Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

no fajny ;) u nas w szkole wymagaja tych grubych trojkatnych kredek i takich samych ołówków zreszta juz w zerowce takich wymagali dlatego patrze na piorniki z takim wyposazeniem ... nawet fajny znalazlam http://allegro.pl/piornik-herlitz-deluxe-trojkatne-i-grube-kredki-i2455277737.html a plecak taki mam nadzieje ze starczy na cale 3 lata ;)http://allegro.pl/tornister-plecak-herlitz-2012-midi-kurier-i2436701768.html albo taki http://allegro.pl/tornister-plecak-herlitz-compact-12-wzorow-2012-i2436053045.html no ale to mowie to juz taki chce kupic zeby starczyl na dluzej niz rok a najlepiej na klasy 1-3 ;) a te ponoc dlugo wytrzymuja taki pisza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ale ja jestem uczulona doslownie na wszystkie pylki do tego na kurz i roztocza i siersc ale na szczescie siersc w troche mniejszym stopniu... no a teraz sie żniwa zaczna a ja na wsi mieszkam wiec dla mnie to masakra zawsze mialam silne leki a teraz nie wiem... ja od razu puchne i oddychac nie moge wiec bezpiecznie bedzie tylko w domu z oknami pozamykanymi... jak urodze wybiore sie na odczulanie... ja siedze juz mi troche lepiej bo wiatr sie ruszyl. Jakos mi strasznie szybko dzien dzisiaj leci nie wstawalam z lozka zapomnialam zupelnie o jedzeniu musze w koncu cos przekasic. Ja tam wozka jeszcze nie wybralam ale nie wiem jaki chce w zimie nie bede za duzo chodzic gondole mam wiec zastanawiam sie czy by tylko pozadnej spacerowki nie kupic... ale to pomysle jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii co do wyposazenia piórnika to zmieniłam zawartość mój ze Stabilo ma kredki trójkatne lub Bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie widze wszedze chyba juz te trojkatne wymagaja ... no ale plecak fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tez mam nadzieje ze ten tornister jeszcze z dwa lata wytrzyma :-) Jak na razie po roku wyglada jak nowy tylko uprac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii teraz jest tyle tych tornistrów itd że trudno wybrać Te co link dałaś bardzo ładne Za ten co ma Paweł jak tylko sam tornister to mozna kupic za ok 110 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie ;) 3 lata w sam raz hehe ;) no nic trzeba sie bedzie w tym miesiacu zajac wyprawka do szkoly dla malego ;) dobrze ze juz dla malej prawie wszystko jest hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Agulka u nas jest taka hurtownia szkolna i licze na to ze tam bedzie troszke taniej ;) musze sie tam wybrac i popatrzec na ceny jakie maja ;) ten Twoj tez jest wlasnie bardzo ladny a jak juz jeden rok przezyl i super ;) czyli warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela Ty sie juz tak nie odchudzaj 15 godzina a Ty bez jedzenia :) na zdjeciach ladnie wygladasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobrze, że ja tornistrów mam daleko jeszcze :) Drogie te wszystkie rzeczy jak cholera widzę :( A piórniki z wyposażeniem to już w ogóle. Przecież to parę kredek i bajerów w środku a cena taka :D Pela lepiej zgłoś się do alergologa. Jeżeli masz/będziesz miała duszności, to jest to niebezpieczne dla malucha. Dopuszczalne niby są sterydy do nosa no i wapno. Mi chwilami pomagało. Teraz powoli czuję się lepiej, choć noce i poranki bywają okropne, ale taka męka nie trwa już cały dzień.. Agulka trzymam kciuki za wizytę! No to z tą wagą to chyba w normie ma Kuba :) Vivii a ten wózek co ty masz to ma większą gondolę niż x lander?