Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Pierwszy dzień października mamy za sobą, a dzidzie w najlepsze sobie siedzą i im dobrze:-). Ania3107 jeżeli główka jest już nisko to rozwarcie może pojawić się w każdej chwili, pozostały Tobie 2 tygodnie bądź dobrej myśli. Dafiiia skurcze w normie 10-15 miałam na KTG w zeszłym tygodniu, niestety główka jeszcze dość wysoko była dlatego lekarz stwierdził, że jeszcze spokojnie poczekamy. Jutro kolejne KTG a za tydzień cięcie kurcze z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej bardzo się boję. Trzymam kciuki za dobre wieści w dniu dzisiejszym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffia, trzymamy kciuki! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx U mnie takie brudzenie utrzymuje się od niedzieli, od tego badania położnej. Sama nie wiem czy to groźne czy nie, ale wczoraj po spacerze miałam pełną mocno czerwoną wkładkę i brzuch mnie bolał przy każdym kroku. Dziś już lepiej. Plamienie zanika. Po godz. 19 mam się pojawić w szpitalu i kolejne badanie, położna kazała mi mieć już ze sobą wszystko.. no i ciekawe czy mnie dziś nie zostawi w szpitalu..to zależy na pewno od rozwarcia.. więc dziś znów długi spacer, a potem piłka i kąpiel. W nocy miałam 2-3 takie kolosalne skurcze, a potem parę słabszych..oczywiście standardowo między godz. 1 a 5 rano, potem już cisza. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Rzodkiewa, głowa do góry! Może Cię weźmie tak nagle i też szybko pójdzie - tego życzę! xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Dyśka, Ninka śliczne imię :D xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Mamusiu, jaki piękny brzuszek!!!!!!!!!! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka jaki wielki i piękny brzuszek :D hihihih chciałaś dodać :D powodzenia na wizytach, piszcie co tam. A reszta to gdzie ??? Powstawałyście już czy śp;icie w najlepsze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu jesteśmy jesteśmy :) ale u nas bez sensacji tzn. nie chcę narzekać na nocne sikanie, ale na dzień dzisiejszy jest to moją największą zmorą :/ Poza tym Wiktorcio posikał mi się w łóżku o 2:44 w nocy, więc było po spaniu... i znów kosz na pranie pełny, a przy tej pogodzie suszenie pościeli - masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja tez jestem, ale u mnie nic ciekawego sie nie dzieje :) na razie cisza i spokój z czego bardzo sie ciesze :) Tylko Coreńka przeciąga sie w brzuszku :) Troszke polaxilam po Allegro, a teraz znowu w łóżeczku:) Mamusia, brzuszek masz naprawde uroczy :) Dianka, czyli jest szansa, że niedługo pojawiać sie w październikowej tabelce :) Trzymam kciuki :) Daffia, Ty tez bądź dzielna i powodzenia :) Dziewczyny, tak sobie czytam, ze bardzo często chodzicie na ktg. U mnie pierwsze jest po terminie porodu... Hmm... Ściskam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu :) Duży masz brzuszek, to prawda - mój znacznie mniejszy - przynajmniej tak mi się wydaje..może wrzucę fotę, bo być może to ostatnie godziny z nim.. Ale Twój jest śliczny i już! xxxxxxxxxxxxxxx Dyśka, co do KTG, to u mnie też jest dopiero po terminie, no chyba że nie czułabym ruchów to się zgłaszam i też robią w szpitalu. Ostatnio po wizycie gin mi kazał iść do położnej na KTG i wrócić do niego z wynikiem i to było moje pierwsze KTG zlecone przez niego. Więc głowa do góry, jeśli nic złego się nie dzieje, to KTG nie jest Ci potrzebne :D xxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dianka za wyjaśnienie :) jestem spokojniejsza. Ja tez miałam jedno ktg, kiedy trafiłam na ip z podejrzeniem przedwczesnych skurczy. Ale teraz jest wszystko ok, wiec spokojnie czekamy na swoją kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuchol to ja mam,plus 15kg do przodu... o zgrozo, a z córką tylko 9,5kg przytyłam - tylko z nią aktywna ciąża była a nie leżenie od 7tc.... :) a ktg to u mnie ja nie wiem jak jest, w czwartek dowiem się pewnie, wiem ,że bezpłatne bo byłam już jak działo się coś. A teraz nie wiem jak to będzie -możliwe,że trzeba będzie chodzić. Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny, potrzeba więcej takich kobiet jak wy, bo się wspieracie nawzajem, jedna drugiej pomaga, jakby to było forum w wersji real, to byśmy jedna drugą odwoziły do szpitala i chuchały, żeby tej rodzącej było dobrze. A w rzeczywistości na ulicach, w sklepach, autobusach panuje tak straszna znieczulica i myślenie - ja też rodziłam to ta druga też niech si ę męczy, albo denerwują mnie tekstami typu: boli cię brzuch? to jeszcze nic, będzie cię bolał jeszcze bardziej no cholera mnie bierze jak słyszę takie teksty, po prostu się odwracam i idę w swoją stronę no co za baby, co niektóre potem wkurzył mnie mój były, ale to tak mnie wnerwił, że myślałam, że rozwalę mieszkanie całe i dzisiaj leżę w łóżku, mam katar, boli mnie głowa, u Adasia bez zmian, mam laptoipa na kolanach i marzę o tym żeby już mieć malucha przy sobie, ale wczoraj "poprosiłam" go żeby się nie spieszył :) ech ogólnie mam dzisiaj jakiegoś marudera, Paweł uciekł do komputera do drugiego pokoju żeby mnie nie denerwować :) ładnie się zaczyna mój staż małżeński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) Na poczatek gratuluje udanych wizyt teraz to juz moze wszystko byc niespodziewanie ;) Dianka trzymam kciuki ja tez mialam plamienia i skurcze ale w dole brzucha i mi w szpitalu pomogli ;) bo chcialam wiec moze i Tobie sie uda ;) Ja kupilam pampersy te oryginalne 2 i mala paczke huggins new born i wczoraj jak wyszlam ze szpitala jechalam kupic duza tych hugginsow bo pampersy 2 sa za duze a kikut z pempowiny musi byc odsloniety :) A co do moje Magduli to (nie zapeszajac) jest aniolem doslownie :) wstaje wyspana wszystko zrobie w domu juz mam posprzatane, obiad ugotowany pranie sie pierze a je teraz chwilke odpoczzynku:) malego zaprowadzilam do szkoly i na zakupy to spala grzecznie:) wczoraj jak bylam po niego to tez taka grzeczna:) oby tylko tak zostalo :) choc moj syn tez taki byl:) wczoraj mialam nawal pokarmu ale dzieki zelom z zamrazarki i masci Maltan wszystko jest juz dobrze:) uff to co dziewczyny ktora nastepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinka to ty taka zasmarkana jak i ja i zjednej strony maluszka bym chciała mieć przy sobie ale z drugiej nie wiem jak bym dała rade rodzić jak katar i kaszel męczy a tez aby maleństwo się nie zaraziło. A co do humorków ja też czasem gryze ( hehe) to tak juz pod koniec ciąży chyba każda ma :) Ale razem damy rade :) No a teraz ja się pytam forum październik a tu we wrześniu dziewczyny rodziły a teraz cisza. k to co która pierwsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi moja Madziulka też taka była grzeczniutka i przesypiała całe nocki prawie od początku :) No szkoda, że teraz z niej taka panienka z charakterkiem się zrobiła uparciuch jeden i złośnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja oficjalnie wróciłam ;) Poleżałam w wannie, wyspałam się w wygodnym łóżku i teraz nic nie robię. Planuję później spacer do apteki po pojemniki na pokarm. Widzę, że dużo się dzieje. Piggy gratuluję :) I no wszystkim nowym mamuśkom również. Agulka cieszę się, że już jesteście w domu :) No to która się teraz rozkłada? A mój mąż jest tak zestresowany... Cały czas na mnie zerka czy czasem mi nic nie dolega, czy nie mam skurczy, a jak coś jęknę to od razu "co się dzieje?!?" :) A do tego przemęczony - praca do późna, potem do mnie do szpitala, potem sprzątanie w domu, w weekend też nie miał wolnego bo pojechał do Kielc wywieź niepotrzebne rzeczy. Zamontował nowy telewizor, zamówił łóżko, pozałatwiał jakieś sprawy w sądzie i w banku związane z kredytem. Wróciłam do domu posprzątanego, pranie zrobione. Miejmy nadzieję, że tym razem do szpitala to już tylko na poród pojadę bo szkoda mi go - wszystko sam musi robić. Niech Tadeusz jeszcze z tydzień przynajmniej posiedzi, żebyśmy mieli weekend tylko dla siebie. Ja po pobycie w szpitalu na solcu jestem zdecydowana tam rodzić. Warunki podobne - no może trochę gorsze jedzenie - zero warzyw do śniadania i kolacji, kiepskie materace na patologii - za to na duży plus opieka - lekarz słucha co się do niego mówi, na badania się