Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja dodaje kleik ryzowy i kukurydziany. dodaje tez czasami np łyzke kaszki malinowej albo robie normalnie kaszke jak na opakowaniu i taka podaje do picia butelka. dodaje do kazdego karmiena tek zeby zawsze mleko gestsze bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielki dziewczyny za odpowiedź, bo na opakowaniu napisane jest ze najlepiej raz dziennie ;/ a ja zaczełam dodawać Wiktorkowi do każdego i jest nareszcie grzeczniejszy, pewnie musiał sobie podjeść porządnie hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd pewność że czarna owca nie pójdzie z nami na prywatne forum?hmmm? ale świństwo ja jak coś mam do kogoś pisze wprost.....a ta pomarańczowa udająca naszą koleżankę to dopiero gnida fałszywa....-nienawidzę takich osób!!!! no odezwij się kim jesteś?miej odwagę! już raz ktoś chciał zniechęcić nas do pisania a szczególnie ktoś zazdrości naszej mamusi:) a i niech zazdrości!!!!!!to dzięki niej jesteśmy jeszcze w grupie......:) mamusia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro, super :) zapraszamy! A kiedy dokładnie? :) xxx My od rana zabiegani. Na 10 do dermatologa. Poszłam trochę wcześniej żeby sobie zrobić beta hcg. Dostaliśmy nowy krem - kosztuje 50 zł!! Masakra, muszę poprosić o jakieś próbki bo jak znowu nie pomoże to szkoda tyle kasy wydawać. Potem byliśmy na poczcie i tak nam jakoś zeszło . Dopiero śniadanie zjadłam. xxx Niunio jadł raz w nocy ale i tak kilka razy wstawałam bo mu smoczek wypadał albo noga ugrzęzła w szczebelkach i marudził. Muszę chyba wrócić do śpiworka bo strasznie się wierci. Rano miał głowę tam gdzie powinien mieć nogi! Łobuziak obrócił się o 360 stopni! A jak go zostawiłam ma chwilę łóżeczku bo poszłam do łazienki to wracając zastałam go bez spodenek :) xxx Ja mamusi juz pisałam, też jestem za forum prywatnym. Można rzeczywiście utworzyć grupę na fb ale chyba nie wszystkie mają tam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, no pewnie pójdzie ale wtedy będziemy miały pewność, że to któraś ze stałych bywalczyń :) Widzę, że na fb można utworzyć tajną grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i właśnie dlatego Moniś ja chciałam łóżeczko turystyczne -o niebo lepiej-nogi i ręce i wychodzą poza:) u nas to samo kręci sie w kółko ciągle,,,skarpety to najlepiej jakby do spodni przyszyć mocno bo gubi:) a i dziś wracam z pracy-dałam cyca a on zjadł i nawet nie spojrzał na mnie tylko do taty się śmieje:( eh szpila w serce:( faceci-juz sztamę trzymają:)a mój jaki dumny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis latem robimy spotkanie z Dyśką?:) co Wy na to dziewuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres miałam 15.01 i do tej pory nie mam. Testy wychodzą negatywnie. Obawiam się, że to jakaś torbiel krwotoczna jaką miałam kilka miesiecy przed poprzednią ciążą. Też wtedy nie miałam okresu. Wtedy też musiałam na początku wykluczyć ciążę robiąć bete. Jutro idę do ginekologa i chciałam mieć już wynik. Zdziwiłabym się jakby wynik wyszedł wysoki ale kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni okres mialam 11.01 i do tej pory cisza:) ale biore tabletki i pewnie po pierwszym opakowaniu takie cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla nie martw się, córeczki to jeszcze większe zdrajczynie matczynych trosk i poświęceń :) wiem to po sobie zresztą, bo też bylam córeczką tatusia, w ogień bym za nim poszła do dzisiaj, a i pamiętam najlepsze momenty, pierwsze wspomnienia właśnie z moim tatą:) może własnie dlatego że te kontakty były rzadsze bo pracował, wracał późno do domu..... ale też świetnie się z nami bawił i nie pamiętam by na nas krzyczał albo karał... a mama to bardziej była do organizacji całego dnia, nakarmienia, wyprania i umycia i opierdzielenia jak coś nabroiłyśmy :) ja natomiast chcę być matką też od innych rzeczy..... po cichu tak planuję :) xxxxxx a dzisiaj wszystko mi się pierniczy, nawet wózka nie mogłam złożyć, do tego wielka kupa w majtach, w tym czasie chusteczki się skończyły a kupa była wszędzie, potem dziecko dostało przez 10 minut jakis spazmów płaczu jak nigdy / pewnie brzuch bolał, potem zjadła wielką butlę, połowę wybeknęła na mnie (świezo założona bluzka), aniołek/monitor ruchu pierdyknął o ziemię i nie działa (i tak go nie używałam bo mi się ciągle załączal w nocy), przyszedł do tego rachunek za wodę..... pewnie za chwilę zadzwonią że jednak mnie nie chcą do tej pracy - bo takie wiadomości to tylko w taki dzień jak ten! Dobrze choć że spacer udany, piękne słońce, ale powietrze rześkie aż życ się chce! amen pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines my się nie zabezpieczamy. xx Mimba ja już też dziś 2 razy przebierałam, siebie i małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Matiemu zamowilam ochraniacz do lozeczka bo wierci sie strsznie a potem placz bo noga ugrzezla gdzies w szczebelkach ...,ja od 4lat jestem na takim forum prywatnym bo oprocz was .bylam bywalczynia i jestem innego watku,dzieki niemmu poznalam bardzo duzo wartosciowych osob,...i jest nas tam 20 i nigdy nie bylo zadnej dziwnej akcji,wszystko sie da...miec swoj kawaleczek prywatnosci ..ale trzeba sie poznac itp emaichnes ile dajesz tego klieiku do mm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś83---poplanujemy po wielkanocy i wtedy dam znaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Ja skasowalam fotki moje i Maluszka z galeriusa i danych do fb tez nie podawalam nigdy. Tez jak miluchna pisze od 2 lat na innym forum i jestem z nimi na nk i nigdy nie bylo sytuacji z pomarancza. Mysle ze to ktos z forum bo skad wiedzialby imie i nazwisko mamusi. Najlepiej pisac nickami mi tez imie i nazwisko nie jest potrzebne do niczego. Pamietam na moim drugim forum jedna dziewczyna napisala nam zeby nie dodawac fotek dzieci bo ktos uzyl fotki jej synka bez jej zgody gdzies. Nie wiem szczegolow ale cos zlego. Smutne i zal takiej osoby ale tak jak piszecie nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie. Duzo wiecej nas bylo wczesniej wiec moze to ktos z wczesniej ? xx u mnie dzis posprzatane, ugotowane i prysznic zaliczony.. Pogoda bura, szara i ponura... Spacer niedlugo... Lista do glosowania jesli chcecie ? GLOSOWANIE ZA PRYWATNYM FORUM TAK NIE DIANAKARINA1983...................... +.............. - ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to wystarczy, że któraś miała dostęp do galeriusa. a tam przecież są dane do fb, albo na forum przecież też nie jedna z was dawała link do swojego fb. a wtedy już łatwo dojść która z nas to która.. choćby ania-m- czy jakoś tak nick szedł okazało się, że ma wąty do mamusi a miała dostęp do galerii... postaram się utworzyć forum prywante, musze tylko rozeznać temat. myslę, że wszystkie jesteśmy za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka76 właśnie widziałam zdjęcie na galeriusie jak Marysia ładnie siedzi, super ;D Mój też już próbuję, chwile mu się udaje, ale z mamusi pomocą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ta tajna grupa na fb? Nie trzeba bedzie wchodzić w 2 miejsca zeby pogadać. Nie trzeba bedzie nigdzie zakladac konta. Chociaż szczerze mówiąc nie wiem jak to funkcjonuje. I pytanie czy kazda ma profil na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczyny tak sie zgrałyśmy ze sobą O d początku ciąży razem Wspierałyśmy sie w ciężkich chwilach i ktoś chce to najwidoczniej rozwalić Ale dlaczego uwziął sie akurat na Mamusię:-( Marysia siedzi już coraz dłużej sama Dziś ugotowałam jej pierwszy raz zupkę na skrzydełku plus marchewka kleik ryżowy i zjadła pól miski ....Więc pierwsze mięsko zaliczone zobaczymy czy jej nic nie będzie Ja nie podaję do mleka kaszki ani kleiku Co drugi dzień robie jej kaszke na gęsto i je łyżeczką Coś tam pisałyście o łóżeczkach Odkupiłam od koleżanki turystyczne bo mała ciągle w ruchu .... a tak to jestem bardziej spokojna że sie nie obije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś beta hcg ciekawe :-) Tylko żeby to nie była ta torbiel ...moja J miała 3 razy i operowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis tez można na fb (nie wiem czy tylko wszystkie dziewczyny beda chcialy zeby ich dane sie ujawnily), ja testuje jeszcze tworzenie forum, założone jest, ale jak będę wiedziała o co dokładnie chodzi, to napiszę. no a teraz mój Kuba już domaga się zabaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny,wychodzi ta 'ciemna' strona internetu :( Mamusiu--- głowa do góry imię i nazwisko to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co sadzicie o szelkach do nauki chodzenia ?? wiem wiem odlegla (?) przyszlosc ale do PL jade na Wielkanoc i juz robie takie przyszłościowe zakupy i sie zastanawiam czy jest sens kupowac Kobiałki juz doswiadczone uzywałyscie ze starszymi pociechami ??? czy to moze niepotrzebny gadżet jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka mi położna odradziła na skrzydełkach gotować zupę bo jest tam najwięcej hormonów wzrostu i mogą szybciej piersi rosnąć dzieciaczkom.. lepiej na piersiach z kurczaka, lub udkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce na fb bo wtedy sa wszystkie dane widoczne jak Natalie wyzej napisala. A jak pomarancza sie dostanie na to forum to nie chce blokowac wszystkich potem. Agulka1976 a jak dajesz kaszki i zupki to ograniczylas ilosc mleka/ karmien mlecznych? Spac mi sie chce jakos dzis. Kiedy ta wiosna przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×