, chwilami deszczowo. Jejku oby podczas spacerów i karmienia te wszystkie dodatkowe kg odeszły w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna ja zmieniałam lekarza i pytałam o to czy zaśiwadczenie wydadzą mi, to powiedziała mi w rejestracji,że mam się zgłosić potem do nich po zaświadczenie,że u nich byłam od początku. Także na spokojnie zmieniaj,a potem po zaświadcznie nawet męża wyślij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jak się ważyłam to 7kg, ale na 27 tydzień ciąży to niby w normie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata_lie tez mi się wydaje, że w normie. Ja za to jestem poza wszelkimi normami we wszystkim chyba. Po tym super cukrzycowym jedzeniu ubyło mnie od niedzieli 0,9kg. Ja nie wiem jak ja mam to zrobić, żeby nie schudnąć więcej niż 2 kg... No ale taki już mój urok :) Idę jakąś sałatkę zrobić bo już się głodna robię. mamuśka oglądaj :) Ja je widziałam na targach - składałam, rozkładałam, jeździłam, podnosiłam - wydają mi się bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety 152 po 2 godzinach ...zaraz jade po glukometr Miluchna pisz ja zawsze czytam ,nie zawsze odpowiadam bo jak poprostu nie wiem to nie pisze głupot Załamałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka współczuję :( Ech :( Moniś a Ty cały cza w sumie od początkowej wagi jesteś na minusie? Mąż mi rogal do spania zamówił i właśnie przyszedł, może wreszcie nie będzie bolał mnie kręgosłup i będzie mi się lepiej spało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka - wspolczuje. bedziecie sie z monis wspierac:) mamusia - ja tez na poziom glukozy ide dopiero w przyszlym tygodniu. tez myslalam ze to pozno ale lekarz powiedzial mi ze najlepiej robic jak ma sie juz skonczony 24 tydzien i pozniej oczywiscie. miluchna - ja zmienialam lekarza w 5 miesiacu. zadzwonilam do poprzedniego powiedziec ze juz sie nie pojawie itd i pielegniarka powiedziala mi ze po porodzie mam sie zglosic po zaswiadczenie do becikowego. wiec bierze sie je od pierwszego lekarza. zmieniaj bez problemu. lepiej lekarza miec na miejscu. ja tez zmienilam z tych samych wzgledow. nie chcialo mi sie dojezdzac 50 km i czekac 2 godz w poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka nie załamuj się będzie dobrze:) mogę pogłaskać jeżeli pomoże:) temat olewania jest dla mnie drażniący, chyba nie mamy po 5 lat i nie siedzimy w piaskownicy... sorki że tak napiszę, ale podnosi mi się ciśnienie jak któraś tak piszę... przecież już któraś napisała że jest nas wiele i nie sposób każdej odpowiedziec... tak samo dziala na mnie zdanie "dawno mnie tu nie było, ale chyba żadna nie zauważyła" - po co takie rzeczy pisac, chce sie pisac to sie pisze, nie to nie...:) i moze ktoras na mnie psy powiesi, ale takie jest moje zdanie:) milucha ja chcialam tobie odpisac, ale niestety mialam co innego do zrobienia - jest przeciez codzienne zycie a nie tylko siedzenie przed kompem... tak wiec odpisuje ze ja zmienialam lekarza w pierwszej ciazy w 7 miesiacu, ale wtedy nie bylo potrzebnych zaswiadczen do becikowego, teraz wydaje mi sie ze nastepny lekarz moze pojsc na reke i na podstawie karty ciazy tez wypisac takie zaswiadczenie, a jezeli bylyby problemy to udac sie do pierwszego i tez musi takie zaswiadczenie wypisac... bo co jezeli lekarz zamknie swoja dzialalnosc, albo ktos przeprowadzi sie do innego miasta? na pewno sa jakies rozwiazania... moim zdaniem nowy lekarz powinien wypisac takie zaswiadczenie na podstawie karty ciazy... a aleksandra pewnie tez musiala by z nami juz nie gadac bo tez jej zadna nie odpisala na temat butelek:) ja kupilam butelke z tej firmy ale narazie 150ml, bo mysle ze na poczatek mi wystarczy, a opinie slyszałam dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja właśnie wcinam sałatę - wczoraj się sprawdziła więc znów mam dziś całą michę. Damy radę! :) Nata_lie tak cały czas na minusie. Na początku schudłam 9, potem udało sie przybrać 4 kg więc byłam na -5, no a teraz znów prawie kilo mniej od niedzieli. Ja