Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość graga007*
a i jeszcze jedno:) patrzcie na jaka strone wskoczylysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka a cóż sie takiego wydarzyło?:) fajnie ze humorek dopisuje:) a ja juz w wyrku,zaraz padne,oczy mi juz odmawiają posłuszeństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz chcę kupić jakiś jej fajny prezent. Myśle o jakimśbzabawkowym piesku co się nim opiekuje,ale to dobra zabawka dla trzylatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara pomyliłas fora:) wes kobietko sie w garsc i przestan przede wszystkim ściemiąć okey? :D bo to sie juz nudne robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi? Nie kłamiem. A czy czasami jak się jest zmęczony nie można pisać z błędami. Dobranoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kary.....
kochana załóż sobie temat na którym będziesz zadawać takie idiotyczne pytania, nie wiem czy widzisz, ale dziewczyny starają ci się pomóc ale tobie nie da się już pomóc!!! to jest Forum Październikówek a nie "co kupic na prezent", ok rozumiem zadac pytanie i moze ktos ci doradzi, ale nie zeby ciagnac temat na dwie strony mimo tego że dziewczyny już ci odpisały..... zlituj się dziewczyno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara uwierz ja padam na ryjca i tez robie błedy nie kiedy,fakt,ale ciebie nie idzie czytac,w koncu studentką jestes...:)wykształcona i nie potrafi zapanować nad ortografia?nie no masakra jakas,to ma byc przykład osoby z takim wykształeniem?:D racja ZLITUJ SIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie stare i nowe mamusie :P Dawno się nie odzywałam, ale czytam w miarę regularnie :) Po dzisiejszej lekturze stwierdziłam że chyba ja małą przegrzewam. U nas 22-23 stopnie i nakrywam ją kołderką i na to kocyk zarzucam :) Kurcze, ja to taki zmarzluch więc non stop wydaje mi się że jej zimno :/ Co do leżenia na brzuchu to moja leniwa, opiera się na łokciach ale za długo nie poleży. Więc aby ćwiczyła, to noszę ją twarzą do ziemi :P tzn na brzuszku i głowę musi wtedy sama trzymać. Powiedzcie mi czy wy wyparzacie smoczki co leżą na szafce z godz? Bo ja wyparzam jak mi zleci na podłogę, a tak raz dziennie umyję i dzisiaj kuzynka bardzo się zdziwiła że tego nie robię. Nie wiem, przy Szymku też nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara ja na ogól nie zabieram głosu w dyskusjach, ale wybacz. To co piszesz to z deka naciągane się wydaje. Napisałaś kilak postów, nadmieniając przy okazji, że studiujesz dziennie, dojeżdżając ileś tam km, chcesz mieć drugie dziecko, stać cię na dom w Poznaniu i prezentami za 500 zeta się rzucasz :) Może to i prawda, ale sądząc po bykach, to śmiem wątpić nawet w twoje studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agulka bo już myślałam że ze mnie jakaś matka nieodpowiedzialna co się nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotiuszka tom ja sam zła matka bo wyparzyłam tylko raz po kupnie,a myje hmmmm? jak upadnie rzeczywiście na kilkudniowy syf w pokoju:) wiem że się nie oblizuje ale ja oblizuje i pewnie zostane zjechana zaraz za to ale chciałaś wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotiuszka ja też zazwyczaj tylko myje. A mąż mi mówi, że 3 sekund nie leżało więc nie trzeba wyparzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ulżyło mi :P Idę spać, przeleciałam neta i nie mam co już czytać. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) u nas pierwsze karmienie, wiec chociaz mam co czytac, ładnie stron naskrobalyscie ;P ja skoczka tez nie wyparzam i niezbyt często myje ;) a co do tej drugiej sprawy ... To czytając myślałam, ze tylko mi jakieś to sie dziwnie smieszne wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... He widzę że ktoś nam zamula kafe...;)kara szczerze-przestań się przechwalać-daj spokój kobietko :P 500 zl na prezent dla 3-latka?to ile dasz na 18-tkę-hehe może lepiej weź namiary gg od dziewczyny zainteresowanej odpowiedzią na Twoje dziwne pytania i na priwat pytaj......bo w tym forum nie chodzi o przechwalanie-a tak zrozumiałam (zresztą nie tylko ja) Twoje posty!!!!! A co do naszej Tusi do❤️ Wielka Kobieta❤️ i super mama a nie patologia-Ty chora jesteś skoro śmiałaś tak napisać na forum, że ktoś tam tak powiedział o może to Twoje przemyślenia studenckie:) Każdy układa sobie życie jak chce i każdy ma inne priorytety......także nie życzymy sobie kontynuacji Twoich wywodów na naszym forum pt. "trójka dzieci-patologia!"-szok normalnie-szok! Dziewczyny u nas ostatnio ciężko mały w dzień wcale nie śpi...a ręce chce.....wyjdę na dwór to ręce odpadają od pchania wózka -najlepszy fitnes:D brzuch mnie od 2 tygodni boli jak na @ i nerwa mam takiego że aż wczoraj się z ryczałam z bezsilności i poszłam spać:( Młody strasznie ulewa,ciągle przebieram go- piore,prasuje,przebieram...jak nie kuupa po szyje to uleje ...i tak w kółko-Szymon wraca ze szkoły i pierwsze pytanie:to kiedy się pobawisz ze mną?:D a do tego mój ukochany mąż wymaga żebym była rześka i tryskała energią kiedy on ma ochotę na dziki seks:) -normalnie nie ogarniam wszystkiego-mam wrażenie że wszytko wymknęło mi się spod kontroli:( Także na początku miałam wielką euforię po urodzeniu Antonia a teraz moja sinusoida spada w dół:( nie wyrabiam -normalnie wyrabiam psychicznie i fizycznie:( Może za bardzo się wszystkim przejmuje.....a może to zmęczenie przez anemię-muszę badania zrobić-włosy wychodzą garściami.....Dziś ostatni dzień w szkole to będę miała wesoło-Szymon ciągle w domu.....ferie.....Obiecałam sąsiadce że jej dziećmi się zajmę bo nie ma z kim ich zostawić.....także.....fajnie......kiedy ja znajde czas dla siebie...? Dziewczyny zbieram ekipę w góry na weekend ;) samotny bez dzieci.....mężów,teściowych....;) kto jedzie? pomarzyć można:D a co..... Buziale..:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×