Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja też jestem i czytam oczywiscie. Ale nie mam zabardzo co pisać. Mały już po kąpieli i zaraz karmienie. I tak zaśnie pewnie dopiero koło 24, więc już nawet nie staram się jakos mega go usypiac po tym karmieniu. czekamy spokojnie z karuzelką do kolejnego karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwilke bo usypiam malego a tu.cisza.taka ... u mojego Kacpra zauwazylam dzis lze normalnie Teraz jeszcze gorzej bedzie mi znosic jego placz zwlaszcz jak robi ta swoja mine z podkowka.... Mam wrazenie ze weszlismy okres ze sloneczkiem bo dzis Kacpero byl do rany przyloz... chce zeby taki juz zostal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego juz dawno lzy leca:) teraz jak placze to nie dosc ze sie slini to jeszcze mu lzy leca:) dzisiaj go troche brzuch bolal bo oczywiscie mama zjadla zapiekanke na obiad :) mój juz spi, byl taki zmeczony ze darl sie od 20, a tu jeszcze antybiotyk trzeba dac i przebrac sie... pociagnoł szybko cyca i zasnol bez nupla :D ja ide sobie kąpiel strzelic relaksacujna przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka a ile tygodni ma Twoj maluszek? Nasz tez tak zasypial dawniej a teraz chodzi spac o 20-tej. W dzien ma 3 drZemki. 2 po pol godz i jedna godzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łączę się w bólu z tymi co usypiają:(mój oczywiście nie śpi,ale jak znowu goście wyszli po 22-giej to co mam zrobić...za to mężuś się już ululał...ale my matki polki damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. czasu dzis pisac nie mialam.z rana zwijalam sie z bolu kolana,ktore mi spuchlo..dopiero jak rozchodzilam to jest ok.ale po nocy to nie moglam rozprostowac nogi.kuba spal do 4.30 i pozniej dalej.heh ciekawe jak bedzie dzisiaj..chcialam mu dac butli,ale wypluwal..a piers ssal. cos pozno chodza spac wasze dzieciaczki,u mnie 21 i spi jak smok. Graga ale przeszlas biedna..a jak Piotrus sie czuje? co do lez to moj kuba jak skpnczyl miesiac to sie pojawily.wasze dzieciaczki tez tak ssaja paluszki?moj az cmoka. Pela to tylko zazdroscic silnej woli,ja chipsy na wieczor zjadlam.ech..i co mi po tych 150 brzuszkach:) Monis u mnie tez odparzenia sie pojawily,znaczy kubie..a pieluchy ciagle te same,smarowana dupka i czerwona:((( uciekam spac,mam nadzieje ze jutro bede miala wiecej czasu i sie odezwe wiecej.bo dzis to armagedon mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku a ja łez nie zauważyłam?! A to dziwne. A do kiedy najpóźniej powinny się pojawić? U nas śpi od ok 21, teraz wcześniej chodzi spać bo kiedyś to po 23. Zabieram mu karuzele, karmie ile wlezie ;) a potem smok i zazwyczaj sam zasnie. Daliśmy mu z mężem jeszcze jeść na spiocha chwile przed 24. Dziś wieczorem dostawał jeść co 2 h, zobaczymy o której wstanie. Dziś maz ma do niego wstawać. Natalie ja dziś przemylam nagietkiem i posypalam maka ziemniaczana i jakby lepiej wygląda bo żadne masci nie pomagały. Zobaczymy po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina1983- moj jest z 28 pazdziernika. I kolejne zaskoczenie. Myslalam, ze obudzi sie o 24 na karmienie a tymczasem je dopiero teraz. Wiec wydaje mi sie, ze najdluzsza nocna przerwe mam za soba. Teraz pewnie pobodki co 2,5 godziny. A u Ciebie jak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pochwalilam mojego to mi masakre zrobil w nocy W ciagu 6 godzin wstawal 4 razy na jedzenie !!! co zdazylam zasnac to pobudka i przytulanie ani smoczek nie wchodzily w gre Tylko butla Teraz pospal pol godz od ostatniego karmienia i cieszy sie w lozeczku do karuzeli, jednymslowem nie pospalam i chyba juz nie pospie.... a jeszcze moj J wlasnie z nocnej zmiany wrocil i idzie spac wiec