Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mamusia ja umowy nie mam, więc nie wiem jak z pracą.. ale będę starać się o zasiłek dla bezrobotnych, a pracy zacznę szukać chyba po lecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja zamierzam jeszcze troche posiedziec w domu z maluchem i po macierzynskim na wychowawczy pojde. mam jeszcze zalegle 2 urlopy. wiecie moze jak sie z tego mozna rozliczyc? chyba moge wybrac zaraz po macierzynskim, co? pela a jakie te soczki podajesz? sama robisz czy butelkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines sama robie tre jablko i marchew i wyciskam zaczynalam od 10 ml teraz juz z 70 ml na dzien wypija takiego soczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines sama robie tre jablko i marchew i wyciskam zaczynalam od 10 ml teraz juz z 70 ml na dzien wypija takiego soczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines sama robie. Tre jabłko i marchew i wyciskam zaczelam mu dawac od 10 ml teraz juz nawet z 70 ml na dzien wypija i nic mu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ....Tusieńko jestem.....troszkę mnie nie było a tu szok ale naskrobałyście......ulalala:) jestem u rodziców mój M ma kurs w Dęblinie więc się z nim zabraliśmy i przyjechaliśmy....on od mamy ma 8 km do Dęblina więc spoko. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Widzę że temat marudów rozpoczęty-u nas nocki super jak na razie...ale dnie gorsze.....mało śpi ciągle pcha paluchy do buzi i płacze....(dziąsła się chyba spulchniają ) a może to efekt tego że właśnie w tym wieku dziecko odkrywa że ma ręce-obserwuje je,liże,gryzie i się dziwi ze to może boleć.....:)no masakra jakaś..... ostatnio Antoś nie chciał cyca-tylko butle.....dla odmiany...hehe od cyca si e wyginał- prężył.....płakał a butle od razu-ja już załamka -dwa dni się męczyliśmy- udało się go złamać -pije cyca-ale ile?jej jakiś żarłok.....niech kończy to 4 miechy i dostanie kleik albo kasze bo ja juz nie wyrabiam:( dziś aż karmi kupiłam......bo mało mleka.......za mało jak dla niego.....i działa.....chyba bo piersi ciut twardsze..... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx co jeszcze ...nie wiem czy pisałam -Szymon zachwycony z urodzinek:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Szkoda słów na tą Wiśniewska-od razu powinni dożywocie dać i umieścić w lochu a nie traktować jak księżniczkę albo gwiazdę!i jeszcze z naszym podatków na procesy...wielomiesięczne...normalnie szok-polska rzeczywistość!!!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx aa bylismy na usg u naszej znajomej otropedy i okazalo się że mały ma nosic frejkę :( jedno bioderko niedojrzałe Ib :( BUZIAKI........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aa mamusiu ja wracam już 13 lutego do pracy-nie biorę dodatkowego urlopu-bo u nas nieciekawa sytuacja w pracy i zwolnienia się szykują więc muszę.......wracać :(zrobić mianowanie (zostało mi 1,5 miesiąca) i będę bezpieczna:) eh nie wyobrażam tego sobie...ale jakoś to będzie.....urlop zaległy tez mam...ale nie wiem jak to będzie z nim:(wybieram sie do dyrki w przyszlym tygodniu na rozmowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aa mamusiu ja wracam już 13 lutego do pracy-nie biorę dodatkowego urlopu-bo u nas nieciekawa sytuacja w pracy i zwolnienia się szykują więc muszę.......wracać :(zrobić mianowanie (zostało mi 1,5 miesiąca) i będę bezpieczna:) eh nie wyobrażam tego sobie...ale jakoś to będzie.....urlop zaległy tez mam...ale nie wiem jak to będzie z nim:(wybieram sie do dyrki w przyszlym tygodniu na rozmowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aa mamusiu ja wracam już 13 lutego do pracy-nie biorę dodatkowego urlopu-bo u nas nieciekawa sytuacja w pracy i zwolnienia się szykują więc muszę.......wracać :(zrobić mianowanie (zostało mi 1,5 miesiąca) i będę bezpieczna:) eh nie wyobrażam tego sobie...ale jakoś to będzie.....urlop zaległy tez mam...ale nie wiem jak to będzie z nim:(wybieram sie do dyrki w przyszlym tygodniu na rozmowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a aa mamusiu ja wracam już 13 lutego do pracy-nie biorę dodatkowego urlopu-bo u nas nieciekawa sytuacja w pracy i zwolnienia się szykują więc muszę.......wracać :(zrobić mianowanie (zostało mi 1,5 miesiąca) i będę bezpieczna:) eh nie wyobrażam tego sobie...ale jakoś to będzie.....urlop zaległy tez mam...ale nie wiem jak to będzie z nim:(wybieram sie do dyrki w przyszlym tygodniu na rozmowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie,próbowałam..ciut lepiej jest 10ml wypił,ale przy tym zmyslał,gryzł smoczka,potem wypychał,ale sie juz tak nie napinał..jutro tez poprobuje..mam dwa dni zeby go nauczyc,jak tak dalej pójdzie to bede musiała go zabrac ze soba, a nie bardzo nam sie to usmiecha,jednak wolelibysmy z mezem go zostawic z szwagierka,bo jedziemy do trójmiasta..siostra sie przeprowadza i mam jej pomóc pakowac itd,potem maż z szwagrem bedą wozic,a kawał drogi bo godzina w jedną strone a te 3 razy pewnie bedą musieli jezdzic...a nic nie zrobimy jakbym młego wzięła,oni tez mają córcie 4miesieczna,ale tesciowej podrzucą,tez karmiona piersia,ale problemu z butlą nie ma... xxxxxxxx Pela ja ubieram małego podobnie bo u nas ciepło tyle ze na noc pajace ale juz bez bodów i w dzien tez,czasem nawet na samych bodach jest i w skarpetkach. xxxxxxxx mamusia ale slodkie zdjecie dodałas na face,mały tam tak cudnie wygląda,mały słodziak:) xxxxxxxx urwiski moje juz słodko śpią,Wiktor na razie drzemie i oewnie ok 21 sie obudzi do kąpanie i do 23 bedzie szajbował:D kurcze musze to zmienic,jednak wolałabym by szybciej zasypiał juz na noc...ale jak kładłam go o 21 to czesto sie mi budził w nocy,a jak kłade go o 23 to tylko 1-2 razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja od 2 stycznia na wychowawczym jestem Do 1 maja siedze i wracam do pracy niestety Jutro zlobka jedziemy szukac ale tu ok rok sie czeka na miejsce wiec jak na styczen 2014 cos znajdziemy to sukces bedzie a od maja to chyba niania Nie mamy wyjscia Przy nastepnej dzidzi to chyba zaklepie miejsce jak tylko w ciaze zajde ... belgijska rzeczywistosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja od 2 stycznia na wychowawczym jestem Do 1 maja siedze i wracam do pracy niestety Jutro zlobka jedziemy szukac ale tu ok rok sie czeka na miejsce wiec jak na styczen 2014 cos znajdziemy to sukces bedzie a od maja to chyba niania Nie mamy wyjscia Przy nastepnej dzidzi to chyba zaklepie miejsce jak tylko w ciaze zajde ... belgijska rzeczywistosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marla w koncu jestes... moze faktycznie to ząbki sie bedą wyżynać,moja Lena pierwszy ząbek dostała jak miała 3 miesiące,takze kto wie...mój mały tez pakuje łapki do buzi,wszystko gryzie,jak go mam na rekach to i mnie pogryzie,a sutki...matko,bol nie ziemski...juz tak od 2tyg ma..ale nic tam nie widac,smaruje mu czasem dziąsła zelem Dentinox Gel,troche mu ulzy i jest spokojniejszy... ojjj to od lutego do pracy...pewnie cięzko bedzie,rozłąka z maleńkim itd.ale my kobity musimy z wszystkim sobie poradzic..:) xxxxxxxx ja teraz dopiero chce na studia isc,ale od przyszłego roku,a gdzie praca...?daleko w polu jestem,ale mam nadzieje szybko to nadrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ja nigdy nie mialam problemów ze zrzuceniem wagi ale normalnie teraz mi sie nie chce;/ wygladam juz strasznie i tak sie z tym czuje dlatego musze wam oficjalnie dzisiaj napisac ze biore sie za siebie zeby miec wieksza motywacje i wstydu sobie przed wami nie narobic hehe;d za miesiac chrzcimy zdalo by sie chociaz z 5 kilo do tego czasu stracic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pela u mnie podobny problem i juz czsem to mam mega doła jak na siebie patrze...po poprzednich ciazach chudłam raz dwa,miałam 51kg...a teraz????10kg wiecej,w ciazy przytyłam baardzo duzo i teraz ciezko jest mi to zrzucic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tusia ja bym chciala choc te 61 wazyc a i do tego mi daleko ech no ale juz sobie obiecalam ze na diete przechodze bo tak byc nie moze ja uwazam ze kobieta w zadnym wieku nie powinna sie zaniedbac a ja to dopiero 21 za tydzien koncze wiec tym bardziej chcialabym sie jeszcze czuc atrakcyjnie. Bedac w ciazy myslalam ze jakos latwiej mi to chudniecie pojdzie trzeba bylo bardziej uwazac w ciazy to by teraz problemu nie bylo ech... no ale wszystko przede mna;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr... posta mi wcielo ale ogolem