Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

dziewczyny ale ja zamierzam po 6 tygodniach max od porodu nie miec juz brzucza.... ;) ja sumie tylko w brzuchu i piersiach przytylam no i w tylku ale to max 2-3 cm wiec nie jest zle ;)wczoraj na wizycie wyszlo 12 kg na plusie wiec jak na 37 tc uwazam ze nie jest zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii też bym chciała już nie mieć brzuszka w 6 tygodni. a jak wygląda skóra na brzuchu, długo dochodzi do siebie, czy skóra na brzuchu później długo zwisa mimo powrotu do swojej wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka mi troszke brzucha a raczej skory zostalo ale ja mialam caly brzuch w rozstepach po pierwszej ciazy no i 30 kg na plusie ale to byla taka faldka pod pepiem nie za duza ... ale w moim przypadku skora byla mniej elastyczna niz przed ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja juz nie wrocilam do swojej wagi po porodzie schudlam w 2 miesiace ale ttlko 18 kg czyli do 62 k ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii to i tak dużo zleciałaś w 2 miesiące. Jeżeli by tak waga leciała to po 2 miesiącach jesteśmy na 0 :) albo nawet na minusie. A karmiłaś piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnienie pewnie niestety zostanie brzuszek - rodzinne :( no ale co zrobić, jakoś pozbędę się troszkę. A na ile się da-nie wiem. A ze skórą to sama nie wiem co będzie,jak to będzie. Później będziemy o tym gadać hehehe jak nam maluszki pozwolą. A z kurtkami racja, będziemy kombinować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmilam ale tak intensywnie 3 miesiace pozniej maly dostawal mleko na noc a od 4 mc gotowalam mu zupki na obiad i miksowalam ;) do pol roku jeszcze pil cyca a pozniej juz wolal kasze bo sie lepiej najadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no mam nadzieję, że schudniemy tak jak każda z nas chce. Bo ja liczę na większy spadek wagi, ale kurka boję się, że skóra już nie będzie tak elastyczna. Vivii to wcześnie zaczęłaś z zupkami :) u mnie już rodzice marchewkę, pietruszkę itd pomrozili bez nawozów, żebym miała na wiosnę na zupki dla małego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie już pomrożone :) swoje warzywka. To wy se tu gadajcie a ja chyba spać idę, zawsze to dłużej o godzinke spanko wyjdzie. Ciekawa jaka ta nocka będzie ... Dobranoc wszystkim !!! :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dlatego wstajesz o 5 rano mamusia :) u mnie minimum to 24 chodzenie spać, a jak mój ma wolne czyli weekend to 1, czasem i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa az nie moge w to uwierzyć ze tak niska hemoglobina :-( Jedz te mięso ,buraki ,niby pietruszka tez bardzo dobra (moja mama jak była chora to kazali jej własnie pietruszkę wcinać ) A ja pospałam sobie i sms mnie wybudził do teraz sie trzęse Co do wagi to ja przytyłam .... 1,800 gram nie wiem jak to mozliwe ale prawda Oby teraz na wizycie waga podskoczyła ... Zawsze przytyłam w ciazy tak od 9 do 12 kg ale teraz to nie wiem co to Zapinam kurtke sportowa co miałam przed ciążą.... ale brzuch mam i to nie mały.... Jutro w końcu jadę kupić te koszule do szpitala, klapki,kapcie itd bo te skurcze sa niepokojące i obudzę się z ręka w nocniku (nic nie przygotowane do szpitala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia milej nocki :) natalka bo ja mam takie podejsciedo sprawy ;) moj mlody jak mial niecaly miesiac to dostal lyzeczke pomidorowej do sprobowania a 1,5 na swieta oblizal lukier z piernika :) jak mial niecale 3 to mu jablko lyzeczka skrobalam i troszke jadl sobie :) ale kolek zero alergii zero a teraz