Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Heja nie mam jak pisac bo ogarnął mnie szał sprzątamia-wije gniazdko i to ostro. Ostatnie zakupy, tra la la. Ja dzis tez wstałam napuchnieta jak nie wiem co,ręce,nogi. Wstałam do wc tak chciało mi się siusiu a chyba z 5 min cedziłam kropla po kropli. Szok. Teraz wiecej piję wody i jakos te mrowienie odeszło. Miałam w klinice robiony posiew na bete hemolizującą na szczęście nic nie wyhodowali. Dobre chociaz to. Młodemu zrobiłam mocz i morfo, wszytsko oki. ( z czytsej ciekawości mojej bez wskazań lekarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dzisiaj spojrzalam w lustro to tez zauwazylam ze mi geba spuchla :( No ake slyszalam ze to tak przed porodem . Wiec ho ho moze to juz na dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tylko na buzi, chciałam wstawić ostatnie zdjęcie na galeriusie ale taka okrągła że aż wstyd :D Macro, to wij gniazdko wij. No wam czas i pora koleżanki rodzić ale mi to jeszcze czas. Dziś chyba z 10 osób zapytało a ty jeszcze z brzuchem?????? I to sąsiedzi co wiedzą że termin październik...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa, więcej przytulanek kochana, to i ty w terminie urodzisz-bierz przykład z nata_lie - równo w terminie 5cm rozwarcia, no i pewnie urodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanki to podstawa:) ja tez przed porodem na twarzy zrobilam sie pelniejsza..ale to moze wina zelek wchlanianych na noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi tez wiedzą że październik, że termin ankoniec tegoż mieisąc a aciągle O ty jeszcze nie urodziłaś? ;0) Mamusiu daty konkretnej nie mam :)od tego tyg jeżdżę na KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w szpitalu bo miałam zagrazajacy porod przedwczesny i musiałam ciagle lezec.... oczywiscie takie były zalecenia po powrocie do domu ale wówczas byłam pelna energi i mało [polegiwałam no starałam tam sie troche lezec... brałam leki zeby szyjka sie nie skracala no-spe zeby skurczy nie było i teraz od 2 tyg. mam kjuz to odstawione i nic sie nie dzieje..... najlepsze to to ze mam duzo chodzic a teraz to własnie mam ochote wiecej lezec niz chodzic........... ale wiecie co dzis chyba bede sie przytulac moze cos ruszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi zawsze wszystko odwrotnie :) No to powodzenia dziewczyny. Ja to jeszcze czekam i czekam, do 4 , dowiem się co i jak z terminem. Nic innego nie zostaje tylko czekać. Póki co mikrofalówkę szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem to taki strach mnie ogarnia przed tym porodem ze szkoda.... Tez tak macie kobietki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu--- a u mnie mikrofalówka to zbędny gadżet, własnie dzis wywędrowałą na strych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do spania mamusia to ja mam kołyske przygotowana i mysle ze pierwsze noce ój mały spedzi w kołysce bo poprostu BEDZIE BLISKO TAPCZANU I BEDE GO MIEC NA OKU I POD REKA CHOCIAZ ŁÓZECZKO TEZ MAM PRZYGOTOWANE ale mysle ze te pierwsze dni to bedzie kołyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz Macro, a u nas kurczę sprawdziła się :P no to po co ja będę kupować - będziesz jechać do kliniki to mi podrzuć :) olka u mnie druga ciąża, druga cesarka i gorzej się boję niż przed pierwszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka25ul oj ja zdecydowanie na sama mysl porodu jestem przerazona ale jakos z drugiej strony juz nie moge sie doczekac tego calego podeksctytowania:)zawsze tak mialam np przed waznymi egazminami, strach a jednoczesnie nie moglam sie doczekac:) taka dziwna istota ze mnie:P z racji pieknej pogody, wczesniej spacer we dwoje ale przeszlam troszke i juz brzuchol do dołu ciagnie... ale ładne dzieciaczki nam sie na naszym forum rodzą:) nata_lie juz pewnie ostatnie chwile z brzuszkiem ciazowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ nata_lie...........25............Z.Góra.............29.0 9.2012 ........KUBUŚ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka reniaaa22.........22...........lubelskie.............04.1 0.2012..........SYN dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN olka25ul..............24..........wlkp..................0 6.10.1 2..........???? Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA Mama córeczki..31...........Zakrzew.............07.10.2012...... ..MAKSYMILIAN maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........5 0cm .....CC........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ...TOMEK adza1987.....25.09 .12r.....24.09.12r...4,000kg.........59 cm.....SN.........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg.........5 5 cm......CC........MARYSIA Marla...........13.10.12r.....26.09.12r...3,350kg........ .51cm......SN........ANTOŚ pazMama......13.10.12r.....28.09.12r....2,900kg.........4 6cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r. ....29.09.12r...3,450kg..........56cm......??...MAGDALENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne część z Was wie :D no i już mamy kolejną dziewczynkę :) No to Vivii chyba przegoniła nata_lie :D co to się dzieje dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih zeby nie byla taka duza to bym tobie wyslala ale maly dluga ja jeszcze ponosi :) ale sie ciesze ze vivii urodzila :) natalka tez, calkiem sprawnie nam to idzie :) jeszcze zadna zbytnio nie przeniosla :) oby wszystkie tak rodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! i mamy kolejna mamusie:) GRATULACJE!!! adza jaki słodki twoj maluszek:) tez mam polspiochy tygryski i czapka by pasowała jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja zostaję w tyle, nic tygryskowego nie mam :) Mamusia, u mnie na razie to nic nie zapowiada porodu :) ale to dobrze, bo jeszcze 1,5 tygodnia koniecznie musze wytrzymać, żeby ten 37 tydzień skończyć :) Zazdroszcze Dziewczynom, ze maja juz swoje Maluszki:) i jednocześnie troszke bardziej zaczynam sie bać porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoho:Dno jak pieknie,teraz codziennie takie cudasne wiesci beda!:D VIvii GRATULACJE!!!!!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziś rozpisałyście :-) Vivi gratuluję i życzę szybkiego powrotu do nas :-). Ja dziś pół dnia sprzątałam później jak nigdy drzemka popołudniowa. Mamusia na kiedy masz termin cc?, ja mam na tydzień przed datą z OW mam nadzieję że dam radę i nie pojadę z silnymi bólami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się te ostatnie tygodnie dłużą....napalilam sie ze moze urodze na poczatku pazdziernika i czekam:)mąż krzyczy na mnie ze mam termin ktorego mam sie trzymac i tyle a nie ze ja chce wczesniej. w sumie to ma racje ale mowie mu ze juz zmeczona jestem, ledwo chodze, nawet obrocic sie na bok jak leze jest mi ciezko. i to czekanie kiedy sie cos zacznie, ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×