Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Natalka dokladnie tak czekam juz bo juz jestem zmeeczona tym pieknym stanem ;) pozatym zle sie czuje juz slabo i ciezko i niedobrze mi caly czas... no i brzydko juz wygladam nawet buzie mam juz taka napuchnieta i zle mi z tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc zaraz po eljotce rodzi: Vivii Kosiorakis Marla nata_lie rzodkiewa agulka a dalej nie wiem :P ja na końcu jak coś :D hahahahhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, a ja Ci mówię, że ja zamknę naszą listę :) Miluchna, gdzie Ty jesteś Kochana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no mamusia żeś listę stworzyła to teraz pozostaje tylko się jej trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile macie sztuk prześcieradeł do łożeczka? 1 czy 2, czy może więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jakoś mi naszło, o ile Marla nei wyprzedzi Was :P hehehe Ja prześcieradeł mam 3 sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka ja jeszcze nie mam zadnego ;) ale jedno napewno kupie ;) jeszcze materac do lozeczka musze kupic ale to moj maz kupi jak bede w szpitalu i lozeczko zlozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mam jedno i nei wiem czy dokupywać. Właśnie termometr zamówiłam, hura :) oby tylko dobrze mierzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciala w niedziele urodzic ;) a najlepeij w nocy z soboty na niedziele ;) bardzo lubie niedzielne osoby hehe mam ich duzo w rodzinie i kazda jest mega pracowita i zdolna wlacznie z moim synusiem :) no Marla tez ma caly czas skurcze i bole wiec kto wie :) Mamusia ale z Toba to tez roznie bywa ... no i nie zapominajmy o adzy bo cos sie nie odzywa a ona ma tez na wrzesien chyba 25 termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm za dzuy skrut myslowy zastosowalam ... ;) Mamusia chodzilo mi o to ze z Twoimi bolami i dolegliwosciami to tez nie wiadomo kiedy urodzisz Filipka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż chce, żebym urodziła w tygodniu a nie w weekend, żeby wziąć wolne z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Adza, hmmm o niej zapomniałam hehehe A ja, czekam na swojego, jutro wyjeżdża i będzie w poniedziałek - potem niech się dzieje co chce :D A Marla, hmm jakieś skurcze ma, to i loteria teraz hihihihi o jeszcze Moniś jest.... Dobra, pasuję z tą listą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak ja pisze ... skrót oczywisciemialo byc matko co za wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie kłuje coś w dole .. hihihihi wcześniej śniło mi się,że druga na liście będę ale może jednak nie :D Ja miałam jedno prześcieradło "spadkowe" ale dokupiłam jeszcze 2 czekam, do środy kobitka napisała,że dojdą . Jedno bawełniane jersey a drugie frotka. I do wózka też dokupiłam jedną sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak dojdą mamusia to napisz które jest przyjemniejsze w dotyku, to zamówię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY************************** NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ ********************************************************* *********************** kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 .......TOMEK I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012..... ... SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...... .....córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012 ......MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........S YN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia........7.10.2012.......MATE USZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012.... .....LIWIA maryjka......35.........Kraków............7.10.12....... ...córeczka klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN paciek90......22........małopolskie......10.10.2012....c órcia pazMama......26........malopolskie......13.10.2012.....JU LKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 ........ANTOŚ Moniś83.......28 .......Warszawa.......14.10.2012.....TADEUSZEK Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? emachines....29.......Śląskie...........17-18.10 .2012....MIKOŁAJ dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012.... ...CÓRECZKA Tusia21.......23........pomorskie.......20.10.2012. .......WIKTOREK Macro.........31........podlaskie........23.10.2012...... ...Syn Pela1992......20......