Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej babki ledwie zyje,M mnie zawiozl dzis do poradni okulistycznej,wrocilam busem,w tej poradni czekalam z 2godz,dopiero jakas pielegniarka mnie wziela poza kolejnoscia,bo tam nawet jak jestes zapisana na 11ta to pieron wie kiedy wejdziesz,a wizyte mi zalatwiala koleznka bo to b dobry szpital i jakbym chciala normalnie sama sie zarejestrowac to bylby to termin sierpien 2013!:) Oczy mi sie bardzo popsuly i pewnie podczas porodu i pozniej popsuja bardziej ,nie bede wam pisac jaka mam teraz wade bo az sie poplakalam ..taka wada w wieku 32lat a co pozniej? ale mimo tego ze spora wada ,przeciwkazan do naturalnego brak mimo ze oczy sie popsuja dalej ale mam plusy i siatkowke w porzadku... Mi jest naprawde obojetnie jaki porod miec bede ale troche dla mnie to niezrozumiale ze moge przez s.n pogorszony miec bardziej wzrok i miec niedlugo zamiast szkiel denka od sloikow...a nie moge miec cesarki...kiedys jak szlam do okulisty,to zazwyczaj korygowal mi sie wzrok a teraz maskara...mam pogadac z ginem w sprawie cesarki... Dziwne tez dla mnie jest to ze chcialam sobie zmienic okulary a dr mi tylko wade podala jaka wyszla,reszty nie poda bo oni takich rzeczy nie robia,moge sobie isc zrobic okulary do vision express i oni maja okuliste:)to po co placimy te skladki?nie wiem,nie rozumiem Odebralismy wczoraj ten fotelik ,w stanie naprawde niezlym i spiworek tez ok,wszystko popiore w tym tyg. Dzieki raz jeszcze odnosnie info w sprawie zusu i urlopu macierzynskiego,pojde w srode i dopytam jeszcze by mnie czyms niezagieli... Z moim M sie smailismy ze nasz synus wyjechal na weekend gdzies bo malo sie odzywal ale wczoraj wieczorem wrocil wiercipietek i lobuzowal i czkal cala noc,dzis tez mamie towarzystwa dotrzymuje... Snilo mi sie ze lezal w tym foteliku w niebieskiej czapeczce ,ktora mu kupilam i spal...a ja patrzylam na niego i mowilam''Boze to jest moje dziecko..'',:))) Wychodzac dzis z domu wlozylam buty pelne bo bylo 14C ,nie moglam wrocic tak mi nogi napuchly ze szkoda gadac,stopy...ledwie szlam...od razu ulga w domu:) Monis juz niedlugo w domku bedziesz,suppper:)):) Pozdrawiam wam mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Byłam dziś na wizycie - na szczęście wszystko ok. Szyjka zamknięta, nie wiem jak długa, bo nie była nawet mierzona - gin mówił, że to już teraz nie ma znaczenia, bo ciąża donoszona :D właśnie trwa 36tc :D Moja Liwka waży ok 2500 g i jest ułożona główkowo :) Lekarz pobrał wymaz na paciorkowce - wyniki za tydzień. Pytałam co będzie jeśli bym je miała - odpowiedział, że dostanę antybiotyk, ale dopiero podczas porodu...to w zupełności wystarczy i nie ma powodu do niepokoju.. ufam mu, ale oczywiście modlę się o negatywny wynik, bez paciorkowców... Wypisał mi też skierowanie do szpitala i jeśli nie urodzę szybciej, to 24.09 mam kolejną wizytę - już chyba ostatnią :D Twardnienia brzucha i skurcze nie mają mnie niepokoić, to normalne. Mam obserwować ruchy małej..jakby się przez cały dzień nie odzywała, to mam się kierować na ktg do szpitala.. Cieszę się Moniś, że wracasz wkrótce do domku - wiedziałam, że tak właśnie będzie. A moje literki pokażę, ale jeszcze nie są dokończone.. może jutro to ogarnę.. Całusy dla wszystkich i powodzenia na wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam skurcze od 12 i to nie jst smieszne bo sa coraz silniejsze..!!!! Wzielam paracetamol i nic.. Jeszcze musialam na miasto isc ale ledwo przyjechalam.. Czekam na mojego i mam z nim jechac do szpitala ale nie w mojej sprawie jak na zlosc ..!!! Stanal na szklo i ma rozcieta stope i trzeba szyc.. I nie wiem co robic szczerze mowiac .. Czekac .?? Az bedzie nie do wytrzymania czy co..