Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Miluchna, zaufaj lekarzowi i nie stresuj sie. Ja tez mam twardy brzuszek, dlatego na poprzedniej wizycie od razu dostałam skierowanie do szpitala po magnez, fenoterol i sterydy na plucka Dzidzi. Ale w szpitalu najpierw mi zrobili ktg i z zapisu wyszło, ze nie ma skurczy, choć brzuszek nawet mocno twardy i nie potrzebny fenoterol. Dziś byłam na wizycie u swojego lekarza i tez stwierdziła, ze brzuszek twardy, szyjka zamknięta, ale wszystko takie napięte jest. Dalej biorę luteinę, spasmolinę i magnez. Magnez 4x dziennie. I odpoczynek, jak najwięcej leżenia. Zatem leżę:) Ogólnie pani doktor powiedziała, ze nie jest tragicznie, a nawet jest całkiem dobrze. Tylko trzeba sie oszczędzać, żeby dotrwac do 37 tc:) Tętno Dzidzi prawidłowe. USG dopiero 18 sierpnia. Dianka, ta pościel jest śliczna:) ja jeszcze sie zastanawiam. Zobaczę, jak bedzie z budżetem domowym po zakupie wózka i fotelika:) Mamusia trzymam kciuki za badania! I czekam na wieści po. Trzymaj sie dzielnie! Agulka, na pewno wszystko bedzie ok, nie martw sie. I jak będziesz miała siły po wizycie, napisz koniecznie, co i jak. Ściskam Was mocno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna, zaufaj lekarzowi i nie stresuj sie. Ja tez mam twardy brzuszek, dlatego na poprzedniej wizycie od razu dostałam skierowanie do szpitala po magnez, fenoterol i sterydy na plucka Dzidzi. Ale w szpitalu najpierw mi zrobili ktg i z zapisu wyszło, ze nie ma skurczy, choć brzuszek nawet mocno twardy i nie potrzebny fenoterol. Dziś byłam na wizycie u swojego lekarza i tez stwierdziła, ze brzuszek twardy, szyjka zamknięta, ale wszystko takie napięte jest. Dalej biorę luteinę, spasmolinę i magnez. Magnez 4x dziennie. I odpoczynek, jak najwięcej leżenia. Zatem leżę:) Ogólnie pani doktor powiedziała, ze nie jest tragicznie, a nawet jest całkiem dobrze. Tylko trzeba sie oszczędzać, żeby dotrwac do 37 tc:) Tętno Dzidzi prawidłowe. USG dopiero 18 sierpnia. Dianka, ta pościel jest śliczna:) ja jeszcze sie zastanawiam. Zobaczę, jak bedzie z budżetem domowym po zakupie wózka i fotelika:) Mamusia trzymam kciuki za badania! I czekam na wieści po. Trzymaj sie dzielnie! Agulka, na pewno wszystko bedzie ok, nie martw sie. I jak będziesz miała siły po wizycie, napisz koniecznie, co i jak. Ściskam Was mocno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja znowu dzisiaj sie wybralam z nudy do ciucholandu i kupilam 3 kaftaniki i 2 pary śpioszków i jedne body za 13 zl:) takie slodkie malutkie:) na nastepny tydzien wezme sie za pranie:) No dzisiaj wstalam tradycyjnie z mezem do pracy czyli o 5 hehe i zrobilam sobie liste co mam jeszcze kupic i jakos mi lzej na sercu ze ja mam :) u nas chlodno i tak ma przez dluzszy czas pozostac po 20 stopni co mnie okropnie cieszy:) U mnie brzuszek tez nie raz twardy ale skurczy nie czuje wiec sie nie przejmuje. Wczoraj mi Franek tak tylek wypychal ze az sie przestraszylam hehe:) Milego dnia laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Wody są już w normie :) pić miksturę mam nadal, jak najwięcej wody dodatkowo - tzn. ile dam radę, żeby nie przesadzić i nie obrzydzić sobie :D hehehe Mój synuś urósł, podaję wam wymiary: 29tc, waga EFW 1896 g szyjka 35,3mm (ostatnio była 30mm) BPD 80,2 mm 32w2d HC 281,9mm 30w6d AC 269,7mm 31w1d FL 64,7mm 33w3d OFD 97,1mm 29w5d Z tymi wodami i pomiarami nie dostałam :( ale pokazywała mi ,że poziom wzrósł. Także maluch ma w czym pływać :) ale kontrola będzie nadal nad tym. Gin mówiła,że dość duży jest jak na swój tydzień,że najpierw średnio rósł a teraz nadgania. No ale i brzuch mi poszedł do przodu , wielki jak balon się robi. Nawet lekarz rodzinny pytał się,czy przypadkiem wcześniej terminu porodu nie mam. Przykre trochę, ale co zrobisz, jak ja taka wielka jestem już :/ Skierowanie dostałam na IGM toksoplazomozy bo wtedy miałam dodatnie, więc chcą sprawdzić a także mocz, krew i CRP. Wizyta - wowwwwwwww dopiero 6września - szok jak dla mnie. Bo długo bez wizyty jak nigdy w czasie tej ciąży. No chyba,że coś się będzie działo-to wiadomo IP. Ciśnienie w porządku, tętno malucha też :) Ogólnie cieszę się,że wkońcu wizyta normalna i jest ok. A na usg pod żebrami mam nogi, które mnie kopią - wiedziałam,że coś mnie tam uwiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia super Ale waga normalnie duży jest nie powiem:-) No i ten płyn się poprawił no i szyjka wydłużyła ciekawe jak u mnie będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i łożysko mam nisko schodzące, hmmm nib lepiej ale szukam na necie i mało pisze :( No i byłam w aptece po leki, i w pormocji mieli staniki do karmienia dla kobiet z Canpol po 15zł, no więc kupiłam 2 sztuki - co prawda