Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Marla- dzieki za namiar na stronę, Ty biedna też spać przez boki nie mozesz, współczuję. 112 to ja miałam nawet nie pamietam kiedy, a teraz to przez ten brzucholek taka niezdarna i nieporadna jestem, az płakac się chce czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady ja to się nie mierzę, bo z jednym malym mam pewnie tyle co ty z dwójką :D Wysłałam ci zaproszenie :D chyba znalazłam :P Moniś a ty jak tam samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia u mnie z samopoczuciem ok. Tylko mi się nudzi bo nic nie mogę robić. Ale zaraz zabieram się za książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie zaglądnę na to co podesłałaś, chyba boję się ... A plamienia Moniś ustały zupełnie?? Kosiorakis wysłałam ci propozycje naszych dziewczyn z kafe na Fb, co by ci było łatwiej jak coś :D A co się dzieje z Dotiuszką ?? Hmm tak se dziś pomyślałam, bo Olka od czasu do czasu napisze, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia dzięki za podpowiedź ;) Nie no zdjęcie jest rewelacyjne, tylko na pierwszy rzut oka nie wiadomo o co chodzi. Skoro się boisz to opis skopiuje :) To niesamowite. Malutki Samuel, u którego zdiagnozowano rozszczep kręgosłupa wymagał operacji jeszcze w łonie Matki. Jej macica została rozcięta i przez małe nacięcie operowano malca. Podczas operacji wyłoniła się z niej malutka, w pełni wykształcona rączka, która mocno złapała lekarza za palec. Chirurg uznał, że była to najbardziej wzruszająca chwila jego życia. Na zdjęciu widać jak rączka wielkości paznokcie trzyma lekarza za palec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimalne plamienia jeszcze są ale coraz jaśniejsze. Ależ mnie zmuliło po brzoskwini, fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! :) Ja dziś z rana byłam na pobraniu krwi - musze sprawdzić poziom moich hormonów tarczycy. Skończyłam czytać jedna książkę i zaczęłam druga :) Nadrabiam zaległości :) Ja dziś tez sama bo moj Kochany pojechał malować swoje stare mieszkanko i zapewne wróci wieczorkiem. Szkoda :( No ale co poradzić, skoro trzeba to zrobić. U mnie wszystko ok, nic nie boli, samopoczucie dobre :) tylko juz głodna jestem a 1,5h temu jadłam śniadanie hihi :) Kosiorakis to juz za niecały tydzień będziesz tulić swoje Maleństwa :) ale cudownie :) Rzeczywiscie ciśnienie dosyć duże, ja standardowo niezależnie od pogody mam około 100/60 lub mniej :) Mamusia, jesteś bidulka z tym spaniem :( ja ze trzy razy w nocy budzd sie z powodu bólu bioder, ale wstaje wtedy przy okazji na siusiu, napije sie trochę wody i idę dalej spać :) i tak jakoś do 6-stej zleci :) Moze uda Ci sie w ciagu dnia zdrzemnąc godzinke. Monis, to Twoj kotek przeciwieństwo mojego psiaka, który po spacerze śpi i czasem tylko słychać, jak sobie chrapie albo zaszczeka przez sen :) marzę juz o tym, kiedy znów razem wyjdziemy na spacerek :) Marla, skoro brzuszek sie stawia, to odpoczywaj sobie, leż jak najwięcej. Filmik obejrzyj, poczytaj, zrelaksuj sie i bedzie dobrze :) Pela, miłego dzionka! :) Mam nadzieje, ze nastrój szybko sie poprawi :) Ściskam wszystkie mocno! Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niesamowite, jej, też na miejscu tego chirurga wzruszyłabym się... Jaka maleńka rączka, rety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie dziś kafe - albo coś napisze i wetnie mi, albo powtarza po parę razy... wrrrrrr Idę na obiad coś tam zrobić.Córka jedzie do koleżanki na noc o 16, więc coś wypadałoby zrobić i nawet dać ze sobą :D Do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już kiedyś widziałm to zdjęcie. Niewiarygodne jak bardzo można juz pomóc maleństwu, które jeszcze jest w brzuszku, niesamowite i wzruszajace. Dziewczyny, dziekuje za przyjecie do grona znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiorakis, cała przyjemność po naszej stronie :-) Miłego dzionka Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Z tymi moimi wynikami to bylo tak ze mialam krew pobierana w 28 tygodniu a nastepna wizyta z polozna 34 tydzien dopiero dostalam wyniki u poloznej bo ta zauwazyla ze cos w dol leca kazala powtorzyc a ze wszystko nie idzie zbyt szybko to dzis juz koniec 36 tygodnia i o nie przejmowala sie za bardzo tym..!! Moja kumpela mi poradzila zebym wogole skarge na nia napisala