nie ma szans ze sie przespie bo on idzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..... *Gragus to dobrze ze się wami zajęli profesjonalnie:)napisz koniecznie co powiedzieli...skąd te objawy?poszczepienne? *Monis ależ się uśmiałam z tego co pisałaś o mężu i jego komentarzach nt porządku-u mnie identyko- tylko czekam jak pójdę do pracy a on będzie z małym-jak będzie wszystko odkładał na miejsce od razu....:D Bo przecie cóż to takiego? można dziecko odłożyć i najpierw zrobić te rzeczy "niezbedne"albo wyjac dziecku baterie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wczoraj nastawiłam się na wieczór z ryczeniem, ale wykąpał go Mój (bo mi kręgosłup boli), przebraliśmy,dostał cycka i do łóżeczka. Kazałam nikomu nie odzywać się !!!! Cisza i tylko w tle telewizor. Trochę zaczął płakać, ale rozmawiałam z bratową wczoraj to jej położna ( tam w UK ) powiedziała o systemie 3,5 ,7 - czyli położyć po kąpieli i jedzeniu, jak płacze to po 3 minutach podnieść przytulić, dać smoka i położyć, potem po 5 minutach i po 7. U nas zadziałało po 5 już bo się uspokoił :P Tyle,że trzeba było wkładać wypadający smoczek, bo nie spał na dobre, tylko coś gadał i przysypiał i smok wypadał. I tak sobie spał od 21 do 4 :) Ja to wstałam o 3, patrzę mały śpi więc już czekałam do tej 4 aż wstanie :D potem szybko zjadł cyca i spał do 7 i dalej śpi. Ja już nie, bo nie dam rady. Także nocka wyjątkowo ok. Ale chwalić się nie ma co, bo znając życie dziś będzie znacznie gorsza :D xxxx Muszę pozmieniać smoczki w butelkach,wyobraźcie sobie że u mnie w sklepach nie mają - tylko z butelką, a po co mi jak ja butelki mam.Wczoraj w 4 sklepach byliśmy i nie mają. No i chyba zmuszona jestem na zakup na Allegro. Czy któraś używa trójprzepływowych z Aventa?? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, jak tam Antek i nieszczęsna frejka ?? xxx graga trzymam kciuki,żeby było wszystko ok :) xxx a co do porządków to ja nie będę się odzywać, bo u nas najczęściej o to sprzeczki ... faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was prośbę... Wiem, że nie jesteście lekarzami, ale zobaczcie na to zdjęcie i mi powiedzcie - co to może być? http://img132.imageshack.us/img132/5830/1006396.jpg Alergia pokarmowa? Bo skaza to to chyba nie jest...? Ma gładką skóre, tylko ta wysypka od paru dni. Nie jadłam nic nowego... Przez te kilka dni to blednie, potem znowu czerwone. A, tylko na policzkach to ma. Jutro i tak musimy jechać do lekarza, bo coś z oczkiem mu się dzieje - ropieje i łzawi (nie pierwszy raz, ale tym razem rumianek nie pomaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renia a ma to tylko na policzkach czy na calym ciele? moj ma podobne jak cos zeżre ale sie juz tym nie przejmuje - zawsze mu jakas chrosta wyskoczy na twarzy:) mój narobił kupe w nocy i tez ma zaczerwieniony tylek - trzeba sie tym zajac zeby nie bylo gorzej - ja uzywam bephanten i wiem ze działa też maść tormentiol... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx marla szczerze to wszyscy lekarze tylko "przypuszczaja" ze jest to po szczepionce wykluczajac przy tym inne choroby robiac np morfologie, usg czy kierując nas do hematologa - wiesz oni chca miec czyste rece i pewnosc ze zrobili wszystko i niczego nie przeoczyli.... najprawdopodobnie jest to reakcja na jakis czynnik w szczepionce i widzisz jak to cholerstwo sie objawia, zeby tylko wyzdrowial i mial z tym spokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wam jeszcze napisac - mój sposób na wypadanie smoka:) po prostu kupiłam większy :) miłej i spokojnej niedzieli życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele:) tyle sie napisalam i nie poszlo:) a wiec dzien dobry reniaaa22 moj