Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość Agulka76
witacie Aniu , Mamusiu trzymam mocno kciuki będzie dobrze Mam dzis na 12,15 badania prenatalne w centrum medycznym strasznie sie boje Krew tez mi beda pobierać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jestem z wami calym serduszkiem i trzymam mocno kciuki za wasze maluszki :* Moj maly zrobil sobie urlop jeszcze dzisiaj po switach bo mowil ze musi odpoczac hehe ;) i dalej spi ;) ciekawe o ktorej wstanie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie odzywalam sie cale swięta ale nie mialam kiedy, nawet na sekunde nie właczalam komputera, dzis juz w pracy.mamusia, ania trzymajcie sie,ja tez to przechodzilam. ja tez mialam w sobote lekkie plamienie takie na jasno brązowo i tylko raz, umylam sie zmienilam bielizne i juz nie bylo, mysle ze to nic takiego tym bardziej ze odstawilam duphaston i lekarz mowil ze moge plamic i zeby nie siac paniki z tego powodu, ale dzis mnie strasznie brzuch pobolewa ale to chyba z nerwow bo moj brat z dziwewczyna mieli wczoraj wypadek, nie spalam cala noc no i pewnie to z nerwow, ale sie rozpisalam, pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines beczałąm jak głupia hehe ale ja już taka jestem na bajce potrafię ryczec he he :) Eljotka mam nadzieje, że bratu i jego dziewczynie nic się nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi szpital odpada, nie chcę bo raz,że nie lubię szpitali i mam uraz do nich, a dwa sama jestem z córcią, rodzice pracują a tak nie jest aż samodzielna,żeby zająć się sobą, całym domem i lekcje, obiad, czy kolacja itd. Jak by trzeba było - ale nie zostawili mnie w sobotę, to zapewne nie byłoby wyjścia ale nie wiem czy nie wpadłabym w depresję :( wolę w domku leżeć sobie. No ale jak trzeba będzie to nie będzie wyjścia i będę musiała kombinować co z córcią. Ale dziś wstałam, jest na razie ok, czuję się lepiej, niż przez ostatnie 3 dni. Oby tak już zostało. Dzieki dziewczyny za wsparcie, bardzo pomaga. No i czekam na relacje z wizyt :) Filmik obejrzałam 3 minuty i zaczęłam wyć, wyłączyłam bo stresować się nie mogę :( ale bardzo wzruszający ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuski :) Swieta święta i po swietach wiecej zamieszania niz to warte ja jakos nie mogę dojśc do siebie ciagle wydaje mi się że jest niedziela :) Mój M zrobił sobie wolne więc nie mogę zacząc normalnie funkcjonować bo tylko mi przeszkadza i nie chce wyjsc z łóżka :) ehhhh dziewczyny dajcie znać jak po wizytach trzymam kciuki :) wiecie co nie wiem dlaczego ale coraz częściej łapie się na tym że myśle o amniopunkcji...... może warto było by ja zrobić.... jakies takie myśli mnie dopadają... juz sama nie wiem czemu zdecydowałam że jej nie zrobie a tu sama mi przychodzi na myśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie boje ze z moja dzidzia jest coś nie tak, wogole mi brzuch nie rośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka to zależy od wielu czynników nie każdej z nas będzie tak samo ksiązkowo brzuszek sie pojawiał ja mam kolezankę która jest 2tyg dalej ode mnie w ciąży i ma mniejszy niz ja i jej mama uważa że ja jestem ''za gruba'' że za duzo jem itp i dlatgo mam taki brzuch.... tyle że tak kol jest wysoka i szczupła a ja zawsze miałam trochę tłuszczyku na brzuchu i jak zaczynałam tyc to właśnie w brzuch mi szło... ehhh mi sie czasami zdaje że ja mam znowu za duzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga co do tej aminopunkcji, to nie wiem już sama, poczekaj, porozmawiaj ze swoim na spokojnie :) no i jeszcze może raz z lekarzem. Ale jak mówią,ze jest juz ok, to jest ok :) wiem,że martwisz się, ale wszystko musi być dobrze !!! eljotka, w pierwszej ciąży też mi brzuszek nie rósł, dopiero w 6 miesiącu pokazał się. A teraz jest widoczny bo innej jestem budowy , wtedy szczupła a teraz przy sobie... i jest inaczej. Może teraz nie być a potem ci szybciutko od razu większy wyskoczy :) A z dzidzią na pewno jest ok. Kiedy macie teraz wizyty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem wysoka (177cm) i raczej zawsze bylam szczupla czasem az za bardzo, ale to juz 14 tydz a brzuch caly czas taki sam, a rano to szczegolnie jestem plaska jak deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka, jak masz się denerwować to może zadzwoń jak masz możliwość do gin i porozmawiaj na ten temat, może wizytę ci przesunie? Ale ja uważam,że jest ok. No i zapewne dobrze się czujesz a to najważniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za2 tyg mam wesele nie wiem czy isc bo szalec to chyba za bardzo nie wolno, jak myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte 20 kwietnia a ew amniopunkcje 18 kwietnia i dalej nie wiem nic... mój M twierdzi żeby nie robić co ma być to będzie ale ja mam watpliwości wolałabym poprostu mieć pewność ale strach przed poronieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ogolnie to sie dobrze czuje oprocz czasem klocia w jajnikach no i dzis takie skurcze brzucha ale to pewnie z nerwow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka692
