Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej Dziewczynki! Ja wczoraj miałam intensywny dzień i po powrocie ze szkoły rodzenia padlam. Przez to leżenie mecze sie teraz zdecydowanie szybciej. A chodzić mi naprawde cieżko, kilka minutek spaceru, a juz mnie ciągnie dół brzucha i brzuszek twardy jak nie wiem co :( Na szkole rodzenia było o porodzie. Trochę sie boję, no ale trzeba bedzie sie z tym zmierzyć :) Emachnes, ja też tak mam:( Raz jest pięknie i kolorowo, a za chwile wszystko mnie wkurza. Mój narzeczony odpuszcza w wielu rzeczach, bo nie chce żebym sie denerwowala (bo wtedy mi brzuszek bardziej twardnieje:(( a ja wiem, ze czasem jestem okropna, ale nie potrafię nad tym zapanować :( a On sie tak stara, przez to moje leżenie wszystko na Jego głowie: praca, sprzątanie, gotowanie, zakupy, pies, pranie, zmywanie. I jeszcze wspieranie mnie:) A teraz własnie ciasto urodzinowe dla mnie piecze:) Ech... Mam nadzieje, ze kiedyś znowu będę sobą :) Miluchna, jeszcze a propos wózka. Wczoraj jeszcze raz byłam w sklepie i powiem Ci, ze ostatecznie jesteśmy zdecydowani na ten Jedo FYN 4d. Z polskich wózków to najlepszy model. Jest naprawde fajny, dokładnie wykończony, stabilny, fajnie sie go prowadzi, spokojnie dla wyższych osób, no i cena całkiem ok (w tym sklepie gdzie byłam 1420pln). I co ważne ma dużą gondolę, a dla nas to chyba ważne, bo dobrze byłoby przez przynajmniej do końca kwietnia Dzidziusia w niej powozic. No chyba ze bedzie upalnie w kwietniu :) Zmykam juz szykować sie do gości. Odezwę sie pózniej. Ściskam Was wszystkie bardzo mocno:) Ahaś, jeszcze mam pytanie, może głupie, ale ja z dziećmi małymi nie miałam jeszcze do czynienia. Kobitki, czy możecie mo napisać, w czym Dzidzia ma być ubrana w ciagu dnia? W body czy pajacyk? A kiedy sie zakłada takie welurowe spioszki czy na noc? I rozumiem, ze pod te spioszki musi być body? Nie smiejcie sie ze mnie Dziewczyny, ale ja naprawde sie w tym gubię :) Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do płaczu, to ja ryczę często, czasami nawet bez powodu, bo tak jakoś mi smutno i tyle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie I Miluchna Dzieki za porady o zmywarce. Chyba sie zdecydujemy. Chociaz zmywanie garow odejdzie. Teraz sie nam zacznie najgorszy okres ciazy :-( musimy jakos przetrwac. Nie moge sie doczekac zeby nosic ubrania sprzed ciazy. Przy wyjsciu ze szpitala czytalam ze brzuch jest nadal jak w 6 m-cu ciazy ale 6-ty to Nie 9-ty co by Nie bylo. Nie przejmuje sie waga normalnie ale dZis mam gorszy dzien. Caly weekend siedzialam sama w domu bo moj w pracy od rana do wieczora I pewnie dlatego ten dol. jutro do pracy to jakas rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankara niektóre dziewczyny pisały, że od razu wchodziły w swoje ciuchy. A Ty szczuplutka to szybko wrócisz do wagi. ja to już boję się wejść na wagę.. :/ co do zmywania garów, to wierz mi że to wielka wygoda, a mi ciężko było przekonać mojego męża do kupna, bo teściowa gadała po co nam.. a ja musiałam tłumaczyć, że kiedyś ludzie pralek nie używali a obecnie to standard :) a teraz życia sobie nie wyobraża bez zmywarki :) Co do płaczu, hm.. to u mnie nie ma póki co jeszcze takich dni :) mąż ostatnio taki kochany, że nawet się nie kłócimy :) idę czytać gazetkę "dziecko", kupa stron a tylko 1zł to wieliśmy :) Dyśka co do ubioru, to ja też nie wiem, ale wydaje mi się, że to instynkt nam podpowie. Ważne, żeby dziecka nie przegrzać :) ja bym na noc zakładała pajaca jesienią/zimą. Albo body i pół śpioszki. A w dzień.. hm.. pewnie też pajaca :) po porodzie będziemy sobie doradzać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja tez Nie Wiem w co ubierac :-) babcie oszalaly I tyle mi nadawaly ciuszkow ze prac chyba Nie