Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Pazmama JUlcia śliczna:)ja maluchy juz mam połozone..teraz z moim ogladamy komedie na polsacie:)ale cos czuje,ze lada chwila odlece,oczy mi sie kleja ze szok...dzis pól miasta zwiedzilismy z maluchami...zawsze autem,ale dzis tak ładnie było,ze szlismy z buta:)całe szczescie ze mój wybrał sie z nami,bo bym chyba sama oszalała,jedno ucieka,drugie za wolno idzie a ja z wozkiem jeszcze...hehe,coz trzeba nabrac wprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, ja nie wiem dokładnie kiedy - słyszałam,że właśnie tydzień wcześniej. Idę na wizytę 4 października więc wszystkiego się dowiem. Tusia, dasz radę i z trójką :) ale wam w domku wesoło musi byc :) Dyśka wspominałaś o niteczkach czerwonych na bieliźnie, więc myślałam,że się rozkręcisz :D pazMama śliczna :)Julcia podobna do Niki - jest jedno zdjęcie,że są obie podobne do siebie. Uciekam spać, ciekawe jak reszta dziewczyn :) no i nata_lie a może któraś jeszcze :D No a nasze nowe dziewczyny - co tam u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka reniaaa22.........22...........lubelskie.............04.1 0.2012..........SYN dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN olka25ul..............24..........wlkp..................0 6.10.1 2..........???? Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA Mama córeczki..31...........Zakrzew.............07.10.2012...... ..MAKSYMILIAN maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........50cm ...CC........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ..TOMEK adza1987.....25.09 .12r.....24.09.12r...4,000kg.........59 cm.....SN.........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg.........55cm......CC........MARYSIA Marla...........13.10.12r.....26.09.12r...3,350kg........ .51cm......SN........ANTOŚ pazMama......13.10.12r.....28.09.12r....2,900kg.........4 6cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r. ....29.09.12r...3,450kg.........56cm......??....MAGDALENA nata_lie........29.0 9.12r ....29.09.12r...3,020kg.........55cm......SN........KUBUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gratulacje dla nata_lie !!!!! 🌻 Pozdrawia nas wszystkie tutaj :) no i napisała,że Kubuś ma blond włoski i jest śliczny :) Oj ja też chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka wodna jeszcze pazdziernik sie nie zaczal a my juz mamy spora tabelke pod tabelka ..!! Mamusia ty nie zazdrosc bo tez bedziesz myec niedlugo dzidziulka swojego poeknego :) Gratki mamusiom ..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nowy dzidzius na swiecie:) GRATULUJE! chyba szybciutko nata_lie poszlo ? tez tak chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravvvvo nata_lie....ehhhh zaraz mi piersi odpadna, sa ciezkie,mam nadzieje ze nie porobia sie zastoje, jak cos to bede musiala odciagnac. Nawet moj luby dzisiaj na wizycie powiedzial ze teraz to ja mam takie piersi ze on sie nie moze doczekac az sobie podotyka, ja mu na to-- -ze owszem ale wtedy napewno dostanie mlekiem miedzy oczy:P ma zachciewajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,10 październikówek urodziło we wrześniu a pewnie z 10 urodziz w listopadzzie :):):) I ja pewnie tez mam TP na 23 :) i mamusia pewnie ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie, ogromne gratulacje! :-) Mamusia, u mnie to był fałszywy alarm. Ja mam polipka na szyjce i on moze krwawic, wiec przypuszczam, ze ta jedna niteczka mogła sie wziąć wlasnie z tego. Tak wiec spokojnie sobie czekamy na skończenie 37 tygodnia:) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!!!Coraz ciekawiej tu:Dja na karmienie co wstałam a tu takie informacje:D Natalko GRATULACJE!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Vivii i Natalia , oby grzeczne i zdrowe były te wasze dzieciaczki. Ale kurde z jakiego zaskoczenia wzięło dziewczyny. Mnie coś szyjka chyba boli a tak to nic mały się kręci jak szalony jakby się pchał do wyjścia, nic mnie nie boli, ale uczucie nie fajne. Dziś to spać chyba nie pójdę bo zdrzemnęłam się ok 18 i spałam do 20 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.nie bylo tak latwo.o 14 bylo 7 cm rozwarcia i nic..bol okropny,darlam sie jak szalona.kroplowka od 15,prysznic,czop odszedl,bole parte od 19 i o 20 kuba sie urodzil.musieli mnie naciac bo inczej to o 3 moze by sie skonczylo..teraz kapia malego a placze na caly oddzial,ma to po mamie ktora darla sie w bieboglosy:) dzieki za gratulacje,trzymanie kciukow.i vivii tez gratuluje.mimo zmeczenia to chyba nie zasne..buziqki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie no ja sie nie dxiwie ze nie zasniesz ..:) Jak tu zasnac jak z toba kruszynka na ktora czekalas 9 muesiecy .!!! :) :) Jezuniu jestem tego taka ciekawa jak moj maly bedzie wygladal czy bedzie mial blond czy ciemne wloski ... Moj pewnie bedzie mial odstajace uszka bo u mojego narzeczonego wszystkie dzieci w rodzinie rodza sie z klapouszkami :) hahaha Ale dlatego ze sie tego spodziewam to tym bardziej nie moge sie doczekac na niego..!! Vivvi jak dasz rade kochana to daj znac jak u ciebie jak sobie dajesz rade z dzidziulkiem :) pewnie tez nie mozesz zasnac .