Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Dziewczyny powiedzcie czy ktoras z Was miala tak jednorazowo sluz z krwia? ale nie tak zeby bielizne brudzic tylko na papierze toaletowym wczoraj zauwazylam..raz potem juz nic nie bylo sama juz nie wiem panikuje ze moze cos jest nie tak..:( dzis czuje sie juz bardzo dobrze choc leze bo boje sie ze cos moge zrobic nie tak..pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka692
Emilia, mialam takie plamienie i oczywiscie panika, ale nie powtorzylo sie wiec juz sie nie martwie, gin powiedziala ze sie zdarza, no ale dopiero wizyta u gina mnie uspokoila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mysle ze nie ma co siac paniki z powodu drobnych plamien tym bardziej jednorazowych, jak jest krwawienie ostry bol brzucha to inna inszośc , ale lekkie plamienia na naszym etapie ciąz mysle ze sa normalne bo macica sie oczyszcza, takze spokojnie dziewuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wizyte u gin mam dopiero 16tego ale juz w ten czwartek mam usg..wiec zobaczymy ale stwierdzialm ze jak sie powtorzy te plamienie to pojade do szpitala..wczoraj przed tym powstrzymalo mnie jedynie to ze to bylo jednorazowe i moze faktycznie sie zdarza czasami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedzial "sporo zywoczerwonej krwi, skrzepy, ostry bol brzucha to sa powody do zmartwienia" reszta to natura wiec nie panikowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie w tym jest problem że ile jest ludzi tyle opinni... jeszcze pomysle...... mamusia a co do filmów to na megapremiery.pl mozna za darmo i na ipla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem..ale do czwartku dopoki nie zobacze ze z dzidzia wszystko ok to sie chyba tak nie uspokoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do gina 18.04 i juz sie nie moge doczekac !! znowu uslysze serducho fasolki :) czy Wy tez tak wariujecie? ja doslowniwe mam hopla na punkcie mojej fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy mi mowia:nie zapeszaj, nie ciesz sie(mialam wczesniej drobne problemy) ale nie bylo nigdy tak daleko(10 tyg) wiec jak tu nie wrzeszczec z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za stronki :) A co do plamień, to ja pierwsze miałam takie lekkie - tylko na papierze śluz z krwią ale i ból brzucha no i okazało się,że to ten pierwszy krwiak, ale plamiłam nie jednorazowo a kilka razy. Ale też myślę,że jak jednorazowo to nie dzieje się nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy mnie wszystko oprocz przyrostu wagi! ale tylko biodra,uda,tylek a brzucha nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka a dużo przytyłaś? ja po świętach schudłam, ale nerwy były, mało jadłam to i tak wyszło. Ale nadrobię :D i tak mam nadwagę ... więc problemu jakiegoś nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizytę 19 kwietnia, po całych 4 tygodniach wydaje się to być wieczność, a jeszcze 9 dni.. Mamusia Twoja fasolka to już taka duża :) ja póki co 1,5 kg do przodu. Chociaż u mnie to się waha raz mniej raz więcej :) Dziewczyny czy takie kłucie na dole brzucha, rozciąganie co chwila to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizyte dopiero 26 kwietnia ;) to juz bedzie 18 tydzien wiec wszystko pewnie bedzie fajnie widac ;) kurcze ale ten czas leci .... jeszcze miesiac i juz polowa za mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka ja w pierwszej ciazy tez do 6 miesiaca nie mialam brzuszka, a pozniej rosl jak grzyb po deszczu:) co do filmu, nos zapchany, oczy spuchniete tak ryczalam, my chyba wezmiemy slub cywilny w czerwcu tego roku i tutaj, koscielny za rok i tez tutaj. ania_k w jakim wieku jest twoj synek? chyba tez kolo roczku, jak moje dziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie ja tak mialam, macica sie rozciaga, dzidzia rosnie:) ja wagowo hmmmm chyba 4 kg na plusie ale wszystko poszlo w uda i pieri( w koncu)chociaz ostatnio mam wrazenie ze spadla bo otstnio wazylam sie 2 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja po świętach to chyba jeszcze ze 2kg do przodu, szczerze mówiąc nie żałowałam sobie jedzenia:-) Dziś zaczynam 13tc:-)a brzuszek chyba stanął w miejscu, jeszcze jakieś 2-3 tygodnie temu wydawało mi się że zaczyna rosnąć a tu nagle stop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Wróciłam z tych badań