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki Kochane :) Ja sie dzisiaj lenię troszkę:) leżę, czytam gazetki, kompa nie chciało mi sie odpalac, a z telefonu nie lubię pisać, bo ciagle jakieś literówki robię i w ogóle niewygodnie :) Moja Niuka też dziś mało ruchliwa, a wczoraj to szalała sobie :) Natalie, Kochana ja też mam krótkowzroczność i już byłam jakis czas temu u okulisty na badaniu dna oka i na szczęście wszystko jest w porządku :) Super, ze kupiłas sukieneczkę, teraz tylko wyczekiwac obrony :) Ja nie miałam jeszcze siary w ogóle, ale nie zamierzam sie tym przejmować :) A termometru tez nie mam i nie wiem zupełnie jaki wybrać :/ Graga, wypłatę to ja juz w zeszłym tygodniu dostałam:) ale nie szaleje :) odkąd jestem w ciąży i w domu na L4, to udało mi sie sporo zaoszczędzić:) na bilet nie wydaje, jedzenie tez tylko domowe, nie kupuje żadnych ciuszkow dla siebie teraz bo i po co :) na razie tylko dla Maleństwa najpotrzebniejszd rzeczy :) pewnie pózniej bedzie szał zakupów :) Oj juz dawno nie jadłam nalesniczkow mniam :) Monis trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku! :* Kurcze, mamusia, ależ Ty masz sny :) mnie ostatnio śniło sie, ze byłam bardzo głodna i stałam w kolejce po jakieś jedzenie i facet przede mną kupił ostatniego hamburgera no i sie popłakałam, i obudziłam sie tak placzac przez sen :) musiałam być strasznie głodna :) Mamusia, a mnie sie wydaje, ze 11 lat to jeszcze przecież tak mało, dziecko jeszcze, a jednak to dziecko chce juz być coraz bardziej samodzielne, niezależne... Ciekawe, jak to bedzie z tymi naszymi Maluszkami w brzuszkach :) pazMama, ani sie obejrzysz a za chwilke będziesz kolejne dziecię do przedszkola prowadzała :) Ja ciuszki mam uprane wszystkie te, co mam, ale ja nie mam tego dużo, wiec popralam całość :) chyba musze jeszcze troszkę ciuszkow dokupić, bo nie wiem, czy wystarczy na początek :) Ściskam Was mocno i idę coś przekąsić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna moja Kochana jestem :) pisałyśmy w tym samym czasie :) oj ile postów podczas gdy ja skrobałam do Was na moim telefoniku, zatem biorę sie za czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa, może poproś kogoś znajomego,żeby was porozwoził do szpitali. Ani u Ciebie ani u Twego to już nie żarty... Ja bym pojechała już na IP, a męża na ewentualne szycie. Oj nie zazdroszczę mu :( u mnie tak brzydko brz szycia to się goi ,że do końca życia blizna brzydka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa, Ty się nie zastanawiaj, tylko w tym szpitalu zgłoś się na IP, niech zrobią KTG... lepiej teraz niż potem gnać w nocy na złamanie karku - gdyby się to nasilało.. ja bym nie czekała... Dyśka - zapraszam na naleśniki - u mnie ostatnio królują nim raz w tygodniu :D Natalie i Mamusiu :) Widzę, że nie tylko ja mam problemy ze snem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa