Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No ja się tak właśnie domyśliłam, że nici z upojnych wieczorów i poranków... w sumie pościmy już od kilku ładnych tygodni :( ale najważniejsza teraz jest Liwka :D Ja zaczynam wycinanie literek.. Moniś, a Ty szyjesz ręcznie czy na maszynie? Co do interesu, to nie wiążcie ze mną zbyt wielkich nadziei...mam dwie lewe ręce do takich robótek.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Dziewczyny, zabronione współżycie, a czy inne zbliżenia również? bo można się zaspokajać w różny sposób :) i że tak powiem być blisko :) tak was czytam i zbereźne myśli mnie nachodzą:) np w pytaniu: "Moniś, a Ty szyjesz ręcznie czy na maszynie?" he he a swoja droga literki fajne... ja bym szyła ręcznie - jak są małe - szkoda zachodu na bawienie się maszyną:) ale jak większe to można pokombinować :) ja jak bym robiła to najpierw musiałabym dla starszego zrobić :) a gdzie je powiesicie? umiescicie je wszystkie na jakims materiale? czy na scianie? ja sie zabieram za uszycie przybornika na łóżeczko, ale jak łóżeczka nie będę miała rozłożonego to będzie bez sensu :) dlatego uszyje może jakiś przybornik co idzie zawiesić na drzwi w łazience albo sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEONKA - Pan od fotelików sprzedaje na allegro, nick: dako-baby, nr tel: 603 686 266. Jak u niego kupowałam, to mimo ceny jaka jest na allegro, dawał jeszcze zniżkę. Poza tym udało mi się wrzucić na galeriusa całą rodzinkę - nawet Agatka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki za slowa otuchy:) stres ciagle jest. tylko chodze do wc i sprawdzam wkladke:)na razie nic. wiecie co, nawiazujac do tematu przyborniki, znalazlam w ikei taka kieszen na sciane ale pomyslalam ze moze posluzyc jako przybornik:) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20215764/ i to za jakie pieniadze:) przyborniki na allegro kosztuja ok 60 zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literki szyję ręcznie. Odebraliśmy fotelik - jest super, jak nowy i kolory bardzo ładne bo takie żywe :) No to teraz szukam adapterów. Natalie od kogo kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta buźka to zdjęcie zdjęcia robione komórką, zdjęcia które dostaliśmy na USG, więc jakość marna, ale coś tam widać :) Moniś fajnie, że masz ten foteli, bo polujesz i polujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wasze dzieciaczki tez czasami przez moment bardzo sie ruszaja? tzn ogolnie ruchy non stop ale w pewnym momencie takie mocne szybkie szturchniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka nie martw sie wielkoscia brzuszka ja mam 32 tydzien a niektorzy dopiero teraz mysla ze moze 5 ty miesiac ale wszystko jest w porzadku. Jem normalnie. Nic nie poradzimy tak musi byc. Emachines trzymaj sie. Szyjcie dziewczyny ladnie. Ja mam dwie lewe rece jakbym cos uszyla to dopiero by bylo :-) 32 tydzien a strasznie mnie czasami dol brzucha boli jak pochodze dluzej niz 10-15 min. Boje sie ze nie dotrwam do konca. Jeszcze zeby z 4 tyg wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines mój to chyba ma rower w środku ;) bo czasami bardzo szybko rusza nóżkami :P Dziś wiele razy oberwałam pod prawą piersią. Co chwilę mówię "aułłłł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moj tez chyba ma ciagotki na sportowca:) czasami jak zacznie szalec to az sie wystrasze:) mąż jak przylozyl reke to tak go skopal ze az mu reka podskakiwala:) fotka mojego malego mezczyzny w galeriusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś jeszcze nie mam adapterów, czekam na wypłatę jutro :) i poszukam na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines - nawet spoko ten z ikei tylko nie mialabym gdzie tego na rzepa powiesic, musialabym znowu jakis wkret do sciany przymocowac:) ja znalazlam cos takiego w necie http://koralikikitty.blogspot.com/2012/07/przybornik-na-ozeczko.html i musze jakiegos materiału poszukac - moze bede miała jakis grubszy na podstawe a dokupie tylko jakis kolorowy na kieszonki :) w drugiej polowie sierpnia sie za to wezme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytalam ze jak dzieciak zaczyna kopac mocno to ze mu ciasno albo jedt niedotlenione bo za duzo siedzimy i jest scisniete.. Wystarczy pochodzic chwilke wyprostowac sie i to dziala jak otwarcie okna wpuszczenie swiezego powietrza do pokoju.. I chyba to dziala bo ja tak robie i maluch rzeczywiscie sie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ! :-) zaraz zmykam do ginekologa, więc tylko na chwilkę :-) Ojej, ale zakupy Dianka :-) Fajnie :-) Ja kupiłam pieluchy kolorowe flanelowe bodajże w smyku w fajnej cenie - 24 zł za 5 sztuk, tylko że moje można prać w 90 stopniach. A butelki kupiłam