Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Dziewczyny zalamalam sie ..!!! Ta moja wierci dupa od dobrych tygodni byl glowa w dol a dzisiaj sie obrocil..!!! Jest gllowa u gory bo ma czkawke i czuje go tu no zalamalam sie ..!! Tydzien mu tak naprawde zostal zeby sie odwrocic..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewka moze jeszcze mu sie odwidzi:) moj poki co glowka w dol ale nigdy nic nie wiadomo tak na prawde nawet do momentu porodu. w tesco podobno sa woreczki zapachowe na zuzyte pieluszki, jakos kolo 4 zl 100szt bodajze, przydaja sie u lekarza czy na wizycie u rodzinki, na wyjezdzie. w uk sa w asdzie i sainsbury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mialam dzis intensywny dzien,przyjechala rano do mnie koleznka,na stale mieszka w Anglii,wpadla do rodzicow na urlop,z 14mies synkiem,nie widzialam go od stycznia...slodziak jakich malo,piknoe oczka,dlugie rzesy po mamie ,no czarus z niego bedzie ze szok...duzy chlopak ,taki ubity,najpierw troche sie wstydzil a potem kolega na 102:) chcial by go nosic ale zrobilam to kilka razy i zrezygnowalam bo czulam jakby maluch mi sie obnizyl i sie wystarszylam a bylo co dzwigac bo wazy 13kg ,klocek spory... Dostalam bodziaki,smoczki,niedrapki,pajace dla malucha ...powoli zaczyna sie tego zbierac...szkoda tylko ze znow nie predko sie zobaczymy :( Jutro ide na pogrzeb innej kolezanki mam dzis nad ranem umarla a ojczym kilka dni temu,jutro pogrzeb obojga,masakra...zostalo dwoch chlopakow w okresie dojrzewania no i moja kolezanka ale ona juz dzieciata,mezata i starsza... Spokojnej nocy babeczki,ja ide kosci rozprostowac i lulu tef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak późno się odzywam, dopiero wróciłam do domku. Dla nas13 okazał się bardzo szczęśliwym dniem. Jesteśmy po wizycie i sam lekarz zdziwił się dokonując pomiarów. Marcel rośnie jak na drożdżach waży około 2090 kg i tym samym termin porodu się zmienił najprawdopodobniej na 2 października. Dokładny termin cesarki zostanie ustalony na kolejnej wizycie za trzy tygodnie. Ból przypominający zbliżający się okres w moim przypadku nie stanowi zagrozenia wynika z powiększania macicy i przygotowania do porodu. Jeżeli będzie on częsty mam brać nospe i wypoczywać. Co do ruchów też wydawało mi się ze zostala zmieniona pozycja a okazało się że maluch jest ułożony główką w dol poprostu tak sobie ostro i równomiernie fikal nogami. Od razu humor po dzisiejszej wizycie się poprawił i mam nadzieje ze też przyniesiecie same dobre wieści. co do zmywarki uważam że jest to jedno z podstawowych urządzeń w kuchni i nie ma co się zastanawiac nad zakupem chociaz jest to spory i dodatkowy koszt. To chyba na tyle życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny napisze tak z rana bo akurat wstalam na chwile z mezem. Ja po malym remoncie i jestem troche wykonczona do tego weekend u tesciów i teraz troche odsypiam. Dzisiaj jade do hurtowni z wózkami moze wychacze cos bo jeszcze wozka nie zamowilam nie mialam kiedy. U Frania wszystko dobrze fika i daje matce popalic. Ja sie juz czuje troche jak slon no ale do konca juz nie daleko wiec pocieszam sie ze juz tragicznie raczej byc nie moze. Do napisania laseczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Aleksandra fajnie,że wizyta udana mimo 13 :) Ciekawe jak to u mnie z tym bólem, dziś w nocy wybudziłam się bo mnie bolał brzuch jak na okres :( nic innego tylko jak się dziś powtórzy to jak nic do lekarza będę musiała zadzwonić. miluchnaa fajny dzień ale kurczę dziś to nie fajnie, przykre,że koleżanka straciła i mamę i ojczyma zaledwie w ciągu kilku dni :( Rzodkiewa jeszcze się przekręcie, a może to nie czkawka była tylko rytmicznie cię szturchał :D i wcale nie przewrócił się :P emachines mają próbki ale dla siebie ... zawsze tak było. Mam znajomą w aptece, to zawsze w domu miała tego pełno. Kurczę te woeczki nie głupia sprawa ale Tesco tak daleko, ale jeszcze swego mogę wysłać do Asda :P Moniś fajnie,że mówia ,że jest ok :) no a że jechać musiałaś to co zrobisz - zawsze ktoś znajdzie się kto namiesza...Grunt że ok :) Szyj szyj literki, ja nie mam z czego, a za daleko do jakiegoś sklepu żeby jechać specjalnie. No i musiałabym zrobić 2 komplety, dla córci, co już mi się nie chce :D Pela wkońcu odezwałaś się a ja martwiłam się o ciebie. No i Agulka, mogłaby coś skrobnąć, hmm ale ona w nocy pojechała czy dziś jedzie???? Ja dziś spałam tak sobie za sprawą bólu brzucha, teraz czekam aż synuś wstanie bo czas i pora - wczoraj od 21 do 1 w nocy dawał czadu, czasami bardzo szybkie ruchy nogami a czasami tylko przemieszczał się sobie. Ale dość intensywnie i wkońcu pooglądałam sobie jak to fajnie jak brzuch faluje :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale pochmurno....mam czarna bluzke ale nie mam ciemnego okrycia zadnego,myslicie ze szary plaszcz moge zarzucic na ten pogrzeb?mam jeszcze czarny swetr ale nie jest jakis wyjsciowy... Aleksandra to super ze z maluchem wsio ok:)takie wiadomosci to lubimy:) Moj wiercipieta lobuzowal w nocy,teraz spi:)zmeczyl sie pewnie:) Zmykam nas prasowac i musze leciec po kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) A ja ostatni dzień pracy huurrrra O 15:30 mam wizytę i idę na L4. Poza tym, mam nadzieję, że Agatka w końcu obróciła się głową w dół, bo ostatnio, tydzień temu nadal głowa do góry :/ Jutro umówiłam się z położną na zwiedzanie szpitala... Nie chcę narzekać, ale jest mi starsznie ciężko (fizycznie), chodzę spać o 20... ale w porównaniu do większości z Was, i tak ciążę przechodzę super, więc staram się nie narzekać. OK, biorę się do pracy - byle do 15 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja mam obok siebie tą aptekę - www.marcinkowscy.com.pl Ale nie zawsze dostaje próbki - wczoraj kupiłam akurat kilka rzeczy na raz więc je dostałam. Zresztą oni zawsze podpowiadają tańsze zamienniki i są mega uprzejmi - także im się to chwali. Rzodkiewa ja czkawkę czuję w różnych częściach brzucha, czasami na dole, czasami na górze. Może to zależy, którą częścią ciała mocniej przyciska do mojego brzucha. Ja nie miałam jeszcze usg, które by potwierdziło, że ma główkę na dole no ale macha cały czas bardzo wysoko więc raczej już tak leży. Wczoraj byłam w kinie na Irańskim filmie "Rozstanie". Dziwne mają życie w tym kraju :) Tadeusz podczas filmu baaaardzo się wiercił i ja razem z nim. Miałam przez cały film górki i dołki w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioioioio
te woreczki na pieluchy to paklanki - super sprawa :-) i są w różnych sklepach. W tesco jest tescowy odpowiednik po prostu. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Koleżanki ależ tu pusto ostatnio, szkoda ja już po remontach różnych więc mam zamiar pojawiać się trochę częściej Dziś jestem świeżo po wizycie, z chłopcami wszystko dobrze, nie spieszą się z przyjsciem na świat, szyjka nadal długa i zamknieta. Maluchy maja już po 2kg, obaj są głowkami do dołu, choć nie ma to przy cc większego znaczenia. Za to jakoś dziwnie lezą: Tomek jest z tyłu bliżej kręgosłupa, głowkę ma po lewej stronie za to nożki po prawej i on też jest pierwszy w kolejnosci do porodu bo jest niżej, Jaś natomist siedzi odwrotnie do Tomka :) Od poczatku ciązy przytyłam 11,5kg natomiast w obwodzie mam już... uwaga 120cm! Trudno powiedziec o chodzeniu w tym przypadku, ja już poprostu się toczę :p Prawdę powiedziawszy zaczynam mieć juz serdecznie dość tego stanu podwójnie błogosławionego tymbardziej, że mam porównanie z poprzednią ciązą i było znacznie łatwiej. Ach zapmniałabym, chłopcy na świat przyjda prawdopodobnie 10-15.09, konkretów dowiem sie po nastepnej wizycie, którą mam 07.09 :) Zapytałam ginka o te bole jak na okres, też mówił, że to macica dalej się rozciaga, ale jesli ma się watpliwosci jakieś to lepiej to skonsultować. Dziewczyny jakie macie zakupione specyfiki do kąpieli maluszków? Już nie pamietam co miałam przy Konradku, a teraz na co nie zerkę to jest powyżej miesiąca. Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM NA AUKCJE
