Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

aha - zapomniałam napisać - Szczęśliwego Walentego dla wszystkich nas październikowych "ciężarówek" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam dodać Szczęśliwego WALENTEGO dla nas wszystkich październikowych "ciężarówek" pozdrawiam WAS dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) czytam i zazdroszczę (pozytywnie). Ja też październikowa, ale inaczej. W październiku ślubujemy z narzeczonym. A o dzidzię będziemy się starać najwcześniej rok po ślubie. Chcemy się nacieszyć sobą, dlatego poczekamy. Ale mimo wszystko - wam zazdroszczę. :) Bo z drugiej strony chciałabym już. Ślub: 20.10.2012 wiek: 31 lat, mąż (przyszły) 32 lata. Pozdrawiam wszystkie kobitki z tego tematu i życzę wam szczęśliwego rozwiązania i zdrowych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara ja mam ogolnie pobolewanie podbrzusza i malutkie mdlosci, poza tym niektore kobiety wogole pzrechodza ciaze superowo, maja duzo energii, zapalu, kazda z nas ma inny organizm, spokojnie czekaj do wizyty:) jordan ja przytylam w ciazy z 62 do 74kg na koncu..do wagi 60 kg zeszlam w w 2 tyg po porodzie...teraz mam 56kg ( a bylo 54:( ).ja w sumie nic nie robilam takiego zeby schudnac..no moze jedno niedojadalam czym nie moznal sie chwalic, i za duzo od siebie wymagalam zeby bylo posprzatane, obiad zrobiony itd. kochana w ciazy to 10kg na + to wcale nie tak duzo dziecko wazy ok 3,500 kg wody do ok 1kg ty tez jestes napompowana plynami, woda, krew, piersi to ci daje jakies 3-4 kg karmiac dziecko tracisz nawet do 600kcal dziennie, jezeli nie jesz nic ponad to co potrzebuje twoj organizm to zrzucisz baaardzo szybko, karmienie piersia baardzo sciaga, ja dodatkowo po urodzeniu corci przeszlam na diete na parze, bez przypraw-tzw dieta rekonwalescyjna, dla dobra jej i mnie samej-porod to jednak wysilek, organizm musi wypoczac a fundowanie mu jeszcze atrakcji typu trawienie ciezkich posilkow to nie za dobry pomysl-tak mnie wyszkolila polozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w pierwszej ciazy przytylam z 48 do 80:( taki zarlok ze mnie byl :( a duzo mi zostalo bo teraz waze 68 :( i nie zamierzam przytyc wiecej niz 12 kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś83
Właśnie wróciłam z pierwszego usg. Robiłam je 5 tyg dlatego, że miałam silne skurcze i w związku z tym podejrzenie ciąży pozamacicznej. Na usg okazało się, że pęcherzyk jest tam gdzie powinien i ma 8mm. Ale lekarz stwierdził, że to zbyt wcześnie aby zobaczyć zarodek... trochę smutno mi się zrobiło... Jutro idę do ginekologa z wynikiem usg zobaczymy co on na to. http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjon4aeie6w.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Noi widzialam serducho bije jak dzwon jestem przeszczesliwa dopiero teraz do mnie dochodzi ze naprawde sie udao :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Szczęściara, ja nie miałam też objawów. A teraz jestem w 7 tyg i dopiero od kilku dni męczą mnie mdłości i okropna sennośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara.klara
Dzięki Sonia, no właśnie jutro idę do lekarza z drugim badaniem B HCG . Wyniku nie znam rano odbiorę. Przeglądałam w intern.jaka powinna być wielkość pęcherzyka ciążowego i myślę, że nie jest źle bo na 4t1d GS mam 10,7 mm, zobaczę co będzie jutro i czy mi założy kartę. (( - :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuszki:) Witam nowe mamusie:) Orzechowa gratulacje!!!!!Super wieści. Ja dalej umieram na mdłości...non stop mi niedobrze ,20 ,02 mam wizytęu gina więc może mi cos da bo się wykończę... Buziaki walentynkowe dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miiiśka, mi na mdłości pomaga garść chrupek kukurydzianych. Jak czuję, że mnie mdli to kładę się na wznak i wcinam powoli te chrupki. Po chwili mi przechodzi. Łapie mnie tak prawie codziennie wieczorem ale jeszcze nie wymiotowałam. Dzięki za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belen 38
Witam dziewczyny ja tez jestem pazdziernikowa to moja pierwsza ciaza upragniona i oczekiwana wiekami a co najwazniejsze po wielu latach naturalna:))) Wczoraj na USG widzialam moje malenstwo 3,5 mm, ale co najwazniejsze serduszko bijace:)) Tak z obliczen to koniec 5 tygodnia. Ja tez robilam bete jak Wam sie przyda to moje wyniki: 01-02----727 06-02----5433-------usg pecherzyk ciazowy 6mm 13-02----29334------usg pecherzyk ciazowy 16mm i 3,5mm malenstwo Monis gine ma racje to za wczesnie zobaczysz, ze tak jak u mnie na nastepnej wizycie bedzie juz i serduszko. Klara.klara jak na 4tc to super pecherzyk ciazowy:))) orzechowa ja rowniez gratuluje wiem jakie to uczucie ja z podniecenia to widzialm tylko serduszko i nic wiecej;)) Pozdrawiam wszystkie mamusie pazdziernikowe:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moge dolaczyc do bezrobotnych mam. Wczoraj chcialam byc wporzadku wobec szeostwa i powiedzialam ze jestem w ciazy i juz nie pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :) chyba ze to by bylo jak bym skonczyla trzy