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja nie śpię. Nienawidzę tych nocek-po prostu mam dość :( przewalam się od 00:45 :( zmęczona jestem, a spać nie dam rady. To i ostateczność włączenie neta, może zmuli...Mam jakieś nudności, duszności i miejsca znaleźć nie mogę. Macro,Dyska ja z wami i całą resztą w terminie chcę rodzić, ale jak takie nocki są to można się załamać :( i jeszcze tyle dni.... A Viviii i nata_lie to pisały,że jeszcze nic a tu proszę , przytulanki i już mają dzieciaczki. Także Rzodkiewa nie zarzekaj się. A wg kolejności to Dotiuszka jeszcze po drodze,renia,Daffiiia,olka,Dianakarina :) hihihihi Jakiś film sobie muszę obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje jakby mi ktoś klatkę piersiową uciskał, ogólnie mam nie spokojny sen.Rzucam się z boku na bok co wiadomo z takim brzuchem do nieprzyjemniejszy rzeczy nie należy, raz gorąco ,raz zimno, wiec postanowiłam wstać i czekam aż mnie zamuli to może coś jeszcze pośpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pospałam może ze 2 h :( jestem wypruta, mam dość wszystkiego i potwornie mega zły humor !!!! I mam dość ciąży - chcę już urodzić. Ból jest okropny spojenia, pachwin,kręgosłupa i w zasadzie już całego ciała. Ale wam życzę miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja rowniez juz na nogach;) Natalie ja tez sie darłam jak szalona w pierwszym porodzie:)ze normalnie głos straciłam i nie mogłam gadac,tak mnie gardło bolało:Dale jak mała wyszła to juz o wszystkim zapomniałam,mowie o tym bólu:) Ból do przezycia....w drugim porodzie to z bólami trafiłam na porodowke gdzie po 2 godz synka urodziłam,a bole parte to miałam chyba dwa takze raz dwa poszło,i bez nacinania i szycia....no a teraz nie miałam okazji powydzierac sie:D nooo yooo,a dzis kto???od jutra to dopiero zacznie sie...w koncu PAŻDZIERNIK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, współczuję tych bóli, ale jeszcze tylko troszke. Dasz radę Kochana. U mnie tylko lewe bioderko boli, bo tylko na tym boku śpię, ale da się to jakos wytrzymać. Idę na śniadanko, bo zgłodniałam :) Buziaki i spokojnego dzionka Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodliewa
Dzien dobry .!! Ja tez juz na nogach wypilam troche soka bo cos mnie suszylo :) zajadam brzoskwinke i myc znow do lozka bo cos zimny ten poranek brrrr.. Przez ta pelnie ksiezyca chyba .. Dziewczyny mamusia nam tu pieknie zaczela poltysieczna stronke ..?? Wszystkie ciezko na to pracowalysmy z pisaniem przez ostatnie 9 miesiecy :) hehe No a teraz zapakowane do roboty rodzimy zdrowe maluchy raz dwa :) Milego dnia .. Ja pewnie jeszcze pospie troszku.. Bo tu strasza dziewczyny ze po porodzie to juz sie nie wyspi czlowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ma-musi
Czytając to forum dochodzę do wniosku że Tobie zamiast na porodówkę bliżej do kostnicy, bo ile można czytać o Twoich boleściach. Myślisz, że nikogo innego nic nie boli? Bo ja myślę że boli tylko tak nie rozczulają się nad sobą. Może Twoja teściowa ma rację, ze Ty już nie powinnaś rodzić w tym wieku. Jakiś czas temu pisałaś, że mąż cały czas gdzieś wychodzi i powiem Ci szczerze że mu się nie dziwie bo kto wytrzymałby z taką marudą.Chyba że tylko nas na forum raczysz swoim cierpiętniczym stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie Vivii,Natalie gratuluje maluszkow:) pewnie zmeczone jestescie ale bardzooo szczesliwe:))) U mnie znow sprzatnie,duzo zrobione ale jeszcze zostalo odrobine...ale juz widac efekty powoli... Chyba przez to sprzatnie zayspiam w momencie jak glowe na poduche poloze,potem tylko jedna przerwa w spaniu do wc i ide dalej spac,tyle ze ciezko mi sie zaypia potem..trwa to czasen i 2godz...i licze barany,sejm ogladam i licze :):):):) Ja tez puchne starsznie,moje nogi,stopy wygladaja strasznie,zapytam we wt lekarza czy moge juz odstawic ten lek na twardniecie brzucha,ktory mi zatrzymuje wode w organizmie bo masakra jakas...dzis mamy pojechac po pare pierdol do sklepu ,to cyba w japonkach pojade bo nie wloze zadnych butow... Milego dnia babeczki,trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMARAŃCZOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!a co ci do tego????po to jest to forum,zeby sobie ponarzekac,pozwierzac itd...a ty to chyba nie wiesz co to bol....kazda kobieta przezywa to innaczej...a jesli ci cos przeszkadza to na cholere czytasz?!ja pindole co za ludy...eh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz1976
Witajcie. Uznam dziecko Kobiety w ciąży po urodzeniu i będę płacił alimenty. Zainteresowaną Panią proszę o kontakt 692-287-420.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×