kombinezon i ciepłe komplety dla maluszka od 4 zł użytkownik allegro SKOTNY-AB zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśmin32
Dianka jak wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie,że u maluszków wszystko ok :) No i termin ciut ciut blisko. Ja nie mam jeszcze kosmetyków, nie mam pojęcia co kupić. A przytyłaś niewiele i to z dwójką maluchów. A pusto, bo nikt nie chce gadać hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ! :-) Jakaś ostatnio senna ta pogoda i nic mi się nie chce :/ To znaczy chce mi się spać i jeść :-) W niedzielę padłam po wizycie wszystkich gości, a wczoraj przespałam i leniuchowałam cały dzień. Dziś miałam poukładać ciuszki w komodzie, ale jakoś mi się nie chce :-) Co do kosmetyków do kąpania, to ja chyba nie będę od razu używała tych specyfików typu emolium. Zobaczymy, jak Dzidzia będzie reagowała na normalne kosmetyki. Kosiorakis, to super, że z Maluszkami wszystko ok. A Ty rzeczywiście bardzo mało przytyłaś. Dan-mos, długo wytrzymałaś w pracy :-) Ja z konieczności musiałam pójść na zwolnienie już w połowie marca i szczerze powiem, nie wyobrażam sobie, żebym teraz chodziła do pracy :-) Miluchna, ta cena 1420 to za wózek + gondola. Fotelik wybraliśmy maxi-cosi citi - w tym sklepie, gdzie byliśmy kosztuje 399 zł, ale pani sprzedawczyni powiedziała, że przy zakupie wózka i fotelika pomyślą o jakimś rabacie :-) W internecie ceny są minimalnie mniejsze lub porównywalne, więc chyba wolę kupić w sklepie i zobaczyć, co kupuję. Mamusia, mnie też się podoba, jak brzuszek faluje :-) u mnie dosyć często, bo Maleńka raczej się rozpycha, chociaż wczoraj trochę pojadłam słodyczy to rzeczywiście mocniej kopała :-) Dziękuję Kochana, za informacje, w co ubierać Maluszka :-) Myślę, że rzeczywiście za jakiś czas będę to robić instynktownie :-) Mnie śpi się teraz lepiej niż kiedyś. Biodra bolą mnie mniej, a i do toalety wstaję raz, góra dwa razy w nocy. Pela, daj znać po wizycie w hurtowni wózków. Jestem ciekawa, czy coś ciekawego uda Ci się znaleźć. Oj tak, już niedaleko do końca - jutro zaczynamy 30 tydzień :-) Aleksandra, super, że Marcelek pięknie rośnie :-) Czyli jeszcze tylko 1,5 miesiąca zostało u Ciebie :-) My mamy USG w sobotę i już nie mogę się doczekać :-) Może pójdę jednak poukładać ciuszki w komodzie, bo aż wstyd tak się lenić ;-) Buziaki Dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśmin Słońce :) Miło, że pytasz, ale że tutaj? :P Na wizycie wszystko dobrze :) Nawet szyjka się nie skraca :) i jest dość długa :) Liwia waży już ponad 2 kg (z jakimiś groszami) i wszystko jest ok - ma bardzo długie nogi - ponad normę - gin żartuje, że siatkarka albo modelka z niej wyrośnie :D Dzięki pogodzie czuję się o niebo lepiej. Dziś już 3 pralkę nastawiłam z ubrankami dla córci- potem prasowanie i układanie... A jutro przyjeżdża w odwiedziny moja teściowa i teść.. Dziewczyny, cieszę się, że u Was wszystko dobrze :D Trzymajcie tak dalej! Kosiorakis - ale to już mało czasu Ci zostało :D Wytrzymaj jeszcze te parę tygodni :D Pozdrawiam Jak tam Wasze obiady? U mnie dziś placuszki z cukinii z sosem kurkowym :D Kurki upolowałam w Biedronce :D Patrzyły na mnie i wołały "kup nas" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie z moich pierwszych chwil cudownego NICNIEROBIENIA :) :) :) Pracę zakończyłam, ładnie się pożegnałam i powiedziałam, że wpadnę na odwiedziny :) A wizyta - wszystko u Agatki super, poza ułożeniem miednicowym - waga 2215g. Lekarz powiedział, że może moje L4 pomoże jej się odwrócić, ale póki co, wskazania do CC - a ja wolałabym rodzić SN. Apropos wagi - muszę odszukać wymiary, które podawała Agulka, bo Agatka wydaje mi się gigantyczna jak na 31 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 17C jakos mi pasuje taka temp ,lepiej mi sie oddycha:) wrocilam z pogrzebu,chodzilam jak bledny rycerz i poszlam spac,normalnie spalam jak zabita...maluch chyba czkawke