Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mama córeczki gratuluję wyników! :) Ja dzisiaj robiłam morfologię dla endykrynolog i zobaczymy jak tam wyniki. Ale już w 20 tygodniu miałam lekko poniżej normy i jeszcze nie kazał mi nic brać. Vivii przeglądałam tą stronę, a na niej nie jest tak, że tam nie są liczone ukończone tygodnie, znaczy tydzień do tyłu jak my liczymy. Zresztą to tylko tydzień :) Mamusia a Ania nadal nie ma neta? Bo daaawno jej nie było :( Do mnie chyba tez dotarły misie, albo miś i coś jeszcze co zamawiałam z próbek bo 2 aviza dostałam. Lecę spać, dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, słyszałyście o pieluszkach bambino? Znalazłam info o nich na innym temacie - wychodzi 44 grosze za pieluszkę przy dużym opakowaniu. Ile sztuk pieluszek powinnam kupić dla dzidzi do 5kg? Ile średnio dziennie zużywa się pieluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis - o pieluszkach Bambino nie słyszałam, ale za to mogę z czystym sumieniem polecić DADA Premium z Biedronki. Oczywiście opinie są różne, ale nam sprawdziły się perfect :) Odkryłam je dopiero jak mały miał roczek, ale "jechałam" na nich do końca. Więc tym razem od nich zacznę i jak będą ok, to zostaną :) Co do ilości zużywanych pieluch, to na początku 7-8 na dobę, więc trochę tego schodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moniś ja nawet nie widziałam, że są pieluchy Bambino, dopiero na necie poszukałam to znalazłam, ale opakowania nie kojarzę. Co do tych dada to są różne opinie, niektórzy bardzo chwalą a niektórzy mówią, że są szorstkie. Na pewno nie chciałabym kupować Pampersów, bo zbankrutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pampersy są piekielnie drogie, a szczerze mówiąc to wpływ na cenę ma chyba głównie reklama :) Uwirzcie mi, że na rynku są pieluchy o połowe tańsze, a porównywalenj jakości. Poza tym, noworoda przebiera się tak często, że moim zdaniem ciężko go odparzyć (o ile oczywiście nie jest alergikiem). Jak zrobi kupę, to przecież przebiera się go od razu, a nie za 3 godziny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś ja o tych pieluszkach nie słyszałam, ale mogę ci polecić pieluszki Dada z biedronki, są naprawdę dobre i wychodzi najmniejsza paczka chyba po 37gr, chodzi mi o tą dużą 78szt za 29zł (chyba) rozmiar chyba od 2-5kg, są jeszcze mniejsze newborn ale mniejsza paczka - chyba połowa z tego za 15zł... ja ich przy piotrku uzywałam i byłam bardzo zadowolona.... a ile pieluch zużywa:) trudno powiedzieć, zależy jak będziesz zmieniać :) wiadomo jeżeli kupka to trzeba zmienić, ale jeżeli posikana - to wedle uznania :) ja byłam niedoświadczona i zmieniałam przed każdym karmieniem - gdzie po karmieniu była kupa i też trzeba było zmienić :P ja tam na pewno kupie pare tych pieluch wielorazowych zeby zobaczyc jak się to będzie sprawdzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) I ja nie słyszałam o tych pieluszkach bambino i nie widziałam u siebie w sklepach. Chusteczki, oliwki itp tak a pieluszek nie widziałam. Ja córcię trzymałam na tetrze bo miała uczulenie na wszystkie jednorazowe pieluchy, dopiero później na wyjścia sprawdziły się pieluch happy. Ale tylko na krótko bo dostawała alergii, czerwonych ran. Było ciężko ale przynajmniej szybko pozbyliśmy się pieluch :D Teraz mój ma mi przysłać z Anglii na jakieś 3 miesiące do przodu ale jakieś inne, sprawdzone przez znajomych, bratową, no i też liczę po 7 na dobę. No i zobaczymy czy też będzie alergik czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tetrę to ja mam na razie 10szt. białych, 2 kolorowe. Na razie, bo jak się okaże,że trzeba pieluchy tylko tetrowe to z 40 muszę mieć, jak przy córci. I to pranie za praniem było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetrowych - miałam najpierw 10, ale było trochę mało. Dokupiłam kolejne 10 i było trochę za dużo :) Więc 15 będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh z tego co piszą dziewczyny, to chyba wszystkie zużywałyśmy wszystkiego podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok no to zamawiam 15, ale powiedzcie dziewczyny rozmiar to jaki najlepiej 60x70, 60x08, 80x80 bo na allegro tyle tych rozmiarów a już bym zamówiła :) Mamusia a te kolorowe są tak samo miękkie jak białe? Bo jak w lidlu były kolorowe, to bardzo nieprzyjemne w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wymiary nie mają znaczenia - ale jak jest wybór to brałabym kwadratowe :) Kolorowe są