takie :-) http://allegro.pl/zestaw-startowy-philips-avent-260ml-butelki-promo-i2528458431.html Upatrzyłam też sobie fajną pościel, ale straszliwie droga, więc jeszcze szukam czegoś tańszego :-) Udanego i spokojnego dzionka :-) żeby nic nie bolało i było lekko i słonecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ja wczoraj miałam pracowity dzień - robiłysmy z córcią jej urodziny - wcześniej o 20 dni, bo potem mogę już nie dać rady ją gdziekolwiek zawieźć. A tak zaprosiła 4 koleżanki najlepsze i było kino/pizza/spacer w praku/plac zabaw/potem basen na dworze i imprezka z tortem. Jak wyjechałam o 8.30 z domu tak imprezka zakonczyła się o 18. Byłam padnięta, nie wspomnę o bólu brzucha, spojenia :( Została jeszcze imprezka dla rodzinki, ale to w domu i tylko tort, więc będzie ok. Fajne zdjęcia w galeriusie :) Super zakupy - dobrze,że większość ma już to za sobą :) Ja dziś mam usg na 11 a na 12 wizytę. Maluch mało się rusza, ale i te dni były dla mnie aktywniejsze-to co się dziwić. Mam nadzieję,że wszystko jest ok, no i że mikstura na zwiększenie wód podziałała. Miłego dnia mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, właśnie zerknęłam na Twoją pościel Dianka i ja właśnie tę sobie upatrzyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka i Mamusiu :) Trzymam kciuki za Wasze wizyty :) Jeśli ktoś jeszcze dziś "wizytuje", to też zaciskam kciukasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka...ja też długo ją "oglądałam" i rozmyślałam co zrobić, kupować czy nie.. trochę drogo.. ale jak policzyłam każdy element osobno to wyszło znacznie więcej.. dokupiłam jeszcze przewijak i zasłony w tym samym kolorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śłiczna pościel ale jak popatrzyłam cenę to cieszę się z tego co mam :D hihihihi może nie najpiękniejsze ale też ładną kolorową pościel :D Ale wam zazdroszczę kupowania takich fajnych zestawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki widze ze szalejecie z zakupami,ja dzis tez gdzies wyrusze... wczoraj bylam u lekarza,maly wazy 1250gr,lezy po skosie,tam gdzie najbardziej mnie atakuje po prawej stronie to nozki.... Brzuch sie gin nie podobal moj ,powiedzial ze za twardy,dostalam kroplowke z magnezem i recepty,min przepisal mi Fenoterol to na skurcze macicy i rozluznienie,Isoptin ..cos tam na wydolnosc serca hm...Relanium?myslalam ze z krzesla spadne,powiedzial mi dr ze nic malemu nie bedzie jak to brac bede a mi pomoze no i magnez w duzej dawce 500,tylko zastanawiam sie z tym magnezem bo kazal brac co 6na do dobe a w ulotce pisze by nie przekraczac 1 na dobe! i panikuje czy sie nie pomylil...ale dwa razy gadal o tym magnezie... powiedzial ze po lekach moge miec jeszcze wieksze skurcze lydek ale te leki sa niezbedne na ten brzuch...i chyba nie jest on juz taki twardy...za 2tyg do kontroli...po tej kroplowce to bylam wczoraj taka senna,ledwie obejrzalam meczy siatkowki i lzy mi poplynely jak przegralismy i to tak miazdzaco:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miluchna te leki to tez brałam w poprzedniej ciazy ,teraz lekarz powiedział ze fenoterolu juz nie stosuje nie wiem dlaczego Isoptin masz razem z fenoterolem brac najpierw z tego co pamietam isoptin i za jakies pół godziny fenoterol Fenoterol strasznie obciaża serce tzn tetno po nim szaleje i dlatego trzeba brać isoptin do regulacji Aco do relanium tez dostawałam w szpitalu Paweł urodził sie zdrowiuteńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchna - ja tez w poprzedniej ciąży dostawalam relanium - w sumie nie wiem po co. ale wszystko bylo ok. mnie tez gin mowil ze fenoterolu juz sie nie stosuje. w poprzedniej ciazy bralam z isoptinem i serce mi szalalo. z uwagi na to zwiekszali mi magnez. moze zadzwon jeszcze do gina dopytac sie o dawkowanie. diana - super zakupy. posciel piekna. mamusia - trzymam kciuki za wizyte i za wody!!! i jeszcze ktos ma miec dzis wizyte. ty agulka? trzymam kciuki zebys mogla nad morze jechac :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzial ze ja bede czula sie zle i serce mi bedzie kolotac mocniej to mamisopotin i relanium brac najpierw a dopiero 45min pozniej fenoterol,napisal mi nawet tak na kartce,zwariowac mozna ,ale po kroplowce tez wyraznie gadal ze ma sie brac to co przepisal i dawki maja byc takie jak napisal ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka nie martw sie choc rozumiem bo dla mnie tez kazda wizyta to stres :( ale bedzie dobrze!!! zoaczysz!!!! :) ja dzwonilam do mojego gin i umowilam sie na skontrolowanie stanu wod plodowych jeszcze przed jego urlopem czyli za ponad tydzien. pije miksture mamusi i modle sie ze ilosc wod sie podniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×