Było usg a potem pobranie krwi Wszystko ogladał bardzo dokładnie Mierzył przezierność karku wynik 2,10 powiedział że ok powyżej 2,50 jest niepokojacy Kość nosowa widoczna Przepływ w przewodzie żylnym prawidłowy Wogóle tyle tego mam napisane że długo by pisac Ale wszystko na tym etapie ok Łożysko na tylnej ścianie powiedział ze dobrze bo sie nie wszczepi do rany po cesarkach Wielkość płodu to 64 mm Przed tygodniem była 47mm Nastepny etap badan mam w 20 tygodniu ciazy wtedy juz bez obierania krwi Wynik z krwi bedzie gdzies dopiero za 1,5 tygodnia mam dzwonic i przyśla mi poczta Stresujące te badanie nie to co u swojego ginekologa Mam płytke z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie i kolejna za 2 tyg a wcześniej 19 usg. Z badań mocz i morfologia są ok a teraz mam zrobić odczyn coombsa, toksoplazmoze, biocenoze pochwy, i TSH ( nie pamiętam co to jest) więc się nachodze na te badania. jeszcze mam przepisane jakieś multi gel. Ale mam pecha bo w niedziele w szpitalu zostawiłam dowód osobisty i legitymacje ubezpieczeniową więc jeszcze tam musze jechać masakra mam nadzieję, że to tam jest. pazmama mój synek ma 15 miesięcy ( jest ze stycznia). Eljotka a kto Ci powiedział, że bawić się nie możesz? ja kochana będąc w poprzedniej ciąży brałam ślub i przetańczyłam całe wesele ( ok 6 miesiac) pod koniec już mnie brzuszek bolał a 3tyg wcześniej miałam panieński i do 3 rano na dyskotece na rynku się bawiłyśmy ( oczywiście to dyskoteka w restauracji więc bezpiecznie) i jeszcze mnie podrywali bo brzuszka mało co widać było więc jeśli zdrowie pozwala to można się bawić wiadomo, że taniec jest spokojniejszy ale jak się dobrze będziesz czuła to baw się dobrze :) Zresztą ja mam na sierpień zaproszenie i jeśli będę mogła to pójdę bo to moja dobra przyjaciółka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania , no nikt mi nie zabronil, ale tez mialam problem z krwiakiem i takie tam rozne no i chyba nie mozna sie tak bawic ostro, a ja zazwyczaj nie siadam do stolu tylo caly czas sie bawie no i nie wiem czy wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazmama dzięki za odpowiedź, trochę się uspokoiłam, bo czasem to nieźle dokucza. ania_k26 a nie miałaś dzisiaj robionego usg? tsh to hormon odpowiedzialny za tarczyce. Co miesiąc mam go akurat badanego, więc obcykana jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka ato inaczej się sprawy mają powiem tak ja jeśli bym miała wybór to jeśli by mi zależało na to, żeby iść i lekarz by powiedział że niema przeciwwskazań to choć na parę godz bym poszła ale jakby mi nie zależało to bynajmniej masz wymówkę :) nata dzięki za odpowiedź :) Usg miałam w niedzielę w szpitalu a tu w tej przychodni niema takiego sprzetu ta sama lekarka robi usg w innej przychodni gdzie mam skierowanie i w następny czwartek mam iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem,czy taka duża moja dzidzia? Zdaje się,że w normie znajduje się :) a ja ugotowałam zupę, chwilę posiedziałam i znów do łóżka, nadal plamię ale brązowym i to jakby więcej. No ale póki co nie panikuję, położę się pospać trochę i może minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać,że fajnie,że wizyty u wszystkich ok :) Ania_k a ty jak teraz się czujesz? Lepiej, czy nadal krwawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIA JESZCZE NIEWIELKIE ILOŚCI TAKIE RÓŻOWAWE PLAMIENIE ALE TRZYMA MNIE DŁUGO A TEŻ POLAŁO SIĘ DUŻO I TO ŚWIEŻEJ KRWI WIĘT TERAZ JAK TAKIE PLAMIENIA WIDZE TO PIKUŚ W PORÓWNANIU DO TEGO CO BYŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny strasznie za wami tęskniłam, bo nie miałam internetu cały tydzień i właśnie z przerażeniem zobaczyłam jak wiele mnie opuściło się rozpisałyście :) ja czuję się dziś bardzo dobrze, mam fajną ksiązkę z mnóstwem rad i wskazówek jak to wszystko przetrwać. 16 kwietnia mam pierwsze usg pozdrawiam i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja niedawno wróciłam z usg wszystko dobrze a teraz dopasowujemy moja sukienke na slub troszke dlugo mnie nie bylo ale duzo z moim jezdzilismy od jednych znajomych do innych rodzina itp. musialam dzisiaj nadrobic te kilka stron:) Buziaczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie co taka cisza? Ja też idę spać, głowa znowu boli :( To chyba na samą myśl, że mam pisać mgr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×