Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Dziwnie ze lekarz karze ci brac leki niezaleznie czy cie boli czy nie.. i to 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać , miłej nocki wszystkim :) Zdjęcia super, a wy takie szczupłe - nie wiem,czy odważę się wstawić swoje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na początku bolał jak na miesiączkę i kilka razy myślałam, że zaraz dostane a teraz bardziej jak coś za dużo stoję czy wtedy kiedy plamię. Tak sobie myślę ale nie wiem czy to prawda ale wydaje mi się że w pierwszej ciąży wszystko musi się ponaciągać itp a w kolejnych coraz mniej ale to moje przypuszczenia nie wiem czy lekarz by to potwierdził. Ale lekarka mówiła że jeśli boli można no spe i magnez brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłosiłam ból z prawej strony - takie ciągłe kłucie, więc mam no-spe 3x1 i mam brać czy mnie boli czy nie, nie wiem jak długo. Możliwe,że do następnej wizyty, kto wie. No i chyba skoro gin mówi żeby brać to zaczynam znów brać, bo wcześniej też jakos brałam ze 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia zdjęcia dodajemy i nikt nikogo nie ocenia każdy jest sobą ale miło was pooglądać, wasze brzuszki, dzieciaczki dlatego też hasła mamy tylko my bez obawy, że ktoś w jakiś sposób to wykorzysta. A za niedługo każda z nas straci talie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam brac magnez bo jakies skorcze a raczej bol lydek mam od wczoraj... Brzuch tez mnie czasami boli. Tak jakby ciagnie w dol. Ja dzis padam po sprzataniu, malowaniu jajek i teraz jeszcze placek drozdzowy ze sliwkami pieke. Pierwszy raz. Jutro mam wolne na szczescie wiec bede mogla sie polenic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudne dzidzie, piękne brzusie i super mamuśki :) mamusia- bardzo się cieszę, że krwiaka już nie ma :) a o kolejnym nawet nie może być mowy, odpoczynek i dobre nastawienie działają cuda. pazMama - mnie tez swędzi w szczegolności przedramiona i łydki, a na ostatniej wizycie zapomniałam zapytać czy jest się czym martwić. dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola25ul
hej dziewczyny dzis juz nie spie od 3 i tak sobie weszłam na forum a tu tyle stron napisanych..... i taka niespodzianka zdjecia ja tez prosze o haslo ola2-andrys@o2.pl napewno wrzuce zdjecia z usg i swoje...... udało mi sie tylko obejrzec 2 zdjecia agulki i pozamama ....... agulka na brzuszek masz fajniutki........... pozmama sliczna córeczka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde szybko zapełniacie te strony hehe spania coś dlatego pisze tak wczesnie sprobuje od dzisiaj jesc wiecej owocow i warzyw bo cos czuje sie wielka masakra przezyje ten weekend i znowu do lekarza a za tydzien biore slub... Super mamusia ze wszystko w porzadku :) mocno kciuki trzymalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Nie nadążę Was czytać oszalałyście z Tym pisaniem :) Kiedy ja to Wszystko przeczytam? ;) Mam zawalony cały tydzień w pracy i zablokowane strony internetowe, więc się nie odzywam. Nawet nie mam kiedy posprzątać w domu i przygotować świąt, co mnie wcale nie martwi, bo wyjeżdżamy. Na USG wszystko dobrze, i powiem Wam że dopiero teraz zaczynam czuć tą ciążę :D Ni i oczywiście wpisuję się do tabelki, faktycznie cały pażdziernik pod hasłem porody, oj będzie się działo :D ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Mizo....................30......Warszawa..........11.10.12......niespodzianka ;) Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.10.1 2.......... Jeśli mogę prosić o namiar na Was na maila to poproszę ;) odwdzięczę się swoimi zdjęciami ;) mizo@vp.pl Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pela to teraz do slubu szybko Ci zleci.......my ustalilismy ze slub bedzie razem z chrzcinami najpierw slub potem chrzciny i małe przyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,że trzymałyście kciuki :) to ważne :) a dziś trzymmy kciuki za dziewczyny,które mają wizyty - ktoś ma na pewno :) ale tyle pisania wczoraj było,że nie pamiętam kto :D Ja dziś maluję jajka, robię ciasta, no i małe sprzątanie. O ile dam radę, ale nastawienie mam dobre :D samopoczucie raczej też. Córcia lepiej, więc i dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Nie nadążę Was czytać oszalałyście z Tym pisaniem :) Kiedy ja to Wszystko przeczytam? ;) Mam zawalony cały tydzień w pracy i zablokowane strony internetowe, więc się nie odzywam. Nawet nie mam kiedy posprzątać w domu i przygotować świąt, co mnie wcale nie martwi, bo wyjeżdżamy. Na USG wszystko dobrze, i powiem Wam że dopiero teraz zaczynam czuć tą ciążę :D Ni i oczywiście wpisuję się do tabelki, faktycznie cały pażdziernik pod hasłem porody, oj będzie się działo :D ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Mizo....................30......Warszawa..........11.10.12......niespodzianka ;) Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.10.1 2.......... Jeśli mogę prosić o namiar na Was na maila to poproszę ;) odwdzięczę się swoimi zdjęciami ;) mizo@vp.pl Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;-) ale mnie dzisiaj głowa boli - zwariować można:-( Kurcze miałam wziąść dzisiaj z domu moje USG i kabel do kompuetera zeby wrzucić zdjęcia i zapomniałam a skaner mam tylko w pracy:-(trudno, wrzucę po świętach bo dziś ostatni dzień w pracy:-) Olka ja również planuję wziąść ślub razem z chrzcinami dziecka:-) ciekawe jak moi dziadkowie zareagują jak pójdziemy do nich na świeta - oni są bardzo przeciwni temu ze zyjemy "na kocią łapę" a jak dowiedzą się ze bedzie nieslubne dziecko to chyba wybuchnie III wojna światowa cha cha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Witajcie Czytałam że pisałyście o nospie też ją zażywam działa rozkurczowo i przeciwbólowo(nie boli mnie brzuch) Biorę ja 2 razy dziennie po 1 tab. ale nospa forte i czuje ze do końca ciąży tak jak w poprzedniej Oprócz tego mam jeszcze aspargin tez 2 razy dziennie (potas ,magnez) luteine no i teraz kazał kwas już odstawić a zamiast tego zażywać falvit mama Powiedział że jestem "obstawiona " lekami a luteine powinien odstawić po ostatniej wizycie ale tego nie zrobi ze względu na mój wywiad Obawiam sie że w późniejszym czasie dojda jeszcze fenoterol oraz izoptin (silne leki na skurcze które trzeba zażywać razem )ale pożyjemy zobaczymy Dziś mam w planie sprzątanie (takie ogólne kurze ) Podłogi córka mi powyciera Trzeba by tez jakieś zakupy zrobić bo jeszcze nic nie mam No i może już coś upiekę zobaczę jak się będę czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u mnie jest podobna sytuacja tez było gadanie ze strony babci ze na kocia łape ale ja powiedziałam ze dzis sa inne czasy niz kiedys no a slub i tak bedziemy brac i nie bedzie wielkiego wesela tylko skromne przyjecie........ i powiedziałam babci9 ze niektórzy maja wielkie wesele na pokaz i ze za pare lat i tak zyja jak pies z kotem bo mamy takie osoby nawet w rodzinie........ babcia jakos zrozumiała i nawet teraz sie cieszy ze bedZie malenstwo w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
olka odbierz wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Olka odbierz wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja jestem tego samego zdania co Ty, ja ze swoim jestem już prawie 7 lat, mieszkamy razem od 4 i jest nam tak dobrze a na ślub przyjdzie czas. Jeśli chodzi o dziecko to ważne że będzie miało mamę i tatę, którzy będą je kochać i dawać mu szczęście i dla mnie to jest najważniejsze!! ale niestety moi dziadkowie tego nie zrozumieją nigdy!!Ślepo są wpatrzeni w kościół i w to co powie ksiądz, nic więcej się nie liczy!! Ja również jestem wierząca tyle że ja wierzę w Boga, a oni w księdza i jego słowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja za tydzien biore slub cywilny a koscielny w pazdzierniku 2013 bo ja bym jednak chciala miec ladne wesele. a co do tabletek tez 2 razy dziennie biore nospe forte do tego falvit mama i 2 razy dziennie luteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Pela to bierzemy podobnie leki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) mam prosbe do was, obudzilam sie dzis z potwornym bolem gardła, pani w aptece mi nic nie dala bo kazala sie skonsultowac z lekarzem (bo w ciąży ) a ja nie moge nawet sie napic bo mnie tak boli, znacie jakies domowe sposoby zeby mi troche ulzylo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×