licz skurcze, sa regularne, czy nasilaja sie. spokojnie, melduj nam co sie dzieje, jak pojedziesz do szpitala poinformuj personel o skurczach, warto sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa tak jak dziewczyny piszą lepiej jedź na szpitala. ktoś znajomy czy taksówkę weź. Diana to Twoja kruszynka taka jak mój Kuba :) czyli nie będzie ważyła ponad 4kg :) kurcze a ja wizytę mam dopiero w dniu wyznaczonym na poród przez OM :) Dyśka myślę, że też źle nie będzie u okulisty, ale lepiej sprawdzić tą siatkówkę. Miluchnaa ale w ciąży Ci się wzrok pogorszył tak mocno? Bo ja czuję, że mi też ciut się pogorszył, bynajmniej jak noszę soczewki to mam takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja tylko na chwile wpadlam bo padnieta jestem okropnie... Robimy z mama remint bo tato nas wkurzyl i juz dzisiaj 5 razy mylam podloge i szafki w calym domu padam na twarz normalnie. Wczoraj odwiedzili mnie przyjaciele z liceum super wieczór spedzilam. U mnie brzuch coraz czesciej sie napina ale skurcze mam narazie bezbolesne no i niech tak zostanie jeszcze z 3 tyg bo to w sumie juz 34 tydzien. Moj Franio to dzisiaj taki ruchliwy ze moge go za nogi przez brzuch lapac... slodkie to bardzo. Jak znajde chwile to poodpisuje wam cos ... teraz lece pod prysznic.. Rzodkiewka ja bym na twoim miejscu pojechala do szpitala. Milego wieczorku;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja bym zjadła naleśnika. A co do spania, nie wypowiadam się, bo mało śpię - a jak zasnę to takie durnoty się przyśnią, hehehe -ania-m- ja do tej pory też nie miałam, dziewczyny pisały o czkawkach a u mnie sporadycznie coś było i to krótko. A teraz jak szalony kilka razy dziennie i w nocy. Szok, ale już się przyzwyczaiłam :D I ty miluchnaa masz sny fajne, coraz lepiej się zapowiada - książkę o snach kobiet w ciąży można pisać :D Dziewczyny, a ze wzrokiem, spokojnie, może warto pogadać z ginem ??? Diana fajnie,że mała waży już tyle :D duża panienka już. I już ci wypisał skierowanie do szpitala ?? Ja już nie pamiętam jak to było :P Dyśka moja córka dla mnie nadal mała, ale to wiesz popatrzy na inne koleżanki, itd. Dziś przyszła z koleżanką po rozpoczęciu roku szkolnego i bawiły się jeszcze jakimiś zabawkami. A teraz pakowała się do szkoły to już taka dorosła, mówi kanapki nie trzeba ( na 6 lekcji...) i wiesz... A wieczorem przytulamy się...hehehe Powiem Wam taki durny wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddjsksJ;,,,ss
WWW.LUMPIK24.PL . . . WWW.LUMPIK24.PL . . . . WWW.LUMPIK24.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna Kochana, nie martw sie oczkami, ale porozmawiaj ze swoim ginekologiem na temat tej wady, czy możesz rodzic naturalnie. Nie wiem, czy przy plusach tez wzrok sie moze pogorszyć po porodzie, wiem ze minusy to mogą. Dziwne zachowanie tego okulisty, u którego byłaś. Skoro Cie badał, to powinien zrobić to kompleksowo i jesli chciałas zmienić szkła, to nie powinno być problemu. Ale taka jest nasza służba zdrowia... Jak ja poszłam w ciąży sprawdzić wzrok, to okulistka była bardzo zdziwiona, potem powiedziała, ze to potrwa ze dwie godziny, bo wpuści kropelki. Chyba myślała ze nie bede tyle czekać :) a na koniec powiedziała, ze wszystko jest ok, ale nawet żadnego zaświadczenia nie dała ... Super, ze jesteś zadowolona