Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Miba wiem masz racje i musze Ci powiedziec ze robie postepy bo w niedziele przyjechali do nas i Franek był spiacy a ostatnio troche sie meczy z zasypianiem i ona go wzieła do pokoju i zaczeła go na rekach lulac to znaczy trzesła nim a mały płakał i sie wyginal a ona jeszcze mocniej zaczeła go bujac a on tak nie lubi poprostu miałam wrazenie jakby chciała pokazac ze ona umie go uspic wiec wstałam i poprostu podeszłam i powiedziałam... ze ja spróbuje go uspić i wziełam jej go odłozyłam do łozeczka i Franek coprawda nie usnoł ale lezał z 20 minut spokojnie puzniej zaczoł sie krecic to wiełam go dalam herbatki a ona .... no chodz chodz do babci..... i mi go wzieła ja poszlam do doalety i przychodze ona znów nim trzesie to mówie do mojego Marcina ze ma go wlozyc do bujaka i on go włozył poczym babcia przychodzi do pokoju a tesc do niej z tekstem i co babcia nie udalo ci sie uspic wnuka a ona z wredna mina jak mi ciagle go zabieraja a ja ze on ostatnio usypia albo w bujku albo na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela już soczki dajesz? kurczę ja jeszcze nic, po za herbatką z hipa xxx Marla, oj to się namęczycie z frejką, Julia miała długi czas i to była męczarnia :( no chyba,że maluch szybko przyzwyczai się - no ale to dla jego dobra :)ja też dziękuję :*** xxx Tusia, bluzę mój maluch dostał i jak go ubrałam to taki misio :) nie mogłam się oprzeć by nie wstawić na fb zdjęcie :) może zaraz na galeriusa wrzucę. Fajne sukieneczki, choć ja w krótkiej bym nie poszła - krzywe nogi mam :P xxxx asiaz rok się czeka na złobek ???szok !!! xxx co do wagi u mnie stanęła w miejscu,mimo iż jem jak wcześniej. hmmm nie wiem, pewnie trzeba ćwiczyć,ale nie chce się...Pela ty młodziutka, zaraz raz dwa zrzucisz :) xxx Rzodkiewa miłego pobytu :) xxx natalie ja problem kolana miałam w ciąży w końcówce, pewnie za ciężko było, teraz od czasu do czasu boli, stosowałam na początku ciąży ketonal w żelu. xxx Moniś ja nie piłam mleka sojowego, jakoś nie ciągnie mnie. Stronka fajna -dzięki :) xxx dan-mos dzięki, masz rację z tym zostaniem w domu z maluchem, zwłaszcza,że fakt nie planuję kolejnej dzidzi, ale nie zarzekam się :P xxx moje cycki to flaki, nie będę się wypowiadać :( xxx dianakarina, olka - co zrobisz,że te teściowe takie są, ja o swojej to już pisać nie chcę :( nie warto denerwować się i potem wściekłe mleko mieć !!! xxx Mimba jak najbardziej możesz przejść na mniejszą ilość godzin,ale nie mniej niż pół etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byków narobiłam sorki ale mam ciemnno w pokoju bo Franek spi a mi na kompie kołysanki leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, stanowczo :) ja tak zrobiłam i co, teściowa nie odzywa się do mnie za często :D i o to chodziło, święty spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby mloda ale waga mi stoi w miejscu ale juz dzisaiaj sie plnuje nawet mi to poszlo. Od teraz juz do rana nic nie jem na noc moze niedlugo zobacze efekty. No ja daje soczki i nic mu nie jeste herbate tez pije. Ja u tesciow jestem bo moja mama umiera z grypą i nie chce zeby sie maly zarazil. Jak niekiedy patrze na moja wage to zalamki dostaje chyba w depresje niedlugo wpadne no ale ciesze sie ze chociaz w koncu zaczelam sie brac za siebie. GRAGA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SPELNIENIE MARZEN I PRZEDE WSZYSTKIM ZEBY CI DZIECIACZKI WYZDROWIAŁY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, będzie cieplej to będziemy więcej spacerować i kilogramy uciekać będą. xxx Agulka, gdzie ty ?? A reszta mamusiek ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę nakarmić glonojada :P spał ponad 4 godziny po wizycie u znajomej :) chyba częściej będziemy tam jeździć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela u mnie waga tez staneła w miejcu miałam 10 kg na plus po porodzie ale na poczatku grudnia wziełam sie za siebie i do swiat spadło 3 kg ale w swieta troche wiecej sobie pozwoliłam i teraz znow ciezko zaczac ale te 3 kg mi ubyły i teraz