Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Kolacja wielkanocna?? Pierwsze słyszę... U mnie tradycyjnie śniadanie - najpierw modlitwa, życzenia i jeszcze przed spożyciem czegokolwiek każdy zjada kawałek chrzanu:-) czy u Was też się to praktykuje:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzieciństwa pamiętam, że na wieczór w sobotę jak zabiją dzwony zasiada się do stołu i spożywa razem olację:) ale to chyba zależy od tradycji, u mnie tak było od dziecka... a hasełka teraz mi doszly - dopiero :) dzieki dziewczyny i zaraz poogladam wasze brzusie :P no i jeszcze jedno - dzisiaj w nocy sie przebudzilam i nie umialam zasnac i poczulam ruchy maleństwa :) jakbym nie wiedziala, ze to to to bym nawet nie zwrocila uwagi :) a ty mamuska nie martw sie - odpoczywaj duzo i niech chlop sprzata za ciebie :P u mnie bynajmniej tak jest teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Vivi u nas to wygląda tak że można już jeść po poświęceniu potraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Czyli z reguły kolacja Mamusia oszczedzaj sie Leż jak najwięcej Cos o tym wiem jak w poprzedniej ciąży 3 razy ladowałam w szpitalu Raz przed Świetami właśnie jak się za porządki wzięłam Nie warto wierz mi Teraz juz tak nie wydziwiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agulka76 w czwartek mialam prenatalne i na usg pani doktor widziala sterczacego siusiaka:) sama byla zdziwiona ze tak ladnie widac.powiedziala ze jest pewna na 90%, podobno u dziewczynki jakos inaczej to wyglada, w inna strone czy jakos tak:) wiec pewnie nic sie juz nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
To ładnie:-) Ja mam teraz we wtorek badanie prenatalne + krew w jakims specjalnym osrodku to moze tez bedzie juz cos widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest sniadanie wielkanocne, rano po rezurekcji, czyli około 8 rano. Zaraz jedziemy święcić pokarm, czekam na siostrę i jej córkę i zawiozę wszystkie i to by było na tyle co dziś będę robić. Czuję się paskudnie, brzuch mi boli, wzięłam drugą nospę, mam nadzieję,że nic się złego nei dzieje. I już wieczorem będzie ok :) A chłop, hhmmmm [przylatuje za 2 tygodnie, to i pożytku do sprzątania nie ma. Za to córka zasuwa z odkurzaczem i szmatką do kurzy :D sama chce pomagać ale już czas i pora wziąć się do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie tempo dziewczyny nie było mnie na forum chwile a tu juz tyle stron do nadrobienia:) wczoraj nie mialam czasu sie odezwac bo wiecie jak to jest przed swietami, nie robilam duzo na te swieta wolalam sobie odpoczac, brzuszki i dzidziusie wasze sa przesliczne:) ja juz tak chcialabym zeby bylo za rok i dzidziusie nasze byly juz z nami i szly swiecic baranka:) Wesolych Swiat dla was wszystkich, dla waszych rodzinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga007 naprawde czujesz juz ruchy dziecka? Pytam bo mam termin dzien po Tobie a slyszalam ze to za wczesnie zeby czuc ruchy.. chociaz czulam ostatnio takie bulgotanie i zastanawialam sie czy to to:) pozdrawiam i zycze wszystkim przyszlym mamusiom Wesolych Swiat i Mokrego poniedzialku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje sie do tabelki mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko :) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa adza1987............24.........słubice..........25.09.12 .......... orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... emachines.............29......Śląskie..............20.1 0.12....... SYN anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.1 0.1 2.......... emilia23................24......śląskie................30.10.12.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki u mnie juz święta posprzatane i ugotowane wszystko ;) plecki mnie bolą już daje odpocząć dzdziusiowi co do swiąt to u mnie jest sniadanie a nie jakas kolacja dzielimy sie jajkiem i do jedzonka :) jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSIE ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Zdrowych spokojnych ŚWIAT WIELKANOCNYCH spędzonych w serdecznej atmosferze wśród najbliższych życzy Marlencia:) 🌻 U nas jakoś leci...dziś narobiłam się strasznie i tez mnie brzusio boliiiii...podajcie hasło na marlen107@wp.pl :) najważniejsze ze wymioty są teraz jedynie przy myciu zębów:) Nie przejedzcie się jutro i nie zmarznijcie na rezurekcjach :)Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadal mam jakieś dziwne plamienie :( zadzwoniłam do gin i kazała mi przyjechać do niej prywatnie do domu, bo jak pojadę do szpitala to już nie wyjdę pewnie i zostanie na Święta :( znów się boję i ostra panika we mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Wesołego Alleluja życzy Agnieszka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Mamusia mysl pozytywnie ... wiem ze łatwo mówić gorzej zrobic ...Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje nie mam za bardzo czasu teraz zeby poczytac ale jak juz po swietach wroce do siebie to nadrobie :) a z okazji swiąt :) Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każda z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej. , A następne święta już z naszymi maleństwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia dobrze, że masz taką fajną ginekolog. Na pewno od przemęczenia, będzie dobrze i daj znać jak wrócisz. U nas bardziej bożnonarodzeniowo jeśli chodzi o pogodę, śnieg, grad i deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane, za fajnych informacji nie mam. Jeden krwiak zniknął a pojawił się inny - większy!!! Zawiozła mnie do siebie do szpitala na ostry - dostałam jakiś zastrzyk od bólu brzucha - coś z no-spą, luteinę dopochwowo dodatkowo 2x1, duphaston zwiększony 3x1 tabl., no-spe forte 3x1 i bezwzględny zakaz chodzenia - leżenie i tylko do wc i bezwzględny zakaz prowadzenia auta, spacerów i oczywiście współżycia (z tym najmniejszy problem) !!! Uprzedziła personel,że gdybym krwawiła to mają mnie przyjąć w nocy czy rano na oddział itd. Nawet jutro nie mogę jechać na śniadanie do rodziny :( i to mnie dobiło :( Plusem jest to,że widziałam moje maleństwo - jak sobie fikało, fajnie mi pokazała,ma dwie rączki,dwie nózki, serduszko bije i nawet powiedziała,ale kazała nic nie brać do serca,że kośc nosowa widoczna,ale,że to dopiero 11 tc to nie powie nic. Na prenatalnym się sprawdzi wszystko dokładnie. Mierzy jeśli dobrze zerknęłam na zdjęcie 4,08cm , zaraz będę szukać tabelko z rozmiarami w danym tygodniu. No nic dziewczyny, dzięki za wspracie :) pewnie częściej będę zaglądać tu - bo będę leżeć - fajnie,że choć tu mogę się wygadać :) Wesołych Świąt wam wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Mamusiu będzie dobrze zobaczysz tylko leż to jest bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki agulka :) mam ochote rozpłakać się ale się powstrzymuję. Mimo no-spy i zastrzyku nadal boli mi brzuch :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia wiec teraz tylko lezec!!! Kurcze trzymam kciuki napewnio wszystko bedzie dobrze :* Dziewczyny zycze wam spokojnych wesolych a przedewszystkim rodzinnych i cieplych swiat :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem przerobiona i zmęczana na maxa, przy okazji tylu porażek kulinarnych na raz nie zaliczyłam nigdy w zyciu. Prawie w każdym przepisie coś zawaliłam, zresztą ostatnio jestem tak roztargniona, ze sama siebie nie poznaję. zmykam świętowąć :) a z okazji tych świąt życzę Wam drogie Mamusie dużo zdrówka, szczęścia i radości :) mamusia - niewiarygone ze pojawił się kolejny krwiak i to w tak krótkim czasie, bardzo mi przykro. Trzymaj się dzielnie kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mamusia,oszczędzaj sie tak jak zalecił lekarz,maluszek teraz jest najważniejszy,a porządki mogą poczekac:):) dbaj o siebie i ta małą istotkę:) a ja całe swieta w pracy:( uroki emigracji:( za tydzien mam usg i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok,choc bardzo sie martwie ,nic zobaczymy pozdrawiam i wesołych swiat jeszcze raz życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia trzymaj sie dzielnie, odpoczywaj, usciski dla Ciebie. ja mialam dzisiaj miec juz faceta w domu ale utknal w Danii bo zepsul mu sie samochod, tak to jest jak jedzie sie z dnia na dzien, moje zakupy swiateczne kiza sie na autostradzie. Nie pomyslcie o mnie jak o materialistce ale mu mowilam ze na cholere mu teraz ten wyjazd, akurat na swieta!!!! zeby poczekal i ma!!!! a ja sie tylko zamartwiam, sama z dzieckiem i w ciazy, dobrze ze mam brata pod reka. ja mam wszystko zrobione i po co? sama to bede jadla...bardzo mi smutno, bo tak sie cieszylam na te "wspolne swieta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia odpoczywaj w takim razie dużo. Szkoda, że ostatnio jak byłaś to nie robili Tobie usg, to byś się nie przemęczała. Ale teraz duuuużo leż i wypoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, z okazji świąt życzę Wam dużo ciepła, miłości i przede wszystkim wytrwałości:-) Mamusia trzymaj się, trzymamy za Ciebie kciuki, będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również wpadłam życzyć Wam Wesołych Świąt. Nie przesadzajcie z jedzeniem i nie przemęczajcie się :P Mamusia warto było? Miałaś leżeć kochana!!! Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie wiem czy tu dzisiaj będziecie ale musze zapytac. Dwa razy od wczoraj zdazylo mi sie ze w sluzie na papierze toaletowym bylo dodatkowo cos brazowego. myslicie ze to cos zlego? brzuch mnie nie boli i czuje sie ok moze to dlatego ze za dlugo stalam przy gotowaniu albo od luteiny jak myslicie?? Mamusia a ty wypoczywaj grzecznie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×