miesiace ciazy, i nie przy umowie zlecenie .... Ale cóz tak to jest jak sie jest uczciwym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii - to jest bezprawne, nie mogła ciebie zwolnić w ciąży. Musisz się udać do sądu pracy. A najlepiej do Powiatowej Inspekcji Pracy. Tam uzyskasz poradę prawną jak i co musisz zrobić. Udaj się tam jak najszybciej. Twoja szefowa będzie musiała ciebie przyjąć. Wtedy idź od razu na zwolnienie żeby uniknąć mobbingu. Będziesz miała przynajmniej macierzyński i teraz 100% pensji za zwolnienie w ciąży. Skoro ona ciebie tak potraktowała to nie musisz mieć skrupułów wobec niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od 1 marca mialam dostac umowe o prace, a wszyscy mi mowili zeby nic nie mowic do czasu az jej nie dostane, ale ja za uczciwa jestem i teraz mam. No ale coz zrobic madry polak po szkodzie :) Moj sie cieszy ze przynajmniej bede miala wiecej czasu dl niego i malego, ale i tak mi jakos tak smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego... Daj spokój i pewnie do tego jeszcze kobieta, co? Ja na razie u siebie nic nie mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest wlasnie najsmieszniejsze ze to kobieta :) no ja teraz tez bym nie powiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belen38 witaj u nas :) Viviii oj czasem to naprawde nie warto byc uczciwym .Trzeba było poczekać do 1 marca i dostać umowe zawsze to parę groszy macierzyńskiego. Ja też jestem bezrobotna ponieważ mój"kochany szef" zwolnił mnie jak byłam na macierzyńskim ,co z tego że wygralam w sądzie pracy ,skończylo się na odszkodowaniu . Tak własnie pracodawca jaest przyjazny młodym matkom i kobietom w ciazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche szkoda, ale przynajmniej bedziemy mialy czas dla dzieci ;) Ja chcialam tylko dorobic na studia zeby nie obciazac innych a to jednak jest troche ale trudno nic sie nie zrobi trzeba sie cieszyc tym co sie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viivii faktycznie swinstwo, ale ja jestem zdania ze les sam jej odplaci. ja nie rozumiem takich zachowan. u nas dzisiaj sloneczna pogoda:) zjemy obiad o pojdziemy z corcia na sanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWE MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ .1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia...............4.10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie..............6.10.2012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia.....7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia...............8.10.2012 szczęśliwa Gosia......24.lata....Łódź................9.10.2012 Moniś83................28 lat......Warszawa........14.10.2012 mamaparyzanka......22 lata.....Pomorskie........15.10.2012 Szczęściara ...........31..lat...Wlkp................16.10.2012 adza1987...............24........Słubice.........25.09.2 012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem lutówka 2012 niecałe 3 tyg temu urodził nam się synek, i dzieki wam tak sobie zaczelam przypominac jak to bylo zaraz po informacji ze jestem w ciazy. Gratuluje wam serdecznie, te 9 m-cy zleci wam bardzo szybko. Ja wcale nie wyczekiwalam porodu z utesnieniem i to nie z powodu strachu przed nim tylko bardziej chodzilo o strach przed starceniem czasu dla siebie, teraz nie wiem dlaczego tak bylo, gdybym widziala wczesniej swojego synka to z pewnoscia nie moglabym sie doczekac jego narodzin. Dziewczyny powodzenia, gdybyscie mialy jakies pytania badz obawy to zapraszam do tegorocznych lutówek napewno któras z nas wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa ja sie wkleje po poniedzialkowej wizycie bo nie wiem jak mam dokladny termin porodu, bylam na tabletkach i tak troche trudno okreslic co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Postanowiłam do Was dołączyć. Forum śledzę od momentu kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciaży czyli praktycznie od samego początku. Ze względu na przykre doświadczenia postanowiłam,że dołączępo pierwszym USG. Dzisiaj to nastąpiło i jestem. Dopisałam się od razu do tabelki. Od kilku dni dopadło mnie takie zmeczenie, że po dwóch godzinach na nogach chętnie z powrotem położyłabym się do łożka. Moja lekarka powiedziała na to "to świetnie". SZCZESLIWE MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ .1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia...............4.10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie..............6.10.2012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia.....7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia...............8.10.2012 saradella...............33lata......Anglia..............8.10.2012 szczęśliwa Gosia......24.lata....Łódź................9.10.2012 Moniś83................28 lat......Warszawa........14.10.2012 mamaparyzanka......22 lata.....Pomorskie........15.10.2012 Szczęściara ...........31..lat...Wlkp................16.10.2012 adza1987...............24........Słubice.........25.09.2 012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×