cały czas mowie musze sie wiasc ale ciezko mi ale jakos mnie dzis zmotywowałas i zaczynam od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela a jakie soczki dajesz ja daje małemu od czasu do czasu troche jabuszka z gerbera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to pisz jak Ci idzie bedzie mi latwiej jak bede wiedziala ze ktos sie ze mna meczy;d ja musze zoladek zasuszyc sobie najpierw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola daje mu sok z jablka i marchewki sama wyciskam. A jak skonczy 3 miesiace to powoli sprobuje mu dac jakas jarzynke ziemniaczka z marchewka zmiksowane tak lyzeczke albo dwie zeby sie przyzwyczajal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w dwie zawsze lepiej wieksza motywacja...... u mnie Franek juz skonczył 3 miesiace ale jeszcze tak poczekam z 2 tyg i tez juz jakas jarzynke mu dam narazie to tylko to jabłuszko i kleik ryowy na noc tak jedna miarke do mleka no i czasem troszenke czekolady poliże.... we wtorek bylismy na szczepieniu i Franek był wazony ma 8300!!! duzo ale pani doktor powiedziała ze jest silny i bardzo ruchliwy jak go badała to ja pokopał po piersiach....... i mówi ze nie moze dobrze go osuchac bo on ciagle gadł albo sie smiał ale... w sumie Franek jest duzy po tacie :-) a długosc 69 cm..... je co 4 godz 150ml......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines hehe ale je nazwałaś ;) Ja bym powiedziała, że moje wyglądają jak jak trochę napompowany ryjek Ryjka z muminków :P Wcześniej miałam krągłe i spore a teraz są takie byle jakie. Maż mówi, że mu się podobają bo są duże i mięciutkie (a co ma powiedzieć!!) Jak się kocham z mężem to czasem muszę je trzymać bo bolą jak się trzesą :P Natalie Ty robisz brzuszki, prawda? Dużo ich robisz? Dawno zaczęłaś? Widzisz jakieś efekty? Ja od tygodnia robię 100 normalnych i 60 na boki ale żadnych efektów nie ma. Tzn nie spodziewam się, że po tygodniu coś będzie widać ale zastanawiam się czy to cokolwiek da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka super facet - wielki :) To odchudzajcie się , ja do was dołączę jak minie mi okres - bo wczoraj po raz drugi po porodzie dostałam, po miesiącu i paru dniach :( koszmar... Może i ja zacznę bardziej mobilizować się i ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja robię tylko brzuszki (hula hoopem też, ale choinka stoi w pokoju i już miejsca nie ma na moje hulanie:)) robię tak 120 - 150. ale za jednym podejściem bez przerw. bo to jest ważne. ja zawsze miałam oponkę na dole, a pod piersiami było ok i tak teraz jest. a na oponkę to ćwiczenia z podnoszeniem nóg, a to mi ciężko idzie.. no i dziewczynki spacery przede wszystkim. dzisiaj lało przez moment a i tak byłam na spacerze. nie wracałam do domu, bo Kuba spał. xxx olka Twój szkrab to meeeega duży. a ile miał kg jak się urodził? i którego rodziłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Olka wow ale twój facet duży!Jestem pod wrażeniem:) Kurcze jak tu się odchudzać jak karmić dziecko trzeba-a wiadomo,że mleko nie bierze się z powietrza.Z jednej strony specjalnie jem więcej żeby jeszcze jak najdłużej utrzymać laktację a z drugiej chciałabym schudnąć.Po ciąży zostały mi 1,5-2 kg ale i tak moje ciało nie podoba mi się.Pewnie to kwestia ćwiczeń-przed ciążą trochę chodziłam za zumbę i aerobik, a teraz nie mam z kim Wiktora zostawić i w sumie po ciaży byłam tylko 3 razy na zumie. Niby spaceruje z małym codziennie ale zimą wiadomo,że spacery są krótsze.Może chociaż słodycze przestanę jeść...:)zawsze coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze poruszony temat odchudzania i zrzucania wagi. ja od 1 stycznia nie jem chleba(zadnego) i ziemniakow. poki co ok 1,5kg w dół. poza tym jem normalnie wszystko, oczywiscie zadnych frytek, fast foodow itp. duzo warzyw i owocow. jeszcze przydalo by sie jakie brzuszki robic ale ja leniwiec straszny:) w ciazy ja bylam to mowilam ze jak tylko urodze to zapisuje sie na zajecia fitness i co? kupa! brak czasu, nie ma z kim malego zostawic a zreszta jak sobie pomysle ze mialabym