wszystko zje nie wybrzydza ani nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii też jestem takiego zdania, żeby nie przesadzać i jak łyżeczkę się da to spróbowania to nic nie powinno się stać. chyba, że będzie alergikiem. Agulka to jak urodzisz to Ty spokojnie na minusie będziesz. A Moniś to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata_lie kładę sie zawsze znacznie później, a wstaję o 3 a nie o 5 :P hehhe ostatnie dni to od 3 już nie ma spania, leżenie i przewracanie się. Okropne. A zazwyczaj ze swoim długo gadam na skypie ale on te dni "żegna" się ze znajomymi i gadaliśmy dużo wcześniej. No i idę już spać :P Jeszcze na Allegro córce sprawdzałam lekturę Czarne stopy,ale jutro popatrzę na spokojnie. :D Tym razem dobranoc na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co śpicie sobie pewnie w najlepsze, a ja nie dość,że mega katar mam to i jeszcze trzask kości łonowych doprowadził mnie dziś do płaczu :( JA po prostu mam dość :( I od pół godziny spać nie mogę, standard... znów filmik chyba jakiś bo co innego. Nawet Mój śpi, bo smsa napisałam i nie odpisuje, a to baran :D mógłby chociaż on nie spać - tu nie będzie spać jak ja nie będę. Mały wierci się, dobrze,że choć córcka śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka wstała mi do towarzystwa to i obejrzymy "I kto to mówi 2". A wu śpicie , ehhh zazdroszczę i tyle. Miłej soboty dziewczyny, może na kolejnym filmie usnę, bo ból przeszedł - tylko mały ma czkawkę już chyba z 10 minut, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia nie bedziesz miała prolemu żeby do malego w nocy wstawac:) mi np bylo sie ciezko przestawic, bo pod koniec ciazy - z racji tego ze bylam sama w domku - wszyscy w pracy - spalam do godz 10-11 :) i mimo tego ze mialam brzuch - bylam mega zmeczona i spalam do oporu :) teraz tez nie ma zle, ale dzisiaj akurat co nie trzeba wstawac do przedszkola to mnie mój syn obudził o 7.30... ech... a tak to sie nie chce zwlec z łóżka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym i z chęcią sobie też pospała, ale chyba musiałabym mieć jakieś łóżko wodne, żeby bioderka nie bolały :) no właśnie mamusia łatwiej Ci będzie wstawać, a mnie o 5 dobudzić to będzie masakra jakaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusia ty to masz przerabane z tym spaniem Miałam dzis jechac po te koszule a mój oczywiscie juz wyjechał na robote i autobusem raczej nie pojade A i dzis 34 tydzień skończony .... czyli w miare bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dajcie spokój, codziennie to samo, nocki zarwane, w dzień rzadko zasnę. Ale już mam posprzątane, kurze starłam, Julia odkurzyła - tylko podłogi pomyć. Ale to wieczorkiem zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja sie tylko zamelduje bo nie mam jakos humoru. U mnie ok, żebra poprzestawiane tradycyjnie, w nocy jak i w dzien spie jak zabita brzuch nie raz mnie boli ale to juz chyba tak bedzie wiec sie nie przejmuje zbytnio. Milego weekendu dziewczyny odezwe sie jak mi troche ten dół odpusci. U mnie to juz 35 tydzien sie bedzie zaczynal na szczescie. Buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane, tyle się napisałam i mi net wcięło :/ Po wczorajszej wizycie mam potwierdzoną cesarke na 13tego, aż trudno uwierzyć ze to już za pare dni. Tomek zrobił fikolka i ma głowę w gorze, gdyby nie to, to lekarz stwierdzil, że ze wzgledu na to ze chłoppcy są nieduzi (2540 i 2560) i ostatnia cesraka miała miejsce 5lat temu mogłabym spróbować rodzić siłami natury. Szkoda mi strasznie, ale cóż zrobić w sumie i tak już na cc byłam nastawiona. A i dostałam tabletki na nadciśnienie. Pomiar