Mikołaj tez mial podobnie i okazalo sie ze to tradzik niemowlecy. dermatolog kazala kapac w oillatum lub emolium co 2 dzien i tyle. samo przeszlo.na dworze robilo sie blade od chlodu a w domu czerwone i tez czasami bylo tego mnie a czasami wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie zaczelam brac tabl anty i juz wczoraj zapomnialam polknac:) jak tak dalej pojdzie do bede musiala zapisac sie do pazdziernikówek 2013:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zmieniacie juz smoczki w butelkach na wieksze?tzn ten przeplyw. bo nie wiem czy juz pora. maly pije caly czas ze smoczka avent 0m+ a 3 mies konczy i chyba powinnam zmienic na 3m+. od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga, na policzkach tylko. emachines, uspokoiłaś mnie troche, mam nadzieje że to też tylko trądzik, bo na diecie to ja nie wytrzymam. Ja Adaśkowi od początku (jak zaczęłam dokarmiać, czyli po pierwszym miesiącu) daje ze smoczka nr 1, bo 0 nie było akurat w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniaaa22 mikoajowi te krostki po jakims czasie zaczely schodzic na szyjke a potem brzusio ale potem zeszlo wszystko. teraz jak mu cos wyskakuje to nie przejmuje sie wcale. jak to mi kiedys powiedziala pano doktor: rozowe bobasy bez zadnej skazy to tylko w reklamach sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja po twoich perypetiach po szczepieniu małego non stop oglądam :( ehhh i weź chcesz dobrze, zaszczepić a wyłazi jakieś gówno !!! O pomyślę o większym smoczku :P xxx emachines właśnie pytałam dziś w pościa odnośnie smoczków trójprzepływowch, bo mój teraz ma zmieniony na 1m+ a teraz chyba czas na większy, ale myślę o tym co wyżej pisałam. Dziś będę zamawiać bo u nas nie znalazłam, tylko wszystkie rodzaje z butelkami ... A mi w zasadzie potrzebne butelki nie codziennie, czasem tylko na herbatkę a czasem dokarmić. xxx renia mój znowu podobną skórę miał, jak zjadłam coś nieodpowiedniego. Obserwuj, ja smaruję maścią cholesterolową, znika. Nie doczytałam, szorstkie to jest??? Jak tak, to możliwe że reakcja alergiczna po czymś co zjadłaś. :) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw miałam tommee tippee od 0-3, aventa ten pierwszy i canpola ten pierwszy a teraz kupilam canpola od 6-12 chyba... mamusia nie dajmy sie zwariowac aczkolwiek dziewczyny warto oglądać swoje dzieciaczki i masowac bo teraz jak maja więcej ciałka to trudniej znalezc jakiekolwiek gózki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to, nie dajmy się zwariować ale obserwujmy :) xxxx obejrzałam zdjęcia dzieciaków ostatnio dodane - superowe, dianakarina jakie fajne zdjęcie wstawiłaś :) xx ja też dorzuciłam kilka do galerii :) cała reszta też by mogła uaktualnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ,:) Natalka co do kolana to czy jest obrzek i miekkie ?? Ja mam problemy z kolanami i robi mi sie takie cos jak Tobie i nie chce straszyc ale mi to wyglada na wode w kolaniejak powyzej robi sie obrzek jest miekkie to na pewno to woda i wyglada na spora ilosc i nic na to nie poradzisz trzeba isc do chirurga to sciagnac da Ci tabletki przeciwzapalne i prawdopodobnie blokade w kolano. Gragra zdrowka zycze dla Twoich chlopców, mam nadzieje ze juz za chwilke beda zdrowi :) Marla na parapetówe zapraszam ;) kurcze szybko do tej pracy wracasz ale poki jest trzeba ja szanowac :) Jak Antos przyzwyczail sie do tej frejki? Ja juz okres mam regularnie niestety tzn 2 razy mialam co 28 dni ;/ emachines ja tylko powiekszylam dziurke w smoczku .... co do rozszerzania diety to moja Magda juz troche sloiczkow dostala ale nie bede sie moze lepiej wypowiadac ;) Monis to fajna nocka hehe tak to fajnie napisalas ze sie posmialam choc