z fotelika :) my odbieramy wózek razem z fotelikiem około 15-ego, juz nie mogę sie doczekać :) A propos butów, to ja musze jakieś naszykować w ktorych bede jechała do szpitala, bo zauważyłam, ze pomimo ze nogi nie puchna, to jednak z pól numeru mam większa stopę. I po porodzie podobno juz tak zostaje :) Dianka jadę zatem do Rzeszowa ;) hihi :) szkoda, ze tak daleko ode mnie :) jejku, Ty juz 36 tydzień... Ale fajniutko :) zazdroszcze :) Moja położna mówiła, ze waga dziecka po urodzeniu to jest waga z 36 tyg + 1 kg. Ciekawe, czy sie sprawdzi :) zatem Liwka wazylaby około 3500g :) Rzodkiewa, jedz na IP, ale spokojnie nie denerwuj sie, wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja mam prawie 21 lat a i tak ciagle tule sie do mamy i daje jej buziaki wiec sie twojej córce nie dzieiw hehe bo ja w wieku 17 lat jeszcze nie raz sie mamie do lozka wladowalam i z nia spalam;p;p Dobrze ze mojemu Piotrkowi to nie przeszkadza juz sie przyzwyczail ze mnie czesto moze zastac u mamy na kolankach;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtorze sie ale Rzodkiewa jedz do szpitala,niech zdecyduja co dalej bo nie sa to zarty... Natalie jak bylismy na urlopie to wtedy zauwazylam ze cos jest nie tak,siedzielismy z M przy porcie,po drugiej stronie byl znak z duzymi napisami a ja go przeczytac nie umialam ,sama nie wiem kiedy mi sie oczy tak popsuly czy teraz czy wczesniej...pogadam z ginem w srode,zobaczymy co powie... Dyska dziwna ta dr,ze nawet wady mi dokladnie nie zbadala tylkon musze isc prywatnie by sobie okulary nowe zrobic...soczewek nie nosze od jakiegos czasu,odzwyczailam sie i ciezko mi sie przestawic....dr sama mi powiedziala ze przy kazdej plusach i minusach wzrok moze siasc po porodzie,ciekawe czemu tylko przy minusach sa przeciwskazania do sn ,skoro oczy mi sie psuja... Diana jak napisalas ze masz juz skierowanie do szpitala to dotarlo do mnie ze to juz niebawem ale nam sie swiat zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyska ja tez staram sie mniej wydawac,jak jestem w jakims centrum handl to nawet nie wchodze do butikow bo wiem ze nie oplaca sie nic teraz kupowac bo po co :)nawet nie czytam maili ,ktore dostaje jako reklame z Orsaya czy innych firm bo po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela slodkie to :-) Rzodkiewa zadzwon na infolinie i zapytaj ja tak zrobilam jak mialam te plamki krwi i kazali przyjechac. Jak bylam w szpitalu to ciagle ludzie z pytaniami dzwonili roznymi do poloznej na poradni. Nalesniki mniam tez bym zjadla jakby mi ktos zrobil he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchna, ale bez sensu, ze Ci nie zbadała wady. kurde zawsze szłam na nfz, to mi sprawdzali. Zobaczymy jak będzie tym razem. Naleśniki, mm.. też bym zjadła :) my dzisiaj drugi dzień z parowarem. ziemniaczki, marchewka i filet z kurczaka w sosie. Zjedliśmy i wiecie co.. po godzinie głodna mega już byłam. Tak to jest, gdy człowiek się przyzwyczai do smażonego, pieczonego a tak mniej kalorii i jeść :) ale kukurydzę wczoraj robiliśmy w parowarze, po prostu pyychaaa :) Dyśka ty nie mów, że buty będę musiała większe kupować. Przecież ja też mam wszystko za małe.. myślałam, że to wróci do normy, przez opuchliznę. A dzisiaj tak źle nie miałam, bo nawet obrączkę udało mi się włożyć i zdjąć