pokazał 178/123!!! Jesli po tabletkach będę miała powyzej 140/90 mam wczesniej zgłosić się do szpitala. Na razie jest ok, a ten wysoki wynik to mam wrazenie, że to syndrom białego fartucha w połączeniu z zawirowaniami w pogodzie. Ja przez te ostatnie 3dni czuję się parszywie, a wieje u nas niemilosiernie. A jak Wasze samopoczucie?? Na plusie mam 14,2kg a w brzuszku 122cm!! plus dwa rozstępy :/ Mamusiu, wspólczuję tych bóli i nie spania, ja mam za soba tylko kilka takich gorszych nocy po ktorych chodzilam na rzesach ze zmeczenia, a u Ciebie dzien w dzień tak samo :( Na jakiej stronce Ty i Marla oglądacie te filmy? Diana- dziekuję za namiar na warszaty, nie moglam wyjść ze zdumienia gdy na liście zobaczyłam radom, bo tu żadne takie akcje nie docierają :) Wprawdzie bedę już po porodzie, ale co tam, najwyzej mnie przegonią :p Rzodkiewa - co za wynik!! też jestem zdziwiona, że nie połozyli Cie na oddział. Zajadaj mięsko, buraki i orzechy. Jeśli ktoras ma ochotę to zapraszam do siebie na fb: Justyna Kosior. Pozdrowienia i buziaki dla Mam i Dzieciusiów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś fatalnie......:( brzuch boli promieniuje jak na @:( stawia się.....eh wzięłam leki i leże- juz mam dość-boki zdrętwiałe....zaczynam 36 tydz.oby jeszcze tydzień wytrzymać..... Michał pojechał do brata rozrząd wymieniać w aucie- ależ on to dba o to auto..... pewnie wróci w nocy:( eh i znowu sama i obolałaa.... jutro chłopcy jada na Narodowy na mecz Danona.....i znowu zostanę sama.....i tak dzień za dniem.....niby jest .....ale Go nie ma. heh a w nocy przez sen mój mężuś się przez sen" dobierał "do mnie-położyłam mu rękę na falujący brzuch i przestał:):P-RANO NIC NIE PAMIĘTAŁ.....;) A Antoni kopie jak szalony w szyjkę- mam kłucia masakra:(juz nie wiem jak się ułożyć.... w nocy też nie śpie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiorakis nieciekawie z tym ciśnieniem.....masz....dziwne ty z dwójka masz w brzuchu 122 a ja z jednym 112 :O - NIE CHCE SOBIE SIEBIE WYOBRAZIĆ W CIĄŻY BLIŹNIACZEJ:O Fajnie z jednej strony wiedzieć dokładnie znać termin porodu:dzień....godzina a nie tak na łapu-capu jak cie złapie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa jestem w szoku. A wcześniejsze badanie kiedy miałaś? Bo jakoś ciężko uwierzyć, że tak nagle aż tyle spadło. Też się dziwie, że nie jesteś w szpitalu. Jak leżałam to była jedna dziewczyna co miała wyniki (chyba) 7. Mój kot zwariował - pyszczek mu się nie zamyka. Włóczy się po mieszkaniu i cały czas marudzi. Kasiorakis 122 nieźle :) no ale masz podwójną zawartość :) Też się muszę zmierzyć. Wysokie ciśnienie też jest wskazaniem do cesarki. Dużo tych Justyn na fb, która to TY? :) Ja mam płaszczyk zapinany w dwóch rzędach; jak zapnę się pod biustem to poniżej materiał się rozkłada i przykrywa brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie pewnie będzie tak samo Marla, tysiąc spraw do załatwienia, znajomi itd... Ehhh faceci. Ja dziś lepiej jeśli chodzi o bóle, w nocy chyba i wczoraj wszystko nasiliło się a dziś na razie ok. ale co jak spać się chce, ale córcią zająć się trzeba. Wiecie jak to jest jak są dzieciaki :D Kiosiorakis, fajnie,że już blisko :) no a chłopcy, hmm wariują. Mój synek też ze środy na czwartek przekręcił się głową do góry... Ja jeszcze oglądam na www.kinomaniak.tv Pela miłego weekendu :) Agulka sama nigdzie nie wybieraj się, jak coś poczekaj, pojedziecie w poniedziałek po koszulę. Ja przepakowałam torbę, biorę niewielkie ilości wszystkiego a najwyżej mi dowiozą - nie chcę wielkiej torby brać :P i wszystkim miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×