napisalam ze chcialabym tusia te 61 wazyc bo u mnie tak 67 to idealna waga i z tego bym sie cieszyla na powaznie;d no ale troche mi do tegpo brakuje niestety trzeba bylo o siebie bardziej w ciazy dbac a teraz problem no ale wszystko przede mna a ze dopiero 21 lat koncze to chcialabym jeszcze wygladac atrakcyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny nie czytalam was jeszcze bo narazie rozchwytywana jestem i zalatwiam spawy... jedna rzecz tylko by6lam dzisiaj u ginka i niestety ale zrobila mi sie ziarnina na szwie po nacieciu bede miec zabieg we wtorek....zla jestem bo po porodzie nie mailam zadnego badania jedynie zapytanie czy czuje sie dobrze i tyle... a tu taki klops i czeka mnie znow bol.. ooooooooooooooooooooooooooooooooo Mateuszek ziosl pieknie lot grzeczny , babcia zakochana we wnuczku a ja troszke czasu dla siebie..:) Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa dobrze ze juz w kraju,a maluch na kolanach byl podczas lotu?kurcze a bolalo cie cos ze wyszlo teraz?? dziewczyny mam problem,od 2 tygodni bola mnie kolana,jedno mocniej,ale od 2 dni bol jest potworny,o kucnieciu moge zapomniec i czasem utykam.poszlabym do pekarza ale kupa ludzi z grypa i mam problem z ewusiem.jaka masc moge brac gdy karmie??chodzi mi o rozgrzewajaca,czy przeciwbilowa..wydaje mi sie ze przeciazylam kolana dzwigajac malego.. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Natusia współczuje...te kolana to pewnie po ciąży...za duże obciążenie organizmu-zrób koniecznie usg-może chudniesz za szybko ///i jedz kochana koniecznie żelki na te bóle...i co apap tylko i wick- ewentualnie ciepłe okłady-to tak z doświadczenia tez to miałam..... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Pela -heh spokojnie lato przyjdzie....i schudniesz...aj mama nadzieje że jak wrócę do pracy to schudnę bo teraz nic niby nie jem...a i tak waga stoi:( wzrost 164 a waga 71:( masakra.....jakaś....juz jak pomyślę o niani to mnie mięśnie ściskają same..;):( xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Rzodkiewka super że już w domciu....heh pewnie wszyscy szczęśliwi a jak ci małego rozpieszcza.....ulala....... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nha cuuudna ta twoja Gwiazdeczka:)jaka wesola:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tusieńko ależ śliczne te Twoje bobaski-jakie owłosione-po kim?chyba po Tobie bo chyba mężuś nie jest taki zarośnięty ;)To Wikus niedługo musi się wybrać do fryzjera;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Mamusia wielki buzial dla Ciebie kochana:* wiesz za co :D XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Graga co u was.....pilnujesz diety????jak tam zdróweczko Piotrusia i Dominis po antybiotyku? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dan-mos,uśmiałam się jak czytałam twój post o sankach bo ostatnio na własne oczy widziałam moją sąsiadkę mamę trójeczki dzieci:ona pchała wózek z wiktorem 3 miesięcznym na dostawce stała 2-letnia basia a z tyłu ciągnęła (po betonie)sanki z matim 4-letnim......a w wózku zakupy co by na pusto nie jechać:D Kobiety........wielozadaniowe:D xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Diana 26 u nas tez żałuje że dwóch dawek rota nie wzięłam......pierwsza poszła super-teraz już gorzej aż się boje co będzie przy trzeciej...:(u was Liwia kaczkami a nasz piłką kibica zachwycony-rewelacja-sam sobie włącza i jak się do niej cieszy......strzał w 10 :) u nas rocznica❤️dokładnie w dzień babci :P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ammarylis82 dobrze że lekarze daja na takie badania skierowania-trzeba się cieszyć- lepiej je wykonać i być spokojnym że wszystko ok- koszmarne jest to ze wszędzie trzeba się tyle nastać w kolejkach z takimi maleństwami:( xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Moniś ależ się zawzięłaś kobieto.......no nieźle......podziwiam Cię:powodzenia:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx no i wszystkim nie odpowiem mały kwęka.....woła ...buzialeeeeeee spokojnej nocki:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx miluchna,ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle przyszłam i nabałaganiłam...jak ja to robię?:P PRZEPRASZAM......DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla