Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

witam wszystkie panie:) uaktualniam tabelke bo mi nico termin zmienil *****************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY************************** NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ ********************************************************* *********************** kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 .......TOMEK I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012..... ... SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...... .....córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012 ......MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........S YN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia........7.10.2012.......MATE USZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012.... .....LIWIA maryjka......35.........Kraków............7.10.12....... ...córeczka klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN pazMama......26........malopolskie......13.10.2012.....JU LKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 ........ANTOŚ Moniś83.......28 .......Warszawa.......14.10.2012.....TADEUSZEK eljotka........26........Krosno...........14.10 .2012.......SYN- Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? emachines....29.......Śląskie...........17-18.10 .2012....MIKOŁAJ dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012.... ...CÓRECZKA Tusia21.......23........pomorskie.......20.10.2012. .......WIKTOREK Macro.........31........podlaskie........23.10.2012...... ...Syn Pela1992......20......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK mamusia .....32.......podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012........K UBU Ś Ania_k26......28......Małopolskie.......28.10.2012...... ..Patryk miluchnaaa31.32......Slaskie............29.10.2012 .......chyba SYN graga007......26.......Śląskie............29.10. 2012.......DOMINIK mala fu........33.......DE/lodzkie.......29.10.2012.........? -ania-m-.......24.......slaskie............30.10.2012.... ...Syn Dyśka76.......36.......mazowieckie.....30.10.2012....... Córeczka Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA ********************TULĄCE SWOJE SKARBY********************************* NICK..............TP.........DP.........WAGA.......DŁ... .......IMIE ********************************************************* **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ania-m widze ze ty tez niezadowolona z wizyty u pana CIAPATEGO:) mi nawet pomiary zrobil i wage podal ale za wysluchanie czy z seruszkiem ok musialam doplacic 40 zl! i tez strasznie chcial nam pokazac siusiaka choc mowilam ze juz widzielismy a on dalej szukal i okropnie po popku mi jezdzil glowica, az mu powiedzialam ze mnie boli bo juz nawet maz widzial ze ledwo leze na kozetce. a tak na przyszlosc to kilka razy sie zastanowie nad grouponem i tym podobnymi ofertami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tabelka fajna, jak ją zobaczyłam po raz drugi z rzędu wpisaną przez Vivii to myślałam,że ktoś się "rozpakował" już :D A ja mam lenia dziś tak jak i wczoraj :( nie powiem,sprzątnęłam zabawki, zeszyty,art.papiernicze, spinki, gumki, biżuterię córci - mnóstwo wywaliłam, a pomogła mi siostra bo tylko z nią udaje mi się takie porządki zrobić - córce zawsze coś potrzebne jeszcze jak sprząta. A tak bawiła się z młodszą cioteczną siostrą i mało widziała. Udało mi się bez oporów powyrzucać wiele niepotrzebnych rzeczy( jeden wielki worek taki dla mnie do połowy brzucha ) hihihihih :) A teraz lenię się i leżę. Ni to spać, ni to coś robić jeszcze. Zjadłam kawałek czekolady kawowej i Filip szaleje - dosłownie, dawno tak nie było :D A wy co porabiacie, znów cisza, ale w sumie weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze widzę, że ten groupon to jedna wielka porażk. Ja dzisiaj jakoś rozkojarzona jestem, wstawiłam mięso na zupę i wody nie dodałam, garnek prawie, że spaliłam z mięsem.. czyściłam czajnik gotując ocet też się trochę nawdychałam tego, ale mam nadzieje, że maluszkowi nic nie