Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

na allegro znalazłam sprzedawce, który ma pieluszki Huggies w dobrych cenach w chusteczkami. nazywa się: PieluszkiHuggies jeszcze nie wiem czy będę ich używać czy da radę dady, ale taki zestawik wychodzi taniej niż w sklepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odebrałam wyniki morfologii wczoraj i mam kilka ponad normę... np Leukocyty nieznacznie RDW-SD PDW P-LCR Neutrofile a poniżej Eozynofile i Limfocyty jeżeli chodzi o mocz to ciężar jest minimalnie poniżej normy, ketony 2+, bakterie -liczne... nic w necie nie znalazłam na ten temat, tzn cos tam jest, ale wiadomo że kobieta w ciąży może mieć któreś parametry podwyższone... pozostaje mi czekać do poniedziałku, ciekawe co lekaż powie na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! mamusia ja tez ostatnio bez apetytu. wszyscy wrecz zmuszaja mnie do jedzenia a jakis specjalnych zachcianek anie smakow nie mam:/ a jak juz zaczne cos jesc to skubne nieco i juz zoladek pelny. w nocy jak przewracalam sie z boku na bok to cos mi szczelalo chyba w miednicy, co to moze byc. nie bolalo ale troche nieprzyjemne uczucie. kosiorakis jutro ma cc? ale fajnie:) juz bedzie maluszki swoje tulic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=26227893 z moczem to może infekcję masz jakąś? Pewnie lekarz każe Ci powtórzyć badanie. emachines ja czasem też zero apetytu a są chwile, że bym jadła i jadła :/ z rana szczególnie tak mam.. zjem jogurt, później kromkę chleba, jakiś owoc i nadal żreć mi się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pojada zbierac segregowane śmieci to u mnie będzie 10 worków z plastikiem - po butelkach z wody mineralnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mam szczerze doradzić to nie kupujcie huggies, ja kupiłam raz i nie byłam zadowolona sztywne i przeciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ja sie melduje nadal w dwupaku;d U mnie ok maly daje znac:) Vivi to ty juz na finishu:):) super tez bym chciala a u mnie jeszcze miesiac:D Eljotka Kubuś śliczny i slodki oj jak ja bym chciala mojego juz zobaczyc:) Natalie ja tez raz bym jadla a raz wcale mi sie jesc nie chce za to tak jak Graga pije hektolitrami normalnie chyba z 5 litrow dziennie masakra;d Kosiorakis ty juz jutro rozpakowana bedziesz:) super Mamusia ty pewnie tam swoim zajeta jestes hehe:) A ja w brzuszku mam 106 cm ale w sumie to jakos sie on specialnie nie odznacza. W niedziele sie do tesciow na dozynki wybralam masakra skurcze mnie zlapaly myslalam ze bede rodzic a tu po pol godziny mi przeszly , moj Piotrek juz zdygany byl hehe mowi ze on w robocie jak na bombie zegarowej teraz siedzi;d;d Monis ja bym chciala miec 8 na minusie bo tez nigdy malutka nie bylam a za to mam 11 na plusie ale u sumie to juz mi to zwisa niedlugo to zrzuce;p Monis super masz brzuszek taki hmm ksztaltny:) A ja od kilku dni mam leniwca okropnego nudze sie cos bym porobila, ale mi sie nie chce hehe Dzisiaj mi sie zachcialo czekolady pojechalam sobie do supermarketu nakupilam slodyczy i co jak wrocilam i mi ochota na slodkie przeszla;d;d No milego dnia laseczki ja ide sie dalej obijac;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines moim zdaniem to spojenie łonowe - ja też tak mam niestety i jest wręcz uczucie nieprzyjemne :( w nocy mam tak w czasie przemieszczania się na drugi bok. Kilka dni było ok, a teraz znów ok. Ja w brzuszku mam 117cm.... nic dodać, nic ująć. Fakt dziś czuję się pełna, jakby mnie coś rozpierało od środka i znów twardy brzuch. No ale co zrobić. Leżę, wzięłam leki i czekać aż puści. Skurczy brak. Diana ja nei mam pojęcia jak to z ochroną po powrocie do pracy. Także nie powiem, ale może mąż Moniś nam coś dopowie :D i ja się chętnie dowiem. Kosiorakis zerknęłam na galeriusa - piękny prezent :D na rocznicę ślubu. Moniś brzuszek duży i fajny a najfajniejsze to,że jesteś na minusie - tylko zazdrościć :P Ja odkąd wód mi przybyło to czuję się jakbym bańkę z wodą nosiła. I ciągłe uczucie pełności. A wód doszło sporo, miksturkę mam pic co drugi dzień a nei