Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej Dziewczyny :) U mnie brzydka pogoda, az nic sie nie chce robic:(. Ja dzisiaj byłam na glukozie, a wyniki bede miała po 17 godzinie. Tak jak czytam o wybieraniu wózka, to, tez miałabym ochote kupic cos nowego. Ale nic to, pociągne ze starym wózkiem, przeciez nie jest zniszczony. Ja mam 15 pieluszek tetrowych białych i 5 flanelowych kolorowych ( do położenia na przewijak). Butelki mam dwie, jedna 150 ml i drugą 250 ml. tyle starczyło mi na cały okres karmienia ( po roczku przestawiłam małego na kubek ). Karmiłam piersią do 6 m. Butelki mam Aventu, u mnie się sprawdziły, choć nigdy nie używałam innych i nie wiem jakie są. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) No 27 tydzien zaczeta jupiii ;) Co do wozka to ja faktycznie kupilam nowy x-lander ale po prawie 3 tygodniach go oddalam, w tamtym tygodniu kupilam na allegro uzywany MUTSY i teraz jestem w pelni szczesliwa. i powiem wam ze cieszylam sie z tamtego ale ile razy go ogladalam tyle razy mialam watpliwosci dlatego moj D mowi choc oddamy bo do miesaica mozna a jak sie zastanowisz to najwyzej kupimy jeszcze raz. ale juz nie kupimy. To link do tego wozka ktory kupilam teraz ;) juz go chyba raczej nie oddam ;) http://allegro.pl/mutsy-4-rider-cargo-cobalt-gwarancja-fotelik-i2402235771.html mam nadzieje ze nie bede załowala ;) co do pieluch ja uzywalam tylko pampersa ale moj Macio mial okropne uczulenie na inne a po hagginsach po 10 minutach od zalozenia mial taka pupe zaogniana ze az mu takie pryszczyki z ropa wyszly wiec wyboru nie mialam butelne mam jedna z Avent narazie 125 mil. ale musze kupic jeszcze jedna bo jak bede jezdzila na uczelnie to w dwie butle mleka dam i wystarczy ;) Agulka przykro mi z powodu cukru twojego :( kurcze bardzo nas duzo ma jakies problemy z tym przykre to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tycia to ja juz mam 6 kg na plusie :( ale nie jest zle w pierwszej przytylam 30 wiec mam nadzieje ze teraz max 11 ;) ja moj porod pierwszy bardzo dobrze wspominam ;) 2,5 godziny bez znieczulenia ;) zreszta nie dalabym sobie chyba zrobic bo powiem wam w tajemnicy ze ja sie panicznie boje igiel hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach widzicie zapomniałam napisać o pieluchach :) tyle tego że naprawdę idzie książkę napisać :P ja kupiłam 20 tetrowych i mi wystarczyło :) teraz mam chyba troche mniej bo kilka poszło na szmaty :) dobrze się nimi garnki wyciera :D też bym kupiła jakis nowy wózek, ale tez musze sie obejsc smakiem i objezdzic starym :) diana ja o tych wielorazowych myslalam tak ze kupie na poczatek kilka by uzywac na zmiane z jednorazowymi(zobaczyc czy to sie sprawdzi) i jezeli beda fajne to dokupie wiecej tak by juz nie uzywac jednorazowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś - bratowa rodziła w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Dziś jeszcze są w szpitalu, ale może popołudniu zostaną wypisane, a jak nie to jutro :) Ale bym tak już chciała :D Przytulić Maleńką i ucałować :D ahhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii fajny ten wózek, mi się podoba:) od mojej znajomej siostra w niedzielę urodziła bliźniaki - dwóch chłopców tydzień przed terminem, jeden ważył 2300 a drugi 2800 tak więc życzę tekiego rozwiązania każdej która nosi podwójne szczęscie w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Graga - chyba kupimy kilka sztuk i potem się dokupi, jeśli się sprawdzą..Super pieluszki tetrowe ma ten facet z linku od Mamusi, chyba u niego kupię...i te szczoteczki słodkie :D Znalazłam taką butelkę - ciekawe czy rzeczywiście antykolkowa..http://allegro.pl/babyono-butelka-antykolkowa-standardowa-120-ml-i2423336728.html Vivii - ja się pomyliłam :P u mnie jest 25t3d, a nie tydzień więcej! Gratuluję wejścia w kolejny etap :D Zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankazdw
witam wszystkie ciężarne ;) widzę, że rozmawiacie o wózkach. sama mam teraz dylemat, podoba mi się wózek firmy implast, ale nie wiem na ile sie sprawdzi. może któraś z Was ma doswiadczenie, cos o nich wie i mi poradzi. dokładnie chodzi o dwa modele Europa Lux i Bolder sd ale ten 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana cieszę się, że mój fotelik się podoba :) Ten, który kupiłas miałam dla synka i byłam super zdowolona. Ja tez mysłała o CabrioFixie, ale że Pebble trafił się w mojej wymarzonej wersji kolorystycznej i w akceptowalnej cenie, to kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka dzieki :* juz coraz blizej nie moge sie doczekac ;) Dan - mos dokladnie ten z tej aukcji i jestem super zadowolona bo poza drobnymi rysami na stelazu nie widac ze byl uzywany serio wszystko wyprane czysciutkie i pachnace :) ja mam pieluch tetrowych 7 kolorowych i tyle ;) ale jeszcze ze 3 zwykle dokupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan mos :) my byliśmy na warsztatach dla przyszłych rodziców i się osłuchałam sporo o testach zderzeniowych, więc wybrałam jeden z najlepszych :) Co do kolorów - ja się staram ograniczać róż dla córeczki - bo uważam, że jest wszechobecny, a jest tyle innych kolorów dla dziewczynek - czerwień, pomarańcz, żółty, fiolet, biel, krem... itd Wiem, że nie uniknę różu, ale staram się go ograniczyć do minimum :) ot takie postanowienie... ale Twój fotelik mi się podoba :D ja wybrałam kolor szary, bo to i dla chłopca i dla dziewczynki (a na jednej córeczce to my nie chcemy zakończyć przygody z rodzicielstwem) Moniś, na tych warsztatach "Szczęśliwa mama - szczęśliwe dziecko" dostaliśmy butelki takie http://allegro.pl/butelka-antykolkowa-150ml-tommee-tippee-0-bpa-i2416646707.html - mamy 2 sztuki, bo i ja i mąż dostaliśmy pakieciki przy wejściu :) mamy też 2 super smoczki NUK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii fajny ten Mutsy i moim zdaniem będziesz 100 razy bardziej zadowolna niż z X-Landera :) Dobrze, że to model 4Rider, bo nie wiem czy miałaś okazję prowadzić model Urban Rider - nie tego diabła, to trzeba mieć chyba prawo jazdy :/ Ja ide w "róże" hehehe, bo etap niebieskiego przechodziłam 2 lata temu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co taka zakochana w różowym, bo sama bardzo lubię, zwałszcza w połączeniu z szarym, białym itp. :) Kupując rzeczy dla synka zawsze rozczulałam się nad tym jakie piękne są ubranka dla dziewczynek, więc teraz moge się wyżyć :) A jak kiedys będzie trzecie to w razie czego wyprawkę dla chłopca mam zakamuflowaną :) a fotelki pójdzie na allegro hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan - mos :) Bo Ty masz komfort taki, że masz już synka, a przy trzecim dzieciaczku będziesz miała i kolory niebieskie i różowe :) Ja bym chciała wykorzystać choć część rzeczy na kolejnego malucha - a oczywiście chciałabym mieć parę :) Upatrzyłam na aukcjach używane zestawy z Anglii i tam jest np. 50 sztuk ubrań na sezon jesień- zima w rozmiarze 0-3m (przepiękne kombinezony, sukienki, śpiochy..) Muszę kupić choć jeden taki zestaw, bo część rzeczy jest jeszcze z metkami a druga część prawie nowa.. drobnicę w postaci kaftaników, body, pajacyków to kupię w sklepie... Moja mała właśnie się "uruchomiła' i strzela fikołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam Wam jeszcze napisać, że od wczoraj mój mąż mówi do brzuszka Elizka :) ja się na razie śmieję, ale on chyba już wybrał :D ja się jeszcze nie nastawiam...może go przerobię na swoje... bo ja bym wolała Liwię albo Lilę... Laurę podebrała mi Nha :D hihihih żartuję oczywiście..po prostu była w typowanych imionach.. ale uznaliśmy,że szukamy krótszego... Nha - odezwij się, bo coś długo milczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dużo napisałyście,że Wam nie odpiszę nic, ihihihi a wózków pełno, oglądam i zdurniałam tradycyjnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diaka ja rodzilam normalnie w fotelu i mi bylo wygodnie no ale porod mialam bardzo lagodny i szybki wiec moze dlatego.. na temat porodu w odzie jestem zielona ;) Dan - mos urban rider jest taki masywny wogole i nie zmiescilby mi sie do bagaznika hehe ;) wogole jestem bardziej zadowolona niz z x-landera bo jest wiekszy i wyzszy ;) moj maz ma 2 metry wzrostu i przy x-landerze wygladal smiesznie hehe a przy tym normalnie wiec wiem ze dobrze zrobilam oddajac tamten bo jedfnak maz tez bedzie chodzil na spacery czy cos i po co ma sie garbic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - nie musisz odpisywać, bo wszystkie wiemy, że tu cały czas jesteś :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii a powiedz co nie tak było z wózkiem x-lander?? A butelki mam mieć z Aventu, a żadnej innej nie mam na razie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia wszytko bylo z nim ok on mi sie bardzo podobal itd no ale pozniej jak go rozkladalam i ogladalam to stwierdzilam ze ta gondolka to moze troche za mala i ze niski byl... tzn ja mam 169 i dla mnie akurat ale moj maz ma juz 2 metry i wygladal jak z wozkiem dla lalki i bylo mi srednio wygodnie no i spacerowka jest nisko i tak sie wahalam i w koncu oddalam w t6ym mutsy wszystko jest wyzej i jestem bardzej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos jeszcze jestem, ale jak ja się zdenerwuję to i ja nie odpiszę :P hahahahaha Wiecie,gdybym chodziła do pracy, zasuwała w ogrodzie,szwędała się po zakupach i koleżankach itd. to by mnie tu często nie było, a tak wchodzę na kafe bo mi czas szybciej leci. Szczerze to ile można Allegro przeglądać, ile można grać w gierki :P A tu zawsze coś się dzieje, ostatnio zaczęłam inne topiki czytać , nie koniecznie te związane z ciążą - tam też w niektórych zawsze jakieś sprzeczki , kłótnie, hihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Mutsy podoba się bardzo, ale mam inny plan :) tzn. Gondola do marca, więc używamy to co mamy, a od marca do Maclarena. Ponoć jest od "0", ale zimy w nim nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga albo nie zauważyłam albo widzę,że synek Dominik będzie ???? :) Agulka myślałam,że jednak wynik będzie dobry :( a tu niestety coś się dzieje. Oj wy biedne z tą dietą, no ale jeszcze kilka z nas nie było na glukozie, więc jakby coś to będziemy miały sprawdzone wasze diety i jadłospisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja czesto wchodze na topiki tego miesiaca ktory mamy i kibicuje tam dziewczyna ale nic nie pisze ;) teraz mam czewiec na fali ale juz lipiec tez przegladam bo juz powoli sie zaznie ;) a i czas jakos szybciej leci bo wiesz zawsze jak juz lipiec urodzi to jeszcze tlyko sierpien i wrzesien hehehe ;) ja ogolnie lubie takie fora gdzie nie ma zgrzytow tylko da sie spokojnie porozmawiac powymieniac pogladami itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam znalesc tabelke i dopisac imionka ale jakos nie wiem gdzie jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×