Bede musiala. Mowilam zeby Nie przesadzaly ale co poradzisz. Tlumacze sobie ze ciesza sie I kupuja. Tez Boje sie jak to w domu bedzie jak bedzie dZiecko bo my oboje Mamy wszystko poukladane, pochowane I Nie lubie balaganu. Pewnie sie wszystko zmieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyska 1420 zl 2 w 1 to cena bez fotelika prawda? tak tez widzialam na allegro,my melismy dzis pojechac do sklpeu go obejrzec ale mielismy gosci i musielismy przelozyc... wczoraj ogladalam u mnie w sklepie Atlantica Espiro 1020zl z fotelikiem okolo 1200zl,tez fajny bo dla wysokich osob idealny ale poczytalam troche opini na necie i sama nie wie,chcialabym ten Jedo zobaczyc na zywo ,ten Jedo ma przekladana raczke a ten z Espiro wlasnie nie i gondola 75 ...wiec to tez na minus...wiec te gondole wieksze sa naprawde dla nas ,ktore rodza w pazdz wazne... Nie wiem czy sie czepiam ale bylam w 3sklepach z wozkami i powiem wam ze obsluga fatalna,tak naprawde to zaden sprzedawca nie przekonal mnie do zakupu ,czasem takie rzeczy mowil gdzie moglabym powiedziec ze wiecej informacji wiem od niego ,mimo ze przeczytalam na necie tylko,kiedys pracowalam jako sprzedawca i kurcze tyle od nas wymagano informacji ,non stop mielismy szkolenia i nigdy mnie zaden klient nie zagiol...a tytaj zadeje pytanie ktore gondole sa wieksze od standardowych bo dziecko mi sie na zime urodzi a babka w sklepie mi odpowiada ze nie wie i bedzie mierzyc... Moj maluch czulam jak lobuzowal w nocy a teraz mimo sniadania ,slodkiego cisza byla,dopiero teraz czuje jak sie odzywa...tez stresiora mialam,az zaczolam do brzucha gadac i prosic by matki nie stresowac... Co do zmywarki to tez uzywalam proszku,sa gusta i gusciki ,na razie jedziemy na tych tabletkach Ja przestalam sie przejmowac moja tesciowa,to nasze dziecko jeszcze w brzuszku a ona juz gada bysmy na drugie sie nie decydowali bo to drogo kosztuje utrzymanie dwoje dzieci...nie powiedzialam nic na takie gadki bo i po co...nie wiem jeszcze czy zdecydujemy sie na drugie dziecko,mysle ze chyba tak ale narazie chce to urodzic a potem bede myslec ...duzo bym mogla przykladow podaj ale to nie watek o tesciowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po dłuższej przerwie. Widzę że większość z was jest już przyszykowana na nadejście maluszka. ja cały czas jestem daleko w polu. remont nawet nie w połowie nie wspomnę o zakupach zarówno na wyprawke do szkoły jan i nadejście maluszka. martwię się bo pozostało coraz mniej czasu przez co nie wiem czy z wszystkim się wyrobie w chwili obecnej przebywam u mamy więc mam nieco ograniczony dostęp do netu korzystam sporadycznie z telefonu. Jutro kolejna wizyta oraz usg aż nie mogę się doczekać. Bóle brzucha jak na okres mam bardzo często zazwyczaj pojawiają się wraz ze zdenerwowaniem. A okazji nie jest ostatnio za mało. Nam nadzieję że wkrótce się wszystko zmieni. Pozdrawiam was mocno i trzymam kciuki za najblizsze wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra to trzymam mocno kciuki za wizytę! :) U nas jutro i we wtorek mąż będzie kładł panele w dużym pokoju, właśnie dzisiaj przenosiliśmy wszystko by jutro zaczął i pewnie przez 2 dni bez neta będzie, chyba że szybciej skończy :) Jutro zadzwonię do mojej dentystki, ciekawe czy mnie przyjmą bo kolejki do niej zawsze wielkie i to na nfz.. żeby mi nacięła to dziąsło od ósemki bo boli coraz bardziej jak ząb się przebija :/ a tak to ponoć 2 dni się pomęczę i przejdzie. dobrej nocki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz na nogach po nie przespanej nocy 12 godzin w pracy chyba dzis tam umre..!! A nogi szczegolnie stopy to mi chca do dupy wejsc strasznie mnie bola macie jakues domowe sposoby aby ulzyc bolacym stopom ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Rzodkiewa