codziennie,żeby nie przesadzić. No a reszta to mogłaby wstawić zdjęcia teraźniejsze brzuszków. Fajnie by było pooglądać. Ja może też zrobię i wstawię :D Graga a szans na powrót twego na narodziny zupełnie nie ma ???? Może choć do połowy października dotrzymasz,dasz radę :) też mam złe wyniki moczu i dali mi do powtórki. Zobaczymy :) Może i ty powtórz ?? ŚwinkaPiggy fajnie,że zakup wanienki udany :) A odpoczywaj teraz, póki jeszcze okazja. Agulka mam nadzieję,że morfologia będzie ok. Nie denerwuj się, może znajdą do jutra. I nie będziesz powtarzać badań. I super,że wyniki ok :) Mamacóreczki gdzie zdjęcia z wesela w nowej fryzurce??? :D no i odpoczywajcie z córcią teraz. Czyli już nei pracujesz ??? No i dobrze. To kto pracuje jeszcze??? Dianakarina ty i kto jeszcze :) pazMama zazdroszczę tych 93cm, jak ci za mało - chętnie oddam swoje :D każdy brzuszek indywidualny. Ja zaczynałam już z brzuszkiem sporym ciążę, więc co tu dziwić się :P Pela mój zajęty kuchnią dziś, bo wczoraj nie dokończył. A ja leżę, to poprałam, to zupę nastawiłam. A teraz córa wróciła to lekcje i ot zajęta :( Tak jak Marla pisała, prawie żaden z nich pożytek :D hihihihi A właśnie Marla gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż musiałam obwód zmierzyć z ciekawości ...hehhe 112 cm ładnie nie powiem :-) Graga jak duzo pijesz to nie powinno byc infekcji kurcze bo bakterie wypłukane ne bieżąco Niby żurawina jest dobra Mamusia ale masz się teraz dobrze ze swoim Mój to wieczorem wraca wykamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska - nawet nie chciałabym zeby wracal - jak dla mnie szkoda kasy na podróz w ta i z powrotem... jakoś sobie poradze - moze i lepiej bedzie samej na porodówce :D jak co to mam jeszcze siostre, tate, kuzynke i dobra kolezanke - wszyscy sie zapowiedzieli ze na pewno pomoga:) wiec nie jest zle... w domku prawie juz wszystko porobione, tylko chciałabym by te urodzinki juz przeszly bym mogla juz lezec do gory nogami i czekac na godzine zero :) moze i kaze powtórzyć badanie, zobaczymy... ból brzucha na razie przeszedł... odpukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to ładnie 112cm, ja 117cm no niestety rozrastam się :P hihihhihi graga no z tymi biletami racja ale jak twój mąż zniesie to,że on tam a ty tu ? Mimo,że pomoc masz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia chciałas powiedziec ze sie rozrastamy heheheh:-) Ale co tam żeby tylko wszystko było w porządku Kosorakis ładny prezent :-) A jutro to juz wogóle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka niby nei przejmuję się, ale czuję się ciągle pełna i dopiero teraz taka niezdarna. Któraś pisała,że leci jej z rąk, to ja tak mam dziś cały dzień, czego się nie dotknę to zaraz upada a ciężko schylić się hehheheee Mówiłam,że skurczy brak a właśnie jeden mnei trzyma hehehe ale nie dam się mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, idę spać. Właśnie prawie co przy monitorze nie zasnęłam. A pogoda zmulasta, nawet nie chce się nic oglądać, a ten sprząta to niech sprząta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kormar82
Czytam to forum od momentu kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Można więc powiedzieć, że od ok 7 miesięcy śledzę wasze smutki, zmartwienia i radości. Cieszę się że odkryłam to forum gdyż jest to moja pierwsza ciąża i dobrze móc wiedzieć że ktoś w podobnym czasie przeżywa to samo. Skorzystałam tez z wielu waszych rad, zwłaszcza tych dziewczyn które po raz kolejny zostaną mamami. Za co dziękuję. Jednak wypowiedzi jednej z was strasznie mnie denerwują gdyż nie lubię przemądrzałych osób- typu ciotka dobra rada- odpisuje wszystkim byle tylko coś napisać nie koniecznie zawsze sensownego. Lecz takie osoby zawsze się znajdą po prostu nie czytam postów tej osoby. Omijam je a jest ich dużo bo ta dziewczyna od początku siedzi na forum 24 na dobę chyba. Może teraz to się zmieni, bo jej sytuacja się zmieniła w poniedziałek. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka razem postanowiliśmy, że wyjeżdża co wiązało się z tym że go nie będzie przy porodzie:) wiem że chciałby być tutaj przy mnie, czasami jak mu mówie że mi ciężko to mówi że przyjedzie, ale ja nie chce:) był przy pierwszym porodzie - teraz go nie będzie, później ocenię co było lepsze żeby przy trzecim było łatwiej podjąć decyzję:) patrzę właśnie na porodówkę i wiedziałyście o tym że dziecko może oddać smułkę jeszcze zanim się urodzi? właśnie jest taki przypadek - dziewczynka się urodziła i nie oddycha sama - bo się zachłystneła tą smułką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem.....:) eh....u mnie słabo....wymiotowałam wczoraj 2 razy i dziś rano znowu.....na szczęście tylko raz....strasznie spuchłam:( ciśnienie w normie 110/60 Wczoraj MĘŻUŚ zrobił rewolucje w sypialni-przestawił meble...rozłożył łóżeczko...wysprzątał na błysk:D Dziś wysprzątał całą kuchnie łącznie z oknami....:) zrobil mi pychne gofry z konfiturą wiśniową:D, pojechał po Szymcia do szkoły,potem do dentysty i na zakupy z synem ,których nie znosi ;)-i nawet dzwonił że coś kupili :) Ja dziś rano fatalnie się czułam....a jak pojechali na zakupy-zaczęłam obiadek potem -prasowanie-żeby mieli w co się ubrać gdy mnie zabraknie;) wysprzątałam całą garderobę i teraz ledwo żyje:(ale przynajmniej wiem że coś zrobiłam-to leżenie mnie dobija:( dziś sprawdzałam dojazdy na zumi do szpitala na Madalińskiego i na Żelazną....oby nie były potrzebne.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla a bardzo spuchłas / Tzn po twarzy czy gdzie bo to troszke niebezpieczne Kiedy masz wizyte u lekarza/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla, ale Twój mąż pomocny. Jejku, zaangażował się na maksa. Jak czytam o was, że nie macie sił, skurcze to czuje, jakbym w ciąży nie była, bo wszędzie śmigam, sprzątam, piorę.. a ja się zmierzyłam i jest aż 107 a miałam przez 2 miesiące 104. aaa.. graga Ty to dzielna kobitka jesteś, nie ma co. A kiedy Twój wraca? Co do moczu, to mi pomogła żurawina z natką pietruszki, ale jak się te tabletki nazywały to nie pamiętam. Jordan to jakie pieluszki polecasz? Ja kupiłam paczuszkę huggies 1, ale tylko 27 sztuk. Czytałam opinie, to złe nie były. Ale to wiadomo, każda z nas będzie miała inne doświadczenia i co innego będzie pasowało maluszkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja używam pampers i u mnie się sprawdziły, są bardzo chłonne. Fakt jest też taki że są one dość mocno perfumowane i mogą uczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan no właśnie takie opinie o pampersach słyszałam... poza tym cena :/ zaczniemy od stosowania dadów i w górę jak będą uczulać, albo nei będą pasowały :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam Pampersy Po innych zaraz Paweł miał uczulenie wiec trzeba wypróbowac co dziecko będzie tolerowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey u nas też pampersy rządziły, próbowaliśmy innych (te huggies wspominam najgorzej) i wracalismy do pampków puki nie trafiliśmy na dada właśnie, teraz podobnież są jeszcze lepsze. eh, stres mam coraz większy, torby popakowane, sypialnia przygotowana, a tu jutro jeszcze pół dnia w nerwach trzeba będzie spedzić bo o 15tej mam się zgłosic, ale powiem Wam, ze cieszę się, że to już, bo ciśnienie pomimo leków nie jest rewelacyjne, nogi jak kłody i gwiazdki przed oczami, jak nic objawy gestozy :( Najważniejsze żeby już chlopcy bezpieczni byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o tych dada ale nie miałam ich nigdy, jak chcesz używać tych tańszych to mimo wszystko polecam na nocki zakładać pampers żeby się nie przelało. Moja spała od początku całe noce więc pieluchy miały nie lada zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz byc na czczo? Jakies badania Bo u nas w szpitalu było tak ze dzień wczesniej sie przychodziło ...jakies badania a w nastepny na czczo plus lewatywa ,golenie i kroplówki nawadniajace przed cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, Mamusia- czy do planowanej cesarki przygotowywałście się w jakis szczególny sposob? a gdzie się podziewa Dyśka, Miluchana,Dianakarina i inne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×