Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Viviii to może lepiej zadzwoń do swojego lekarza. Natalie ja też tak od niechcenia zaczęłam licytować. Myślałam wydać na wózek 700-900 zł a przy tym poprzestałam przy 470. Głównie dlatego, że opis był bardzo skromny i mało zdjęć. Ale widać był mi pisany ;) Wyznacz sobie jakąś granicę cenową i licytuj :) Wróciłam właśnie z małych zakupów. Błąkałam się po osiedlu ponad 2 godziny i jestem wykończona. Widziałam sporo wózków na drodze i wielkość niektórych spacerówek mnie bardzo zaskoczyła - były bardzo małe w porównaniu do tej mojej! I niektóre wózki są bardzo niskie - chyba trochę bez sensu bo cały czas trzeba się pochylać do dziecka. Dziś już chyba nic nie robię - nie mam siły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś mam zakres podobny jak Ty. Dużo jest ofert z nosiedłkiem x - car a co czytam to że dziecko się potwornie w nim poci i nieporównywalnie lepsze jest nosidełko maxi cosi. Dzisiaj koleżanka przyjeżdza z nosidełkiem i ciuszkami. Ale tak jak pisałam nosidełko ma 9 lat, to może np. jeżeli będzie całe w porządku to posłuży nam jako fotelik w drugim rzadziej używanym samochodzie. Te biodra to widzę, że dużą część dziewczyn bolą :) Mi trochę pomaga ten rogal, ale to bardziej na bóle kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie poluję na jakieś nosidełka. Też bym chciała maxi cosi. No ale jak nie znajdę ciekawego używanego to kupię nowe - w końcu trochę zaoszczędziłam na wózku. Chyba muszę się zdrzemnąć tam mnie zmęczył ten spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnkapiggy ja używałam do młodego gazików Leko ze spirytusem - gotowe się w aptece kupuje, kikut szybko odpadł... i teraz też kupie... zapytaj się dziewczyn z czerwca - bo one też jakiś specyfik miały ale nie pamiętam nazwy i zaklinały, bo dziecku kikut się ślimaczył zamiast wysuszać się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do upału, to od jutra w tesco jest do kupienia wentylator stojący za 49zł jakby którąś interesowało:) ja chyba zainwestuję, bo lato w sumie się zaczyna, a potem też będą takie upały... tutaj jest ta gazetka... http://www.iulotka.pl/wybor-formatu/353-uniwersalny/29634-wybor-formatu-tesco-gazetka.html szukałam na necie i najtańsze są za 55zł, a nie wiadomo co sie kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już wróciłam od koleżanki. Ciuszków dostałam cały karton, kombinezon do spacerówki - wypas :) Nosidełko maxi cosi, ale ma 9 lat, w bardzo dobrym stanie. I teraz nie wiem, czy kupować na allegro używane, bo zapewne 9 lat temu nie było takich zabezpieczeń jak teraz. Hm.. U nas dzisiaj lało, teraz i tak jest z 24 stopnie i pochmurno, więc wam współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest potwornie gorąco ale właśnie burza idzie - powtórka z rozrywki :( O jej a córcia od koleżanki właśnie wraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam pogoda? Mam nadzieję, że już nie tak ostro jak wczoraj. Ja mam totalnego lenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ten MC Citi nie jest najlepszy moim zdaniem. W sumie to ta sama "skorupa" co Cabrio Fix, ale jest dużo słabiej wykonany i jakoś materiałów tragiczna. Za 200zł na allegro kupisz dużo lepszego Cabrio Fixa, a za jakieś 300zł Pebble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się :) Ja już przerobiłam chyba wszystkie fora o tych fotelikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos to który z maxi cosi rodzaj jest najlepszy? Pebble z tego co czytałam to nowość, a Cabrio Fix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się :) Nawet nie wiem za bardzo czym się różnią. Jak na razie sugerowałam się ceną i stanem ;) Tylko, że ja