jesteś czarodziejką ;) Ja nie pracuję więc nie mam dylematu. Ale pewnie nie chciałoby mi się wrócić do pracy. Z mężem zastanawiamy się czy mam szukać pracy czy nie... On pod koniec stycznia będzie miał rozmowę oceniającą i pytanie czy dostanie podwyżkę. Wtedy będziemy myśleć co dalej ze mną. Co prawda nie mamy co narzekać i raczej nam nie brakuje ale przydałoby się parę groszy, żeby mieć taki spokój. xxx U mnie już widać różnicę - co prawda daleko mi jeszcze do sukcesu ale widać światełko w tunelu. Jak poprzedniej nocy ściągnęłam nieco powyżej 40ml to w dzień byle nieco lepiej a dziś w nocy udało mi się ściągnąć 75ml. Prawie dwa razy tyle :) Fakt - to ilość z dwóch piersi i po 3 ściągnięciach ale ważne że rośnie :) xxx U nas mają wyłączyć dziś ciepłą wodę i ogrzewanie brrrr. Już zabunkrowałam się w naszej sypialni i mam przygotowany grzejnik elektryczny. xxx Kobietki bezmleczne Piła któraś z Was mleko sojowe? Bo potrzebne mi do przepisu ale nie wiem czy będzie mi smakować? Ma coś wspólnego ze smakiem normalnego mleka? Jadłam kiedyś pasztet sojowy ale był paskudny :P Za to kotlety sojowe bardzo lubię. A dodajecie jakieś warzywa na kanapki? Znalazłam takiego bloga i będę pichcić :) http://mamanadieciebezmlecznej.blogspot.com/ nie używa też kakaa i jaj (sporadycznie jaja przepiórcze ale ja takie mogę też jeść) czyli w sam raz dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla współczuję tak szybkiego powrotu do pracy - mimo tego, że bycie w domu z dzieckiem to ciężka robota :/. Pamiętam, jak z Wiktorem byłam na etapie wracać czy nie wracać i na samą myśl o powrocie ciekły mi łzy... w końcu (dzięki pomocy finansowej rodziców) zostałam 10 miesięcy na wychowawczym. Teraz chyba będzie podobnie -zostanę do końca roku w domu. We wrześniu Wiktor pójdzie do przedszkola, więc będzie łatwiej znaleźć kogoś do jednego niż do dwójki. xxx Mamusia widzę, że masz taki dylemat z powrotem, jak ja miałam... ja możesz, to zostań na trochę w domu. Wiadomo, że pieniądze są potrzebne, ale maluszek jest maluszkiem tylko raz, a jak kolejnego dziecka nie planujesz, to Twoja ostatnia szansa na spędzenie tego czasu w 100% z dzieckiem. xxx Natalia u nas nocka lepsza tzn. wrzuciłam małą w gondolę i tam spała. W prawdzie co 2 godziny wstawała na karmienie, ale między mini SPAŁA hurrra. Jakoś trochę doszłam do siebie. Dzisiaj zaczął się 13 tydzień, więc według schematu mamy słoneczko :) xxx Moniś, podziwiam Cię za wytrwałość w karmieniu... Jaki wogóle laktator chcesz kupić? Medela? xxx Graga jeżeli nie straciłam orientacji i dzisiaj jest 10-ty, to życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, samych przespanych nocek, lekkich skoków rozwojowych, zdrówka dla Was (nie tylko dla Ciebie) - Wszystkiego Najlepszego..... A tak nawiasem mówiąc, to ile tu mamy koziorożców??? Marla, Graga, Agulka, emachines (?), ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla kochana dziękuję za odpowiedź. powiedz mi tylko czy to nie późno jak na obciążenie po ciąży? w końcu już ponad 3 miesiące minęły.. fakt ostatnio waga mi leci w dół, mimo że jem wszystko ale co to może mieć wspólnego? i napisz mi co to za żelki :) xxx dan-mos u mnie pobudka pierwsza o 2. już o 2.. ale o 2.40 poszedł spać. i kolejna była przed 7. więc dzisiaj też czuję się lepiej. no i poszłam spać zaraz jak posta pisałam do was. xxx później więcej napiszę bo na świeżą pieluszkę leci kupa a ma huggiessa..i muszę już działać! ech jeszcze 10 sztuk zostało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia no to chyba nie najgorzej :) A zapomniałam Ci napisać o kolanie - teraz jest ok, ale jak Wiktor był mały, to moje lewe kolano było w masakrycznym stanie. Nosiłam go tylko na lewym biodrze i w pewnym momencie nie umiałam nawet zejść ze schodów. Oczywiście do lekarza nie poszłam, ale jak zaczął chodzić (10 miesięcy) to jakoś mi to minęło. Ale ból był nieziemski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos to mnie pocieszyłaś :) ja też z tych niechodzących do lekarzy :) a tak jak pisałam teraz nie ma sensu bo ludzie z grypą a najpierw muszę się uporać z EWUŚ, i załatwić sprawę z zusie żebym była ubezpieczona :/ a raczej na zielono a nie na czerwono w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×