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam nadzieję, że w x landerze nie będzie za mała na zimę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii a jakie wymiary ma Twoja gondola? Też właśnie patrzę na te wymiary. Jeszcze dodam głębokość -21 cm. Porównałam to z wózkiem mojej znajomej mutsy 4rider 74/34/18 i ona woziła dziecko w zimie i nie miała problemów. Myślicie, że te 1-2 cm robią tak dużą różnicę? A Ty Viviii nie masz czasem tego mutsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane, jestem. U mnie w cieniu 33 stopnie - że brzydko powiem "kur..." masakra !!!! Posiedziałam przy basenie z córką i koleżankami, tzn. one w środku a ja koło nich, tak fajnie chlapały, mówiłam im żeby mocniej nogami ruszały :P było bosko :D No ale obiad wiadomo, w kuchni gorąco... nie dałam rady dogotować zupy, wyłączyłam gaz i tyle, dogotuję wieczorem. Nie dam rady, przyszłam się położyć. Ale i w łóżku beznadzieja. Nos mam zatkany, boli mi w środku bo mam strupy od kataru :( A rano byłam w Smyku, prowadziłam X-landera i inne ale ten najbardziej mi się podoba :) Tylko CENY !!!! Z racji,że każda dużo napisała, przeczytam i odpowiem później. Idę po coś zimnego do lodówki ( loody-nie mam wyjścia, ale wczoraj nie jadłam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie monis weszlam na wymiary Mutsy i faktycznie jest tam 74 ;) ale szczerze ci powiem ze wydaje sie duzo wieksza heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda jak nówka :) teraz mam mętlik w głowie. Niby 1 cm nie wydaję się dużo. Ale masz największe z nas porównanie, bo miałaś ten i ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powiem Ci szczerze ze sama sie zdziwilam ze tylko niby centymetr ;) jedz sobie do jakiegos sklepu dziececego i porownaj ;) bedzie najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie sie chlodniej zrobilo to i na kilka km spacerku z mama wyskoczylam a teraz pije zielona herbatke:) jaka debate na temat wozków widze dziewczyny urzadzily a ja sie kompletnie na tym nie znam powiem mamie niech mi kupi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga, napisz czy jedziesz dziś do lekarza, a może już byłaś? Czekamy na wieści. Moniś takie twardnienie brzucha to ponoć normalna rzecz, bo to twoja macica zaczyna przygotowywać się do porodu. Napinanie się brzucha i jego twardnienie to znak, że mięśnie ćwiczą skurcze przed zbliżającym się porodem. Jeśli nie są one bolesne i regularne, nie musisz z tym nic robić. Możesz jedynie więcej odpoczywać, mniej obciążając swój organizm. Gdyby jednak pojawił się ból, silne uczucie napięcia i regularność trwania, niezwłocznie udaj się do lekarza na konsultację. Może to grozić wcześniejszym porodem. :) co to tematu wózkowego, to Wasze typy bardzo mi się spodobały. Ja tam się za wózkiem na razie nie rozglądam, bo mam dostać używany od szwagierki taki głęboki na zimę (kolor czerwony).. a na wiosnę kupię sobie jakąś boską spacerówkę :D taka z x-landera mi się podoba strasznie.. ale póki co nie zawracam sobie tym głowy.. są inne rzeczy do kupienia. Uwaga! Znikam na tydzień, bo jedziemy z mężusiem do jego rodziców na wieś :) jakby ktoś zauważył, że mnie długo nie ma, to się nie martwcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś :D żeby nie wyszło, że ja taka "mądrala" jestem, to o tym brzuchu przeczytałam na stronie http://fajnamama.pl/kalendarz-ciazy/ wystarczy wpisać swój termin porodu, a pokaże tydzień ciąży i wiele informacji na temat zmian u dzidzi i w naszym organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.. miałam jeszcze się pochwalić, że kupiłam śliczne buciki na koturnie.. nie miałam nic ładnego do sukienki na niedzielę, a że jedziemy, to pasuje jakoś wyglądać, zwłaszcza, że my zawsze na językach ludzi ze wsi... właśnie pakuję ubrania i rano pobudka, wyjazd o 6.. jeszcze przed upałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to wypoczywaj i złap dużo świeżego powietrza :-) Ja zabieram się za robienie pizzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem co ze sobą dziś robić, duchota, roboty pełno w nowej kuchni, tylko co skończyli mi gaz podłączać, jeszcze muszę zlewozmywak kupić ale tak gorąco,że nie dam rady jechać jednak sama :( to i czekam na gorszą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×