Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No graga przebiłaś mnie, choera, cóż moge zaofiarować jeszcze ... dwa psy,kilka królików, super sąsiedzi, własne truskawki, czereśnia, jabłka, maliny,jagody i brówka amerykańska... No i obserwację samolotów (szybowce i inne małe), spadochroniarzy i balony :D kurczę nic więcej nie przychodzi mi na myśl.... :D xxx u mnie na obiad mielone, wczoraj z ziemniakami, dziś z kaszą gryczaną i jakimś sosem :D xxx Graga jesz sernik ?? Nic Dominikowi nie jest?? xxx Moniś a ty gdzie, Nha jak córeczka ? Dyśka i inne mamusie gdzie wy ? No Marla pracuje a reszta? Pela to odchudza się, to może nie da rady przy kompie usiąść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska nic mu nie jest:) ogolnie jem nabial i nic mu nie ma:) ale nie moge zjesc smazonego bo zaraz ryk jest.... a robilam juz kilka podejsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu ja mam MOBY, wylicytowałam używaną na EBayu, bo nie chciałam tyle kasy na nową tracić nie będąc pewna czy Wiktorkowi się spodoba ;] jak będzie cieplej to pewnie będe używała na zewnątrz właśnie, bo teraz z kurtką chyba byłoby nie wygodnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, ja dziś dałam marchewke, może do Świąt uda się zupkę jakąś :P i coś dobrego na Święta się zja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Nie mam czasu bo tyle roboty z tymi literkami :P żartuję oczywiście ;) No ale widzę, że za dużo się nie napiszę bo Tadzio się "skupia" :D Zapaszek się już unosi więc zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga widzę, że full wypas u Ciebie..dzeiwczyny może przygotujcie jakieś katalogi reklamowe hehe..jeszcze do pracy nie będziecie musiały wracać jak się wasze agroturystyki przyjmą :) A ja test też rok temu robiłam, chyba 19stego...bo to niedziela była pamiętam jak dziś :) ale się pozmieniało - pomyślcie że za rok możemy spokojnie z kolejnym potomkiem siedzieć, choć dzisiaj o tym w ogóle nie myślimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos to ja się cieszę, że mój Kuba to je te słoiczki :) a smakuje mu bardzo zupa marchewkowa z ryżem. musiałabym sama taką zrobić :) asiaz ja nawet sił nie miałam wstać, a Ty tu za krzesełkami patrzyłaś. nie wiem jakim cudem pozbierałam się i wyszła na spacer. akurat przed śnieżycą zdąrzyłam. z tym kotem to cudnie, po prostu teściów masz wspaniałych. w życiu bym tak małego dziecka z kotem nie położyła. jak jestem u rodziców, to kot jest z dala, czasem pokaże małemu kotka i tyle. xxx mamusia co do min, to nasz też robi z bąbelkami, bardzo to lubi :) a z kaszlem to raz zauważyłam, że podeszłam szybko jak kaszlał parę razy, wzięłam go do góry a on cały zadowolony. ale ile to było specjalnie, a przypadek to nie wiem :) xxx Fiolcia a ta chusta to bardzo obciąża kręgosłup? czuć bardzo małego? xxx Graga i jak sernik wyszedł? xxx my mamy dady3m ale ostatna paczka, a pampersy 4. u nas dzisiaj kurczak pieczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do siebie mogę zaprosić ale takich atrakcji jak dziewczyny nie mam ;) Co najwyżej mały basen na balkonie :P hehe Ale jak ktoś lubi ciszę, zieleń i zwierzęta to zapraszam do mojej mamy :D - http://aturystyka.bloa.pl/ (taka mała reklama :) ) Później się odezwę bo mam trochę na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę Monis..i to się nazywa promocja ;) Chętnie zaglądnę na strone Mamy, bo teraz przy małej mimbce to pewnie przez najbliższe 3,4 lata takie wczasy będę sobie organizowć....potem przyjdzie czas na dzikie wyprawy :) xxxxx nie wiem czy to cisza przed burzą ale dziecko od prawie 2 h spi (bez większych awantur), obiad 3 składnikowy zrobiony i pranie też! i spacer! I net zaliczony!.... jeszcze tylko te srebra