będzie. Mamusia ja też chyba idę na drzemkę, tak sennie u nas :) Dziewczyny to jaki termometr kupowałyście? Macie jakiś sprawdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się tu dopisuje :) *****************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY************************** NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ ********************************************************* *********************** kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 .......TOMEK I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012..... ... SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...... .....córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012 ......MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........S YN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia........7.10.2012.......MATE USZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012.... .....LIWIA maryjka......35.........Kraków............7.10.12....... ...córeczka klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN paciek90......22........małopolskie......10.10.2012....córcia pazMama......26........malopolskie......13.10.2012.....JU LKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 ........ANTOŚ Moniś83.......28 .......Warszawa.......14.10.2012.....TADEUSZEK eljotka........26........Krosno...........14.10 .2012.......SYN- Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? emachines....29.......Śląskie...........17-18.10 .2012....MIKOŁAJ dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012.... ...CÓRECZKA Tusia21.......23........pomorskie.......20.10.2012. .......WIKTOREK Macro.........31........podlaskie........23.10.2012...... ...Syn Pela1992......20......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK mamusia .....32.......podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012........K UBU Ś Ania_k26......28......Małopolskie.......28.10.2012...... ..Patryk miluchnaaa31.32......Slaskie............29.10.2012 .......chyba SYN graga007......26.......Śląskie............29.10. 2012.......DOMINIK mala fu........33.......DE/lodzkie.......29.10.2012.........? -ania-m-.......24.......slaskie............30.10.2012.... ...Syn Dyśka76.......36.......mazowieckie.....30.10.2012....... Córeczka Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA ********************TULĄCE SWOJE SKARBY********************************* NICK..............TP.........DP.........WAGA.......DŁ... .......IMIE ********************************************************* **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 mi tez dokuczają skurcze łydek, muszę wtedy wstać i stanąć na palcach, czasami zdaza mi sie to kilka razy w nocy, tak ze nieciekawie. A oprócz tego mam nisko dzidzie i co chwila biegam do wc, juz mnie to naprawde denerwuje, szczególnie w nocy... ale cóz jakos trzeba wytrzymac te 2 miesiące:) chociaz wydaje mi sie ze urodzę trochę wcześniej, bo malutka duza.. 32 tyd i 2200 gram. :) nata_lie ja kupiłam termpometr firmy soho taki przykładany do czoła, ale zdecydowanie odradzam, a kazdym razem inną temerature pokazuje. U mnie sprawdził sie taki zwykly elektroniczny pod pache firmy braun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia poza filmem dostalam 2 zdjecia..i na jednym i na drugim jest tylko pupa.. Apropo emachines ten lekarz chyba w ogole sie z ksiezyca urwal u mnie niby tez stwierdzil ze jakiego ja mam lekarza ze nie zauwazyl ze mam zapalenie..zbieg okolicznosci ze u kazdej cos "znajduje"?! watpie.. ja bylam u mojej gin kilka dni wczesniej i wszystko ok a on mi tu wyskakuje z takim czyms;/ nata_lie tak bylam u tego araba..i NIGDY wiecej! Obnizka o 50% ale juz niegdy wiecej sie nie dam na to nabrac wole zaplacic wiecej ale miec profesjonalnie to zrobione. Ale czlowiek uczy sie na bledach:) Rzodkiewa a slyszalam ze tez bardzo przydatne sa takie podklady np http://allegro.pl/podklady-do-szpitala-60x90-na-lozko-hartmann-2375-i2524875221.html Emachines dokladnie mi robil to samo! myslalam ze mi zebra zlamie ta glowica! Stwierdzilismy po tym badaniu ze to zwykly