nie czeka pół dnia, na każdą dolegliwość od razu reagują, tłumaczą co się dzieje i jak mogą zadziałać. Na usg widziałam buźkę Tadeuszka - ale jakąś smutną miał minkę ;) Na prawie każdym poprzednim usg zasłaniał się rączkami. Smucił się chyba dlatego, że mu ciasno. Tak się kręci w brzuchu, że co chwilę mój brzuch zmienia kształt, obolała jestem przez to no ale co począć :) Jutro mam wizytę u swojego ginekologa - ciekawie co powie na to, że znowu byłam w szpitalu ;) Muszę się też go zapytać kiedy mam najpóźniej zgłosić się do szpitala bo mówiono mi, że przy cukrzycy najpóźniej w terminie ale decyzję podejmuje lekarz prowadzący. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jeszcze do was jak to jest z pokarmem - są na to jakieś reguły? bo ja jeszcze nia miałam i nie mam siary, mam 36 tydzień raz może dwa zauwazyłam taki lekki biały nalot na brodawce, ale był zaschnięty tak jak przepraszam za porównanie, jakby się lukier od pączka przyczepił ;P a tak na serio to niepokoi mnie brak pokarmu, piersi są luźne, jędrne, bolą rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamacóreczki leży na porodówce i ma zamiar dziś urodzić :) ze skurczami daje radę - może to ona rozpocznie narodziny dzieciaczków październikowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Ja tez ogarnęłam dom...rano mam niesamowitego powera:D gorzej wieczorem bo zaczyna wszystko boleć.....eh wczoraj sobie narobiłam -zaczął padac deszcz i chciałam wciągnąć dużą suszarkę vieledy bo pranie było świeżo wyłożone i nie chciała przejść przez drzwi balkonowe sie naszarpałam no i potem ruszać się nie mogłam...szwy brzuch,skurcze,masakra:(normalnie ruszać się nie mogłam:( dobrze że dziś lepiej:) dafia ja takie plamienia i bóle podbrzusza miałam około tygodnia przed porodem,nawet dłużej...mój gin twierdził że to objaw skracającej się szyjki i czop.Też czekałam cierpliwie w domu choć czasem już szlag mnie trafiał!;)lepiej w domu czekać.....;) Ania 3107-może w dniu terminu podadzą ci test na oksytocyne i zobaczą jak zareagujesz....jak nic sie nie zadzieje do domu puszczą.....tak robią. dan mos jak ja się ciesze że nocne sikanie sie kończyło...nie masz pojęcia...:)]] Dyśka czasem akcja może cię zaskoczyć...nic nic a potem jazda na całego....:)bądź czujna:) Mamusia piękniutki brzusio:) Adza,Tusia,Agulka,Pazmama sliczne Skarby:) Słodziaki:) śWINKA PIGGY ależ Ty szczuplutka :O Powiem Ci że mój te uciekał do kompa w ostatnich dniach byłam nie do zniesienia:) hihi:)Tylko bądź czujna...żeby go nie wciągnęło totalnie;) Wielki całus dla dzielnych październikowych ciężarówek i rozpakowanych szczęśliwych mamusiek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamacóreczki powodzenia :) jesli chodzi o siare to ja mam jak nacisnę sutka wtedy kapie a tak to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinka piggy ja nie mam zadnych uplawow siary ani nic takiego. Natura Zrobi swoje i bedziemy mialy pokarm po urodzeniu. Mi z kolei od kilku dni niedobrze. Mdlosci, bol przy chodzeniu a termin w niedziele. Te ostatnie tygodnie ciazy to naprawde nie do pozazdroszczenia. Faceci to maja lekkie zycie nie to co my. Ja dzis posprzatalam lodowke. Zakupy wielkie zrobione - zamrazarka i lodowka pelna na 2 tygodnie napewno. Pranie sie robi, dom sprzatniety i tylko jeszcze w szafie musze zrobic przeglad i oddac ciuchy w ktorych nie chodze i bedzie ok. Dzis idziemy z mama do restauracji i mam zamiar najesc sie duzo ostrego bo to podobno moze porod wywolac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski . U mnie cisza w eterze ..!!! Moj zabiera mnie na miasto wiec pospaceruje sobie a potem idziemy na Jestes Bogiem w kinach w UK puszczaja tez :) moze sid cos ruszy.. Rozmawialam z mama wczoraj i mowila ze kazdy z nas( ja i moi 2 bracia ) rodzilismy sie dokladnie w dniu terminu.. .. No jak narazie to tylko ja przenosilam 40+2 Mam depreche jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, że natura zrobi swoje i mam nadzieję ogromną i bardzo bym sobie życzyła mieć pokarm po porodzie marla - nie wciągnie go, bo to muzyk, więc do komputera usiadł w celach