nie wiem może nasmarowac kemem chłodzącym,poleżeć z nogami do góry,odpocząć,Ty też jesteś na pełnych obrotach i nogi to odczuwają.Mnie jak stopy bolą to na deszcz albo z dużego zmęczenia czyli pod koniec tygodnia ;/teraz weekend tez tak miałam,aż mnie w stopach wierciło w środku.No i wogóle ten weekend to i mnie nie oszczędził,ból pleców,kości ogonowej,uda od wewnętrznej strony-takie prądy przechodzą,normalnie przypomina mi się jak to było 3 lata temu. Sobota i piątek były chyba najgorsze,jeszcze miałam stresującą sytuację z moim ale na szczęście sie pozytywnie w miarę skończyła ale od poniedziałku to taka spięta chodziłam,płaczliwa też nawet w sklepie z 5 razy zaczynałam płakac!ehh-ten 3 trymestr niestety ale w wiekszosci taki jest,jeszcze też sie mnie każdy pyta "'to kiedy wylot ?"'znaczy sie rozwiązanie :/a ja na to ze jeszcze trochę.....oj wk...rza mnie to strasznie.Sniło mi się też kiedyś że położna mi robiła masaż szyjki a w ub tygodniu sniło mi się że urodziłam i synek był podobny do mojego brata i ze mnie prawie nic nie bolało :)marzenia :) Aleksandra trzymam kciuki za usg i wizytę. Znajomej siostra miała zrobioną parę dni temu cesarkę pod koniec 7 m-ca bo ciśnienie jej strasznie skakało i Maleństwo ok 1kg waży.mają 2 synów miała być niby dziewczynka a tu chłopiec sie urodził.Oby wsztystko było dobrze z nimi.swoją drogą to nasze szkraby na początku 8 dużo więcej ważyły.No nic,posmęciłam trochę i ja zeby nie było że mam tak rózowo.Zbieram się za kawę jeszcze i do pracy uciekam. Miłego dnia dla Wszystkich Mamusiek:) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja sposobów na bolące stopy nie mam, niestety :( a może jakaś maść w aptece będzie ??? Albo jakiś masaż ??? Naprawdę nie wiem, co doradzić. Co do zmywarke, to mam u rodziców (piętro niżej) i to 60-tka z BEKO, sprawuje się idealnie :) szczególnie po imprezach rewelacja. Używają właśnie z Lidla tabletek i soli i jest ok. Ja u siebie nie mam, ze względu na malutką kuchnię. Ale po większych imprezach zniosę niżej :P ania_k26 mi właśnie bólom na okres, boli jeszcze spojenie łonowe i pachwiny,wczoraj oczywiście bardzo bolało wieczorem, przekręcić się nie dałam rady z boku na bok. emachines ja zmiany swojego zachowania też mam, nie są wielkie, bo coś się zdenerwuję a potem mi odchodzi, płakałam w ciąży z 4 razy, ale to głównie powody wyjazdu mojego,plus ciągłe niespodzianki z ciążą. Ja po prostu nie mam na kim wyżyć się, hehe bo tak pewnie bym miała okazję poryczeć,a tak zaraz katar, zatkany nos i nic mi nie da to i jeszcze nikt nie przytuli :P Dyśka ja kondycję mam zerową dosłownie, nie daję rady zbyt długo chodzić - bo mi też ciągnie brzuch. Staram się chodzić więcej niż kazali mi na początku - bo wtedy to tylko do wc i do łóżka, teraz trochę więcej bo sama widzę,że nie jest najlepiej z kondycją, boję się też o żylaki, już miałam problem z jedną żyłą-nadal pobolewa... Co do ubierania, to moją córkę ubierałam w body plus pajace, albo body kr.ręk. plus kaftanik/bluzeczka i spiochy/półśpiochy, albo body dł.ręk i półśpiochy/śpiochy/rajstopki. Oj zobaczysz, kombinacji wiele, wiadomo żeby nie przegrzewać ale pamiętać,że taki maluszek leży i nie rusza się, więc jest mu na pewno zimniej niż nam chodzącym, ruszającym się. Wszystko wyjdzie w "praniu" :D A w nocy zakładałam pajacyk do spania bawełniany - zawsze był jako piżama... Ja w ubrania swoje sprzed ciąży to nie wejdę po porodzie hehehe owszem bluzki nadal noszę swoje a spodnie pod brzuszkiem też swoje wczoraj nosiłam, ale od razu na pewno nie założę swoich ciuchów, najpierw pasy trzeba pozakładać będzie na brzuch,żeby jakoś ta skóra się ułożyła :D Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiejsze :) dużo zdrówka Wam życzę i