Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

tez robilam taka sesje 14 zdjec i wlasnie zrobilam kalendarz dla tesciow i moich rodzicow, no i dla nas... wyszedl super. uuu ja tez uwielbiam nalesniki ale od urodzenia to jakos nie mam na nie czasu hehe ;P mój mail fiolcia8@interia.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylismy na usg glowki ale pan dr nie przyjechal,poprostu jaja,za tydzien mamy sie zglosic,szkoda mi tego dziecka z now ubierac,taszczyc... widzialam sie z neurologiem i zapytalam o to pionowe noszenie,powiedzial ze nic nie zaszkodzi jesli maluch jest oparty cialem o nasze cialo wiec luz ja mam bigos swiateczny:) czy wasze maluchy tez tak wkladaja tak rece do buzi? Dyska milo Cie widziec,jak sie fura sprawuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolcia a ile zapłaciłas za zrobienie takiego kalendarza??? Agulka no koszt jest niemały... ja też będę zbierać na sesję pewnie jakis czas.. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaaa dobra wiadomosc z tym noszeniem;)) niektórzy lekarze sa jednak niepowazni!! ale im wolno!! moja mała wpycha sobie cała piastke do buzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia też wkłada całe piąstki do buzi Wogóle co spotka na swej drodze zaraz ląduje w buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu tyle piszecie, a mi w głowie tylko te szczepionki i szukam czegoś na wypadek gdyby doktorka się upierała że to nie była reakcja po szczepieniu. "Prawdopodobnie tylko od 1 do 10% niepożądanych reakcji poszczepiennych jest rzeczywiście zgłaszanych co wynika z nieświadomości lekarzy i rodziców. " polecam z tym związaną stronę www.stopnop.pl Mam zamiar wydrukować ulotkę z DTP i pokazać doktorce i się z nią wykłócać jakby co... A jak nie to do sanepidu jakoś trzeba będzie się odwołać... graga, u ciebie to wiadomo że to po szczepieniu... Ania, próbuj i nie daj się jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słodkie maleństwa, wszystkie wycałować ;xx tez zaraz cos dodam ;] Ja robilam sesje w Anglii i zaplacilam za 14 zdjec 120 funtow, a za kalendarz 22 funty, tyle ze zrobilam A3 wiec duzy, w tamtym roku robilam A4 ale nie pamietam ile ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tyle opinii pozytywnych , to możemy śmiało nosić nasze Maluszki w pionie :) Miluchna, fura super! :) Jestem bardzo zadowolona z wózeczka :) Własnie przyszła karuzelka, która wczoraj zamowilam:) szkoda tylko, ze nie mam w domu takich baterii, bo Ninka miałaby niespodziankę po przebudzeniu sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam o tym noszeniu w pionie Ja tak ciągle noszę Marysie Nawet na usg bioderek lekarz nam tak kazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka tez zaczęła wkładać piąstki do buzi, na razie tylko czasami i bardzo delikatnie, ale pewnie sie rozkreci:) poza tym Ona uwielbia ssać smoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój mały od trzymania raczek w buzi az ma piąstki takie szorstkie pozdzierane ... ;/ OK fotki dodane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorek też wkłada całe piąstki do buzi i chce włożyć też wszystko co ma w zasięgu wzroku:)ostatnio uparł się na mój nos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorek też wkłada całe piąstki do buzi i chce włożyć też wszystko co ma w zasięgu wzroku:)ostatnio uparł się na mój nos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia dzięki za podanie stronki, napewno poczytam. Wiecie co, odkąd jestem z Małym w domu to zawsze rano oglądam Dzień Dobry TVN i w związku z tymi szczepieniami napisałam dziś do nich maila aby poruszyli ten temat w programie. Oni maja możliwość dojścia do różnych specjalistów wiec mysle ze ktoś by to w końcu wyjaśnił. Z reszta kiedyś juz mówili o szczepieniach w tym programie, na ich stronie można oglądać filmiki z tych odcinków. Dziś je oglądałam i oprócz lekarzy wypowiadali się również rodzice. Jeden ojciec odowil szczepień dziecka i dostal kare grzywny i toczy się sprawa s sadzie. Wypowiadał się również jakiś prawnik i mówił ze według ustawy o szczepieniach obowiązkowych jak ktoś nie będzie szczepil dzieci to mogą mu nawet odebrać prawa rodzicielskie! Wyobrażacie to sobie, przecież to jalas paranoja Agulka co się dzieje, jaka depresja? Może to po prostu