muzycznych, muzyka elektroniczna i te sprawy, więc nie muszę się obawiać mój poprzedni facet był niestety hazardzistą, więc jestem czujna jakby co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siarę mam, ale zwłaszcza po nocy widać na bieliźnie jak nie założę wkładeczki. A tak czasami w ciągu dnia ale z jednej piersi tylko. Najpierw mocniej leciało a teraz tylko troszkę. Ja dziś pilnuję 2 latki, a może ona mnie :P siedzi bawi się, ogląda tv i tyle, ja leżę sobie i jeszcze godzinka wspólnie spędzona. :) a ma 100 pytań do ..... Ale wy dziewczynki z maluszkami już na chodzie - super, dzieci grzeczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby wszystkie październikowe dzieci takie były :) gorzej jak te wrześniowe takie aniołki a te nasze to takie diabełki będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic się nie dzieje dalej :( fałszywy alarm a byłam pełna entuzjazmu, no trudno trzeba czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dafia te skurcze 10-15 to chyba niestety nie to ... ja miałam 40 i tez jeszcze było ok W dniu ciecia były co 3 minuty siła 60-98 a ja czułam to tylko jak skurcze okresowe (jak podczas miesiączki ból ) Połozne stwierdziły że pieknie sie rozkreciłam szkoda tylko ze trzeba było cesarke robić A co do mojego aniołeczka to śpi ,je i śpi ..tak na okrągło oby nie zapeszyć W nocy to normalnie czekałam kiedy sie obudzi taki śpioch Dzieci siedza przy niej i czekaja kiedy otworzy oczy :-) Pózniej dodam zdjecie do galeriusa Pozdrawiam was dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka1976 cieszę się że masz takiego słodkiego dzióbka. Mam pytanie jakie znieczulenie miałaś przy cc i jak szybko kazali Tobie wstać z łóżka? Wypoczywaj póki masz okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka reniaaa22.........22...........lubelskie.............04.1 0.2012..........SYN dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN olka25ul..............24..........wlkp..................0 6.10.1 2..........???? Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........50cm ...CC........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ..TOMEK adza1987.....25.09 .12r.....24.09.12r...4,000kg.........59 cm.....SN.........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg.........55cm......CC........MARYSIA Marla...........13.10.12r.....26.09.12r...3,350kg........ .51cm......SN........ANTOŚ pazMama......13.10.12r.....28.09.12r....2,900kg.........4 6cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r. ....29.09.12r...3,450kg.........56cm......??....MAGDALENA nata_lie........29.0 9.12r ....29.09.12r...3,020kg.........55cm......SN........KUBUŚ Mama córeczki..07.10.12r....02.10.12r...3,310kg.........55cm....SN...MAKSYMILIAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę coś mi nie wyszła tabelka, tak czy siak dzieciątko październikowe już mamy :D Mamacóreczki !!!!!!! 🌻 GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka reniaaa22.........22...........lubelskie.............04.1 0.2012..........SYN dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN olka25ul..............24..........wlkp..................0 6.10.1 2..........???? Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka jordan.pl ........25 ...........Poznań.......... ....08.10.2012 .......Magdalena klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........50cm ...CC........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ..TOMEK adza1987.....25.09 .12r.....24.09.12r...4,000kg.........59 cm.....SN.........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg.........55cm ......CC........MARYSIA Marla...........13.10.12r.....26.09.12r...3,350kg........ .51cm......SN........ANTOŚ pazMama......13.10.12r.....28.09.12r....2,900kg.........4 6cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r. ....29.09.12r...3,450kg.........56cm......??....MAGDALENA nata_lie........29.0 9.12r ....29.09.12r...3,020kg.........55cm......SN........KUBUŚ Mama córeczki..07.10.12r....02.10.12r...3,310kg.......55cm.... SN...MAKSYMILIAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×