mial:) Dan-mos duza Agatka ,rosnie ksiezniczka jak na drozdzach super,dlugo wytrzymalas w pracy,ja niestety od poczatku bylam na l4 ale to dluga historia... Kasiarakas rzeczywiscie niewiele przytylas a nosisz dwa skarby,kurcze niedlugo beda z wami:) czas leci szybciutko:) Dyska ja chyba tez wole kupic w sklpeipie niz na allegro bo zawsze jak cos sie stanie to jakos lepiej podjechac z wozkiem i zlozyc reklamacje itp no i zobaczyc na zywo,chyba nie zdecydowalabym sie kupowac w ciemno:) Mam nadzieje ze w weekend uda nam sie podjechac do tego sklepu i zobaczyc mojego faworyta wozkowego. Moze bedziemy smigaly takimi samymi brykami:) zabieram sie za salatke jarzynowa,starsznie mi sie jej chce:) Ja jeszcze nie kupowalam nic do kapieli,kupie jakies mydelko natluszczajace a tych specyfikow nie bede narazie kupowac ,chyba ze maluch bedzie mial sucha skore,w razie czego mam chyba z 20probek oilatum ,jak braknie to sie dokupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też zdecydowanie lepiej przy takiej pogodzie :) Dziś w końcu ubrałam buty, które kupiłam w kwietniu i ciągle było na nie za ciepło. Mam nadzieje, że w końcu poczuję tą ciążę, bo do dzisiaj byłam w ciągłym biegu... Jakoś doszło do mnie, że to już blisko, jak lekarz wręczył mi kartkę z listą rzeczy, które należy zabrać do szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jaka cisza. Ja jeszcze mam miesiac w pracy ale nie narzekam bo pozniej dluzej bede z maluchem. Ja nie moge sie doczekac piatku bo dowiem sie czy cesarka czy naturalny.Pierwsze dzidzie przyjda na swiat juz za miesiac. szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku czas leci naprawdę bardzo szybko, większość z Was juz popakowana na wyjazd do szpitala a ja jeszcze nie mam wyprawki dla mojego pierwszoklasisty. Dzieciaczki w naszych brzuszkach z dnia na dzien rosną i czekaja na swoją kolei. Za chwile będziemy na forum opisujacym oznaki zbliżającego sie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziekuje za odpowiedz na mojego ostatniego posta dawno temu, nie wchodzilam wogole , bo cos z netem nie tak bylo a mnie jak rwalo tak dalej w kroczu rwie przy wstawaniu, ale czytalam artykul na necie do tego ze to niby normalne , ale nie kazda kobieta w ciazy tak ma, wiec cieszcie sie jezeli takie cos wam kobietki nie dolega, strasznie to uciazliwe w nocy to juz ciezko sie z boku na bok obrucic:/ Ale takie to uroki na szczescie do konca zostalo jeszcze tylko dwa i pol miesiaca jak w terminie bedzie , ale ten czas mi zlecial czy Wam tez??? Dopiero co pamietam jak test robilam a tu juz koniec prawie :):):) Tak bardzo sie ciesze , ze juz nie dlugo bede tulic moja malenka w ramionach, a wiecie co jeszcze imienia nie wybralismy musimy jutro siasc i sie dobrze zastanowic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbe nie martw sie my tez nie wybieralismy,M chce Emila lub Maksa ale nie da rady,nie dam sie przekonac:)chyba dla coreczki byloby latwiej nam sie dogadac:)a tak to narazie synus mowie do brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dziś pakowałam córeczke jedzie z moją mama na wieś na 5 dni. jeśli chodzi o ruchy dziecka to mój straszny wiercipieta jest główke raz ma z lewej raz z prawej i czkawka właśnie tez raz z jednej raz z drugiej strony wyczuwalna a generalnie grzebie mi nóżkami lub rączkami tak nisko ż edosłownie pod bielizną widac pagurki tak nisko siedzi przez co mimo iz ja mało przytyłam i brzuszek mały to cięzko mi siedzieć. Takie różne bóle pachwin, spojenia itp mam i już się nie martwię bo skoro wy tez tak macie to znaczy tak ma być :) Niestety czasem mnie zgaga łapie okropności :( jejku wy tu o kilku pralkach mówicie ja mam nadzieje ze 1 uzbieram tych malenkich ciuszków hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ze u Kosiarakis, Dan-mos, Aleksandra i inne mamusie że wizyty udane, że dzidziusie zdrowo rosną aż miło poczytać :) Moniś i u Ciebie dobre wieści super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×