chandra zimowa:-)? Amaryllis super ta sesja dla dzieciątka i w dobrej cenie! Ja za kilka miesięcy planuje powybierac zdjęcia które mam w telefonie, wywołać i zrobić album:-D zacznę oczywiście od umieszczenia testów ciążowych na pierwszej stronie, później usg,mama z brzuszkiem i później zdjęcia dzidzi:-) fajnie będzie to pooglądać za kilkanaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo co do zdjec to ja polece moze serwis foto z reala jak ktos ma blisko http://www.foto-real.pl/ sa rozne rzeczy, od zdjec, po plakaty, po zdjecia na plotnie albo za szklem akrylowym, roznosci.... a ceny sa przystepne, a mozna sobie odebrac samemu... ja sobie zrobilam kolaż zdjęć w picasa 3 i tam wstawilam jako zwykle zdjecie do wywolania i czekam az dadza znac ze gotowe:) podobaja mi sie tam te foto ksiazki :) jak bym miala wiecej czasu zeby nad tym usiasc to cos takiego bym zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renia a ty szczepilas tez tymi refundowanymi? no ja mam we wszystkich dokumentach ze szpitala wpisane odczyn poszczepienny i w sanepidzie jest zgloszone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolcia87 piękne zdjęcia... piękny ten Twój synuś, a jakie ma oczka!! Znalazłam kawalera dla mojej Gabrysi :))) a ile Twój Wiktorek miał mcy na sesji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga, tak, tymi zwykłymi. Ale lekarze niedouczeni są i trzeba im wyraźnie powiedzieć żeby to zgłosili i najlepiej powołać się na jakieś rozporządzenia... Ania, na tej stronie są jakieś przykłady NOP. Jest też napisane (doczytasz zapewne jak będziesz miała czas) że nie mają prawa nakładać grzywny i w sądzie sie wygrywa takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu super pomysł z tymi zdjęciami-po latach będziecie co wspominać:) Fiolcia śliczny Twój Wiktorek:)czekamy na więcej! Agusia mnie też się wydaję,że jakaś chandra zimowa się u mnie zaczyna...ciężko mi znieść tą zimę tak samej w domu... Ile jeszcze dziewczyn karmi piersią?Ja już chyba po woli odpuszczam,dwa razy dokarmiam mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmie cycem :) trzymam sie twardo :P czasami po nocy mam ochote dawac mm:) ale jeszcze pokarmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój Sebuś też wkłada rączki do buzi i nie tylko je wszystko co ma w łapkach tam pcha:P:P a jak nie da rady bo za duża rzecz to liże:-) kupiłam mu dzisiaj dwa żelowe gryzaki takie do lodówki do schłodzenia bo jak weźmie mój palec do buzi to go gryzie pewnie go dziąsła swędzą. Jakby to nie był problem to też bym prosiła o linka i hasło do galeriusa angel9@o2.pl - jeżeli się nie zgodzicie bo jestem na forum za krótko to zrozumiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis nie poddawaj się za mam wyrzuty sumienia że tak krotko karmiłam piersią ( zadziałały nerwy i miałam mało pokarmu) mimo że robiłam wszystko żeby karmić. Z perspektywy czasu kupiłabym laktator elektryczny i nim próbowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel święta prawda:) ja żaluje ze nie kupilam laktatora a teraz mi szkoda kasy.... przed chwilą oglądałam foty - świetne:) Agulka twoja Marysia jest słodka:) i wydaje mi się że do Ciebie podobna:) Fiolcia wiadomo po kim synek ma urode:) xxxxxxxxxxxxxxxxxx Olka powiem ci że twój kochany synuś jest naprawde wyrośnięty:) ten fotelik to jest do karmienia czy jakas huśtawka? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mała rada jak wchodzicie na swój album to tam jest taki przycisk zdjecia prywatne - publiczne - to klikajcie co jakis czas prywatne by nikt z zewnatrz nie mogl ich zobaczyc :) dzisiaj juz zrobilam wszystkie prywatne wiec luz:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Kara napisz cos wiecej o sobie? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx natalie gdzie cie wcielo? Monia zglaszac sie:) Mamusia pewnie kapie bo to ta pora:) Tusi bardzo dawno nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara ja karmie, kilka mam karmi cycem a kilka butla, wiec jak masz jakies pytania to zawsze ci odpowiemy:) reszta dziewczyn co nie wymienilam tez sie odzywac:) nawet jak na kom czytacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma właśnie drzemke przed kąpielą :) obudzi sie, bulu bulu i do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×