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK mamusia .....32.......podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012........K UBU Ś Ania_k26......28......Małopolskie.......28.10.2012...... ..Patryk miluchnaaa31.32......Slaskie............29.10.2012 .......chyba SYN graga007......26.......Śląskie............29.10. 2012.......DOMINIK mala fu........33.......DE/lodzkie.......29.10.2012.........? -ania-m-.......24.......slaskie............30.10.2012.... ...Syn Dyśka76.......36.......mazowieckie.....30.10.2012....... Córeczka Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA ********************TULĄCE SWOJE SKARBY********************************* NICK..............TP.........DP.........WAGA.......DŁ... .......IMIE ********************************************************* ************************** eljotka....14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....45cm.... ....KUBUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki am plan ze jak ktoras juz urodzi to przeniesiemy ja z gornej tabelki do dolnej i bedzie przejrzyscie ;) a pozatym sporo nas z tabelki sie nie odzywa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie od razu mogę ci powiedzieć,że dla mnie to bawełniane jest fajniejsze. Bo w hurtowni byłam i dotykałam oba. I mi bardziej bawełniane pasuje. Tyle,że drogie w hurtowni były i zamówiłam przez net. A wzięłam frotkę bo tak mi się wydaje,że może cieplej zimą w dupkę będzie maluszkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spać mi się nie chce, mimo,że nie spałam poprzedniej nocy... Jak nie ja, a przecież zaraz znów będą boleści i co nie tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia te noce sa najgorsze wlasnie :( ogladam sobie miss agent chyba setny raz ale uwielbiam ten film :) a moj synus pojechal do babci i jutro wroci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mojej córci nie ma, u koleżanki na nocce :D ale szczęśliwa, bo w innym miejscu niż mieszkamy, i fontanny kolorowe wieczorem oglądały, gofry, rurki z bitą śmietaną i spacer po parku. A ze mną niestety nie teraz... Więc z jednej strony cieszę się,że jej nie ma a z drugiej smutno. Ale jeszcze troszkę to w domu będzie wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia a podeślij mi linka które zamawiałaś, bo jest taki wybór że zgłupieć idzie :) Ja mam mężula w domu, ale jakby go nie było bo tenisa ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam dosłownie te, u tej kobietki, tyle,że napisała do 5 dni roboczych przesyłka bo dużo ma zamówień. Zamawiałam też wkład, bo siostra nie zwróciła mi...i poszewki na pościel, bo mimo,że mam to bardzo mi się zachciało nowych :P http://allegro.pl/przescieradlo-jersey-z-gumka-120x60-bawelna-i2585756261.html http://allegro.pl/przescieradlo-frotte-z-gumka-120x60-super-kolory-i2549425546.html http://allegro.pl/przescieradlo-do-wozka-frotte-z-gumka-38x80cm-i2608209328.html Chyba aukcje się skończyły, ale ta babeczka ma jeszcze inne wystawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zaraz popatrzę i coś zamówię, bo tak myślę gdy mi zmoczy prześcieradło, to nic nie mam przecież więc 2 jak nic się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prześcieradeł miałam 4 sztuki ale używałam 2, jedno założone a drugie do prania jak trzeba było :) \więcej się przydało jak synka uczyłam bez pampersa spać :) po miesiącu prania wymiękłam :P więcej na pranie szło niż na pampersy - a przyszedł taki czas że po prostu przestał sikać i już:) w końcu nikt chyba 18-latka nie widział w pieluchach :D dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii no trzymaj sie kochana jeszcze troche Ja tez mam częstsze skurcze bóle od krzyża a do tego po twarzy sie jakos zmieniłam ... chce jeszcze 2 tygodnie przynajmniej wytrzymać :-( Prześcieradeł to ja mam 7 sztuk ... jeszcze nie poprane Viviii moja córka z niedzieli z wyborów Kwaśniewskiego .... jakoś do pracy się wcale nie garnie Czytam wrześniówki i tam sporo dzieciaczków ale wagowo to nie kolosy może dlatego ze chyba wszystkie przed terminem rodzą I znów mnie skurcz złapał a w dole takie szczypanie ,kłucie ...wizyte mam 13 ciekawe co tam się dzieje Spać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×