bez mydła :) mi ostatnio ciuchy jeśli coś to mój mężu kupuje, sama nic.. no dzisiaj sukienka, ale normalnie nie poszła bym do chińskiego sklepu i nie kupiła za 32zł tylko więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) No już 36 tc i Liwia taka duża :D Kiedy to zleciało? Dyśka, jeśli to prawda by była, to super wiadomość, bo 3,5kg to taka w sam raz :D Później ją podtuczę cycuchem :D Zapraszam na naleśniki :D A ile masz do mnie km? Natalie - tylko, że Ty masz termin szybciej niż ja.. chyba, że porównujesz wagę Kuby z 36tc.. Miluchna... no zmieni się zmieni...ale ja właśnie na takie zmiany czekam :P DianaKarina - no to już nie są żarty :) te ostatnie tygodnie to już jak ruletka, nie wiesz kiedy się zacznie i kiedy skończy ten poród :D Rzodkiewa - pisz co i jak z Tobą, bo będziemy się martwić. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana mój Kuba właśnie w 36tyg tyle ważył :) lekarz patrzył i porównywał z 32 tygodniem i stwierdził, że max 800gram Kubuś urośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie :) To ile miał w 32tc? Muszę to porównać :D Bo 3 tyg temu Liwia miała nieco ponad 2kg, a tu pół kilo w 3 tygodnie. Więc nie wiem czy w 4 tygodnie podbije aż o kilo, by mieć te 3,5 kg... kto to rozkmini???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na temat wagi nie odzywam się :P hehehe raz tak, raz siak :P Pela, ja też bym tak chciała ,żeby córcia się do mnie w wieku 17lat przytulała :D jeszcze. Teraz to robi ale nie przy szkole, nie w obecności koleżanek... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu, a jakie masz doświadczenia z wagą? Ja wiem, że te pomiary na usg nie są takie dokładne... to tylko szacunkowe wagi..czasem zupełnie odległe od rzeczywistości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w moja wage wbijam. Franek w 32 tyg wazyl ok 1500 gram. Ja stwierdzilam ze tyle sie ruszam ze te dodatkowe kilogramy to albo woda sie odklada albo wody plodowe , Franio w sumie juz nie wiem schudne jak urodze wcale duzo do porodu mi nie zostalo. Mamusia ja tam sie nawet kolegami nie przejmuje bo moja mama to jak mamuska dla moich przyjaciol a raczej jak kolezanka hehe bo np z moja przyjaciolka to sie nawet mamami zamieniamy ona moja sciska a ja jej hehe one teraz na studia wyjechala to ja juz zapowiedzialam jej mamie ze jak jej samotnie bedzie to ja wpadne hehe;d;d Mialam isc pod prysznic ale sie jakos wybrac nie moge hehe chyba nie zdaze sie wykapac zanim Piotrek wroci ale tak mysle ze najwyzej wskocze do niego pod ten prysznic i bedzie przyjemne z pozytecznym ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana w 32 tygodniu 1700gram. w 4 tygodnie około 800gram. czyli po 200 gram na tydzień :) tak to mniej więcej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do szpitala noi kazali wziasc paracetamol i lezec.. Co wlasnie robie zibaczymy czy mi przejdzie.. Moj nieszczesnik pojechal z kolega na izbe przyjec ma przeswietlenie robione czy szklo nie zostalo jesli tak to operacja i szwy a jak nie to szwy i opatrunek..!! Rzesz nie mial kiedy wlez na to szklo zamiast on kolo mnie to ja kolo niego bede latac.. Zawsze cos.. Z jednej strony to mialam nadzieje ze Matti juz na swiat sie pcha ale z drugiej to chyba mam stracha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×