za blad w sztuce bo tak nie moze byc ze przez poltora misiaca docieraja do mnie z wynikami... Ahhh tylko sie stresuje niepotrzebnie.. Kosiorakis musisz chociarz opisac jakie masz profiliwe na fejsie bo tam takich jak ty duzo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa - koleżanka dobrze radzi bo to totalna ignorancja z ich strony, ale teraz i tak najważniejsze żeby wynik sie podniósł. Eh, a na fb myślałam że ja taka wyjątkowa :P a tu tyle innych, ale z radomia to chyba tylko ja jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka a miałam się zapytać o tą lekturę co córci szukałaś - nie ma w bibliotece że jej kupujesz? jak masz jakąś liste to daj znać, bo mam wiele książek które się kurzą na strychu :) tą też gdzieś miałam ale teraz nie wiem gdzie:) kosiorakis - zaproszenie przyjete - pochwale sie ze ja mam tyle co ty w brzuszku a nawet i chyba cm więcej :P może bliźniaki wyjdą a ja o tym nie wiem :D ale dodam że brzuszek wcale nieduży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga w bibliotece są 2 książki na 60 uczniów, kto pierwszy ten lepszy :) Ja zazwyczaj kupuję i tyle. Bo Pani powie że za tydzień omawiają i wtdy gonitwa,a jak wypożyczysz teraz to za tydzień trzeba oddać. A takie dziecko nie przeczyta w tydzień a jak już to zapomni. No i mam wszystkie prócz tej jednej :P Czarne stopy jakbyś znalazła odkupię :D Uciekam małą spakować do koleżanki :)do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga w bibliotece są 2 książki na 60 uczniów, kto pierwszy ten lepszy :) Ja zazwyczaj kupuję i tyle. Bo Pani powie że za tydzień omawiają i wtdy gonitwa,a jak wypożyczysz teraz to za tydzień trzeba oddać. A takie dziecko nie przeczyta w tydzień a jak już to zapomni. No i mam wszystkie prócz tej jednej :P Czarne stopy jakbyś znalazła odkupię :D Uciekam małą spakować do koleżanki :)do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, czy Wasze Maleństwa to cały czas sie wiercą w brzuszkach czy są momenty, kiedy śpią ? Bo ja odnoszę wrażenie, że moja Maleńka cały czas się kręci i wierci albo czka sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Dyśka mam wrażenie,że mój synek ostatnio częściej się rusza ale nie piszę, bo się boję,że zaraz znów zacznie siedzieć cicho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi mamusia, ja nic Twojemu Maluszkowi nie powiem, wiec możesz być spokojna :) Moja Mała ostatnio sie wierci mocno, na szczęście nie kopie, ale rozciąga sie non stop. Sobie mysle, kiedy ta Dzidzia śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogarnełam z grubsza dom ...padam Kosiorakis to jak ty będziesz mieć cesarke to ja wizytę ... Dzień jakis taki spiący jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja tez sie ciagle wierci ,rozpych a jak leżę to juz wogóle wszystko w brzuchu poprzestawiane mam Mój najmłodszy dzis list pisał do Mikołaja ...chyba padnę A jaka treść ... "Drogi i Kochany Mikołaju Proszę o grzechotkę dla siostry . Chcę małą tablicę do kredy i chomika. I chcę madagaskar 3 a i proszę zostawić list czy rudolf istnieje" heheh dobre nie ... a ta grzechotka na pierwszym planie No i namalował kominek z palącymi się drwami .... on to ma pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Agulka, ale słodki ten list :) widzę, ze synek nie marnuje czasu :) ale lepiej wcześniej, żeby Mikolaj miał czas na zakupy :) No i ta grzechotka najważniejsza :) ale to milusie z Jego strony :) I podobało mi się to pytanie o rudolfa :) jaki dociekliwy :) Wzruszajacy ten list :) kochany ten Twoj synek Agulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Agulka, ale słodki ten list :) widzę, ze synek nie marnuje czasu :) ale lepiej wcześniej, żeby Mikolaj miał czas na zakupy :) No i ta grzechotka najważniejsza :) ale to milusie z Jego strony :) I podobało mi się to pytanie o rudolfa :) jaki dociekliwy :) Wzruszajacy ten list :) kochany ten Twoj synek Agulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Agulka, ale słodki ten list :) widzę, ze synek nie marnuje czasu :) ale lepiej wcześniej, żeby Mikolaj miał czas na zakupy :) No i ta grzechotka najważniejsza :) ale to milusie z Jego strony :) I podobało mi się to pytanie o rudolfa :) jaki dociekliwy :) Wzruszajacy ten list :) kochany ten Twoj synek Agulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×