oszust zwabia kobitki na badanie ale jak chcesz je miec dobrze zrobione to musisz doplacic i efekt bylby taki ze zaplacilabym wiecej niz tu kolo mnie..bylam na 4d w 20 tyg i mam porownanie..na tamtym w chorzowie batorym wszystko mierzyl glowke, brzuszek, kosc udowa, tetno nawet nerki za 200zl i mam super nagranie a ten kompletnie nic..poprostu porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do podkladow to ja sobie na pewno zamowie. kilka szt potem jak zostana to dla dzidziusia beda, zawsze sie przydadza. i jeszcze mysle o majtkach poporodowych, ktore podtrzymuja ogromna podpaske:) nawet jak w szpitalu nie pozwola nosic to do domu beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rozmawialam w aptece z farmaceutka na temat soecyfikow do kapieli i po. i powiedziala ze te wszystkie oilatum emolium itd to dopiero jak sie okaze ze dzidzius uczulony albo alergie ma . one sa na bazie parafiny:( i najlepiej wybierac te np z olejkiem migdalowym i te ktore maja jak najmniej skladnikow. i wyczytalam ze oliwka hipp i babydream z rossmana sa takie wlasnie. jeszcze musze zerknac za produktami tych firm do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Strasznie senny dzień tylko bym spała Rano kupiłam leginsy takie zwykłe naciągaja się ładnie na brzuszek Nic nie mam spakowane na wyjazd jeszcze jakoś nie mogę sie za to zabrać Witam nowa mamusie Vivii tabelka ładna ciekawe kto pierwszy sie znajdzie na dole .... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co wy tak te terminy porodu zmieniacie? Ja też co usg to inny termin bo to w zależności jakie dziecko duże jest ,ale terminu się trzymam z ostatniej miesiączki 20 październik a usg to rozpiętość od 11-18 października Jak ustalacie termin na podstawie usg to najwiarygodniejszy jest ten z 12-13 tc (tak lekarz mi mówił )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paciek90 to faktycznie duzego bobasa juz masz:) moj w 29 tyg mial ok 1300 gram:) wiec teraz pewnie niewiele wiecej i maluszek sie chyba urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Paciek u mnie Kuba ważył w 32 tygodniu 1725gram. Ale różnica :) Agulka ja tam terminu nie zmieniałam, tylko na początku tabelki :) z ostatniej miesiączki najlepiej bo na usg to co chwila inny termin wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tp z ostatniej miesiaczki jest bardzo malo wiarygodny bo to by byl 15 wrzesien ;) a ja dzisiaj wstalam o 4.45 taka wyspana ze za nic w swiecie nie dalo sie zasnac juz wiec przed 6 poszlam juz na sniadanko ;) wogole mam ochote na jakies zakupy fajne i chyba sie jutro wybiore cos kupic takie na po ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Vivii to nie wiadomo czy pierwsza nam tu nie urodzisz :) A ja tez nie zmieniałam daty - wg okresu 27 wychodzi a wg usg rozbieżność niewielka 24-30październik, więc spoko jest :) Czy wam często boli i czy w ogóle boli brzuch tak jak na okres??? Mi się zdarzyło kilka razy a teraz dwa dni pod rząd ... nie wiem czy panikować czy wziąć na wstrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mamusia ustalilismy z lekarzem ze poprostu owulacja sie przesunela o 2,5 tygodnia ;) zreszta kazde jedno usg pokazywalo termin 2 pazdziernik tylko 28 wrzesnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia też mnie czasem boli brzuch jak na okres, ale to tak np. jedno popołudnie. Mi się też przesunęła owulacja i wg moich obliczeń powinnam mieć termin na 4 października, ale wg. miesiączki i usg na 29 września i zobaczymy jak będzie :) Agulka my z mężem jesteśmy nocne marki :) właśnie włoski film skończyliśmy oglądać "życie jest piękne", ale emocji i łzy na koniec :( Ciekawe czy maluszek też będzie tak późno chodził spać, wczoraj o 1 w nocy to nieźle mi szalał w brzuchu. Już myślałam chwilami że brzuch mi pęknie tak się rozpychał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia mnie ostatnio raz bolal brzuch jak na okres. Przed zasnieciem. Jak sie obudzilam juz bylo ok. Jak bedzie cie dluzej bolal to skontaktuj sie z lekarzem. U mnie dlugo to Nie trwalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu, ja