w taka pogode wieczorami wychodzic z domu to mnie trzesie:) moze zaczne troche cwiczyc w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis po drugiej dawce szczepien. musze obserwowac Mikolaja. a wasze maluszki jak reagowaly na szczepienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macierzyński kończy mi się 20 lutego plus 4 tygodnie plus zaległe urlopy i koniec kwietnia wracam do pracy. Zazdroszczę tym które mają mamy albo teściowe niepracujące i chętne do opieki nad wnukami.Zawsze to chyba łatwiej zostawić malucha, niż z obcą osobą albo w żłobku.Mi już się serce kraje na samą myśl o tym. Co do soczków i owoców to ja jeszcze nic nie daję.Lekarz niby mówił,że po 6 m-cu,a ja się nie orientuję w temacie bo to moje pierwsze dziecko.Ale może już coś powinnam spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines my szczepiliśmy się drugi raz we .Wszystko jak na razie oki-mały nie płakał, nie gorączkował, ani nie miał obrzęku.Także jestem zadowolona. Ja właśnie przed ciążą nie jadłam w ogóle chleba i ziemniaków, makaronów, ryż czasami a teraz jem to wszystko ale zależy mi na pokarmie którego i tak nie mam aż tak dużo,więc boję się, że jak się zacznę odchudzać to skończę karmić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines my mieliśmy szczepienie we wtorek.MAły nie płakał, nie miał gorączki ani obrzęku-także jestem zadowolona bo też miałam duże obawy. Przed ciążą też nie jadłam w ogóle chleba ani makaronów, ziemniaków, czasami tylko ryż, a teraz jem to wszystko bo boję się, że jak zacznę dietę to skończę karmić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja tez okres mam dlatego czuje sie jeszcze ciezsza ;/ no ale pal licho nie bede czekac az sie skonczy bo ja w goracej wodzie kompana jestem. Moj Franek drugie szczepienie ma miec 22 stycznia juz mam stresa bo nie lubie jak on placze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wymiarow no to Ola powiem Ci ze duzego masz chłopca moj Franek to tak na oko jakies 59 cm nie wiecej i moze z niecale 6 kilo no ale zobaczymy 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, Olka dolaczam do odchudzania. Moze we 3 bedzie razniej. Ja zaczynam od 60.59. Nie bede jesc ziemniakow i chleba i slodyczy oczywiscie. Nie wiem czy moge cwiczyc brzuszki bo ja po cc i nie chce sie dorobic jakichs powiklan wiec dieta. A na jak dlugie spacery chodzicie? Ja to 30 min - 1 godzina dziennie. Staram sie godzine dziennie ale taka pogoda ze nie chce mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graguś....kochana łączę się z Tobą :* ależ Ci współczuje:( zapamiętasz te urodziny -nieciekawie......nawet nie chce sobie wyobrazić jaka rozdarta jesteś......pomiędzy swoimi szkrabikami:(Trzymaj się kochana.i najlepsze życzenia mimo wszystko zdrówka🌼 Jej wiecie co dziś pierwszy dzień frejki- masakra-mały się drze:( serce mi pęka:( matko kochana jak my przeżyjemy te 5 tygodni :O ON TAKI SPOKOJNY w dzień dziś tak się spłakał a ja razem z nim:( do tego doszły mi jakieś dziwne bóle z krzyża w dole jak przy porodzie -może okres się zbliża i ból głowy....:( także dzień masakra :( Natusiu te obciązenia kolan to właśnie zwykle wychodza nie odrazu...żelki zwykłe haribo -stara metoda od znajomej ortopedki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina ja teraz nie chodze bo grypa panuje i sie boje a tak normalnie to 1h-2 chodze zeby Franek pospal. Jak nie mam okresu to sobie jakies tam brzuszki cwicze oczywiscie chleba i ziemnaikow nie jem ogolnie to chce troche zasuszyc zoladek na poczatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga duzo zdrowka dla Twoich chlopakow!trzymajcie sie sorki ze tak pedem wpadam ale nie mam totalnie czasu,mam prosbe macie jakis namiar w okolicy Katowic do neurologa?moze bycprywatnie bylebym nie czekala 2miesiace,mielismy u,owiona wizyte na NFZ ale maly jest swiezo po chorobie i nie pojechalismy,a terminy nast sa na kwiecien,moja pani pediatra chce by isc do neurloga bo inaczej go nie zaszczepi,chyba jest troche nawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×