Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej dziewczynki ja dzisiaj w wysmienitym humorze bo wskoczylam z rana na wage a tam minus 2 kilo:) a zrezygnowalam tylko z chleba i slodyczy:) jakos mi tak fajnie na duszy:) Teraz biore sie za sprzatanie a pozniej wpadne do was na kawke;*** A w nocy spi mi sie ciezko wszystkie kosci mnie bola i wierce sie z boku na bok... ale trzeba przetrwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak natala ale strasznie to boli cholerka ;( Pela ja nie wiem czy to bezpieczne na tym etapie spadek wagi w ciazy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to wcześnie Ciebie zaczęło męczyć :( Ja czytałam że to później macica uciska..a Ciebie widocznie już w 7 miesiącu. Pela aż 2 kg? To chyba za dużo, jak w tak krótkim czasie bez słodyczy i chleba. Ja bym uważała na Twoim miejscu. Uciekam znowu do promotora, dzisiaj ma ponoć być o 12 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie narazie wszystko wporządku, wczoraj zdecydowałąm że poczekam do dzisiaj i jakby strasznie bolało to pojade do lekarza, ale chyba nie będzie takiej potrzeby, bo ten ból chyba miałam od kręgosłupa, tyle że wcześniej nigdy takiego czegoś nie przeżyłam i żadnej z was nie życzę:) poczekam do wizyty w poniedziałek... napiszcie mi jak któraś wie od którego tc można ktg robić - tzn by zapis był wiarygodny? u mnie taka nawałnica była ale w niedzielę - namiot mi połamało i kwiatki zniszcyło, na szcęście nic więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Serducho dzidzi mocno biło :) Schudłam o 1 kg od ostatniej wizyty. Ginekologowi nie podobały się moje pomiary cukru. Powiedział, że jak będzie się tak utrzymywać to może być insulina. Ale to diabetolog musi zdecydować. Dostałam pozwolenie na szkołę rodzenia i skierowanie na morfologię i mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga ja czytałam ostatnio o ktg i pisało na internecie że od 38 tygodnia, ale na patologii ciąży można już od 24. Cokolwiek to znaczy :) Moniś mam pytanie co do Twojego wózka - czy posiadasz w zestawie adaptery do gondoli w x-landerze? Bo wszędzie jak patrzę w opisie w aukcjach one są, a ja mam gościa który mówi, że gondola pasuję bez adapterów. Więc zgłupiałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie mam w zestawie adaptery - bez tego nie założy się gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde na zdjęciach nie ma tych adapterów a napisał mi "Do gondoli nie potrzeba adapterów. Gondola pasuje do tych samych gniazd, co spacerówka. Adaptery potrzebne są do fotelika samochodowego (nosidełka)." http://allegro.pl/x-lander-limited-gondola-spacerowka-b-zadbany-i2448915038.html zobacz sama. Późnej napiszę więcej bo na 12 u promotora a ja w czarnej dupie jeszcze jestem - Moniś cieszę się, że u maluszka ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzisiaij mam USG połówkowe i strasznie się denerwuje, a do 16 jeszcz etyle czasu oglądałam listy wyprawkowe w internecie jedne są strasznie krókie i bardzo ogólne wielu rzeczy nie ma a na jednej jest tyle wypisanych rzeczy, że chyba jakaś nadwrażliwa kobieta to pisała - no bo po co na początek aż 50 sztuk pieluch tetrowych??? mam pytanie - czy wszystko od razu kupować, np. specyfiki na odparzenia na sutki - przecież to można potem doraźnie kupić jak się pojawią takie dolegliwości i jakie rzeczy są na początku naprawdę zbędne, a wymieniane są w tych listach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie - ja mam inny model x- landera - XA. Tam spacerówka to sam materiał mocowany do stelarza a gondola ma adaptery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, pisałam ci - nie przesadzaj tylko. Bo ty ok, a dzidzia zamorzona będzie :P hihihi także z głową kochana te swoje odchudzanie :) nata_lie powodzenia u promotora:) graga uważaj na siebie, może za dużo robiłaś w domku i stąd ból ??? oszczędzaj się. co do ktg to mi mówiła gin,że w zależności od kobiety, jedna potrzebuje wcześniej 34 tc i co 2 tyg. a potem co 2 dni, a inna już na sam prawie koniec. Co do patologii ciąży to może chodzi o to,że ja np jestem w poradni patologii ciąży, nie w zwykłej i może jak jest jakieś zagrożenie to wcześniej biorą na ktg. Nie wiem. Monis ale może pomiary twoje zaraz unormują się?? I będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbe list z wyprawkami jest wiele, fakt 50 pieluch to przesada !! A specyfiki owszem możesz kupić później, ja akurat na sutki nie kupuję sobie, potem kogoś wyślę. Nie wiem co będzie więc akurat nie kupuję. Owszem dla maluszka na odparzenia tak, plus kosmetyki do pielęgnacji i kąpieli, ale to w sierpniu/wrześniu. A wyprawka, jak coś znajdę w miarę ok, to podeślę linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SwinkaPiggy to do ciebie było :) zerknelam na inna stronke bo mi sie otworzyla i napisałam do Barbe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zamiast spirytusu może być octenisept? nie śmierdzi jak spirytus jest łagodniejszy a tak samo odkaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na spacer z lubym i psiakiem, zajrzę później