przeczyszczę i podlogi i dam sobie medal matki polki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia raczej obciążenia nie czułam, chociaż synek już koło 8 kg waży ;P na pewno wygodniej niż nosić go na rękach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, może teraz uda mi się coś napisać. Tadzio właśnie drzemie. Ostatnie 20 minut to był płacz i wrzaki. xxx Nha "paterusek" to jakiś Twój znajomy? xxx Moje włosy już chyba drugi miesiąc wypadają. Też tak słyszałam, że do roku mogą wypadać. Jak w ciąży miałam super włosy tak teraz jest tragedia. xxx My płaciliśmy 150 zł ale mieliśmy chrzest i mszę na 2 rocznicę ślubu. xxx Używamy 3 pampersa. Ale myślę, żeby 4 kupić i zakładać na noc. xxx Mamusia niezły z niego opiekun. Mój pilnuje patrząc w telewizor albo w laptopa :D To co napisałaś o Peli - dobre heheh xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, żeby tylko Pela nie obraziła się :P no to pobiłaś nas z tą reklamą, super masz gdzie jeździć kurczę :) Uciekam spać, bo nie wiadomo o której maluch się obudzi. dobranoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdziera
Hej jestem tu tez ja podczytuje ... Ale wracam juz do Uk we wtorek i na ostatnia chwile wszystko zalatwiamy... Jakby wczesniej czasu nie było hehe.. Dziewczyny ja tez chętnie sie pisze na wakacje " pod gruszą" Mateusz juz sie taki fajny robi ze przegadalabym z nim cały dzien jakbym mogła :) hihocze sie jak gp gilgotam i całuje :) Nie wiem jak wy laski ale jak mowie cos do niego a on sie zaczyna śmiać w głos to dla takich chwil warto żyć i nieprzesypiac nocki..!! To tak jakby rozumiał co mowie do niego i odpowiadał uśmiechem . Moje szczescie.. A i lubi siedzieć w krzesełku do karmienia i oglądać bajki np koziolka matolka mu na kompie puscilam dzisiaj. Pozdrawiam i udanej nocki zycze :) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Rzodkiewka nasz Niunio tez się rechocze w głos aż mamy łzy w oczach:)rewelacyjne chwile:D w nocy coś słabo śpi,budzi się co chwila,szuka czegoś,puszcza bączki,trzeba wziąć do odbicia bo ulewa....eh do tego mój chrapie....eh ...dobrze że teraz popołudnia mam-to odsypiam nad ranem. 🌼Graguś ja nie jem nabiału i wielu innych rzeczy ale już jem smażone- miałam już dość duszonego:)unikam cebuli i innych wzdymających.mały lekko pruta sobie..... 🌼mamusia,Natalie mój Tuptuś nie chce marchewki najlepiej mu jabłko z dynia podchodzi.....:)ale fajne fotki jedzących urwisków.... i po wprowadzeniu innego jedzenia kupa w końcu jest taka jak powinna bez śluzu! 🌼my krzesełko do karmienia mamy dostać w spadku:) także super:) 🌼buziale dla wszystkich -przepraszam że nie odpisze imiennie wszystkim ale tak szybko wpadłam co byście mnie nie skreśliły z listy;) nie mogę się napatrzeć na Marysie Agusi -jak siedzi-niesamowite:) a jak teraz wracam z pracy widzę moje dziecko z innej perspektywy-codziennie dostrzegam postępy,zmianę proporcji ciała,zachowania-super:)inaczej to postrzegałam jak byłam z nim ciągle sam na sam w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj szczepienie... Miało być tydzień temu, ale odłożyłam w czasie... Cholernie się boję! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Kobietki że te wasze siedzące maluchy i jedzące stały się bardzo absorbujące, chyba całe dnie czyścicie zaplamione marchewką kubraczki hehe..ale fakt, dzieci robią teraz takie postępy że szok....pierwsze 2 mce widzę jak bardzo były podobne w jakimś sensie do siebie i spokojne....przez ostatnie 3 dni moje dziecko się tak zmieniło że szok, nagle uśmiecha się do wszystkich (a może tylko do dobrych ludzi?) i gada z nimi....wczoraj był elektryk od TV bo nam pierdyknęło pudełko, i co? dziecko zakochane w elektryku bo ten się z nią zaczął bawić jakąś