białe a ja wolę czarne, ale cena mnie skusiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia strasznie sie ciesze ze u was jest ok bo tyle juz przeszłas w tej ciazy ...teraz to juz bedzie z górki A wage to ci na podstawie ilu pomiarów robił bo ja mam zawsze na podstawie 4 i 6 nie wiem o co chodzi dziś popytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem możliwe choć lekarzem nie jestem..jak leżałam w szpitalu z Pawłem to mieli takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, fajnie,że mogłaś zrobic zakupy :) ja już dziś nie dałam rady, wróciłam do domu i leżę, jestem jakoś strasznie zmęczona kurczę. A wózek fajny a jaki kolorek??? Dziewczyny co do leków, to nie pomogę wam, ja biorę nadal magnez 4x1tabl. plus no-spa 6x1, witaminy - tym razem Pharmaton Matruelle z kwasem omega-3 - taki był w promocji :) no i swoje sterydy :( ale jest lepiej, to muszę przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka , tym razem podana tylko sama waga, dwa razy podane. Nie wiem, jak mierzone. Ale na poprzednim to z 4 pomiary. :) Idę zjeść :) bo coś mnie ssie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja chce ten popiel+turkus. Bede zamawiac po weekendzie jak wyplate dostane i z glowy fotelik juz mam turkusowy i gicior:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to ja juz sie boje ile moj bedzie za tydzien wazyl jak twoj tak szybko przybral hehe:) a mialam nadzieje ze maluszka urodze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl) _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela ładny ten wózek ...ja jeszcze nie mam Oglądalismy z mężem ostatnio wózki i dalej w kropce jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja tez jeszcze nie zamowilam czekam na kase ale chce ten bo bardzo mi sie podoba a po za tym cena naprawde nie jest duza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela no cena super Mamusia poczytałam trochę o tej szyjce i niby juz jak sie skróciła to sie nie wydłuży .... wiec chyba miałaś zle zmierzoną ...a ja miałam nadzieje że się moja wydłuży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam zdjęcie szyjki, z pomiarem , więc pewnie źle była zmierzona ostatnio. Sama nie wiem, grunt,że na razie jest chociaż z tą szyjką ok. Cieszę się,że już jest lepiej ale wiem,że lepiej ze wszystkim na spokojnie i nie cieszyć się za bardzo. Boli mi nadal spojenie i pachwiny,ledwo z "kozetki" w gabinecie wstawałam. No ale tak już musi być. Jednych boli, innych nic nie boli i nie mają co narzekać :) Fajnie,że u was wszystko ok, wizyty udane a na wiadomość agulki czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nic nie boli czuje sie jak nowonarodzona:) hihi wspolczuje tych boli mi sie pewnie przy porodzie bardziej dostanie za to ze teraz mam spokoj:) Pochwalilam wam sie na galeriusie brzucholkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, strasznie sie cieszę, ze takie super wieści po wizycie u lekarza! I Maluszek taki dorodny! :) bardzo bardzo fajnie :) Pela, wózek super i cena naprawde atrakcyjna. Ja jeszcze nie wiem, jaki wybierzemy. A za Agulke trzymam kciuki, na pewno bedą same dobre wieści! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam tak zdjecia sprzed ciazy i normalnie tesknie za moja figurka obcislymi dzinsami i koszulkami oooo matko az z sentymentu dodalam przedciazowe zdjecie zeby bie bylo ze ja zawsze takie sloniatko:);d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś czuję się jak słonica, jeszcze 2 miesiące to jak ja będę wyglądać. Najpierw nie było widać a teraz jak słoń !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu super wiesci fajnie z ta szyjka to nie macie racji ,ja mialam taka ze mi sie skrocila a potem wydluzyla i moja koleznka tez,raczej nie mialam zle zmierzonej,lekarz chyba z 4razy mierzyl..i czytalam gdzies ze tak sie zdarza ze moze sie wydluzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masakra, mnie to każdy pyta na kiedy termin, bo też mam ogromny brzuch - nie chcą wierzyć, że za 2 miesiące. Jak wczoraj się położyłam na kanapie, to wstając wyglądałam jak przewrócona biedronka. Nie wiem ode czego zależy wielkość brzucha, ale z Wiktorem nie miałam takiego w dniu porodu - nie przesadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dan-mos ale mnie rozbawilas;d;d mi nie wierza ze jestem tak wysoko mowia ze mam maly brzuch ale mi sie wydaje ogromny;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela ja się nie mogę już podnieść :/ Jak on jeszcze urośnie, to klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obawiam sie ze urosnie:) juz duzo nie zostalo damy rade mi w tylek strasznie poszlo co mnie najbardziej doluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×