podyskutować o wyprawce a tak poza tym to wyznaczyliśmy sobie termin w USC na koniec września będę już wtedy na ostatkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba zle by bylo jakbym sie glodzila a nie zmieniala diete i wprowadzila ruch.. ja juz po spacerze ogladam z mama film i czekam na obiad bo dzisiaj zupke sobie wszamam.. u mnie duszno mam nadzieje ze na wieczor sie chlodniej zrobi.. ja co do wyprawki to pieluch tetrowych tylko z 5 kupie nie chce wiecej do tego kosmetyki do pielegnacji dzidziusia ale to tak w 8 miesiacu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie może być, na pewno jeszcze dyskusja będzie bo każdy co innego usłyszy od położnej czy kogoś z rodzinki :) No i SwinkaPiggy gratulacje terminu :) Pela, ja tam nie mam nic,że odchudzasz się, ale zlituj się i nie drastycznie :D hihihi ja też zamiast lodów jem dziś jogurt, nie wiem czy dam radę. :P A macie jeszcze wymioty czasami ? Albo nudności?? Bo mi się zdarza czasami jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się też zdarza np. wczoraj nie zasmakowal Maluchowi pączek a dziś zajadam się pierogami z truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) wróciłam z małego urlopu ;) górskie powietrze bardzo dobrze na mnie działa i aż chce się wracać. szczyrk, jezioro międzybrodzkie, jaskinia w masywie trzech kopców, opuszczony kompleks wypoczynkowy kozubnik - polecam! :) aktywnie bardzo, nawet wspomnianą jaskinię zrobiliśmy z Malutkiem :) zmierzyłam się z ciekawości przed chwilą, ostatnio dopiero brzusio zaczął wychodzić - 82 cm. jadę zaraz do siostry to i zważę się u niej bo moja waga zepsuta ( mam nadzieje, że już teraz choć 1 kg na plusie będzie) ost jak u lekarza się ważyłam to nadal -2kg od początkowej wagi ale sukcesywnie nadrabiam :) zastanawiam się nad wyborem pieluch, jedno czy wielorazowe - Wy jakie rozwiązanie polecacie bo od informacji w internecie już niezły mętlik mam w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem :) nadrobilam te kilkanascie stron :) ciesze sie ze u was wszytskich po wizytach dobrze. dzieciaczki juz duze:) ja mam wizyte w poniedzialek i bardzo jestem ciekawa wagi. ostatnio na polowkowym bylo 400 gram. co do wyprawek to ja dalej nic nie mam - kupuje w sierpniu - na pewno nie bede kupowac kremu na brodawki - nie uzywalam, a zawsze mozna dokupic. podobnie z podgrzewaczem. laktator mialam reczny i sprawdzil sie. z reszta krotko go uzywalam, tylko przy nawale pokarmu po porodzie i przy konczeniu karmienia. bujaczek - kupie - wydaje mi sie ze to super sprawa. termometr - mialam 3 elektroniczne do 100 zl i nie sprawdzily sie ale zainwestuje jeszcze w drozszy i zobacze. poki co czeka mnie wyprawka pierwszoklasisty :) vivii b.ladne te plecaki. pewnie taki kupie. a u mnie cala rodzina przeszla grype zoladkowa. nie zycze nikomu. ja bralam tylko leki nawadniajace i probiotyki i meczylam sie najdluzej. powoli wracam do siebie. mam nadzieje ze spiecia brzucha przy wymiotach nie zaszkodzily dzidziusiowi :( teraz meczy mnie potworna zgaga. sprobuje migdalow bo lodow jeszcze sie boje na ten zoladek. i upal mnie wykancza. ale ponarzekalam :) diana - zycze udanego urlopu dziewczyny wspolczuje szkod po burzach. pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff już po, teraz będę przez 2 dni poprawiać, zanim zacznę dalej pisać :) Mamusia ja nie mam wymiotów, choć teraz głodna byłam i trochę mi było niedobrze. Ale zjadłam ciasteczko (cholera no) i od razu lepiej i Kubie chyba też smakuje, bo od razu brzuch podskakuje :) Moniś no patrz a ja cały czas myślałam, że to XA, to kółka takie same. i ogólnie podobny. I tak się zastanawiałam na czym polega ta wersja limitowana :/ sama nie wiem, czy startować w tej aukcji czy nie. SwinkaPiggy gratulację :) spokojnie, może nie będzie tak źle pod koniec września :) a 50 pieluch to lekka przesada, to byś cały czas musiała tylko tetrowych używać. Ja mam 15, bo tak dziewczyny doradziły. Co do specyfików do odkażania sutków to szczerze nawet o tym nie pomyślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od wygody mnie jest wygodniej używać jednorazowych pieluch wielorazowe - masz na myśli te ekologiczne? ja nie mam nawet warunków do tego, żeby uprawiać codziennie pranie - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mnie galej ten brzuch boli cholerka :( little ja Ci proponuje kupic takie i takie i sama sprawdzisz co jest dla Ciebie wygodniejsze a dla dziecka lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluchy tetrowe to tak wystarczy nawet 5 - 10 sztuk mniej więcej specyfiki do brodawek też potrzebne będą wtedy kiedy będą potrzebne laktator mam i mam taki leżaczek - bujaczek taki starszego typu, bez bajerów, ale przydaje się kiedy chcesz na chwilę położyć dziecko, a niekoniecznie do łóżeczka i się z tego leżaczka nie sturla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii mnie tez bola biodra od spania na bokach, mam wrazenie ze bola mnie kosci :( co do bolu brzucha u gory - to moze zadzwon do lekarza i zapytaj. po co masz sie niepokoic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×