latareczką hehehe za chwile by z tym elektrykiem wyszła z domu, gdyby chodzić mogła :) a do nas to się uśmiecha bez powodu a do tatusia to w ogóle....wystarczy ze jest.....on zawsze robi do niej groźne miny i mówi że ją odda do szpitala, albo nóżki powyrywa, a ta w śmiech....jeśli nas czasem sąsiedzi slyszą to cud że nie było policji jeszcze z kontrolą! xxxxx a ja dzisiaj idę na drugi etap rozmów, wczoraj późnym wieczorem dzwoniła babka z którą rozmawialam, że w trybie pilnym chciałaby spotkać się na drugą rozmowę bo przylatują dzisiaj właściciele spółki i chcą ze mną rozmawiać..hehee, widzę że poziom angielskieog innych kandydatów był jeszcze bardziej dramatyczny niż mój :) No i nie zdążę poćwiczyć inglisza z naszymi koleżanki z anglii, no co za pech :) rozmowy miały być za 3 tygodnie kolejne! jak tak dalej pójdzie to w marcu będę szła do pracy, a to już lekka przesada!!!! xxxxx dziewczyny,tak z ciekawości - jak będziecie mieć czas i melodię ku temu - zmierzcie ile cm mają stopy waszych dzieci? Bo moja to w życiu dorosłym chyba nie poprzestanie na moim bucie 41...stopa jak ta lala..... xxxxxx a tak w ogóle to wczoraj mi się śniło że wrócilam do pracy choć nie chciałam, i uprawiałam dziki seks w biurze z moim M (całe zsczęście nei z szefem!).....a dzisiaj z kolei pływałam w morzu pełnym zdechłych ryb (wolę nie sprawdzać co to znaczy bo nie brzmi dobrze!) miłego dnia dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Mój Skarbek jeszcze spi ;) Mimba mi tez wczoraj śniło sie ze musiałam do pracy wrócić, więc poszłam z płaczem, bo nie miałam z kim dziecka zostawić i czekało na mnie zaplakane w aucie ;( stopę pózniej zmierze, bo mi tez sie wydaje, ze Wiktor ma dużą :P a i powodzenia na rozmowie Mimba ;)) ... Reniu ja tez zawsze miałam stracha przed tymi szczepieniami, na szczęście następne jak Wiktor roczek skończy uff :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my już po rehabilitacji Sebuś został poklejony plastrami fachowo nazywa się to kinesiotaping ma poklejony brzuszek, barki i szyję ma to pomóc mu w asymetrii i słabych mięśniach brzuszka. Pogoda ładna ale na spacer nie idziemy bo po wczorajszym mam dość strasznie się wózek pchało przednie kółka co chwilę się blokowało dobrze że mąż był ze mną i pchał wózek - dumny tata:P:P powiem Wam że nie pamiętam ile za chrzest płaciliśmy:P:P tak dawno to było:-) my już też pampersów 4 używamy. Reniaaa nie bój się szczepienia wszystko będzie dobrze, chwilę popłacze i zapomni:-) Mimba powodzenia na rozmowie na pewno dostanie tą pracę. Mam pytanie do mam które podają kaszki ryżowe smakowe i kleik ryżowy. W ciągu dnia podajecie i obydwa czy tylko jeden? Bo nie wiem jak. na noc deje kleik ryżowy i zastanawiam się czy w dzień dać też kaszkę czy zmieniać że jednego dnia na noc kaszkę a drugiego kleik? Normalnie oszaleć można:P:P Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja do każdej porcji mleka juz dodaje kleik jedna miarę bo mu juz samo mleko nie wystarczało oprócz tego na sniadanko czyli pierwsze jedzenie daje kaszke z butli nie za gęstą a popołudniu zjada albo marchewke albo jablusxko pol slowiczka. Mimba powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwile. Piotrek wyjechal do niemiec jakos nijak nam sie uklada , cos sie ochlodzilo miedzy nami. Jestem teraz z malym sama a on taki maruda ze nie mam nawet czasu zjesc i usiasc a co dopiero pisac. Jak znajde chwile to was nadrobie. Trzymajcie sie babeczki;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolcia, angel, po ostatnim szczepieniu na pogotowiu wylądowaliśmy - dlatego się tak boję... Tylko że teraz mu skojarzoną wykupiłam. Ale jak coś się stanie to sobie nie daruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×