miłego poniedziałku tym w domku i tym w pracy i tym, które wyjeżdżają to miłego pakowania :D A ja zaczynam dziś ostre sprzątanie- nadal- mój powiedział mi wczoraj,że przyjedzie za niecały miesiąc,początek września jak wszystko dobrze pójdzie :D:D:D:D nawet nie wiecie jak się cieszę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) ja wczoraj po zakupach bylam strasznie zla ;) nic sobie nie kupilam i jeszcze sie obrazilam ze jestem gruba i sukienki na mnie nie pasuja hehehe ;) ale malemu kupilam drugie adidasy spodnie i tyte wiec nie jest zle bardzo lubie mu kupowac uranka ;) mam teraz znowu po nim troche rzeczy i buty wiec zas trzeba na allegro wystawic ;) Dianka ja sobie nie wyobrazam zycia bez zmywarki wiec nawet sie nie zastanawiaj ;) my uzywamy kostek 3 w 1 calgonit albo jak trafimy akurat to takie niemieckie kostki ale nie pamietam nazwy. no i sol i nablyszczac ale u nas twarda woda wiec trzeba :) Aleksandra Ty sie tak nie denerwuj bo sie maluszek nerwowy urodzi :) kurcze dzisiaj poniedxialek za rowne 3 tygodnie moj maly synus idzie do szkoly nie moge uwierzyc ze ten czas tak szybko zecial przeciez on sie dopiero co urodzil :( ja jeszcze wczoraj ubralam swoje jeansy tylko bez zapinania ale stwierdzilam ze musze sobie kupic dres i do konca ciazy bede chodzic w dresie bedzie wygodniej a powiem Wam ze juz jestem taka zmeczona ta ciaza ze juz bym chciala urodzic ... dobrze ze jutro zaczne 34 tydzien jakos zleci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aukcje ALLEGRO
zapraszam na kończące się aukcje użytkownika SKOTNY-AB 3zł/szt CHŁOPIEC r.56/62/74 (2543040590) 3zł/szt DZIEWCZYNKA r.56/62/74 (2543040539) oraz dwa rożki i butelka gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii oj tak ja też w pamięci mam czas jak to córa się rodziła a tu już zeróweczka kiedy to zleciało? Aeksandra i inne mamusie powodzenia na wizycie :) A ja walcze z gorączką u synka od wczoraj żadnych innych objawów więc nieiwem może jakieś bakterie w moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak nie ma innych objawow to moze zwykla 3 dniowka ... uff wystawialm aukcje na allegro hehe juz w te wakacje pol jego szafy sprzedalam hehehej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi 3 dniówke już miał a jakiś czas temu tez miał temperature bez innych objawów a do tego przy kapieli nie daje sobie dotknąć siusiaka juz od bardzo dawna i zdaża się, ze jest zaczerwieniony no nic obserwuje jak nic się nie zmieni zrobie mu badania moczu i się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa moj mlody tez tak mial jak byl malutki tak kolo 2 lat i bolal go siusiak jak mu wtedy troszke go naciagalam i robilam mu oklady na niego z rivanolu i to przechodzilo tylko ze on sie skarzyl ze go boli jak siusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, widze ze nie tylko ja mam humory . codziennie sie z mezem kloce o bzdury a potem sie nie odzywamy, malo mnie rozumie i nie mam w nim zadnego wsparcia :( coz faceci kochane jaj u was ze spaniem ?? bo ja juz sie wykanczam pomalu , na plecach brakuje mi tchu , na lewym boku lapia mnie jakies skurcze i kolki tylko prawy mi zostal ale tez dlugo nie poleze bo zaraz albo dretwieje albo biodro nie wytrzymuje, nie spalam juz chyba z tydzien, tylko takie drzemki , juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka a próbowałaś wkładać sobie poduszkę między nogi? A może na plecach też bardziej pozycja półleżąca by się sprawdziła? Mi bynajmniej to pomaga śpię z poduszką między nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam poduszke miedzy nogami i pod brzuchem, nawet rulonik z koldry sobie zrobilam jako podparcie dla plecow i nic, tylko roboty kupe jak sie chce odwrócic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja śpię z poduszką pod brzuchem, z poduszką przy kręgosłupie i z poduszką między nogami, i w nocy wstaję ze dwa razy,że wybudzam się na chwilę,potem dalej śpię a czasami idę do wc :D A boki bolą, od ciągłego leżenia, bo już tyle leżę, ale na to już uwagi nie zwracam. No a są nocki,że niestety tak jak dziś boli mi spojenie, pachwiny i spanie zerowe. Ale szczerze powiem,że śpię krótko, tak jak kiedyś mogłam spać po kilkanaście godzin :P tak teraz późno chodzę spać i wcześnie wstaję :D a w dzień czasami się zdrzemnę,mój organizm przygotowuje się do NIE SPANIA już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka ja budze sie czesto bo nie wygodnie I czesto budze sie na plecach. Spie w smiesznych pozycjach. Budze sie tez bo pije w nocy a Potem musze siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! :) Jakoś nie miałam weny żeby ostatnio coś pisać. Co u mnie? Chodzi się ciężko, pachwiny i spojenie łonowe okropnie boli. Cała jestem tam opuchnięta. Dziś rano Tadeusz tak się wiercił i obijał mi żołądek, że aż pobiegłam do łazienki bo myślałam, że zwymiotuję. I wróciła zgaga... Dziś pojechałam do szpitala z moimi wynikami glukozy. Rozmowa trwała kilka minut, powiedziano mi, że mam jeść 3 wasy z wędlina bez warzyw (mimo, że wynik po tym jedzeniu byłby powyżej 120) przed samym snem. Ketonami mam się nie przejmować no chyba, że będą powyżej 100. Powiedzieli, że wyniki są bardzo dobre i nie ma się co martwić. No to ja się pytam tej kobiety po co mi w takim razie kazano przyjechać skoro ja przez telefon powiedziałam to samo. I w dodatku straszono insuliną! Ona stwierdziła, że nie wie bo to nie ona rozmawiała. Noszzzz... Jechałam tam godzinę w jedną stronę! Byłam w aptece, kupiłam sobie majtki poporodowe, emulsje do kąpieli dla małego, krem na odparzenia (a właściwie maść). I dostałam sporo próbek różnych kosmetyków dla mamy i dziecka. Mąż już pomalował łóżeczko - pewnie dziś je złoży. A literki? Mam T i A bo nie mam ładnych kolorów a chciałam, żeby były bardzo kolorowe i pasowały też do zasłon. Jutro może podjadę do jakiejś taniej odzieży i coś wybiorę. Wszystko już mam uprasowane. Pozostało mi do kupienia: ochraniacz do łóżeczka wanienka pieluchy tetrowe termometr laktator podgrzewacz (może..) klapki pod prysznic dla mnie no i przy jakiejś promocji pieluszki jednorazowe - na razie mam 30 szt. No i się zastanawiam nad solą fizjologiczną do przemywania oczek - niby niewielki koszt ale ja pamiętam, że moja mama myła po prostu wodą przegotowaną. A co do spania - budzę się wcześnie - 5-6 robię badania ale potem bez problemu zasypiam. No chyba, że Tadeuszek szaleje albo ma czkawkę to się budzę. A śpię z kołdrą między nogami (kilka razy ją składam) i wtedy mi jest wygodnie. Zazwyczaj śpię na golasa żeby nic mnie nie uwierało. Zmywarka - mam od roku - Amica - nie umiałabym teraz żyć bez zmywarki :) Ja używam żelu do mycia - Somat. Wcześniej miałam z ludwika i nie domywał dobrze. Przy somacie jest ok. A tabletki nie zawsze się rozpuszczały do końca (zazwyczaj zmywam w 60 minut w 60 stopniach). Mam tą większą zmywarkę 60 - wstawiam co 2 dzień (w domu są teraz 3 osoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Moniś83 w jakiej aptece robisz zakupy ze dostajesz probki? ja ostatnio u isebie w jakiejs kupowalam leki i spytalam o probki to babka powiedziala ze nic nie maja... tylko dziwi mnie fakt ze na allegro jest mase ofert z probkami kosmetykow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zalamalam sie ..!!! Ta moja wierci dupa od dobrych tygodni byl glowa w dol a dzisiaj sie obrocil..!!! Jest gllowa u gory bo ma czkawke i czuje go tu no zalamalam sie ..!! Tydzien mu tak naprawde zostal zeby sie odwrocic..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×