miałam takie bóle, ale trwało to max kilkanaście minut.. może to już takie pierwsze skurcze..mnie bardziej niż brzuch bolały krzyże.. jutro mam wizytę, to zapytam mojego gina co to może być... Moniś? jak Twoje literki? moje uszyte, teraz tylko wypełnić i gotowe.. jeszcze nie wiem jak to ostatecznie wyjdzie, ale może będzie się czym pochwalić :) Ty masz ich więcej, bo i imię dłuższe... Vivii - ja się zastanawiam czy się będę mieścić w ciuchy sprzed ciąży.. głównie chodzi o pas i biodra, więc o zakupach na razie nawet nie marzę, bo nie wiem nawet jakie rozmiary miałabym kupić..a jak mi się jeszcze sporo przytyje? Ale Tobie życzę udanych łowów - korzystaj z promocji i wyprzedaży :) U mnie 18 stopni i czuję się wspaniale! Miłego dnia! Jedziemy do mamy na kawkę i ciacho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, ja już dziś na szybkich zakupach byłam z córką. Zaszłam do pracy, a byłam we wtorek u nich i dziewczyny oczy postawiły - jak to możliwe by od wtorku tak urósł brzuch, aż dotykały bo nie wierzyły. No a ja, co ???? Mam jakiegoś doła,że raptem taki wielki balon,że zaczynają pytać kiedy rozwiązanie... wrrrrrrrrr ehhh nigdzie już nie wychodzę do porodu-tylko do lekarza i nigdzie więcej!!!! Wiedziałam,że cienka nie będę ale ten brzuszek tak nagle i tak dużo !!! A brzuch faktycznie boli na okres tak do pół godziny i częściej wieczorem, rano jak wstaję już jest ok. Zdarzyło się kilka razy, więc nie wiem. Popytajcie gina na wizycie, ja dopiero mam 6 września. Będę wdzięczna. Miłej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tyle napisalam,chcialam wyslac i mi neta wcielo ech napisze tylko do Dianykariny bo juz lapki mnie bola od pisania: ja mam zmywarke od 3lat,nie widze roznicy w oplatach za prad,tabletki rozne uzywalam od najdrozszych do najttanszych,ostatnio od roku kupuje w Lidlu za okolo 20zl 40szt,nie widze roznicy,mwszystko sie domywa,znajomi mowia ze im sie nie domywa,nie wiem od czego to zalezy ale ja nie moge sie ich czepic(tych tabletek:),sol i nablyszczacz tez drogo nie kosztuja bo uzupelnia sie je chyba co kwartal albo rzadziej ale to M robi wiec nie kojarze dokladnie,jesli zdecydujecie sie na zmywark to koniecznie 60stke,45tki sie nie oplaca..ja mam Boscha i odpukac nic sie nie dzieje milej niedzilei wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas Diana też 18 stopni i czuję się cudownie :) Mówili tylko w tv że za tydzień znowu ma być 30.. :/ Dziś się oboje wystraszyliśmy, Kuba z rana żadnego kopniaka, ani wiercenia a to zupełnie do niego nie podobne.. Serek z rana nic, herbata nic, śniadanie nic.. mój puls chyba z 200.. i weź tu się uspokój.. dopiero położyłam się na lewym boku, trzymam rękę na brzuchu, bo to też czasem działało i nic.. mężuś położył po 15 minutach i dopiero Kubuś go kopnął i zaczął się ruszać. I wielka ulga i u mnie i u męża.. jednak co męska ręka, to męska :) A dziąsło od zęba mądrości nadal boli, skóra rozwalona ech.. Miłej niedzieli, odezwę się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie apropos zmywarki, bo my mamy już 5 lat - u nas za to różnica była w zużyciu wody. Niestety 60-tka się nie zmieściła, więc 45 mamy ale jak na 2 a niedługo 3 osoby wystarczy :) My kupujemy proszek do zmywarki, bo bardziej się opłaca. I tak przecież dodajesz sól do zmywarki i płyn to po co tabletki kupować 3 w 1 albo all in 1 :) I domywa super, chyba, że coś zaschnie albo jest przeładowana zmywarka to wtedy zdarza się, że trzeba domyć. Doobra już uciekam, zakupy w tesco trzeba zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia mnie też tak często boli brzuszek jak na miesiaczkę do tego pachwiny lub pipka mnie boli czasem wargi sromowe są spuchnięte i mi lekarka wtedy każe odpoczywać tak samo jak mi się brzuch napina chyba, że taki ból jest długotrwały to wtedy alarmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany dziewczyny czy wy tez miewacie takie wahania nastrojow??? juz 4 dzien z rzedu na meza krzycze, ze nie rozmawia ze mna. ja zaraz placz. normalnie jak jakas deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×