faktycznie sztywniejsze, ale za to ładnie wyglądają :) My mamy z Ikei 3 szt za chyba 9,99. Jedank zdecydowanie bardzie przydają się zwykłe - chociaż "na wyjścia" to one się za bardzo nie nadają hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wczoraj przyszedł fotelik kupiony na allegro :) Bardzo piękny :):):) zwłaszcza kolor. Teraz pozostaja mi do kupienia tylko drobiazgi, bo reszta jest po synciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan mos, ale zazdroszczę, przed nami tyle wydatków, że masakra. A pochwal się fotelikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję link do pieluszek bambino. http://www.hygienika.pl/esklep/ Ponoć są sprzedawane w sklepach na sztuki i nie maja żadnych wzorków dlatego nie wiadomo, że to te. Oby mój maluszek nie był uczulony bo robić codziennie pranie to niezbyt zachęcająca perspektywa. Nawet teściowa do mnie mówi po co mi tyle ubranek - przecież mogę prać codziennie i wystarczy kilka sztuk. Tyle, że jak nie będzie trzeba to ja nie chce prać codziennie. Nie widzę sensu dokładać sobie pracy skoro ubranka kosztują 3- 10 zł za sztukę. Tadeuszek po raz pierwszy skopał wczoraj tatę :) Zazwyczaj było tak, że jak ktoś przykładał rękę to dzidzia się uspokajała. Wczoraj około północy biegał jak oszalały i co chwilę mnie budził. Mąż położył rękę, żeby go uspokoić a on go kopnął kilka razy z rzędu. Ależ się mąż ucieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te tetrowe są lekko sztywniejsze ale jak się wypierze, będzie ok :) ja używałam je jako ozdobne bardziej :P A to do lekarza a to przykryć itp. Ja kupowałam u kolesia : http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4479760 pieluchy tetrowe, podkłady poporodowe, materacyk do kąpieli i jakieś tam inne rzeczy od razu - bezproblemowo było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam fotelik używany - dostał mój tam od brata no i pokazywał mi,że w super stanie. Więc ja tam nie mówię nic :D Słuchajcie, nie chce mi się szperać po kafeterii bo dużo już stron, ale jaki najlepiej wózek kupić, jednak zakup nas czeka, a chcę popatrzeć w używanych też, to z jakiej najlepiej firmy??? Na pewno już wiecie coś na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym tygodniu szukam wózka - używanego. Dziewczyny, które kupowały na allegro rzeczy dla maluszków podajcie linki do sprzedawców. Szukam jeszcze kaftaników, pajacyków, czapeczek i koca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano cieszę się więc, że nie tylko Agatka będzie miała używaną karocę :) Co do firmy wózka, to mam Quinny Buzz i jestem bardzo bardzo zadowolona, chociaż opiniii tyle co użytkowników, a spacerówkę mamy Maclarena, kosztowała w prawdzie dużo, ale jakby wszytstkie rzeczy, które dużo kosztują były takiej jakości i tak praktyczne jak Maclaren, to byłoby warto inwestować w rzeczy drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też będę szukać x landera, już patrzyłam za innymi, ale żaden mi się tak nie podoba. Moniś ja zamawiałam u BABY-LUXURY ale teraz ma same duże ciuszki. tylko, że one są używane. Dan mos super to nosidełko. Kurcze ja mam dostać w spadku, ale jak mi się nie spodoba to też kupię używane maxi cosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie myślę o wózku, bo u nas u sąsiadki nei wypali - tak jak pisałam, nie chcę, bo ledwo on stoi a co mówić po śniegu czy coś... i bez osłonek. No i zdecydowaliśmy wczoraj,że kupujemy własny, no i w grę wchodzi też używany, chyba z pompowanymi większymi kołami,żeby jakoś tam przetrwać śnieg i błota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali ja tam jestem zdania, że maxi cosi najbezpieczniejsze... a że nowe kosztuje fortune, to wole kupić używanego mercedesa za cenę "marketowego" malucha :) No chyba, że ktoś chciałby mi jakiś inny podarować, to oczywiście bym nie pogardziła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten leżaczek co dostałam od znajomych mamy jest do wyrzucenia. Na początku była jakaś mała ciemna kropka. Po kilku tygodniach ta "kropka" okazała się pleśnią i jest o wiele większa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, to faktycznie lepiej wyrzucić, no chyba,że upierzesz jakoś to może zejdzie ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Monis coś tam masz na fb Co do wózka to ja ogladałam i podoba mi sie x-lander x-a bede szukała uzywanego Czekam na wyniki tej glukozy plus cholesterol i kreatynina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×