pewnie Tobie nie do smiechu bylo ;) Moja Magda czesto ( spi pod kocykiem tylko) slysze ze sie "tarmosi" rzuca i sapie hehe ide do niej do pokoju a ta co ... cala odkryta a kocyk na buzi heheheh i taka radosc jak ja "uratuje" hehehe ;) kosiorakis alez ja Cie podziwiam ze tak sobie dajesz swietnie rade... dobrze mowia kobiety sa tak silne ze wszystko zniosa jesli trzeba .. pozdrawiam i zdrówka dla chlopców ;) Dziewczyny ja tez sie chce odchudzac ale te slodycze wstretne mie wykanczaja ale wiecie co kupilam sobie simpliq jem przed posilkami itd i mam 2 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Vivi właśnie Cię myślami ściągnęłam.....:)Tak Cie pochłonęło mieszkanie w swoim nowym domku że już nie masz czasu pisać.....jak tam podłogi dalej skrzypią?:) może wklej fotkę jakąś......jej mój M ostatnio strasznie mi dziurę w brzuchu wierci aby działkę kupić i się budować....a ja nie che -mi jest dobrze w mieszkanku- sąsiedzi są jak on wyjeżdża i w ogóle wesoło jest a tak wywiezie nas na pipidówę i siedź sama z chłopakami:(A wy gdzie się pobudowali w mieście czy na "wiesi"(tak mówi moje dziecko na wieś:))także u nak konflikt trwa on ogląda działki i dzisiaj po kościele jedzie gdzieś -pytam gdzie jedziemy-myślałam ze na zakupy a on mnie wywiózł na "kozią Wólkę" i pokazuje że ta działka może być nasza a ja mu na to -nie ze mną-no i się wkurzył:D JA NIE CHCE DOMU-mam u mamy duzy dom i wiem ile jest pracy w nim a budowa......szkoda słów -kasy tyle idzie.....a my znikąd pomocy -więc co 5 lat suchy chleb byle dom stał tak?o nie.......a mój ciągle mówi że za 5 lat będziemy już mieszkać u siebie w domu....i mnie wkurza...... *Mamusia Antoni to złote dziecko-bardzo cierpliwie znosi czas we frejce-całe nocki śpi w niej dopiero o 5 nad ranem mu zdejmuje żeby pupa poooddychała......także jak na razie ok....a żebyście widziały jego minę i co wyprawia jak mu ją zdejmę-jak młody źrebak wypuszczony na łąkę wiosną:D kopie,parska,przebiera nóżkami-kochaniutkie moje......maleństwo.......warto było sie tyle w ciązy męczyć a miec teraz takie słodkie cierpliwe dzieciątko. Martwią mnie jedynie jego kupy-znowu śluz i wodniste:( cholera nie wyrabiam już prawie nic nie jem i ciągle coś-skóra szorstka,poliki rumiane.....ewidentnie alergia.....:( od czego:(poradźcie cos panie specjalistki.........co to jest....pediatra bagatelizuje że tak może być.....już od zmysłów odchodze..... *Moniś i mamusiu spróbujcie karmi na laktacje działa rewelacyjnie-u mnie był kryzys i co działa cyce pełne.....a wczoraj na noc była już butla sztucznego:( Tyle moje drogie-uciekam podgrzać obiad bo moj obrażony Pan poszedł z dzieckiem na sanki i wracają zaraz ......miłej niedzieli....... P.s. Vivi spoko teraz to już czas na słoiki dla naszych bobasów -powiedz co Twoja Magducha już jadła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Vivii ja też dzisiaj o Tobie myślałam :) co do kolana, to jak rozchodzę to ujdzie. ale z rana potworny ból. mam spuchnięte w miejscu rzepki, co do twardości to jest tak samo jak drugie. mój mi wierci dziurę w brzuchu że mam iść do lekarza, ale ja jakoś nie bardzo chcę.. akurat nie cierpię wizyt u lekarzy. u mnie nocka w miarę, pobudka o 3.20. ale tylko zjadł i już dalej zasnął i ja też, wiec źle nie było. Moniś u mnie jest tak samo z tym odkładaniem rzeczy.. ech szkoda gadać.. a ile mnie nerwicy bierze, kiedy Kubę mi znosi i my musimy czekać aż mąż ze spokojem się ubierze a mały się drze... w ogóle to wasi mężowie chodzą sami na spacery choćby w weekendy? bo u mnie zawsze ja. mąż nigdy jeszcze sam nie był na spacerze, a razem to też kilka razy.. wiem, że łatwo się przeziębia, ale przecież nie będę wiecznie ja chodzić na spacery, a mógłby