Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Chyba każda z nas ma sentyment do kafe. I każda tu mimo wszystko zaglada ;) tam ruch słaby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na szczescie nie ma sniegu. I dzis sloneczko ladnie swieci. Czuc ze zima juz idzie sobie i chyba jakies przesilenie wiosenne bo musze sie zdrzemnac jak maly spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem....:) Dan-mos to działamy:) Co prawda nie za wiele mam czasu-bo już od 13 lutego pracuje....praca dom....-dużo obowiązków....ale nie narzekam. A jak tam Twoje Słoneczka się rozwijają....:)? jak na razie wszyscy zdrowi-tfu-tfu....:) Pozdrawiam......dziewczyny piszcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak tam po swietach>? co dobrego robiłyscie do jedzenia? Ja faszerowanego kurczaka ,pasztet z cieciorki, i sałatke z czarnego ryzu :) bylismy głównie w gosciach a wiadomo nie zajedziesz bez niczego ,bynajmniej mi głupio jest kogos obżerac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dobrze, że tu wracacie :) Marla, wiedzę, że Tobie też prv forum nie leży :) U nas dobrze - Wiktor zaliczył jedno przeziębienie w lutym i tyle. Mała dalej na piersi i pewnie dzięki temu nic jej nie rusza. Wrzuciłam aktualne zdjęcia do prywatnej galerii i sama nie mogę się nadziwić jak to moje maleństwo urosło. xxx Ja tam na Święta się nie wysilałam, bo całe poza domem. xxx Kurcze, dziewczyny, jak tak dalej pójdzie to spacerówką wyjadę w lipcu... W prawdzie stoi już gotowa w "dołku startowym", ale jak widzę co się dzieje za oknem to płakać mi się chce z tęsknoty za latem. xxx Ano i dziś już nie jestem na macierzyńskim... do 11 czerwca mam urlop, a od 12 idę na wychowawczy - zostaję w domu do końca roku. xxx I niech ta zima się kończy, bo za miesiąc o tej porze będę nad morzem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano ja się doczekać nie mogę, ale póki co nie wiem, czy sanek nie będę brać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez tesknie za kafe :) i zagladam tu czesto,takie przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia to zostań tu z nami :) Ja tam wierzę, że dziewczyny wrócą... A poza tym, bardziej lubię Grage niż Eustachie :) Widziała, że nawet Mamusia się tu pojawiła ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze!! ruch jak w lumpeksie przy nowym towarze :) powitać zaginione Panie , miło ze sie odnalazłyście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dan mos zaglądam i ja jak mam chwilę :) powiedz jak twoja Agatka, bo może coś mi umknęło ale miałaś chyba na badanie słuchu jechać - o ile nie pomyliłam niczego. Ja też z sentymentu zaglądam tu, mimo,iż cały czas ktoś mi dopiekał. A na priv spoko, ale ta stronka taka dziwna, co wejdę to jakoś przemóc się nie mogę, tu wyraźniej wszystko widać :) Ale na priv w zasadzie więcej luzu i możesz wszystko napisać- tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu dobrze, że jesteś :) Agatka super się rozwija, pięknie się turla, stópki bierze do buzi, łapie wszystko co się da, przekłada z rączki do rączki. Na szczęście to nie my mieliśmy robić badanie słuchu. xxx A ja się przez tą pogodę nabawiłam zapalenia ucha :/ xxx Cieszę się, że tu zaglądacie Baaarrrrrdzooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja....dziś ciężki dzień..... jechałam 230 km by zeznawać jako świadek na sprawie rozwodowej przyjaciółki......było bardzo nieprzyjemnie jako w sadzie:( na szczęście już po....droga masakra.......oczy z orbit wychodzą.....Antoni po raz pierwszy został z niania na 12 godz\in.......myślałam ze oszaleje......cycki pękną.... jeszcze wczoraj jak na złość laktator się zespsul.....mój go rozkręcił i na szczęście okazało sie ze to membrana i dzis w smyku dokupiłam-chodzi jak marzenie:) padam dziewczyny.... super ze cafe rozkręcamy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, ja bym się chyba nie odważyła być świadkiem na sprawie przyjaciół. W takich sytuacjach zawsze potem ktoś ma pretensje :/ Dobrze, że jesteś już w domu, bo 12h to rzeczywiście szmat czasu - moje wyjścia to max 3 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan mos kochana...tez nie chcialam w tym uczestniczyc ale chodzi o dziecko i o jego chorobe alkoholizm...bylo strasznie...mam nadzieje ze pierwszy i ostatni raz zeznawalam... i nigdy nie mow nigdy....zycie pisze przedziwne scenariusze....pozwany byl tez moim przyjacielem...tymbardziej ciezko ale co zrobic...sprzedal rodzine i przyjaciol za butelke wodki...zal....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu mam pytanie - czy Filipkowi rosną już jakieś włosy? Pytam, bo na zdjęciach wygląda mniej więcej jak Agatka hehe a ja codziennie doszukuję się u niej czegoś, z czego w przyszłości będzie się dało zapleść warkoczyki :) Póki co to mamy kolekcję opasek i kapelusików. W ogóle to Filip pięknie siedzi w tym pseudo nocniku. Też był mojej coś takiego chętnie sprawiła. xxx Marla wrzuć aktualne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem,marla okropnie wspólczuje,ale czego sie nie zrobi dla dobra dziecka,jestes wielkaa,ale i gdybym ja miała byc w twojej sytuacji tez bym zeznawała,dziewczyny ja juz od 3dni nie spie po nocach,Wiktorowi górne zabki ida,marudzi,ciagle chce byc noszony,w nocy nie spi,nie wiem co robic,moja dwójka nie miała takich problemów. a co do włosków,wiktorow mocno sie wytarły,nie ma juz takiej czupryny,kolejne zmartwienie w przedszkolu u Leny panuja owsiki,teraz sie martwie ze sie zaraziła,chce jej stolca dac do badania,oprócz tego jutro bede brała die za pranie dzieci ciuchow,poscieli firan i td,bo tyle sie naczytałam o owsikach ze wole nie ryzykowac :(paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia pranie tych wszystkich rzeczy przej tej pogodzie... masakra. U mnie to by schło do maja :/ U mnie temat chorób przedszkolnych zacznie się od września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie mam wyjscia,czytałam ze jezeli juz mowa o owsikach powinno sie wszystko wyprac i wyszorowac,kazdy zakamarek mieszkania,no i oczywiscie higiena dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos Filipek ma włosy,są jasne blond i krótkie :P ale są i rosnął hehehe nie widać na zdjęciach ale trochę ich ma :P ale wygląda jak łysolek :D Tusia czosnek jedzcie wszyscy no i koniecznie wszyscy lekarstwo, cała rodzinka pyrantelum kiedyś było, przerabiałam owsiki - okropieństwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×