na targach dostałam butelkę lovi 150- więcej nic na niej nie pisze więc nie wiem jaki to rodzaj. W ulotce napisane mam, że od urodzenia. Ale ja w temacie zielona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Moniś to Ty po porodzie jak tak dalej pójdzie to będziesz z 15kg mniej ważyła.. Ja zmykam dziewczyny, wizyta u endokrynologa. Graga masz rację co do tego pisania, nie obrażajcie się dziewczyny i tyle. Wiadomo, że hormony, ale zawsze można zapytać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na prawdę wam współczuję tego cukru;/ ja bym tak chyba nie mogła..... wczoraj z ciekawości sobie zmierzyłam cukier po posiłku i miałam tylko 84 - więc może dlatego muszę uzupełniać cukrem :P a przed chwilą zjadłam truskawki z cukrem i śmietaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Cześć Kobietki !!!!!!! Czytam na bieżąco, ale nie za bardzo mam kiedy odpisywać, więc wpis zbiorczy :D Sorki za jego długość :D Dzięki za pomoc- już wiem jak to jest z nadawaniem imion. Imię w urzędzie jest święte i nie do ruszenia (nawet jeśli nadano tylko jedno) - jeśli do chrztu ksiądz nie przyjmie "nie chrześcijańskiego" imienia, to nadaje się drugie (tylko do chrztu) i chrzci się dwoma imionami. Ślad to tym drugim zostaje tylko w księgach parafialnych i na świadectwie chrztu. Piszę, bo może którejś się to przyda. Dan-mos fotelik śliczny, ja też kupiłam używany maxi cosi cabrio fix http://allegro.pl/maxi-cosi-cabrio-i2381735376.html i zapłaciłam 250 zł Nie uważam, by było coś złego w kupowaniu używanych rzeczy - tak czy siak gratuluję dobrego zakupu - kolory typowo córeczkowe :D i wcale nie widać by był on używany... Moniś - podziwiam za upór i systematyczność :D Dasz radę! Zobaczymy co powie mi mój gin w poniedziałek - może razem będziemy ustalać obie menu :) Miluchna - 50 km to daleko... mój gin też się przeniósł z jednej kliniki do drugiej i automatycznie ceny za wizytę skoczyły do góry, ale to było w granicach miasta, więc przeszłam za nim.. poza tym, on pracuje w szpitalu, gdzie będę rodzić, więc trzymam się go :D Jeśli masz w zanadrzu jakiegoś dobrego lekarza, to rozważ zmianę.. choć wiem, że nie jest to łatwa decyzja, bo w grę wchodzi też zaufanie i zwyczajne przyzwyczajenie.. Agulka - przykro mi, że musisz się jeszcze tym przejmować.. bądź dzielna i tak jak pisze Moniś - Głowa do góry! Dacie radę!!! Mamusiu, nie bój się tej glukozy - nie taki diabeł straszny, ale tak jak pisała Pela, najgorzej się poczułam po wypiciu - było mi niedobrze, a zamulony żołądek czułam do samego wieczora i nic nie pomagało, by zniwelować tą słodycz.. Natalie - czyli ja za tydzień z hakiem też zacznę 7 miesiąc :) aktualnie jestem w 26t3d. Oby rogal pomógł...ja się zastanawiam nad jego kupnem..Powodzenia u endo :) ja mam wizytę za miesiąc. Graga - pieluszki wielorazowe, to też temat, który podłapałam jakiś czas temu- chcemy spróbować z mężem jak się będzie ich używać.. na początek trzeba kupić 10-15 sztuk minimum... Co do butelek to ja chcę kupić zestaw avent wraz ze sterylizatorem.. Wózka na razie nie kupuję, bo dostanę w spadku głęboki wózek na zimę... a na wiosnę chcemy zainwestować w jakąś super spacerówkę z wyższej półki, bo taka posłuży najdłużej... a że fotelik mam, to nie ma sensu kupować gondoli na 4-5 miesięcy... W piętek moja bratowa rodziła w Warszawie pierwszą córeczkę. Skurcze zaczęły się między 14-15, a urodziła naturalnie po godz. 20 - skorzystała ze znieczulenia i poleca je...wydaje mi się, ze to dość sprawnie jak na pierwszy poród... żyję tym od piątku i już myślę jak to będzie u mnie.. Właśnie zadzwonił listonosz :) dostałam dwie przesyłki: misia bebilon i pudełko z próbkami johnson's :D (skład 2 kremiki, mleczko pielęgnacyjne i płyn do mycia ciała i włosów) Witaj Aniu :) Leonko :D jak się czujesz? Eljotko? Gdzie się podziewasz???? Miłego dnia Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana a gdzie rodziła bratowa? Na inflanckiej może? Graga to wcinaj ten cukier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×