Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

:) zmieniłam mój nick ...-wcześniej zapomniałam jaki i wyskoczył pomarańczowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
Cześć! :) Mi 2 tygodnie temu wyszedł pozytywny test :). Jestem już po pierwszym USG, bo wcześniej miałam ciążę pozamaciczną, więc trzeba było wcześnie sprawdzić. Jest ok, 20 lutego już wizyta na spokojnie :). Teraz mam początek 6 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ej Marla szybko dopisuj sie do tabelki , ja tez mam 31 lat i od razu lepiej sie poczuje jak zobacze tam kogos w moim wieku. juz pomyslalam , ze Polki w tym wieku w ciążę nie zachodzą. dodam , ze to jest moja trzecia ciąża ( wszystkie planowane ). trójka dzieciaczków to taki mój model rodziny. Tylko z tym szczeniaczkiem shih tzu dla mojej córeczki sie caly czas waham. pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
Dziewczyny ja mam 30 lat, to będzie pierwsze dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super są ryczące 30-tki a nawet po..... co do pieska.....to myślę że przeciwwskazań zdrowotnych nie ma jako takich. ale....pomyśl że ktoś będzie musiał się tym pieskiem zajmować wychodzić na dwór rano....na spacer ....dawać jeść,chodzić do weterynarza-szczepić-dodatkowe dziecko.....j jesteś gotowa na tyle obowiązków:)? do tabelki dopisze się po 20 lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
hej laski, a ja? zapomniałyście? ja czekam na 32 drugie urodziny Cieszę się, że jest nas tu trochę " starszyzny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja myslalam ze zadne mdlosci mnie chyba nie dopadna a dzisiaj dosc ze ta cholerna migrena ..!! To jeszcze mdlosci 3 razy robilam podejscie do drzwi w biurze .. O jezu okropne to I do tego ten nol glowy niestety musialam wziasc paracetamol nie wytrzymalam..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
No jest trochę starszyzny, ale bez przesady z tym wiekiem ;) Dziewczyny robiłyście już jakieś pierwsze badania, np. morfologia? rzodkiewka, mówisz mdłości ;), a który masz dokładnie tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Witam mamusie :) U mnie wszystko przebiega tak jak w pierwszej ciązy czyli pozatym ze spac mi sie chce ( choc juz i to mija ) to niczego nie odczówam . No poza tym ze nie moge jesc nic slodkiego bo mnie mdli po tym ale to akurat uwazam za plus ;) zreszta postanowiłam ze w tej ciazy nie przytyje wiecewj niz 13 kg bo w pierwszej troche pofolgowalam sobie i przytylam 30 kg tak wiec w dniu porodu bylo mnie rowne 80 kg hehe trgedia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś83
Ja miałam na razie 2 beta hcg i mocz badanie ogólne - 15.02 mam kolejną wizytę u ginekologa. Ja mdłości na szczęście jeszcze nie mam za to zaparcia i wzdęcia bardzo mnie męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
moniś, ja też miałam 2 b hcg i wczesne USG, no ale jestem po przejściach...a dokładnie w którym tygodniu jesteś ? teraz mam zrobić podstawową morfologię i mocz ma wizytę 20 lutego. mnie przed wczoraj wieczorem mocno mdliło, ale poza tym epizodem, to na razie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
U mnie wczoraj się zaczął 6 tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś83
U mnie koniec 4 tygodnia. Usg będę miała w walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
No to pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Ja ide na kolejna wizyte 13 lutego, bo mialam male zwirowania z cyklem i trzeba wszystko dokladnie ustalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś83
Vivii ja też miałam jakieś dziwne miesiączki w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ostatnia była 18 grudnia i trwała równe 14 dni - już miałam dosyć krwawienia. Co 2 dzień robiłam test na owulację i wyszło, że miałam ją dopiero 22/23 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie 5-ty i z objawow odrzucilo mnie od slodkiego i jesc malo mi sie chce. Cwicze sobie troche i ja czesto mialam zoladkowe problemy i bez ciazy czesto bylo mi niedobrze wiec nie wiem czy teraz jest inaczej :) Ja mam slodkiego kochanego kotka i nie wyobrazam sobie zeby sie do niego nie zblizac. Chcialam zrobic sobie cytologie to powiedziano mi ze nie robia podczas ciazy i nie bede miala. Dziwne. Nie moge sie doczekac 22-go lutego zeby zobaczyc czy wszystko w porzadku. Troche boje sie jak sobie poradzimy z dzidzia bo oboje nie mamy pojecia o dzieciach ale mysle ze sie nauczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
No ale jak widać zawirowania cyklu nie przeszkodziły wam w zajściu i to jest najważniejsze :) U mnie to akurat z cyklem, to zawsze bardzo regularnie, więc na USG wyszło dokładnie z terminem miesiączki z grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
diana, spokojnie z kotkiem :), pewnie i tak toxo już przeszłaś, lekarz ci to badanie zleci, a na wszelki wypadek niech tylko mąż zmienia mu kuwetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
No ja ostatnia @ mialam 10 grudnia, pozniej 10 stycznia jak poszlam do lekarza to powiedzial ze wyglada jak bym owu miala teraz wlasnie wiec to wykorzystalam w miedzy czasie pralam tabletki na wywolanie @ ale nic to nie dalo, ponoc teraz mam ok 5 tydzien ale wedlug mnie powinno byc polowa 6 tyg wiec musimy dokladnie ustalic co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
No to faktycznie u Ciebie skomplikowane :) U mnie ostatnia miesiączka 28 grudnia i wszystko się zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do badań, to ja póki co nic nie robiłam. Pierwsza wizyta dopiero przede mną - 13 lutego, a będzie to 7 tydzień. Chciałam wcześniej, ale tak wyszło. Może to i dobrze bo pan dr więcej zobaczy na usg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
I dobrze, że w 7c, zaleca się pierwsze nawet w 8/9 tc, wtedy już wszystko dokładnie widać...ja będę miała jakoś 7 tc i 5 dni, jak będę miała USG, ale pisałam, że to już drugie, no ale ja jestem po przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.kukułka. ja ciebie też pamiętam...heh...to teraz bedziemy razem szły przez ciąże. ja mam pierwszą wizyte na 22 lutego ...to i tak po wielkim błaganiu pani w rejestracji bo najbliższy termin był na 12 marca...kurcze co sie dzieje z ta nasza służbą zdrowia...niektóre z was będą już miały usg a ja dopiero pierwszą wizyte...kurcze pójde przywatnie na usg bo nie doczekam się na nfz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
szczęśliwa, ja chodze prywatnie, a i tak jak zadzwoniłam, to był pierwszy wolny termin za 3,5 tygodnia, no niestety dobrzy lekarze mają odległe terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Ja tez chodze prywtnie :) Ale moja mama pracuje w szpitalu gin - pol wiec jak mam jakies troski i zmartwienia to ide tam po rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potelka
vivii, no to fajnie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×