witajcie, mam termin na pazdziernik, ciesze sie bardzo, to moje 2 dziecko:)) ale po 10letniej przerwie, stad moje mam nadzieje chwilowe zagubienie. np. nie pamietam aby przy 1 ciazy dokuczaly mi mdlosci, nudnosci,bole kregoslupa, bole podbrzusza- gin twierdzi ze wszystko w porzadku- czy u Was wystepuje wszystko naraz? buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, w moim obecnie stanie ja bym nie poszła - nie zrobiłabym tego badania, tak jak mówi twój M - co ma być to będzie. Ale to tylko moja osobiste zdanie. Za dużo teraz przechodzę i bałabym się,że jednak poronię. Choć wszystko przede mną bo 16-17 kwiecień będę mieć badania, a co będzie nie wiem. Trzymam kciuki,że wszystko będzie ok. A może porozmawiaj też z najbliższymi, z mamą czy kimś bliskim tobie. Może niech wypowiedzą się na ten temat. eljotka, zadzwoń do gin i upewnij się, może da się umówić wcześniej na wizytę jeszcze przed weselem. A na wesele idź, ale z tym szaleństwem to tak ostrożnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka692 u mnie też będzie prawie 11 lat różnicy, w poprzedniej ciąży zero objawów, zero komplikacji i czegokolwiek - tylko wszystkim życzyć takiej ciąży :) no a teraz mdłości, bóle brzucha i kręgosłupa były na raz momentami a czasami wszystko oddzielnie, na szczęscie po za brzuchem i plamieniami reszta zniknęła. A na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka692
Eljotka, idz na wesele:) szalec nie mozesz ale i znajomi i jedzenie;) moga Ci to zrekompensowac:)) ..ale sie rozmarzylam w zwiazku z tym weselnym jedzeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia i ania-leżec ile tylko sie da i zobaczycie ze wszystko będzie ok:) eljotka ja tez mam płaski brzuch,mało tego z objawów został mi tylko delikatny ból piersi,wszystkie powoli znikały juz od 8 tyg:( bardzo sie tym martwie:(,ja wogóle nie czuje sie jak w ciąży:( mamusia ja tez mam wizyte na 16 kwietnia,i juz sie jej boję,nie chce znowu usłyszec.....:( a wczoraj w pracy miałm taki stres,ze dzisiaj nie idę!!! ludzie są tak prąbani ze szkoda gadac,ryczałam pół nocy a drugie pól nie mogłam spac!!! niektórzy polacy na emigracji są po prostu straszni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem z tych co sie lubia bawic i nie usiedza na miejscu jak muzyka gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga ja bym znowu poszła na to badanie-ale to Ja!!! musisz sama podjąc decyzję,niewiem jak jest odsetek poronien po amniopunkcji,ale mam dwie koleżanki które to badanie miały,z dziecmi nic sie nie stało,ale u jednej sie niestety potwierdziło,druga dzidzia zdrowa:) a mozecie mi przesłac hasło do galerii yoaskas29@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę leżę, aż mi wszystko boli od tego leżenia. Wgrałam 3 zdjęcia, jakoś odważyłam się :) hihihihi Pooglądałam wasze, ale wy chudzielce jesteście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka Ty sie nic nie martw ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow ani brzucha do konca 6 miesiaca!!! A co do wesela to idz sie baw ;) ja biore slub 3 maja tyle ze bedzie tylko przyjecie ale moja kuzynka ma w sierpniu i napewno pojde i bede sie dobrze bawic a co ;) i znajac mnie obtancze wszystkich wujkow itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach :) Mnie znowu energia rozpiera i nie umiem się położyć i leżeć :/ Łażę po domu i wyszukuję roboty, oj.... Inga ja bym nie robiła, bo na tym etapie ciąży cóż można zrobić? Poza tym później tyle miesięcy nerwów, lepiej myśleć pozytywnie bo co ma być to będzie :) Jak widzisz, każda ma inne zdanie, więc do was należy decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też energia ropiera dotiuszka, bo muszę leżeć :) ale spoko, filmy oglądam czytam książki, nie jest źle. A może macie jakieś stronki,gdzie mogę bez problemu oglądać za free filmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×