się hartować, ale nie przegadasz.. co do słoiczków to ja chcę pierwszą próbę zacząć za miesiąc. teraz jeszcze chcę nacieszyć się chwilami, że tylko pierś, bo sprawia mi to ogromną radość.. :) dziewczyny pijcie też duzo wody na laktacje, tak z 1.5l litra dziennie. co do odparzeń to u mnie bepanthen pomaga najlepiej też. sudokrem tak nie daje rady. a smoczek też mam z tommie tippy od 3 do 9 miesięcy. trochę komicznie kuba wygląda, bo na pół buzi jest, ale nie wypada. a ja kupiłam z medelii smoczek do butelki też już większy. ale co z tego, jak mi pluje mlekiem innym niż moje.. ech. dobra dziewczynki lecę, bo ja piszę i mały obok cały czas i ciągle mu coś nie pasuje. najchętniej na rączki by chciał, a przecież mam się oszczędzać.. no ale dziecku tego nie wytłumaczę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff...w końcu chwila spokoju..mam nadzieję że ta chwila będzie trwała conajmniej 10 minut :) xxxxxxxxx marla ja tak samo nie mam pędu do budowania domu, nie wiem, lubię bardzo wieś, naturę, pustki, swoje trawy i drzewa, ale z drugiej strony wiem ile to zachodu przy budowaniu i potem, więc mówię nie, dzięki...kasy mi też póki co szkoda, bo milionerami nie jesteśmy, a tę kasę ktorą mamy wolę wydawac na wakacje, knajpy, ksiazki i inne przyjemności :) tak już mam xxxxxxxxxxxx natalie co do spacerów weekendowych - jakoś tak nie ma specjalnego spaceru jak w tygodniu gdy koło tej 13stej wychodzę zawsze, w weekendy zawsze gdzieś idziemy razem z M to przy okazji wietrzy się dziecko. xxxxxx a co do smoczków jadę na razie na dwóch dziurkach.... przy okazji rozpoczęcia słoiczków rozglądnę sie za kolejnymi, na razie ten wyżyję trochę :) xxxxxxxx a dzisiaj dziecko się dosłownie na mnie zesikało....zrobiła wielkie kupsko, a potem siku jak leżala na mnie, i to siku w całości wyszło na mnie (całe szczęście nie na łóżko u znajomych gdzie leżała chwilę przed!)....straszne to było hehe ale pierwszy raz taki wyciek! czy to znaczy że pielucha już za mała, czy akurat tak to sie tam w środku poukładało, a raczej nie poukładało...a pieluchę wcześniej miała zmeinioną 2 godziny wcześniej.... no ale piękny był wyciek tankowca, nie ma co :) dobrze że miałam ciuchy na wymianę (wprawdzie trochę przykrótkawe ale były) xxxxxxxx uciekam....narka, chwilka sie skończyła ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie w soboty mąż chodzi na spacery a w niedziele razem wszyscy idziemy do kościoła. Tadeusz przesypia całą msze. Nic go nie rusza. Dziś byliśmy w restauracji i jacyś grajkowie byli. Tadeusz spał dopóki grali, przestali to się obudził. Ale był grzeczny, cały czas gadał z piąstką w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tego brakuje zeby wyszedl na godzine choc a ja bym miala cisze w domu i czas tyllo dla siebie.mam nadzieje ze to sie zmieni na wiosne :) sie zimno zrobilo.. -7 stopni,mam nadzieje ze w dzien bedzie lepiej zeby wyjsc na spacer.Mimba pewnie choc Ty masz cieplo:) Marla co do domku,to wydaje sie wszystko pieknie jak sie nie mieszka..moi rodzice tez mieszkaja i wiem ile to obowiazkow.zima palenie w piecu,bo gaz bardzo drogi a latem ogrod.na emeryturce mysle ze w sam raz :) choc wiadomo ze sil juz brakuje.wydaje sie super,bo dzieci maja gdzie biegac ale to jeden z niewielu plusow:) u mnie znowu nie zjadl za duzo na wieczor..ech chyba od 17 to co godzine bede karmic zeby zapchac tak jak w tym schemacie :) w ogole to wasze dzieciaczki tez coraz wiecej sa zajmujace???u mnie masakra,czasem chce do was napisac ale nie ma czasu,laptopa wlaczam i jak pol godziny znajde dla siebie to cud. uciekam spac :) mam nadzieje ze cos popiszecie zeby w nocy bylo co czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×