szukam w Warszawie albo okolicach aby obejrzeć przed zapłaceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie - Pebble jest następcą Cabrio Fixa, funkcjonalnie są podobne, ale Pebble ma homologację na samolot i jest pół kg cięższy :) serio. Ponoć tapicerki są w niej lepszej jakości, ale dla mnie już w Cabrio Fixie były rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś tego jest bardzo dużo, więc pewnie trafisz coś, co bedzie ći odpowiadać :) ale odpuść sobie Citi, bo ceny wszystkich są podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś to pisz :) Chętnie pomogę - przynajmniej w temacie fotelika hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz to ja idę do wanny, już nie daję rady w tym cieple. Czuję się jakbym siedziała na kaloryferze. Jak ja wytrzymam jutro cały dzień w szpitalu... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. My kupilismy fotelik maxi cosi i takie adaptory dzieki ktorym na wozek sie go bezposrednio naklada. Nie jest zbyt ciezki. Tylko zeby uzywac fotelika zamiast gondoli musielismy dokupic specjalny spiworek na zime. Spiworek jest super bo juz nie trzeba kombinezonu bo jest taki cieply.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankara wiem o jakimśpiworku mówisz, bo właśnie dzisiaj go dostałam od koleżanki, jest rewelacyjny :) dan-mos widziałam na allegro ten pebble licytacja i póki co 152zł. jejku już mam dość oglądania wózków i nosidełek, bo już zwariować idzie :) U nas jutro ma być skwar a tak było fajnie przez 2 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Anglii pada caly tydzien. To Fajnie Ze mowisz Ze spiworek dobry bo ja nie chcialam go kupowac bo dodatkowy wydatek ale moj sie uparl. Dziewczyny ktore pracuja do kiedy chcecie pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a wy dziewczynki co tak długo śpicie? Jak samopoczucie? Szykuję się upalny dzień Dzisiaj są jakieś wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, ja to dłużej teraz śpię ale w nocy wstaję, bo duszno, bo do wc itd. To i potem udaje się zasnąć jeszcze. :) Ja dziś miałam w planie układanie ubrań u córki, w zasadzie wczoraj wieczorem zaczęłam ale nie skończyłam. Ale od rana, szukają awarii przecieku rury bo mi panele zaczęły "iść do góry". No i wszystko co zaplanowałam na dziś, właśnie usunęło się na inny dzień. Od rana mam włączony wentylator bo już jest gorąco, mimo nocnej burzy i deszczu. No i dzień leniwca będzie :) Obiad - to wyjmę zanrożone kotlety mielone od mamy, jakieś ziemniaki, pomidor ze śmietaną i cebulką i wysilać się nie będę :) wczoraj to i tak nikt nic nie jadł ... za gorąco. Stanęłam na wadze, kolejny 1kg do przodu - czyli już 6 na plusie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja od 24 tygodnia do 28 przytyłam aż 4kg.. każdy tydzień 1 kg :/ Teraz nie wiem, aż strach - dobrze, że tej wagi w domu nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś z was pisała,że w tych tygodniach najwięcej się tyje, może coś w tym jest. Tak siedzę i myślę, słodyczy nie jem oprócz lodów ( i to nie codziennie ). No ale ziemniaczki, chlebek - plus kłopoty w wypróżnieniem (4-5 dni nic :( ), no i tak popatrzeć na jedzenie to nie ma się co dziwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny po wczorajszym USG - łożysko na ścianie tylnej, płyn owodniowy w normie, waga 680 gramów, reszta parametrów w normie no i mamy kolejnego faceta do kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie poszłam dziś na glukozę, bo zaspałam ale wczoraj kupiłam tą glukozę w aptece i mnie zgięło w pół jak zobaczyłam to OGROMNE opakowanie no i pytanie blondynki co dalej z tym zrobić? w jakiej ilości wody to rozpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×